Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Moloko

Július 23 (p), 24 (szo), 25 (v), 26 (h) hosszuhétvége kinek nem felel meg? (ekkor van az Animagic Németországban, egy páran eredetileg erre szerettünk volna menni)

.Attila

Quote from: AngelJúlius 23 (p), 24 (szo), 25 (v), 26 (h) hosszuhétvége kinek nem felel meg? (ekkor van az Animagic Németországban, egy páran eredetileg erre szerettünk volna menni)
Előre nem tudom, de addigra elvileg befejezem a vizsgaidőszakom, de ugyebár mi van, ha mégsem? :confused:

Ramiz

És mi alapján sorszámoztál?  :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: LorenorTezsvííííír!Én se tudok..legalább is fenn maradni nem..Elmerülni bizos elmerülök mint a kő... :D  :zen:

Na jó... de én a falusi dunaparti kölyök volnék :rolleyes:

Angel:
Az adott időpont nekem egyelőre megfelelőnek tűnik (címerezés és irodai gyakorlat után van, addigra pénzem is lesz :D)

Egyébként szép lista, csak két embertől félek :D (J/K!! Valójában csak magamtól :) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanEgyébként szép lista, csak két embertől félek :D (J/K!! Valójában csak magamtól :) )

Azért lenne egy tippem a másik személyt illetően...:D

Sephiroth

#95
Az időpont nekem is korektnek tünik. És remélem én társaságom nem rémiszt senkit.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

Saori: miért nem?
Lorenor: tessék kimozdulni! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Quote from: SephirothAz időpont nekem is korektnek tünik. És remélem én társaságom nem rémiszt senkit.

Engem biztosan nem :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Quote from: ShadowolfAzért lenne egy tippem a másik személyt illetően...:D

Ha magadra gondoltál, le kell törjem az egódat. Alig várom, hogy karcsú kebelemre kaphassalak  :hehe: :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

Quote from: ignusSaori: miért nem?
Lorenor: tessék kimozdulni! :D
Heh..Hát az nem könnyű mivel szinbiózisban élek a négy fallal...És ha ezt a köteléket felbontom ,nem biztos ,hogy jó hatással lesz szobám öko rendszerére... :rolleyes:  :D  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

Quote from: LorenorHeh..Hát az nem könnyű mivel szinbiózisban élek a négy fallal...És ha ezt a köteléket felbontom ,nem biztos ,hogy jó hatással lesz szobám öko rendszerére... :rolleyes:  :D  :zen:

Jó neked...az enyémére már semmi nem lehet rossz hatással :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Lori... kind of antisocial? :D Nem b****gatásképp, csak kérdezem...
Azért nem lenne szerintem rossz buli!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

#102
Az én szobámra csak én vagyok káros hatással. Főleg ha a hangfalszet üzemképes.

Másik dolog, hogy szerintem nem kell félni attól, hogy új emberekkel találkozunk. Meg elvégre itt már elég sokat megtudtunk egymásról. És szerintem a tábor után azt fogjuk várni, hogy mikor lesz a következő.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Itachi

Quote from: ignusLori... kind of antisocial? :D Nem b****gatásképp, csak kérdezem...
Azért nem lenne szerintem rossz buli!
Nem kifejezetten anti inkább csak mind olyan elfoglaltságaim vannak amik nem igénylik a kimozdulást (persze járok kint-egyetem,ügyintézés,vásárlás-de nem az jelenti számomra a szabadidőt).Régen még jártam edzésre de olyan okok miatt amiről direkt nem tehetek már nem járok(aki ismer az tudja miért),nem kívánom részletezni. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

Quote from: SephirothMásik dolog, hogy szerintem nem kell félni attól, hogy új emberekkel találkozunk. Meg elvégre itt már elég sokat megtudtunk egymásról. És szerintem a tábor után azt fogjuk várni, hogy mikor lesz a következő.

Jahh, csak épp mennyivel könnyebb, kényelmesebb és biztonságosabb arctalanul a homályból írogatni, kis szobád védőburkában lapulva, ahol legfeljebb disconnect -> nickchange , ha valami balul üt ki :rolleyes:

(ettől függetlenül elmegyek, ha az ég is úgy akarja :D /meg ha lesz egyáltalán o.O/)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Quote from: LorenorNem kifejezetten anti inkább csak mind olyan elfoglaltságaim vannak amik nem igénylik a kimozdulást (persze járok kint-egyetem,ügyintézés,vásárlás-de nem az jelenti számomra a szabadidőt).Régen még jártam edzésre de olyan okok miatt amiről direkt nem tehetek már nem járok(aki ismer az tudja miért),nem kívánom részletezni. :zen:

Hát azért remélem el fogsz jönni... Jó lenne minnél több emböckével találkozni. Saori miért döntött a nem mellett? :confused:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

Itt már azért néhányan adtak arcot a nickük mellé. Így már annyira nincs is névtelenség látszata. Meg legyünk optimisták: Mi sülne el balul a táborban?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Soridan

Quote from: SephirothItt már azért néhányan adtak arcot a nickük mellé. Így már annyira nincs is névtelenség látszata. Meg legyünk optimisták: Mi sülne el balul a táborban?

Persze, csak kényelmesebb erre hivatkozni, mint felemelni a hátsód ;) :zen:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Majd én kitaszajgatom Lorenort, ha éppen nem a katana-ját markolássza :D
Lorenor: most jössz meetre?

Itachi

Quote from: TriviMajd én kitaszajgatom Lorenort, ha éppen nem a katana-ját markolássza :D
Lorenor: most jössz meetre?
Hát ha a mai statisztika ZH nem hagy bennem maradandó károsodást akkor valszeg igen. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Tudom, h még az se biztos, hogy egyáltalán összejön a dolog, de épp itt az ideje egy másik fontos kérdést tisztázni:

Ki milyen zenét szeret...?  :rotflol:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

Quote from: TiaroTudom, h még az se biztos, hogy egyáltalán összejön a dolog, de épp itt az ideje egy másik fontos kérdést tisztázni:

Ki milyen zenét szeret...?  :rotflol:

Szinte bármit. Nem stílus-, hanem szimplán zenefüggő vagyok. De azért: blues, jazz, rock /Jrock/, metál, klasszikus (nem nevetni), gregorián, ésatöbbi-ésatöbbi.

Szóval én ideális vagyok, szinte bármi jöhet (kivéve trance-dance-hiphop-tücc-tücc/nem akarok ezzel bántani senkit!/)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Mér???
A progressive death-tücctücc egész jó...  :rolleyes:

Személy szerint én a happy pop rock (Nirvana, Manson, Maiden)
a lágy, dallamos zenekarok (American Hi-Fi, Autopilot Off, A new found glory, POD, Sum41, Blink)
a zúzós kemény metálosok (Beatles, Staind, Creed)
és a klasszikus instrumentális együttesek (Limp Bizkit, Linkin Park, SOAD) kedvelője vagyok...  :)
De meghallatok akár Eminemet, vagy diszkózenét is, ha jó a társaság...
Ja és mint miskolci emberke: EDDA művek rulez!  :hehe:

(... vagy esetleg viszek gitárt. Kíváncsi vagyok, hanyadik este, és melyikőtök fojtana meg a leszaggatott húrokkal...  :rotflol: )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

Quote from: TiaroMér???
A progressive death-tücctücc egész jó...  :rolleyes:
[...]
De meghallatok akár Eminemet, vagy diszkózenét is, ha jó a társaság...
Ja és mint miskolci emberke: EDDA művek rulez!  :hehe:

(... vagy esetleg viszek gitárt. Kíváncsi vagyok, hanyadik este, és melyikőtök fojtana meg a leszaggatott húrokkal...  :rotflol: )

Biztos jó, van hogy olyat is meghallgatok és tetszik, amiről soha nem hinném, de nem jellemző rám az a stílus :rolleyes:

Viszont EDDA művek rulez! Ezt nem miskolci emberkeként mondom :D

Gitár meg jöhet. Ájlávit! :cool: Ha nagyon nem tetszik, vagy sok amit művelsz vele, hát istenkém, majd nekiállok énekelni /=tömegmészárlás :rolleyes: /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Sephiroth

Én leginkább: Nightwish, Queen, Mike Oldfield, Vanessa Mai (nem tudom hogy írják), klaszikusok (látod Soridan van más is), Nobou Uematsu, Vangelis, meg általábban filmzenék amik szimfónikusok. Meg még sok minden.
A gitár meg szerintem is jöhet.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Soridan

Quote from: Sephirothklaszikusok (látod Soridan van más is


Kewl :D Amúgy látom remek zenei ízlésed van. Nekem legalábbis tetszik :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Sephiroth

Quote from: SoridanKewl :D Amúgy látom remek zenei ízlésed van. Nekem legalábbis tetszik :)

Tudod. Ezt legalább nem mások formálják helyetem, az életemmel elentétben.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Soridan

Quote from: SephirothTudod. Ezt legalább nem mások formálják helyetem, az életemmel elentétben.

Ehh... ez akár direkt, akár nem - piszkosul lehangolóra sikerült :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Hát Tiaro, látom mi egy húron pendülünk! :D Na majd akkor nyomjuk a lobbnál jobb zenéket! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

Quote from: SephirothÉn leginkább: Nightwish, Queen, Mike Oldfield, Vanessa Mai (nem tudom hogy írják), klaszikusok (látod Soridan van más is), Nobou Uematsu, Vangelis, meg általábban filmzenék amik szimfónikusok. Meg még sok minden.
A gitár meg szerintem is jöhet.
Csak javítás:Vanessa Mae :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"