Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Assassin

Quote from: Blimpnekem meg elég "szajhás" ízlésem van zenei tekintetben, mert szinte minden stílusból találok olyan együttest ami átkozottul bejön :)

Én is így vagyok vele. Szerintem is  :jee:  az, ha mindenbõl van, ami tetszik. (vannak olyanok is akik csak nagyot néznek :) , hogy tud az ember ennyiféle stílusú zenét hallgatni egyszerre..., az elkötelezettek maradnak ugyanannál a mûfajnál.)
" There is no sin to know their sins."

Ramiz

Miért lenne baj, ha valaki zeneileg sokszínû?
Különben is, az animékben is rengeteg féle zene van, és majd' mindet élvezi az ember...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Én is - szinte - mindenevõ vagyok zeneileg.
Ha már mindenki beírja én sem maradhattam ki  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marox

Én is mindenevõ vagyok zeneileg, de tényleg, egyszóval mindent meghallgatok, ami jó. :) (bár mostanában nagyon rákattantam a discos slágerekre  :rolleyes: )

Ramiz

Én nem csak zeneileg vagyok mindenevõ, beeee! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizÉn nem csak zeneileg vagyok mindenevõ, beeee! :D

Na jó, de egy vercsögtõl (höréb?) mit várna az ember :D

Damnatus

Hali!

Nekem pl. a hiphop és rap, nemigazán jön be, 1-1 szám nagyritkán.


zsolti123

sztm a samurai champloo zenéje zseniális :D
persze ahhoz hogy bejöjjön valakinek, nem árt egy kis hiphoppos elõélet, és itt kéretik nem a csapból is de leginkább a tvbõl és rádióból folyó elõadókra gondolni. ha valaki szereti az instrumentális hiphoppot és nem az a véleménye róla, hogy üres és monoton szemét, akkor biztos nagyon tetszeni fog neki.

Ramiz

Quote from: ShadowolfVissza a topic témájához plz! :3x3:

Ilyen szép kérésnek nem lehet ellenállni! ;)

Samurai Champloo szerintünk is igen jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

zsolti123

Quote from: RamizIlyen szép kérésnek nem lehet ellenállni! ;)

Samurai Champloo szerintünk is igen jó.

akkor jó :D

mondjuk az elején egy picit túlzásba vitték a szkreccses vágásokat de szerencsére az elsõ 2-3 rész óta ritkán alkalmazzák.

Dragon

Szörfözgetés közben találtam valamit: ftp://193.0.96.5/animemp3/
Hátha érdekel benneteket, nem tartom vissza. :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: bpka000Szörfözgetés közben találtam valamit: ftp://193.0.96.5/animemp3/
Hátha érdekel benneteket, nem tartom vissza. :)
Persze, hogy érdekel!  :merci:
És még mûködik is. Amilyen béna vagyok ez kész csoda :D:D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

CaptainBalu

Emberkék a Kino no tabi (esetleg Kino's Travels) OSTjai (The Beautiful World és az All the way) esetleg megvannak vkinek? Ilyen csodát ritkán hallani.  :haha:

Damnatus

Hali!
Quote from: bpka000Szörfözgetés közben találtam valamit: ftp://193.0.96.5/animemp3/
Hátha érdekel benneteket, nem tartom vissza. :)
:merci:
Én is szedem a zenéket, aztán majd ellenõrzöm mi van meg. ;)

noriko

Ez az a zene amit régebben kerestem. A Kiki's Delivery Service angol változatából: Soaring

szerintem nagyon happy! :D
a szövege is aranyos:

"My heart is ready to beat
I can feel the wind underneath my feet
Im gonna jump over the moon
hands in the air waving up like a balloon
Im free as a bird lost in the stars
and waving down to earth
don't know where im gonna land
but you gotta wobble before you stand
Im soaring all alone
and on my own Im soaring
and I know my heart will lead me home

Just look in my eyes
cant you see Im not the same today
I can see farther now
stepped off the edge, Im making my own way
dont know where Im gonna land
but you gotta wobble before you stand
Im soaring all alone and on my own
Im soaring and I know my heart will lead me home
and I know that I am gonna touch the sky

Im soaring all alone and on my own
Im soaring and I know my heart will lead me home
all alone and on my own
soaring all alone and on my own
im soaring all alone and on my own
im soaring all alone and on my own"

gondoltam megosztom veletek is, hátha mást is felvidít. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Quote from: norikoEz az a zene amit régebben kerestem. A Kiki's Delivery Service angol változatából: Soaring

szerintem nagyon happy! :D
a szövege is aranyos:
Ez sem rossz, de ami az eredeti Japán verzióban van az szvsz 1000x jobb. :jee:

noriko

Quote from: MohaEz sem rossz, de ami az eredeti Japán verzióban van az szvsz 1000x jobb. :jee:
Azt is nagyon szeretem! Csak annak nem értem a szövegét.
"I wish I could, but I don't want to."

Manitu

Nem tudja valaki, honnan tudnám megszerezni az Elfen Lied zenéjét? mindenhol kerestem már, de nem találom...


CaptainBalu

Quote from: ManituNem tudja valaki, honnan tudnám megszerezni az Elfen Lied zenéjét? mindenhol kerestem már, de nem találom...
AnimeHQ-n keresd, itt van elõttem.  :3x3:
Nekem viszont még mindig kéne a Kino no Tabi OST!    :bruhuhu:

Rounin

Quote from: ManituNem tudja valaki, honnan tudnám megszerezni az Elfen Lied zenéjét? mindenhol kerestem már, de nem találom...

Az usteam szerveren is fent van :rolleyes:

Manitu

Quote from: RouninAz usteam szerveren is fent van :rolleyes:
Esküszöm vak vagyok :) Ha hatszor nem néztem végig a listát mielõtt itt kérdeztem, akkor egyszersem, most meg egybõl megvan. Arigato


Ramiz

Quote from: zsolti123mondjuk az elején egy picit túlzásba vitték a szkreccses vágásokat de szerencsére az elsõ 2-3 rész óta ritkán alkalmazzák.

Az elrettentés azoknak, akik nem szeretik, ha hagyományos témához nem hagyományos megközelítésben nyúlnak.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#443
Sakigake!! Cromartie High School zenéjét hallgatom, mióta láttam pár részt az anime-bõl.
Meglepõen színvonalas idõnként jazz-es, idõnként rock-osabb stílusú zene. Nem igazán tudnám rendesen beazonosítani. Na jó igazából én egyértelmûen jazz-ként azonosítanám be, de hát nem értek én a lovakhoz... szóval  javaslom a meghallgatását, mert sztem nagyon jól sikerült!  :lazza:

edit: az album második felét hallgatva picit megint módosítanék véleményemen, egyéb stílusok belekeveredése miatt, de mivel soha sem tudtam jól jellemzést írni, inkább csak azt mondom, hogy továbbra is tetszik és, aki gondolja töltse le és halgassa meg :)

Moha

Most hallottam az egyik anime rádión, és gondoltam beírom:
Egy ideje a kedvenc anime számom: The Indigo - Under the blue sky (Mahou tsukai ni taisetsu na koto ending zenéje). Egyszerûen király! :jee: Meló közben is hallgatni szoktam, akár egymás után többször is.
Ja, a viedóklippje is megvan, és az is tök jó.

Manitu

Nem tudja valaki, hogy az Ultra Maniac zenéjét honnan tudnám letölteni? Nem találom sehol sem. Pedig nagyon király zenéje van, különösen az ending.


Moha

Quote from: ManituNem tudja valaki, hogy az Ultra Maniac zenéjét honnan tudnám letölteni? Nem találom sehol sem. Pedig nagyon király zenéje van, különösen az ending.
Nekem van jópár számom belõle, de sajna a teljes soundtracket nem sikerült leszednem. Ami megvan, esetleg feltölthetem, bár eléggé rendezetlen.
Nekem amúgy a 18. részben, a disco jelenet alatti zene kellene, de azt nem is biztos, hogy kiadták soundtracken.

Manitu

Megköszönném, ha fel tudnád tölteni! Amúgy még csak a 16. résznél tartok, úgyhogy azt a számot nem hallottam még :)


.Attila

Hmm... én nem emlékszem az Ultra Maniac zenéjére, csak az openingre. Elsõre nem vonzott, kihagytam jópárszor, aztán megint elkezdtem hallgatni, és nagyon megszerettem. Annyira fülbemászó :)

Manitu

Ez eléggé jó szó rá. Egybõl jókedve lesz tõle az embernek. Mint a Love Hina openingjétõl, az volt még ilyen.