Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

Manu

Mugen, Jin, Fuu - Samurai Champloo :jee:  :haha:

Marfy

A kedvenc karaktereim:
Haruko
Chii
Ashram
Shinobu és Motoko
Rei
Kiki
Tomo-chan
Spike és Faye
Verselõ Lina :).
...
Nagyon sok van, szinte minden anime-õl van kedvenc karakterem nem is egy most csak hirtelenjében ezek ugrottak be, az a baj hogy itt várakozik egy csomó film csak nincs idõm megnézni.

Meske

Kaolla Su!! :hopp:
Ja, és persze TAMA-CHAN a is legnagyobb, vagyis inkább a legcukibb!! :D
Na jó, Chiyo-chan is édi! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

lynx655

Quote from: TriviÕ miért tetszik neked? Te lány vagy?
Nekem Miina jön be nekem :)

Mert totál ugyanaz a személyiség, mint én. (Vagy aminek én hiszem magam...)  :lol:
Teljesen önnálló már fiatalon is, nem jár el szórakozni, racionálisan gondolkodik, többnyire dolgozik, programozásból tartja el magát, visszahúzódó és egyáltalán nem perverz. Mondhatni példakép.  :hehe:

Moha

Quote from: lynx655nem jár el szórakozni, racionálisan gondolkodik, többnyire dolgozik, programozásból tartja el magát, visszahúzódó
Eddig nekem is stimmel, szóval ilyen szempontból végül is rám is hasonlít... :) Bár a programozás egy változó dolog nálam, van amikor hardveres melóm van.

Mattanja

Quote from: lynx655Teljesen önnálló már fiatalon is, nem jár el szórakozni, racionálisan gondolkodik, többnyire dolgozik, programozásból tartja el magát, visszahúzódó és egyáltalán nem perverz.
...és nem veszi észre, hogy mikor tetszik egy (több) lánynak.  :rolleyes: Nekem csak ez volt vele a bajom, de ez viszont nagyon tudott zavarni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Quote from: Shiroi...és nem veszi észre, hogy mikor tetszik egy (több) lánynak.  :rolleyes: Nekem csak ez volt vele a bajom, de ez viszont nagyon tudott zavarni.
A leírás a programozást kivéve rám is stimmel nagyjából, bár amit Shiroi mondott, az spec nálam nem egészen így van... (Magánéleti jelentés következik) szerintem én egy lánynak sem tetszem, nemhogy többnek :rolleyes: De mind1, már kezdek hozzászokni.

.Attila

Asszem nagyon mondanom sem kell, mindenki nagy egyéniség :)

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

lynx655

Quote from: Shiroi...és nem veszi észre, hogy mikor tetszik egy (több) lánynak.  :rolleyes: Nekem csak ez volt vele a bajom, de ez viszont nagyon tudott zavarni.

Én se...  :rotflol:

Mondjuk azért egyszer feltûnt, amikor beszélgettem egy ismerõs csajjal, akivel néha találkozunk, hogy mondjuk baromira ideges és remeg a keze, de hát ki tudja miért van az...  :hopp:

.Attila

Quote from: lynx655Én se...  :rotflol:

Mondjuk azért egyszer feltûnt, amikor beszélgettem egy ismerõs csajjal, akivel néha találkozunk, hogy mondjuk baromira ideges és remeg a keze, de hát ki tudja miért van az...  :hopp:
Hát igen, kellemetlen dolog a parkinson-kór :D:D:D
Engem is szólított le már egy igen szemrevaló, teljesen ismeretlen csaj, idén nyáron, a Dob-ban a szív koncert után. Este 11 volt, és azt kérdezte, hogy hogyan tud bkv-val ide-oda eljutni, aztán beszélgettünk egy jó ideig. Gondolkoztam, hogy van-e esetleg vmi szándéka, de én nem léptem, mert ha félreértés lett volna, azaz tényleg csak simán beszélgetni akart, akkor undorító perverz disznó lettem volna :)

Mattanja

Quote from: lynx655baromira ideges és remeg a keze, de hát ki tudja miért van az...  :hopp:
Nyílván a feszített tempójú élet, az ital és a cigi miatt.. Vagy nem?  :)
Engem egyébként nagyon tud dühíteni ez a fajta "tompaság", amit egyik-másik-túl sok animében látok. Remélem, a Love Hina-ban nem lesz sok ilyen...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

lynx655

Love Hina az jó, nyugodtan nézd, de inkább olvasd, a manga 100x jobb, csak szvsz nehézkesen indul.

Shadowolf

Trivi, Shiroi lécci az offtopicban folytassátok...
Megjegyzés: én se vagyok a nõk kedvence. :rolleyes:

S hogy ne legyek :_off:: Onizuka a GTO-ból. :D

Feldin

Quote from: Shiroi:)
Trivi: hehe, ezt kihagytad - Miina barátnõje Yuuka Yashiro .
Feldin: vajon miért nem lep meg a felsorolásod... :rolleyes: Csak mondd az animét, én mondom a szereplõt!  :D
Feldin biza kiismerhetõ... :D
Most így hirtelen nem jut eszembe, de majd gondolkszom!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: TriviAsszem nagyon mondanom sem kell, mindenki nagy egyéniség :)

 :hopp:  :merci: Keblemre, aniki!  :tezsvir:  :jee:  :kiraly:  Naaagy :hail: a Cowboy Bebopnak!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

A "Mit tanultam a legutóbbi anime-bõl?" c. topicból.
Quote from: NokiSzerintem jó, máshol is láttam már ilyen mozgást talán Kaolla csinálta  :hopp:.
Ed a CB-bõl képes még érdekes dolgokra :)
Meg a Ranma-ból a fiúk egy nemtudomhány yen coin támadás után :D

Marfy

Quote from: TriviEd a CB-bõl képes még érdekes dolgokra :)
Ed-nek gumiteste van :).
A Futi Kuri-ban Haruko kígyó módjára körbefonta Naota-kunt, közben érdekes hangokat adva ki :)

Pirula

Quote from: NokiA Futi Kuri-ban Haruko kígyó módjára körbefonta Naota-kunt, közben érdekes hangokat adva ki :)
Pont ma láttam azt a részt. :)  Haruko nem gyenge szereplõ az fix.
De majd ha végzek az egésszel úgyis véleményezek.

Viszont!

Excel Sagaban is vannak jópofa alakok, Excel egybõl, aztán Hyatt, Pedro, Watanabe. (pláne amikor Hyattnak fejtegeti a szociális érzékenységét és segítõkészségét, az :lol: )
Noirt nem fejeztem még be ugyan, de onnan nem nagyon találtam kedvenceket. Nagyon keveset tudni meg az egyes szereplõkrõl, én nem érzem õket teljesen kiérlelt figuráknak. Mirelle-ben ugyan van valami franciás elegancia, Chloe-ban a titokzatosság és jéghideg profizmus. Ugyanez Kirikaban is, nála még megfejelve némi mélabúval, de mindez nekem kevés ahhoz hogy olyan jól kidolgozott jellemnek lássam õket mint mondjuk Misatot az NGE-bõl. Vagy ne legyek ennyire maximalista, legyen elég Chidori az FMP-bõl.

edit: Ja, és még: Totoroból a Macskabusz nagy kedvencem. :D

Marfy

Quote from: PirulaNoirt nem fejeztem még be ugyan, de onnan nem nagyon találtam kedvenceket. Nagyon keveset tudni meg az egyes szereplõkrõl, én nem érzem õket teljesen kiérlelt figuráknak. Mirelle-ben ugyan van valami franciás elegancia, Chloe-ban a titokzatosság és jéghideg profizmus. Ugyanez Kirikaban is, nála még megfejelve némi mélabúval, de mindez nekem kevés ahhoz hogy olyan jól kidolgozott jellemnek lássam õket mint mondjuk Misatot az NGE-bõl. Vagy ne legyek ennyire maximalista, legyen elég Chidori az FMP-bõl.
edit: Ja, és még: Totoroból a Macskabusz nagy kedvencem. :D
A Noir-ból szvsz Chloe a kiemelkedõ személyiség (igaz Trivi?:)), számomra õ a legszimpatikusabb, mondjuk még énsem láttam végéig mert a 20. rész hiányzik így ott megálltam de biztos folytatni fogom.
A macskabusz valóban :cool:, de nekem Jiji is teccik a Kiki-bõl.

Ramiz

Ha gumitestrõl van szó, egyértelmûen Luffy a nyerõ!  :hopp: (Amúgy gondolkodtatok már rajta, milyen érdekes hentai-t lehetne sinálni Luffy-val? :rolleyes: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: NokiA Noir-ból szvsz Chloe a kiemelkedõ személyiség (igaz Trivi?:))
*sokat sejtetõ mosoly* -> avatar :)

Moha

Quote from: Pirulaedit: Ja, és még: Totoroból a Macskabusz nagy kedvencem. :D
Nekem a zene tetszik nagyon, ami a macskabusz futása alatt megy. De maga a macskabusz is :kiraly:

tomengler

A now&then here&there-t ismeri valaki? Abban King Hamdo nagyon jól ki van dolgozva mint õrült-hatalommániás barom :rotflol:  Aki teheti nézze meg... Nagyon jól ki van találva!
He has really swung the bat!

Itachi

Quote from: RamizHa gumitestrõl van szó, egyértelmûen Luffy a nyerõ!  :hopp: (Amúgy gondolkodtatok már rajta, milyen érdekes hentai-t lehetne sinálni Luffy-val? :rolleyes: )
Lehetne, hisz már rég van... :rolleyes:  :bsd:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Quote from: TriviÕ miért tetszik neked? Te lány vagy?
Nekem Miina jön be nekem :)
Nekem is!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

L1P1

Nekem egyértelmûen Asuka a kedvencem... az elején elég nagypofájú, de ami nagyon tetszik, hogy a végén is :D (be kell ismernetek, olyat még nem láttatok animében, hogy egy karakter jelleme ne változzon meg a végére :D)

Titkos

Quote from: L1P1(be kell ismernetek, olyat még nem láttatok animében, hogy egy karakter jelleme ne változzon meg a végére :D)

Dehogynem... ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Quote from: TitkosDehogynem... ;)
Jah, Azumanga-ban csak ilyenek vannak :)

Ramiz

Quote from: ItachiLehetne, hisz már rég van... :rolleyes:  :bsd:

Azta!!! Azt látnom kell!  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!