Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: Shiroi:)
Még jó, hogy már én is szóltam korábban (#101)... :rolleyes:

Shiroi: téged még nem láttalak, de Shadowolftól félek, annyira nagy és erõs :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Quote from: Baldytéged még nem láttalak
Dehogynem... Teljes Angel Sanctuary manga kellene még? :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Feldin

Quote from: RamizA kutyádat nem fogják beengedni a Burgerbe. Mr Bajszi nagyon szigorú...
LOL!!!
Akartam érte repet adni de beugatott a rendszer. De hogy miért?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: RamizShiroi-nak egy kis elõítélete van az Aoi-sekkel kapcsolatban, de azért nem mind olyan fiatal, és van köztük helyes is (ha nem is normális :D , na de ki az?). A legtutibbak persze kétdimenziósak és Trivi laptopján vannak. :D Na de nem lányok miatt járunk mi oda - ugyan messzirõl látszanak a Burger felsõ emeletét bevilágító piros lámpák, de nem szabad bedõlni nekik, ez nem az a hely. :D
Te aztán elemedben vagy :D
Osztom Shiroi elõítéleteit.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShadowolfNyakba ugrálós aoisokról jut eszembe: Sakura még ott szokott lenni? :D
Sakura :D
Már rég láttam. De õ pont ilyen :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: NokiHuh de gonosz!
De nem tehetnek róla még kicsik :D.
Erre még reagálni akartam:
ha ott lettél volna, biztos megértenél. És nem a kicsik azok, akik beszólnak, azok csak hangosak és kész. A huszonévesek szólnak be, de érdekes módon azoknak nem szólnak, hogy legyenek halkabbak, akiket ismernek.

Feldin

Quote from: TriviErre még reagálni akartam:
ha ott lettél volna, biztos megértenél. És nem a kicsik azok, akik beszólnak, azok csak hangosak és kész. A huszonévesek szólnak be, de érdekes módon azoknak nem szólnak, hogy legyenek halkabbak, akiket ismernek.
Hagyjuk a témát! Fightosok meg menjenek edzésre! Pl ma indul nálunk a kezdõ kendo.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xipe

Quote from: FeldinHagyjuk a témát! Fightosok meg menjenek edzésre! Pl ma indul nálunk a kezdõ kendo.


koszonom nem megyek kendora.
legutobbi kendo kiserletemnel szepen leserultem es azota b@sztat a nyakam.
faj am az a fapalca.  :hopp:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Xipe
Valamit nagyon elrontottál, ha elsõ edzésen eltalál(tat)tad magad (vagy a partnered)!

.Attila

Most szombaton ráér vki?

katz

Quote from: TriviMost szombaton ráér vki?
Én feltehetõleg csak a jövõ héten fogok ráérni :(

Suszi

Quote from: TriviMost szombaton ráér vki?
Én nagy valószinûsággel ráérek, és remélem megyek is.  :)

Xipe

Quote from: TriviMost szombaton ráér vki?


ja, raerek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

Xipe
Valamit nagyon elrontottál, ha elsõ edzésen eltalál(tat)tad magad (vagy a partnered)!


a "sisakom" panjta elszakadt es a nyakamat erte az utes.
reggelre akkora volt hogy nem tudtam oldalra nezni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: TriviMost szombaton ráér vki?
Én remélem nem (XX kromoszóma).
De ha mégsem, akkor igen.  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Quote from: TriviMost szombaton ráér vki?
Peeersze! Még elrugdosom Ramizt is, bár sztem jön az magától is, olyan fajta... :D
Off:Egyébként, ha mr itt tartunk valaki elhozhatná nekem a Samurai Champloo-t, mivel még csak belekóstolni volt lehetõségem, de nagyon ráharaptam! Viszek a bizt. kedvéért egy üres DVD-t, ha valakit karitatív tevékenységi vágy fogna el és leírná nekem, akkor egybõl vissza is tudjam neki adni!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Nincs Champloo-m, és amíg ki nem jön az egész sorozat, addig nem is lesz.

Ramiz

Bocs, hogy újra ekõhozom a témát, de:
Én "Andris" néven futok az aoi-n! És nem is hangoskodok sokat... legalábbis a kövi szilveszterig... ;)
Shiroi: akkor most igen vagy nem jössz?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ne firtasd már a nõügyeit!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Én megyek :)
Régen voltam, odaigértem magam :)
Feldin: ott találkozunk, és megadom a money-t :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyÉn megyek :)
Régen voltam, odaigértem magam :)
Feldin: ott találkozunk, és megadom a money-t :)


Baldy, akkor vigyazz a penztarcadra.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: XipeBaldy, akkor vigyazz a penztarcadra.

Majd meglátjuk :)
Sok sikert hozzá :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: TriviA huszonévesek szólnak be, de érdekes módon azoknak nem szólnak, hogy legyenek halkabbak, akiket ismernek.
Biztos így akarnak ismerkedni :D.
Ha pedig tényleg kötözködnek el kell õket fenekelni  :rotflol: .

Xipe

Quote from: BaldyMajd meglátjuk :)
Sok sikert hozzá :)


kloroform a baratom. :rotflol:  :rotflol:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: NokiBiztos így akarnak ismerkedni :D.
Ha pedig tényleg kötözködnek el kell õket fenekelni  :rotflol: .
Mivel fiúkról van szó, inkább átadom neked a terepet :hehe: ;)

Feldin

Quote from: Xipekoszonom nem megyek kendora.
legutobbi kendo kiserletemnel szepen leserultem es azota b@sztat a nyakam.
faj am az a fapalca.  :hopp:
De hogy elsõ edzésen hogy került a nyakadhoz...
Mi még mindig nem kaptunk semmit, majd ha páncél lesz.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: TriviMost szombaton ráér vki?
Én beugrom!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Xipea "sisakom" panjta elszakadt es a nyakamat erte az utes.
reggelre akkora volt hogy nem tudtam oldalra nezni.
Ez hanyadik edzés volt?
Nálunk legalább 3/4 évig a közelébe se mész a bogunak.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: Xipekloroform a baratom. :rotflol:  :rotflol:

Nekem a baseballütõ :D
Majd bemutatom neked, ha kiváncsi vagy rá :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

#149
Quote from: BaldyNekem a baseballütõ :D

Te is Fa testápolót használsz? :D

Edit: amúgy miért :_piszka:-játok még mindig az aoisokat? Mind animések vagyunk, tartsunk már legalább egy kicsit össze...