Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Aka-shi

ui.: Amiben szerepel songoku:D

Shock12

Quote from: KaliburÉljen Saori!!
Igen, szerintem is, teljes mértékben egyetértek ^^''l ! :D
(Szenilitás, vagy csak fáradtság... hm... teljesen mindegy... ;))

Aka - Shi: Edit gombot érdemes kipróbálni ;)

Aka-shi

QuoteEdit gombot érdemes kipróbálni

Sry! Még nincs elég postom ahhoz, hogy tudjak ilyeneket :hehe:

Saori

#1323
Quote from: Aka-shiSry! Még nincs elég postom ahhoz, hogy tudjak ilyeneket :hehe:

Nem postfüggő ;)
Shock: :merci:
Kaliburina neked is :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Quote from: Aka-shiSry! Még nincs elég postom ahhoz, hogy tudjak ilyeneket :hehe:

De ahhoz van, hogy gratulálni tudjak a member-ré válásodhoz. :D

Oriya

Sziasztok! :)
No, hát még nem nagyon tudom, hog ymennek itt a dolgok, mindenesetre, megpróbálok majd képeket mutatni, amiket én készítettem^^ nem lettek  a legjobbak, meg van amiket kép alapján csináltam, de igyekszem! :) :rotflol:
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Oriya

Mielőtt még beskatulyáznátok, nem, nem vagyok Kamui mániás, csak most ilyen kedvem volt ^^ Amúgy így kedvenc anime az a Yami no Matsuei, azt hiszem abból még csak egy fanartot készítettem, mostanság kissé frusztrált vok, a rajzok/festmények meg nem mindig úgy sikerülnek, ahogy én akarom.. :S
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Vóbert

Üdv Oriya!

Egész jó a képed... még sok ilyent... addig is egy Bemutatkozást... ha kérhetnénk ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertÜdv Oriya!

Egész jó a képed... még sok ilyent... addig is egy Bemutatkozást... ha kérhetnénk ;)

Illetve hogy a képeket ide rakd fel és onnan linkeld be őket ide hogy ne foglaljanak itt fölöslegesen helyet, lassítva a servert. ;)

Saori

Quote from: VóbertÜdv Oriya!

Egész jó a képed... még sok ilyent... addig is egy Bemutatkozást... ha kérhetnénk ;)

Oriya: Kul!
Vóberta: Elcsórod Shock munkáját? :ejnye: :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Oriya

Hm, lehet hogy egyszerűbb, ha majd linkelek :)
Tsuzuki és Hisoka ;)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Vóbert

Quote from: SaoriVóberta: Elcsórod Shock munkáját? :ejnye: :p

Hoppá... Íratlan szabály? ;) akkor ezzel kettő :D

Egyébként igyekszem... nem ellopom, max helyettesítem ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: OriyaHm, lehet hogy egyszerűbb, ha majd linkelek :)
Tsuzuki és Hisoka ;)

Nos asszem újabb mesterrel bővül a kínálat ;) :) Great stuff! :D More plz... :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Oriya

Quote from: VóbertNos asszem újabb mesterrel bővül a kínálat ;) :) Great stuff! :D More plz... :D

Arigatoooo ;))) nos, vanna még egyéb rajzok, a novellám szereplői... hm.. meg más egyéb unaloműző firkálmányok, mondjuk azok nem ilyen szépek, mert mondom, azokat csak rajzoltam, de párat beteszek, amik nem olyan gázosak :D
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Vóbert

Quote from: OriyaArigatoooo ;))) nos, vanna még egyéb rajzok, a novellám szereplői... hm.. meg más egyéb unaloműző firkálmányok, mondjuk azok nem ilyen szépek, mert mondom, azokat csak rajzoltam, de párat beteszek, amik nem olyan gázosak :D

Jöhetnek a "gázosak" is szerintem... Nem hinném, hogy olyan rosszak lennének azok...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Oriya

Quote from: VóbertJöhetnek a "gázosak" is szerintem... Nem hinném, hogy olyan rosszak lennének azok...

Hááát meglássuk.. no akkor teszek néhányat ami szerintem elviselhető... a legtöbbjük magyar vagy töri órán készült :D szoktam suliban is alkotgatni, amikor kevésbé figyelemre méltó az adott óra...


Novella szereplő, Mirama Izawaishi :) olyan sexxyyy : DD

ő egy yaoi anime-ből van, de hogy melyikből arra sajna nem emlékszem, csak úgy találtam :)


ya igen, és nagyon szeretem a yaoi-kat, úgyhogy nem elesni, ha esetleg olyan típusú képeket alkotok vagy ilyesmi :) csak azért szólok, mert vannak akik .. khm.. erősen undorodnak tőle... node mindegy :)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Saori

Quote from: VóbertHoppá... Íratlan szabály? ;) akkor ezzel kettő :D
Egyébként igyekszem... nem ellopom, max helyettesítem ;)

Ő szokása terelgetni az újoncokat a bemutatkozáshock topic fele :D
Ja és rajz, hogy ne legyek mindig :_off:
Kalóznéni
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: SaoriŐ szokása terelgetni az újoncokat a bemutatkozáshock topic fele :D
Ja és rajz, hogy ne legyek mindig :_off:
Kalóznéni
This is an automatic message which was enabled through Saori's fanart:
":hail: Gyönyörű, mint mindig :jee:"
End of message.
:D
Oriya: másfél hónap és ilyen szép rajzok? Gratula. Mellesleg semmi baj a yaoi-s rajzokkal, amíg az ízlésesség keretein belül maradunk (no izzadó habtestek  :teccik: )

ignus

Grat Oriya!!!

Saori.... hát nem is tudom hogy mit mondjak... NAONÁAT!!!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Oriya

Trivi, persze hogy értem, nem vagyok én olyan ám ;))


Háátt Saori, szerintem én most fogom a rajzaim és odaadom a hajléktalanoknak, hogy csináljanak belőle lecsót.. pfff... mivel csinálod? fested? Vagy hogy? :D fú, ez nagyon jó....^^ én meg itt süllyedek magam alá
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Kvikveg

#1340
Saori: jó tócsalépője van!  :lol:

Saori már lebukott: OpenCanvas, és Photoshop van a bűvésztárában. Meg egy jó adag gyakorlat, meg... meg...

Najó, én se leszek teljesen off: OpenCanvassal nekiálltam szórakozni:
szív
Van és Hitomi mégegyszer
Az utóbbinál az eredeti ceruzarajz alá bűvészkedtem be a színeket.
Megj: nem az én rajzom! Csak színeztem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Saori

Quote from: KvikvegSaori már lebukott: OpenCanvas, és Photoshop van a bűvésztárában. Meg egy jó adag gyakorlat, meg... meg...

..türelem ;)
Kivkveg a szívecske nagyon teccik :jee:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Oriya

Hm.. és Saori, Tablettel csinálod, utána meg Canvas-szal kiszínezed? vagy hogy?
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Saori

Quote from: OriyaHm.. és Saori, Tablettel csinálod, utána meg Canvas-szal kiszínezed? vagy hogy?

Ha lusta vagyok előkotorni a tabletet a fiókból akkor egérrel :D De amúgy tablettel rajzolom meg (azt is open canvasaban általában) vagy a másik eshetőség amikor ceruzával megrajzolom, aztán kihúzom fekete tussal, scan és utána open canvas, photoshop:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Oriya

Quote from: SaoriHa lusta vagyok előkotorni a tabletet a fiókból akkor egérrel :D De amúgy tablettel rajzolom meg (azt is open canvasaban általában) vagy a másik eshetőség amikor ceruzával megrajzolom, aztán kihúzom fekete tussal, scan és utána open canvas, photoshop:)


éértem, ez tök jó:) De mondjuk, én is próbáltam már így, csak ha festek, akkor ugye át is kell néha menni a kontúrokon, nekem akkor azt mindig lefesti... az meg idegesít.. viszont ha úgy festek, hogy kihagyom a vonalakat, az olyan merev lesz... vagy hogy mondjam.. mondjuk én nem Canvas-szal próbálkoztam. azzal lehet szépen befesteni, hogy ne maradjon oylan idétlenül lezárt mondjuk egy festékcsík vége? mert amint így látom, elég szépen lehet vele dolgozni ;)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Saori

Quote from: Oriyaéértem, ez tök jó:) De mondjuk, én is próbáltam már így, csak ha festek, akkor ugye át is kell néha menni a kontúrokon, nekem akkor azt mindig lefesti... az meg idegesít.. viszont ha úgy festek, hogy kihagyom a vonalakat, az olyan merev lesz... vagy hogy mondjam.. mondjuk én nem Canvas-szal próbálkoztam. azzal lehet szépen befesteni, hogy ne maradjon oylan idétlenül lezárt mondjuk egy festékcsík vége? mert amint így látom, elég szépen lehet vele dolgozni ;)

Canvassal lehet étegekben dolgozni, és a rétegkezelésének nagy előnye, (néha hátránya, bár könnyen kiküszöbölhető) hogy a fehéret alapból áttetszónek veszi, ésha mondjuk van egy kihúzott rajzod, amit lescanneltél, kérsz egy új réteget, majd berakod az eredeti alá, és nekiállsz festegetni, a fekete kontúrok gyönyörűen megmaradnak, a többi részét pedig szépen kifestegetheted :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Oriya

Quote from: SaoriCanvassal lehet étegekben dolgozni, és a rétegkezelésének nagy előnye, (néha hátránya, bár könnyen kiküszöbölhető) hogy a fehéret alapból áttetszónek veszi, ésha mondjuk van egy kihúzott rajzod, amit lescanneltél, kérsz egy új réteget, majd berakod az eredeti alá, és nekiállsz festegetni, a fekete kontúrok gyönyörűen megmaradnak, a többi részét pedig szépen kifestegetheted :)




Hm, értem, majd akkor belenézek mélyebben  ebbe a programba :) na most mennem kell, mert holnap írunk, és én még bele se néztem a dolgokba. na bye! :)
---Me llaman Cabron, no quiero escribirle tu maldita canción---

Kalibur

Hehe, most kezdtem el életem első CG-jét... thy Saori a Canvas-t ^^
még meglátom mi lesz belőle... tény az, már az alap is nevetséges... mi lesz akkor a kész mű... bár a rétegek alkalmazásával nem vagyok még full tisztában...
Uhh, összefüggő egy szöveget akottam... de mind1, ez jön abból, ha az ember eccerre akar tanulni, fórumozni és színezni is... káosz :D
Oriya, végre valaki, aki szintén bírja a Yami no Matsuei-t ! És szépek a képeid is! Elismerésem!
Saori, neked csak a szokásosat egy adaggal! (ohh, apropó te vagy lusta vagy a póstást kezdjem rugdosni?)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Quote from: Kalibur(ohh, apropó te vagy lusta vagy a póstást kezdjem rugdosni?)

Nem lusta, csak már olyan hóember feelingem van.. eléggé el vagyok havazódva..:rolleyes: demárcsak a holnap van hátra...:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Aka-shi

Photoshop rula! :whoah:
Asszem elkezdek rágyúrni a non-digital színezésre a látottakon felbuzdulva...
 Oriya királyok lettek a rajzok!
 Saori! Csak a szokásos :appl: