Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

ignus

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
En megeszem a halat, rantott halat egyenesen szeretem ::p

Viszont halaszleben utallom :)
meg tudjatok mondani mi volt a DBZ uccso reszeben?
Mert szerintem nem lattam vegig, addig lattam mig Goku megtalalta Búú reinkarnaciojat :)

Szerintem nem ez a vége, bár lehet :)
Vélemények?
[/QUOTE

De asszem ez az utsó rész a Z-bő... utána a gt jön...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by ignus

De asszem ez az utsó rész a Z-bő... utána a gt jön...

Ha én jól emlékszem, akkor ez talán az uccsó előtti rész volt, az uccsó részben még harcolt is a gyerekkel, de nem sokáig, csak letesztelte.

Soridan

QuoteOriginally posted by Trivi
Ha én jól emlékszem, akkor ez talán az uccsó előtti rész volt, az uccsó részben még harcolt is a gyerekkel, de nem sokáig, csak letesztelte.

Jaja, a gyereket cukkolta, míg az amolyan SSJ-hez méltó dühöngést nem produkált. Utána nagy búcsúzkodás és elrepülés edzeni a kölyökkel. Ennyi :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

QuoteOriginally posted by Soridan
Jaja, a gyereket cukkolta, míg az amolyan SSJ-hez méltó dühöngést nem produkált. Utána nagy búcsúzkodás és elrepülés edzeni a kölyökkel. Ennyi :(

AZAZ!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by ignus
AZAZ!

Jahh...szerintem kicsit izé befejezés, nem? Valahogy többet vártam volna....legalább nem tipikus (mármint másokhoz képest, mert azért eléggé DB-szerű ez a megyünk edzeni mint az állat, mert úgyis jön majd vki nagyon nagy főgonosz^^ mentalitás) :lol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Ok, megnyugotam, vegig lattam akkor :)

Nemtudjatok veletlen hol adjak a GT-t? :)

Hianyzik mar az a feeling amikor egymasra vagjak az atomot, es tojunk ki fog elobb fube harapni :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

ignus

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Ok, megnyugotam, vegig lattam akkor :)

Nemtudjatok veletlen hol adjak a GT-t? :)

Hianyzik mar az a feeling amikor egymasra vagjak az atomot, es tojunk ki fog elobb fube harapni :)

Hát azért a Gt-nek már egész más a hangulata. Én imádtam a db-t és a z-t is. Valahogy fura a gt... Szeritnem ha megkérsz valakit fellöki a serverre...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by ignus
Hát azért a Gt-nek már egész más a hangulata. Én imádtam a db-t és a z-t is. Valahogy fura a gt... Szeritnem ha megkérsz valakit fellöki a serverre...

zsozso megmondta, hogy nem fogja bepakolni

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
zsozso megmondta, hogy nem fogja bepakolni
Addig is lehet Yu Yu Hakusho-t nézni, ami egyébként sokkal jobb a Dragonballnál... :)

CHRONOS

Soridan

QuoteOriginally posted by Chronos
Addig is lehet Yu Yu Hakusho-t nézni, ami egyébként sokkal jobb a Dragonballnál... :)

CHRONOS

Hát lehet egy ilyen arccal ellenkezni? (ld. avatár :lol:) Nem kockáztatnám meg :zen: :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Chronos, kérem a témánál maradjunk... :hopp: :bsd:

:zen:

Csak vicceltem :) Ezt nem hagyhattam ki :D

Amugy hasonlit az avatarod egy DBZ-s szereplore :) Eloszor azt hittem hogy onnan van :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Chronos, kérem a témánál maradjunk... :hopp: :bsd:

:zen:

Csak vicceltem :) Ezt nem hagyhattam ki :D

Amugy hasonlit az avatarod egy DBZ-s szereplore :) Eloszor azt hittem hogy onnan van :)

De merész valaki :hopp:

Ez nem DBZ, hanem (ha jól látom) Alucard a Hellsingből :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

QuoteOriginally posted by Soridan
De merész valaki :hopp:

Ez nem DBZ, hanem (ha jól látom) Alucard a Hellsingből :D

Jól látod... MAúgy nem is tudom hogy a zből kire hasonlithatna... De télleg elképzelésem sincs:confused:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Jól látod... MAúgy nem is tudom hogy a zből kire hasonlithatna... De télleg elképzelésem sincs:confused:

Akkor már ketten vagyunk. :rolleyes: Tényleg Bounce, kire gondoltál? :confused:

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Akkor már ketten vagyunk. :rolleyes: Tényleg Bounce, kire gondoltál? :confused:

Hárman! :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Megcsapott a falkaszellem. 4-en. :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

[BouNCE]

Sajna fogalmam sincs hogyhijjak de asszem dermesztonek volt a jobbkeze, vagyis csicskaja :)

Bizti emlekeztek, aki jol elkalapalta vegitát, mert at tudott valtozni es meghizott valami ronda nagy békává :)
de vegitanak sikerult elbujnia a Nameken a toban  :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

.Attila

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Sajna fogalmam sincs hogyhijjak de asszem dermesztonek volt a jobbkeze, vagyis csicskaja :)

Bizti emlekeztek, aki jol elkalapalta vegitát, mert at tudott valtozni es meghizott valami ronda nagy békává :)
de vegitanak sikerult elbujnia a Nameken a toban  :)

Sorry, de ugye ezt most nem mondod komolyan?!?!?!?!
Sajna pont a másiknak (Dodoria) a nevét tudom, az övét elfelejtettem (Lorenor - te biztosan tudod).
Szóval: semmiben sem hasonlítanak, legfeljebb van 1 fejük, 2 karjuk (bár Alucardnak néha átváltozik), 2 lábuk stb.

Kalibur

OK. Trivi megnyugtatott, hogy nem vagyok full láma (huhh):D
Nem sértésképp, de még igaza is van.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Bounce gondolom Zarbon ról beszél..:rolleyes: ;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Sajna fogalmam sincs hogyhijjak de asszem dermesztonek volt a jobbkeze, vagyis csicskaja :)

Bizti emlekeztek, aki jol elkalapalta vegitát, mert at tudott valtozni es meghizott valami ronda nagy békává :)
de vegitanak sikerult elbujnia a Nameken a toban  :)
Azt meg ,hogy szülted ,hogy Alucard hasonlít Zarbon ra???? :confused:  Nem azért de SEMMI közös nincs bennük..(nem sertés akrt lenni..);) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

QuoteOriginally posted by Lorenor
Azt meg ,hogy szülted ,hogy Alucard hasonlít Zarbon ra???? :confused:  Nem azért de SEMMI közös nincs bennük..(nem sertés akrt lenni..);) :zen:

Na jolvan... Én is azt hittem hogy má velem van a "baj" !
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

[BouNCE]

Igen, Zarbom, mar eszembe jutott :)

Jajmá en nem a ket figurara mondtam hogy hasonlok, nem is a testukre, csak erre az arckifejezesre, csak magara a kepre, az avatarra :)
Az arcuk ITT!!!!! hasonlit, Zarbomnak is effele arca van ha ideges, csak kek.
Vagy zold.
Vagy mittomen.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Igen, Zarbom, mar eszembe jutott :)

Jajmá en nem a ket figurara mondtam hogy hasonlok, nem is a testukre, csak erre az arckifejezesre, csak magara a kepre, az avatarra :)
Az arcuk ITT!!!!! hasonlit, Zarbomnak is effele arca van ha ideges, csak kek.
Vagy zold.
Vagy mittomen.

:lol: Ezt jól megaszonmagyaráztad :lol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Csendben megemlítem, nekem is ilyen arcom szokott lenni, mikor tizenötödszörre is fejen***nak MP5-el a pálya másik végéből, mégse rajzoltak még rólam animet... :p
Szóval ez a hasonlítgatás elég szubjektív dolog... :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone


ignus

QuoteOriginally posted by Tiaro
Csendben megemlítem, nekem is ilyen arcom szokott lenni, mikor tizenötödszörre is fejen***nak MP5-el a pálya másik végéből, mégse rajzoltak még rólam animet... :p
Szóval ez a hasonlítgatás elég szubjektív dolog... :hehe:

:appl:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

[BouNCE]

Tiaro, meg csinalhatnak :)
Keresd meg Kurosawat :hehe: :D :zen:

Amugy CS is Cool :D
Velem is elofordul neha :D
Van CS forum is, nezz be neha :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Sky

:_off:
(Az offtopic még elmenne, de CS...)
Mess with the best,
Die like the rest...

Freyja

Helló!

Nem is gondoltam volna hogy létezik ilyen topic :jee:
majd néhány rajzzal beszállok ide is azt hiszem :p
Annak idején nagy DB fan voltam, bár csak annyit láttam belőle amit a magyar adón adtak...szóval a DBZ nagy része már kimaradt :(