Main Menu

F+

Started by VASH, 2003-09-14, 22:19:30

Previous topic - Next topic

Zodd

Ezt még be kell írnom bocs:

Hogy bírna el egy fecske egy két kilós tököt?
Hát oda köti magára.:zen:
:bsd:

Drótmalac

Lehet, hogy majd engedélyeznek mindent és majd eljön az idõ, amikor vágatlan, teljes hosszúságú horrorfilmeket lehet majd minden tvcsatornán nézni, fõmûsoridõben(csak kitakarják az egész képet egy nagy piros karikával)
Minden licenselnek, mindent betiltanak, ami kicsit is olcsó, vagy ingyenes (gondold el, hogy minden matek feladatnál licens díjjat kellene fizetni, ahányszor a másodfokú függvény megoldóképletét alkalmazod) Mindig csak azt mondják, mit nem szabad, amleyik csatorna nem hajol meg akaratuk elõtt, azt kíméletlenül betiltják.
Rossz belegondolni, hogy jogi szakemberek és magukat filmesztétának nevezõ álszenteskedõ dilettánsok kezében vam a magyar média...

Kalibur

Egyet értünk, de látok esélyt a változásra, úgyhogy legyünk optimisták !!:p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

s007

hát most népszerûtlen leszek, de:

nagy divat csípõbõl az ortt fejét követelni minden dologért ami ma a magyar médiában történik, de most (és mielõtt a gyomromba léptek mégegyszer mondom: most) szerintem a dologhoz semmi közük. adott egy román érdekeltségû társaság, aki rtl klábbos (egyébként természetesen teljesen igényes (lásd jóöreg barátok közt)) produkciókkal akar nyomulni, de ezt sehol nem jelenti be, ami hát ugye törvénytelen. (ez nem az ortt-tõl lesz törvénytelen, hanem a médiatörvénytõl vagy minek nevezzem). és mivel ez így törvénytelen, a csúnya, gonosz kábeltévések félve az említett törvény szigorától, mely megszûnéssel fenyegeti meg õket, remegõ lábbal vagy gúnyos kacajjal, hogy kibabrálhatnak minden jó magyar animéssel egyszerûen nem teszik adásba a fantáziadús m+ és f+ névvel megáldott adókat. még mindig sehol az ortt. nem is nagyon lehetne, mert hozzájuk senki nem ment.
másik kérdés: mirõl maradtunk le? gyakorlatilag semmirõl, lévén az adó rtl ismétlésekre épít. akkor mi is maradna? pukimon? (vagy az tv2?) dragonball? sailormonn? ok, ezeknek is megvan a maga varázsa, (fõleg mikor holdtündér átváltozik :) ), de szerintem senki sem erre vágyik.

csak ennyi. és hogy ne taszajtassak ki a perifériára: fujj orrt, halál rátok, mert karikáztok, meg minden! :hehe:
viva la resistance!

Chronos

Ez mind szép és jó, de a hivatalos hírben az ORTT-re mondták, hogy õ miatta nem lesz ez a 2 adó...:)

CHRONOS

Kalibur

Részemrõl (és hangsúlyoznám, ez egyenlõre magánvéleményem) nem hiszem, hogy valakit egy teljesen értelmes és megalapozott hozzászólásért itt kiutálnának, úgyhogy valószínûleg nincs mitõl tartanod :p

De ha már az ortt kedves kis karikáinál tartunk, hát arról lenne néhány ötletem, azt igazándiból hova is kéne rakniuk:morci:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

s007

QuoteOriginally posted by Chronos
Ez mind szép és jó, de a hivatalos hírben az ORTT-re mondták, hogy õ miatta nem lesz ez a 2 adó...:)

CHRONOS

kb így: "mivel az említett két adó nem jelezte az ortt felé blablabla..." ?

ott van, ott van, hogy ortt, én is látom! látom!!! öljük meg! :D

na jól van, nem védeni akarom én őket, csak írtam, hogy nem mindig ők... (szerintem)
viva la resistance!

Chronos

QuoteOriginally posted by s007
kb így: "mivel az említett két adó nem jelezte az ortt felé blablabla..." ?

ott van, ott van, hogy ortt, én is látom! látom!!! öljük meg! :D

na jól van, nem védeni akarom én őket, csak írtam, hogy nem mindig ők... (szerintem)
Idáig mindent õk szüntettek be...;)
Lásd: animék az RTL Klubon, stb...

CHRONOS

s007

QuoteOriginally posted by Kalibur
De ha már az ortt kedves kis karikáinál tartunk, hát arról lenne néhány ötletem, azt igazándiból hova is kéne rakniuk:morci:

glóriának a fejük felé? :P

bár inkább oda, mint a sarokba. amúgy vicces, mert ha lenne kis vér ahol lenni kell a tv társaságoknak, akkor valahogy úgy mondanák be a szöveget, hogy "a következõ mûsorunk kiskorúaknak felnõtt felügyelete mellett ajánlott " magyarul a hangsúlyt odarakni. lenne vigadalom szerintem :)
viva la resistance!

s007

QuoteOriginally posted by Chronos
Idáig mindent õk szüntettek be...;)
Lásd: animék az RTL Klubon, stb...

CHRONOS

mondom én, hogy nem védeni akarom őket. és különben is csak az f és m plussz (inkább minusz a szememben, de ez megint nem ide tartozik) esetéről akartam írni. na. :)
viva la resistance!

Chronos

QuoteOriginally posted by s007
mondom én, hogy nem védeni akarom őket. és különben is csak az f és m plussz (inkább minusz a szememben, de ez megint nem ide tartozik) esetéről akartam írni. na. :)
ORTT-rõl vagy rosszat vagy semmit...:D
Az F+ és M+ -ról pedig annyit, hogy amúgy sem lett volna semmi nagy dolog belõlük...:rolleyes:
Semmi baj, mert legalább elbeszélgettünk az ügyrõl...:p

CHRONOS

Kalibur

Jaja, és éljen Chronos, akinek válaszolva végre "felnõttem" :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Jaja, és éljen Chronos, akinek válaszolva végre "felnõttem" :D
Na akkor cél a 100. post!;)
Addig is grat...:D

CHRONOS

Kalibur

köszönöm :D  Ígérem igyekezni fogok :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
ORTT-rõl vagy rosszat vagy semmit...:D
Az F+ és M+ -ról pedig annyit, hogy amúgy sem lett volna semmi nagy dolog belõlük...:rolleyes:
Semmi baj, mert legalább elbeszélgettünk az ügyrõl...:p

CHRONOS

Na ennek örülök hogy a karikárol mindenkinek egy a véleménye kivéve annak a noname embernek akinek nem (bocs):rolleyes:

a világon 180 ország van és ebből az összesben el tudja dönteni az ember hogy azt a kiskorú gyerekének engedi-e megnézni vagy sem, KIVÉVE 1 országot...
A.30-300000   B. Magyarország
C.Körte           D. Tokyo3
a válsz helyes...:(
mehetünk a 40.000000 kérdésért aminek tárgya milyen hülyeséget tud még kitalálni az ORTT...

Magyarország döntse el hogy továbbmegy vagy MEGÁLL...




Köszönöm:ejj:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
Na ennek örülök hogy a karikárol mindenkinek egy a véleménye kivéve annak a noname embernek akinek nem (bocs):rolleyes:

a világon 180 ország van és ebből az összesben el tudja dönteni az ember hogy azt a kiskorú gyerekének engedi-e megnézni vagy sem, KIVÉVE 1 országot...
A.30-300000   B. Magyarország
C.Körte           D. Tokyo3
a válsz helyes...:(
mehetünk a 40.000000 kérdésért aminek tárgya milyen hülyeséget tud még kitalálni az ORTT...

Magyarország döntse el hogy továbbmegy vagy MEGÁLL...




Köszönöm:ejj:
Tökéletesen egyetértek, de sajnos nem csak mi vagyunk az egyetlen ország, ahol ez történik...:rolleyes:

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Tökéletesen egyetértek, de sajnos nem csak mi vagyunk az egyetlen ország, ahol ez történik...:rolleyes:

CHRONOS
DE
mutass még egy országot ahol ott virít a karika...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
DE
mutass még egy országot ahol ott virít a karika...
"Hát...én...no.. no én nem tudom...":D :D :D
A viccet félretéve: Én nem láttam még olyan külföldi csatornát, ahol karika vagy egyéb jel lett volna...:D
Ebben igazad van...;)

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
"Hát...én...no.. no én nem tudom...":D :D :D
A viccet félretéve: Én nem láttam még olyan külföldi csatornát, ahol karika vagy egyéb jel lett volna...:D
Ebben igazad van...;)

CHRONOS


KÖSZÖNÖM



Van ötletem az ORTT-nek: osztogassanak kis matricákat hogy a rádió sarkába is rakhassak legalább kettõt:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Drótmalac

Hát máshol is ez a tendencia, csak piros karika nélkül... Tûzzel vassal üldözik a "filmesztéták" meg mittudom micsodák, a véres, erotikus(kisgyermekek megrontója), agressziótól átitatott, stb filmeket. Betiltanak ezt, azt még videoklippeket is. Az aranyos, csak az hogy épeszû ember, eleve meggondolja, hogy mit nézzen meg a gyerek, és épeszû gyerek meg nem ugrik ki az ablakon, ha megnéz egy dragonballt. Egy dragonball tönkreteszi a gyerekek ítélõképességét, az idióta kártónnetwörkös izé, a bar*mságshow, meg a szappanos opera, vagy a beszélgetõs mûsor az nem.
Na mind 1, éljen a demokrácia, mert ugye itt az van, meg szólásszabaddság(=õk szólnak(ORTT), hogy fogjuk be a pofánkat.)

Kalibur

Van egyébként bárki szerint reális esély arra, hogy belátható idõn belül valami éppebb eszû reformerek leveszik onnan a karikákat, vagy mondjak örök búcsút az élvezhetõ home videóknak ?
Egyébként ez valahol rémesen ledegradáló nem? Megmondják, mit nézhetsz, mit nem... ahelyett, hogy ezt az ember (vagy adott esetben kiskorúnál a szülõ) döntené el, ami azért most is inkább így van, de akkor minek karikázni ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Rhyagelle

QuoteOriginally posted by Kalibur
Van egyébként bárki szerint reális esély arra, hogy belátható idõn belül valami éppebb eszû reformerek leveszik onnan a karikákat, vagy mondjak örök búcsút az élvezhetõ home videóknak ?
 
Szerintem ne várj a csodára. Add fel a tévénézést és próbáld meg magad eldönteni mit akarsz megnézni mit nem. (Téka, PC, Mozi)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

thebluesnote

Vagy pedig próbálj beszivárogni az ORTT döntéshozó testületébe... :)

Kalibur

Belülrõl rothasztani a rendszert ?? Nem is olyan roaaz ötlet ...:D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Sky

Reméljük mihamarabbi visszatértedet, és szerintem nem csak a magam nevében szólok ha azt mondom, hogy mindannyiunk támogatását élvezed :D
Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

Akkor mentem rombolni... Speciális kívánságok ?:muhahah:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

Nem tudom hogy ki nézte a napokban a Fokuszt(én se csak amíg a konyhában voltam vége lett a reklámnak) na azon majd behaltam, mert ugye mirõl is volt szó: BINGÓ
A TESTFESTÉS ÖRÖMEI AZ ALPOKBAN....
annyi mellet.... hát akkor sem láttam amikor valami BRUTÁL sex filmet nézek meg...
Lényeg: 12 volt a karikán belül:ejj:

EZ SIRALMAS

MÁS: hajnali 2 már a szemem leragad és akkor mit látok: MESE hajnali ketõkor.... most õszintén melyik az a retardált egysejû mûsor szerkesztõ aki ilyenre képes és után még jött a beszélgetõs mûsor Anetkával (bár mesztelen volt ott nem láttam melleket):rolleyes: de ott is csak laza 12 figyelt...

VÉGKÖVETKEZTETÉSEM:
Normális ember el tudja dönteni hogy mit néz(azért vagytok itt:hehe: és néztek animét)aki meg nem azon már az ISTEN(ORTT)
se segít...


VIVA LA  RESISTANCE:zen:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Kalibur
Akkor mentem rombolni... Speciális kívánságok ?:muhahah:

Vigyázz magadra nagyon, nem hiszem, hogy az ORTT-nél szívesen látnának iskolázott embereket...:D

VASH

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Vigyázz magadra nagyon, nem hiszem, hogy az ORTT-nél szívesen látnának iskolázott embereket...:D

HÛÛÛÛ köszike ezt majdnem kihagytam az anyázásomból:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

QuoteAkkor mentem rombolni... Speciális kívánságok ?

Nekem hozd el a karikás ürge fejét, de ha lehet akkor bekeretezve egy nagy 18-assal a homlokán, hogy ha egy kisgyerek meglát, tudja hogy ez nem neki való
Mess with the best,
Die like the rest...