Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: BaldyDe Horváth Éva jobban néz ki  :hehe:
Ebben egyetértünk. Tényleg jobban mutatna rajtam mint a póló. :D

Baldy

Quote from: PirulaEbben egyetértünk. Tényleg jobban mutatna rajtam mint a póló. :D

Hmmm...
Najó, lemondok róla, de akkor küld át Görög Zitát ;) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

#1442
Quote from: DamnatusHali!

Aki le akarja fikázni, az így is, úgy is megteszi.
Itt azért csak nem :), meg ha le is fikázzák most mit csináljak ilyen vagyok és kész.
Baldy: Tényleg kicsit furcsa így szakál nélkül, inkább maradj a szakálnál :).
Pirula: Tök jó póló, mennyiért csináltattad - offtopicba vagy PMben válaszolj
Ha már Baldy is feltette ígéretemhez híven én is mindjárt felrakom valahova pofázmányomat.
Na itt is van lehet fikázni :D.

Baldy

Quote from: NokiBaldy: Tényleg kicsit furcsa így szakál nélkül, inkább maradj a szakálnál :).
Ha már Baldy is feltette ígéretemhez híven én is mindjárt felrakom valahova pofázmányomat.

Rendben, akkor visszanövesztem, ez ne legyen gond :)
A képet meg várjuk, lelkileg már felkészültem rá, már most kapaszkodok a szék karfájában :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: BaldyRendben, akkor visszanövesztem, ez ne legyen gond :)
A képet meg várjuk, lelkileg már felkészültem rá, már most kapaszkodok a szék karfájában :hehe:
Fent van, de mikor visszanéztem akkor vettem észre hogy fekvõ elfelejtettem átfordítani  :merci: .

Xipe

Quote from: NokiItt azért csak nem :), meg ha le is fikázzák most mit csináljak ilyen vagyok és kész.
Baldy: Tényleg kicsit furcsa így szakál nélkül, inkább maradj a szakálnál :).
Pirula: Tök jó póló, mennyiért csináltattad - offtopicba vagy PMben válaszolj
Ha már Baldy is feltette ígéretemhez híven én is mindjárt felrakom valahova pofázmányomat.
Na itt is van lehet fikázni :D.


nem is tudtam hogy kisiskolas vagy noki.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Noki
Egyébként mit törödsz Te a mi fikázásunkkal mikor ennyi lánnyal vagy körülvéve?

Baldy
Most olyan sima arcod van, mint a babapopsi?

Djinn

Quote from: NokiFent van, de mikor visszanéztem akkor vettem észre hogy fekvõ elfelejtettem átfordítani  :merci: .
Most elõször vettem hasznát, hogy a Syncmaster 710T forgatható  ;)
Itt szeretném megjegyezni, hogy a pasik túl sokat foglakoznak a kinézetükkel és a külsõségekkel. Rettentõ hiúak vagytok  :hehe:
Akinek nem inge....  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

#1448
Quote from: DjinnMost elõször vettem hasznát, hogy a Syncmaster 710T forgatható  ;)
Itt szeretném megjegyezni, hogy a pasik túl sokat foglakoznak a kinézetükkel és a külsõségekkel. Rettentõ hiúak vagytok  :hehe:
Akinek nem inge....  :)


Djinn, ezt azert nem mondtam volna.
Mi akkor is elkeszulunk 10 perc alatt ha el kell menni valahova.
Nem ugy mint XX kromoszomas tarsaink.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: XipeDjinn, ezt azert nem mondtam volna.
Mi akkor is elkeszulunk 10 perc alatt ha el kell menni valahova.
Nem ugy mint XY kromoszomas tarsaink.

Teljes mértékben egyetértek ezzel, a valós élet is ezt bizonyítja. :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: Xipenem is tudtam hogy kisiskolas vagy noki.
Nem vagyok kisiskolás csak az iskola tájékozatójához kellett képeket csinálni az osztályokról és a tanár mondta ha én csinálok róluk képet akkor õ is csinálni akar rólam és ez lett az eredménye :). Mögöttem a csajok most elsõsek kár hogy nem idõsebbe és nem az osztálytársaim  :hopp: .

Xipe

Quote from: BaldyTeljes mértékben egyetértek ezzel, a valós élet is ezt bizonyítja. :)


nem szoktam hazudni.
meg nem ismertem olyan not aki megelozott volna ebben.
a legjobb ido amit eddig lattam az 40 perc volt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipenem szoktam hazudni.
meg nem ismertem olyan not aki megelozott volna ebben.
a legjobb ido amit eddig lattam az 40 perc volt.

Hova ez a nagy rohanás annál a csajnál? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyHova ez a nagy rohanás annál a csajnál? :)


etterembe mentunk, en meg mondtam ha kesunk akkor nem zabalunk.
meg jo hogy 30 percel korabban ott voltunk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Noki: Nem olyan rossz ez a kép. Rólam sokkal rosszabbak szoktak készülni. :D
Xipe: Te hiányoztál biológia óráról? Az XY kromoszóma az a férfi. Az XX a nõ. :)

Xipe

Quote from: MohaNoki: Nem olyan rossz ez a kép. Rólam sokkal rosszabbak szoktak készülni. :D
Xipe: Te hiányoztál biológia óráról? Az XY kromoszóma az a férfi. Az XX a nõ. :)


nem, csak mellenyomtam ezen a rohadt magyar klaviaturan.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Meske

Quote from: XipeDjinn, ezt azert nem mondtam volna.
Mi akkor is elkeszulunk 10 perc alatt ha el kell menni valahova.
Nem ugy mint XX kromoszomas tarsaink.
Ezzel én egyáltlán nem értek egyet!
Személyesen is tapasztaltam, hogy pl. tesióra után az átöltözés a fiúknak sokkal tovább tart. A lányok már régen elmentek, mikor végre kezdenek kijönni az öltözõbõl a fiúk. Szóval errõl ennyit......

És én ha nagyon sietek 5 perc alatt el tudok készülni, és ha nagyon lassú vagyok, akkor is max. 10 perc! :hehe:

És hogy ne legyek annyira offtopic: Noki: szerintem nem vagy csúnya! Ha valaki lefikáz, nyugodtan fikázd vissza! :D És látom remekül elsajátítottad a falon-állás módszerét, és hogy elég hatásos legyen a kép, még a padokat is felragasztottad a falra! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Quote from: MeskeÉs én ha nagyon sietek 5 perc alatt el tudok készülni, és ha nagyon lassú vagyok, akkor is max. 10 perc! :hehe:

Moha? Igazolod? :bsd:

Feldin

Quote from: Xipede kis cuki mindenki.
van rolam is mostani kep.

kép013
Xipe munka közben? :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: DamnatusHali!



Moha? Igazolod? :bsd:
Érdekes kérdés :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinÉrdekes kérdés :D

Ezt az offtopicban tessék folytatni...

Xipe

Quote from: FeldinXipe munka közben? :)


nem, munka helyett.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: MeskeÉs hogy ne legyek annyira offtopic: Noki: szerintem nem vagy csúnya! Ha valaki lefikáz, nyugodtan fikázd vissza! :D És látom remekül elsajátítottad a falon-állás módszerét, és hogy elég hatásos legyen a kép, még a padokat is felragasztottad a falra! :D
Ezt jól esik egy lánytól hallani.
Ja és a falonállásról csak annyit ha sokat gyakorolsz és kitartó vagy akár neked is sikerülni fog, lekközelebb a falonfutás lesz ebben Neo lesz a mesterem. :D
Többet nem offolok.

Master Psycho

Hát, gyerekek! Megnéztem pár képet, (messze nem mindet) és igen jók! A beharangozások alapján rosszabbakra számítottam, de egyik se vészes, úgyhogy pánikra semmi ok. :)  És azt mondom, ha valaki eddig ódzkódott feltenni magáról képeket azon indoknál fogva, hogy nem tartozik a szebb emberek közé, hát ne fogja vissza magát, mert lehet hogy csak szerinte van így, na meg minden ember szép, csak nem mindegy honnan nézzük õket...vagy mi...
És hogy amit mondtam alátámasszam, amint lesz olyan kép amin kivehetõ hogy hajdan ember voltam, felteszem én is, de addig képzeljetek egy szemüveget az avatáromra... :D
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Baldy

Quote from: Master PsychoHát, gyerekek! Megnéztem pár képet, (messze nem mindet) és igen jók! A beharangozások alapján rosszabbakra számítottam, de egyik se vészes, úgyhogy pánikra semmi ok. :)  És azt mondom, ha valaki eddig ódzkódott feltenni magáról képeket azon indoknál fogva, hogy nem tartozik a szebb emberek közé, hát ne fogja vissza magát, mert lehet hogy csak szerinte van így, na meg minden ember szép, csak nem mindegy honnan nézzük õket...vagy mi...
És hogy amit mondtam alátámasszam, amint lesz olyan kép amin kivehetõ hogy hajdan ember voltam, felteszem én is, de addig képzeljetek egy szemüveget az avatáromra... :D

Errõl jut az a szép mondás eszembe: Nincs csunya nõ, csak kevés pia! :D Ugyhogy hölgyeim, tessék nyugodtan képeket felrakni, a véleményezésnél a megjelenõ számok az elfogyasztott vodka literjét fogja jelenteni.  :hopp:
Amugy én megint átestem kisebb változáson, majd teszek fel arról képet :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

#1465
Quote from: BaldyErrõl jut az a szép mondás eszembe: Nincs csunya nõ, csak kevés pia! :D Ugyhogy hölgyeim, tessék nyugodtan képeket felrakni, a véleményezésnél a megjelenõ számok az elfogyasztott vodka literjét fogja jelenteni.  :hopp:
Amugy én megint átestem kisebb változáson, majd teszek fel arról képet :)
Én már tettem fel képeket. És senki nem véleményezte. Úgy látszik nincs annyi vodka, hogy akár 1 pontot is elérjek.  :hopp:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnÉm már tettem fel képeket. És senki nem véleményezte. Úgy látszik nincs annyi vodka, hogy akár 1 pontot is elérjek.  :hopp:

Na várj pár percet akkor, mert a vodka már erõsen fogy, de még mindig nem értem el a megfelelõ hatást :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: DjinnÉn már tettem fel képeket. És senki nem véleményezte. Úgy látszik nincs annyi vodka, hogy akár 1 pontot is elérjek.  :hopp:


djinn en mondtam hogy elveszlek felesegul.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Quote from: Xipedjinn en mondtam hogy elveszlek felesegul.
Függetlenül a képtõl?  :rotflol:

Xipe

Quote from: DamnatusHali!


Függetlenül a képtõl?  :rotflol:


termeszetesen. :hopp:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_