Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: ShadowolfKár szegény mágusért. Ez az első rpg amiben nem azzal nyomulok folyamatosan. (mondjuk ettől függetlenül azt is fejleszteni fogom valamikor ^^) Más: Én legközelebb csak csütörtökön nyomulok. (albiban nem akarok vele játszani, mert akkor a maradék tanulásnak is fuccs ^^") Addigra gondolom csak leszel 6.-ik szintű szóval majd bepótolhatjuk a mára tervezett party-t. ;)
Már most vagyok 8 as pedig eddig a DW t fejlesztettem nagyrészt... :rolleyes:  (nem mintha sok értelem lett volna..) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorMár most vagyok 8 as pedig eddig a DW t fejlesztettem nagyrészt... :rolleyes:  (nem mintha sok értelem lett volna..) :zen:

Csütörtökre már akkor le is elözől szint tekintetében...^^"

phr0zen

:lazza:

Ünnepeljetek gyerekek.Level 52 lettem,kezemben pedig egy szép,csillogó ksi lucernaarató kasza,amivel azért jóval 150 fölött csapok. :hehe:

Itachi

Quote from: phr0zen:lazza:

Ünnepeljetek gyerekek.Level 52 lettem,kezemben pedig egy szép,csillogó ksi lucernaarató kasza,amivel azért jóval 150 fölött csapok. :hehe:
Praise thy MASTER! :hail:  :hopp:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: phr0zen:lazza:

Ünnepeljetek gyerekek.Level 52 lettem,kezemben pedig egy szép,csillogó ksi lucernaarató kasza,amivel azért jóval 150 fölött csapok. :hehe:

:hail: Most örülsz? :D Más: a chaosnak mi lett a sorsa? A lovat amúgy kb mennyiért lehet eladni? (gondolkodom ugyanis rajta mivel nemtom egy ideig még használni)

phr0zen

A chaosod még megvan,7 másikkal egyetemben. :dirr:
Ha mindenképp meg akarsz szabadulni a pacitól,sztem olyan 500K körül kérhetsz érte.

Shadowolf

Quote from: phr0zenA chaosod még megvan,7 másikkal egyetemben. :dirr:
Ha mindenképp meg akarsz szabadulni a pacitól,sztem olyan 500K körül kérhetsz érte.

Nem akarok tőle minden áron megszabadulni, de mint n00b sztem a pénznek több hasznát venném mint egy rövid ideig használható közlekedési eszköznek. :rolleyes: :D

Shadowolf

Tényleg amúgy a specializálódás (45.szint) milyen előnyökkel jár?

Vóbert

Quote from: LorenorSzomorúan kell megállapítsam azt a tényt amit phr0zen is mondott egy picit másképp: a DW mazohistáknak való! Tény ,hogy DW al kezdtem ami már 14 es ,de miután kipróbáltam a DK t erre a következtetésre juttottam.A DK kb. 5 ször olyan gyorsan fejlődik , és nem lesz mindig PK esek áldozata mint a szegény DW... :rolleyes:  :zen:

Van benne valami, de azért nem adom fel... ;)

Quote from: phr0zenÜnnepeljetek gyerekek.Level 52 lettem,kezemben pedig egy szép,csillogó ksi lucernaarató kasza,amivel azért jóval 150 fölött csapok.

Ügyes ;)

Quote from: Shadowolfa chaosnak mi lett a sorsa? A lovat amúgy kb mennyiért lehet eladni? (gondolkodom ugyanis rajta mivel nemtom egy ideig még használni)

Lovat???? Chaos???? Én ilyenekkel még nem találkoztam... hol találni ilyesmit?

Más: Noriában van a központban egy valami, ami egy nagy kerék előtt áll... valami Combinálást lehet ott csinálni... kérdés: mi a fene ez, mire jó, és mi kell hozzá, hogy el lehessen végezni...

Jelentem a Huntereken és a Beetle warriorokon nagyon keményen elkezdtem fejlődni... kb 2x olyan gyorsan, mint Lorian-ban (vagy hogy a fenébe kell írni) az elite bull-okon, meg a hound-okon...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertLovat???? Chaos???? Én ilyenekkel még nem találkoztam... hol találni ilyesmit?

Mindkettő rohadt ritka tárgy amit csak nagyon magas szintű karakterek találhatnak. (chaost és lovat phr0zen szerint kb 500k-ért lehet árulni :D) A chaos-hoz én spéci úgy jutottam hozzá, hogy felvettem egyet amit valaki nem vett észre és otthagyott a földön. XD Ezt pedig elcseréltem phr0zen-al egy lóra, mivel én még nem tudtam volna vele semmit se kezdeni. ^^"

QuoteMás: Noriában van a központban egy valami, ami egy nagy kerék előtt áll... valami Combinálást lehet ott csinálni... kérdés: mi a fene ez, mire jó, és mi kell hozzá, hogy el lehessen végezni...

Jewel-ok kellenek hozzá (mint pl chaos :D), és spéci tárgyakat lehet vele létrehozni, illetve a már meglévőket fejleszteni. Viszont előfordulhat hogy ez nem sikerül (lásd kiírt %), és ekkor az összes tárgy amit beraktál vagy elveszik, vagy normál (0. szintű ) tárggyá változik. ^^"

QuoteJelentem a Huntereken és a Beetle warriorokon nagyon keményen elkezdtem fejlődni... kb 2x olyan gyorsan, mint Lorian-ban (vagy hogy a fenébe kell írni) az elite bull-okon, meg a hound-okon...

Egyik legjobb fejlesztőhely (köszi phr0zen a tippért ^^), ráadásul a Hunterek elég jó cuccokat szoktak dobni. (legalábbis a magunkfajta n00b-ok számára :D)

Vóbert

Quote from: ShadowolfMindkettő rohadt ritka tárgy amit csak nagyon magas szintű karakterek találhatnak. (chaost és lovat phr0zen szerint kb 500k-ért lehet árulni :D) A chaos-hoz én spéci úgy jutottam hozzá, hogy felvettem egyet amit valaki nem vett észre és otthagyott a földön. XD Ezt pedig elcseréltem phr0zen-al egy lóra, mivel én még nem tudtam volna vele semmit se kezdeni. ^^"

Hogyan néz ki egy chaos? az látom, hogy valami jewel, de akkor ez valami olyasmi lehet, mint a Diablo-ban a jewel-ek??? legalábbis felhasználásban.. gondolom,  hogy nincs socket cucc itt...

Quote from: ShadowolfJewel-ok kellenek hozzá (mint pl chaos :D), és spéci tárgyakat lehet vele létrehozni, illetve a már meglévőket fejleszteni. Viszont előfordulhat hogy ez nem sikerül (lásd kiírt %), és ekkor az összes tárgy amit beraktál vagy elveszik, vagy normál (0. szintű ) tárggyá változik. ^^"

ÁÁÁÁ az gáz... nagy nehezen megszerzel valami jewel-t és aztán meg sikeresen elcseszik ;) Elég gáz... 100%-os recept nincs hozzá?

Quote from: ShadowolfEgyik legjobb fejlesztőhely (köszi phr0zen a tippért ^^), ráadásul a Hunterek elég jó cuccokat szoktak dobni. (legalábbis a magunkfajta n00b-ok számára :D)

Jaja... :) Nekem is phr0zen mondta... tök király ez a friend dolog... még ha másik szerveren is vagy, akkor is lehet chatelni... és semmi perc alatt szervert váltani... kár, hogy ennyire kevés szever van, sajna egyre jobban tellnek be a szerverek...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Player Killerek ellen lehet tenni vmit? Kis köcsög ott áll a kijáratnál és aki elhalad azt kinyirja hogy dögölne meg  :hogyaza:  :morci:

Item szintjét hogy lehet növelni???

phr0zen

Azért azt nem árt tudnotok hogy olyan,hogy a Jewelt-t RENDELTETÉSE szerint használják el,na olyat még nem nagyon láttam...  :)

Kicsit ismertetem a Jewelfajtákat:
Jewel of Chaos:Ezt már ismeritek.Normális ára 600k,de láttam már 800-ért is.
Jewel of Soul:Használatával egy +5-ös vagy annál gyengébb tárgy ereje +1-el növelhető.Értéke kb. 6 Chaos.
Jewel of Bless:Használatával AKÁRMILYEN szintű tárgy ereje megnövelhető +1-el,de van egy 50%-os esély a fuccsra.Ebben az esetben a tárgy ereje 1-el CSÖKKEN.Értéke kb. 3 Soul.
Van még egy bizonyos Jewel of Life is,de ezt nem ismertetem,mert még nincs is benne a játékban. :)

Shadowolf

Quote from: phr0zenAzért azt nem árt tudnotok hogy olyan,hogy a Jewelt-t RENDELTETÉSE szerint használják el,na olyat még nem nagyon láttam...  :)

Valhogy ez engem nem igazán lep meg. :D

QuoteKicsit ismertetem a Jewelfajtákat:
Jewel of Chaos:Ezt már ismeritek.Normális ára 600k,de láttam már 800-ért is.
Jewel of Soul:Használatával egy +5-ös vagy annál gyengébb tárgy ereje +1-el növelhető.Értéke kb. 6 Chaos.
Jewel of Bless:Használatával AKÁRMILYEN szintű tárgy ereje megnövelhető +1-el,de van egy 50%-os esély a fuccsra.Ebben az esetben a tárgy ereje 1-el CSÖKKEN.Értéke kb. 3 Soul.
Van még egy bizonyos Jewel of Life is,de ezt nem ismertetem,mert még nincs is benne a játékban. :)

Köszi az ismertetőt bár én ezt már mind elolvastam az oldalukon. :D Ja igen amúgy vannak olyan tárgyak amik rendelkeznek külön rate of success-el, ami hozzáadódik ahhoz az 50%-hoz. ;)

Vóbert

Hogy érted azt, hogy nem rendeltetés szerűen használják???

Egyébként én is majdnem mindent elolvastam az oldalon... de valahogy a lényeg kimaradt... mint pl ezek a jewel-ek... ja és tényleg, mit lehet tenni a gyilkosok ellen??? Mert addig eljutottam, hogy CTRL lenyomásával én is gyaphatom őket, de igazából sok értelme nincs mert ugye n00b mit tudna tenni egy 40-50 level-en lévő killerrel szemben...

Ja mégvalami... hogyna lehet tudni, hogy valaki hanyas szintű??? a megkérdezésen kívül...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: VóbertJa mégvalami... hogyna lehet tudni, hogy valaki hanyas szintű??? a megkérdezésen kívül...

Sehogy. :hehe:

Shadowolf

Quote from: VóbertHogy érted azt, hogy nem rendeltetés szerűen használják???

Eladják őket borsos áron, vagy valami überbrutál felszerelésért adják cserébe. (vagy egy lóért ^^")

QuoteEgyébként én is majdnem mindent elolvastam az oldalon... de valahogy a lényeg kimaradt... mint pl ezek a jewel-ek...

A faq-ban ezek is le vannak írva...

Quoteja és tényleg, mit lehet tenni a gyilkosok ellen??? Mert addig eljutottam, hogy CTRL lenyomásával én is gyaphatom őket, de igazából sok értelme nincs mert ugye n00b mit tudna tenni egy 40-50 level-en lévő killerrel szemben...

Tulképpen erre találták ki a guardokat, de nem igazán jól végzik a dolgukat mivel csak egy helyben állnak. Arra viszont jók hogy figyelmeztetik a játékosokat ha környékükön egy outlaw mászkál (csak pontos koordinátákat nem adnak ^^"), szóval (elvileg) legalább ki tudod a PK-kat kerülni.  

QuoteJa mégvalami... hogyna lehet tudni, hogy valaki hanyas szintű??? a megkérdezésen kívül...

Szerintem csak ez az egy módszer van mivel tőlem is meg szokták kérdezni a nálam magasabb szintű játékosok az enyémet...

Vóbert

Quote from: ShadowolfEladják őket borsos áron, vagy valami überbrutál felszerelésért adják cserébe. (vagy egy lóért ^^")

Na igen, kellemetlen, amikor inkább eladják, mint használnák... minek egyébként annyira a zsé? már hallottam, hogy 5 millákról beszéltek valamikért... azé kissé durva...

Quote from: ShadowolfTulképpen erre találták ki a guardokat, de nem igazán jól végzik a dolgukat mivel csak egy helyben állnak. Arra viszont jók hogy figyelmeztetik a játékosokat ha környékükön egy outlaw mászkál (csak pontos koordinátákat nem adnak ^^"), szóval (elvileg) legalább ki tudod a PK-kat kerülni.  

A guardok nagy szarok szerintem... a játék szerint a killerek nem tudnak egy idő után semmit csinálni, de nemigazán így van...

Quote from: ShadowolfSzerintem csak ez az egy módszer van mivel tőlem is meg szokták kérdezni a nálam magasabb szintű játékosok az enyémet...

Nos erre meg csak annyit tudok mondani, hogy már nem egyszer kaptam meg a magamét emiatt.. hanyas level? mondom... erre elkezd gyapni, mint az állat...
Ja a másik meg az, hogy vannak ilyen öngyilkos jelöltek, hogy ölj meg, mert mittomén miért... és ha nem ölöd meg, akkor nekiáll gyapni téged... azért elég szemétség...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Ó nekem a kedvencem mikor tradelni akar én meg nem akarok, erre szó nélkül leöl... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorÓ nekem a kedvencem mikor tradelni akar én meg nem akarok, erre szó nélkül leöl... :rolleyes:  :zen:

Jujj, de utálom az ilyeneket... és mindig arra mennek, hogy láccik rajtad, hogy gyenge vagy, mert olyan a páncélod, a fegyvered... stb... de utálom az ilyeneket  :grrr:  :morci:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

#50
Quote from: VóbertNa igen, kellemetlen, amikor inkább eladják, mint használnák... minek egyébként annyira a zsé? már hallottam, hogy 5 millákról beszéltek valamikért... azé kissé durva...

Egyesek ezzel szeretnek felvágni. Mások a legerősebb set-ekre pályáznak, amik elég sok pénzbe kerülnek. A Lorenor által ajánlott oldalon is lehet üzleteket kötni, érdemes megnézni hogy egyesek mennyit kérnek bizonyos cuccokért...

QuoteA guardok nagy szarok szerintem... a játék szerint a killerek nem tudnak egy idő után semmit csinálni, de nemigazán így van...

A 2., illetve 3. szintű gyilkosok már tényleg nem tudnak mit csinálni ugyanis az NPC boltosok nem adnak el nekik semmit. (meg kell várniuk míg lejár a bünti) Mondjuk leölni le tudnak az tény. ^^" Velem is volt már olyan hogy egy outlaw meglért hogy vegyek neki gyógyitalt.

QuoteNos erre meg csak annyit tudok mondani, hogy már nem egyszer kaptam meg a magamét emiatt.. hanyas level? mondom... erre elkezd gyapni, mint az állat...

Vannak ilyen idióták...

QuoteJa a másik meg az, hogy vannak ilyen öngyilkos jelöltek, hogy ölj meg, mert mittomén miért... és ha nem ölöd meg, akkor nekiáll gyapni téged... azért elég szemétség...

A mazochistákat már én is nagyon unom...(mondjuk én nem is állok szóba velük)

Shadowolf

Quote from: VóbertJujj, de utálom az ilyeneket... és mindig arra mennek, hogy láccik rajtad, hogy gyenge vagy, mert olyan a páncélod, a fegyvered... stb... de utálom az ilyeneket  :grrr:  :morci:

Öcsém! Ti úgy látszik vonzzátok a vadbarmokat...^^" Mondjuk velem is már csomóan leálltak cserélni, de én az ilyet úgy oldom meg, hogy rákérdezek valamelyik tárgy árára oszt max azt mondom, hogy nincs elegendő pénzem. Ez az egyik leghatékonyabb módszer ha meg akarsz egy ilyentől szabadulni...

Shadowolf

Hülyeségekről jut eszembe: összehaverkodtam egy amcsi sráccal...:rolleyes: (nálam ez = egy csodával ugyanis kifejezetten utálom az amcsikat)

Csak egy a tipikus beszélgetéseinkből:

Jake: stayed up all night?
Arnylovag: no. only been here for two hours
Jake: since 8am?
Arnylovag: nope. different timezone
Jake: where are you from?
Arnylovag: Hungary
Jake: you don't live in America then?

no comment...

Amúgy a srác tényleg jó fej csak néha az agyamra tud menni. Főleg amikor azzal nyaggat hogy adjak neki valami jó cuccot. Amúgy ehhez is kapcsolódik egy sztori: éppen mentünk lich-eket gyakni, amikor megállított minket egy másik játékos. Cserélni akart. :rolleyes: Haver lát egy jó sisakot (leather helm+4) és megkérdi mennyibe kerül. 10k mondja az ipse. Nincs annyim mondja ő. Gondolom jófej leszek megveszem neki (én odaadnám neki a sajátomat mivel nekem is ilyenem van, ha lenne helyette egy jobb). Megkérdem a sráctól 8k-ért eladná e? Asszongya 15k-ért igen. :eek: (az egész beszélgetés alatt jelen voltam szóval tudtam, hogy a havernak mennyiért adta volna el) Nagy nehezen lealkudtam 8k-ra és megvettem. (havert közben kinyírta egy skeleton XD) Haver visszajön, én odaadom neki. Mindenki boldog. Megyünk tovább lich-eket gyakni, és nem dob egyből az első egy jobb cuccot? XD Na mindegy, ez van...(legalább a haver örült ^^) Asszem a leather-t meg eladom egy n00b-nak jó pénzért, hogy kompenzáljam valamennyire a veszteségemet...

phr0zen

Quote from: VóbertJujj, de utálom az ilyeneket... és mindig arra mennek, hogy láccik rajtad, hogy gyenge vagy, mert olyan a páncélod, a fegyvered... stb... de utálom az ilyeneket  :grrr:  :morci:

Tessék szólni!52. szintű vagyok és télleg nem csak aratásra jó a kaszám...  :kiraly:

Vóbert

Quote from: ShadowolfEgyesek ezzel szeretnek felvágni. Mások a legerősebb set-ekre pályáznak, amik elég sok pénzbe kerülnek. A Lorenor által ajánlott oldalon is lehet üzleteket kötni, érdemes megnézni hogy egyesek mennyit kérnek bizonyos cuccokért...

Jaja... mondom, hogy Devias-ban elkaptam pár ilyen beszédet, amikor milliós nagyságrendben üzleteltek a srácok...

Quote from: ShadowolfA 2., illetve 3. szintű gyilkosok már tényleg nem tudnak mit csinálni ugyanis az NPC boltosok nem adnak el nekik semmit. (meg kell várniuk míg lejár a bünti) Mondjuk leölni le tudnak az tény. ^^" Velem is volt már olyan hogy egy outlaw meglért hogy vegyek neki gyógyitalt.

Nos... almát már én is adtam olyannak, aki kért... bár volt olyan bunkó, aki kérés után kapcsiból nekiállt gyapni... elég bunkó emberek vannak fent...

Quote from: ShadowolfVannak ilyen idióták...
A mazochistákat már én is nagyon unom...(mondjuk én nem is állok szóba velük)

Tudod, hogy mi a baj???? hogy ha nem állsz velük szóba, azonnal nekiállnak gyapni... hogy ez miért jó nekik... nem értem...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfÖcsém! Ti úgy látszik vonzzátok a vadbarmokat...^^" Mondjuk velem is már csomóan leálltak cserélni, de én az ilyet úgy oldom meg, hogy rákérdezek valamelyik tárgy árára oszt max azt mondom, hogy nincs elegendő pénzem. Ez az egyik leghatékonyabb módszer ha meg akarsz egy ilyentől szabadulni...

Nem.. nekem nem trade volt... trade-ből még nem volt gyilkolászás... Csak jön utánam, beszáll a harcokba, aztán 2-3 ellenség után nekiáll gyapni...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfHülyeségekről jut eszembe: összehaverkodtam egy amcsi sráccal...:rolleyes: (nálam ez = egy csodával ugyanis kifejezetten utálom az amcsikat)

Csak egy a tipikus beszélgetéseinkből:

Jake: stayed up all night?
Arnylovag: no. only been here for two hours
Jake: since 8am?
Arnylovag: nope. different timezone
Jake: where are you from?
Arnylovag: Hungary
Jake: you don't live in America then?

no comment...

Amúgy a srác tényleg jó fej csak néha az agyamra tud menni....

No Comment tényleg... én padlót fogtam a szövegtől :D :D
Egyébként 8k neked nagy veszteség??? Nem értem... most vagyok 16-os levelen, már elköltöttem min 50k-t és még mindig van 40k pénzem... én nem is megyek a pénzre... itt Noriaba, meg Lorina-ban nincs olyan fegyver, amit ne tudnék megvenni... Deviasban még nem néztem...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: phr0zenTessék szólni!52. szintű vagyok és télleg nem csak aratásra jó a kaszám...  :kiraly:

Majd igyekszem ;) Csak tegnap éppen nem voltál akkor bent, amikor velem a kérdéses dolog történt :)
De hogyan jössz oda, ahol én vagyok? Nincs egy kicsit messze a Dungeon-től?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertNo Comment tényleg... én padlót fogtam a szövegtől :D :D
Egyébként 8k neked nagy veszteség??? Nem értem... most vagyok 16-os levelen, már elköltöttem min 50k-t és még mindig van 40k pénzem... én nem is megyek a pénzre... itt Noriaba, meg Lorina-ban nincs olyan fegyver, amit ne tudnék megvenni... Deviasban még nem néztem...
Grrrr...Eddig nem szóltma, de az LORENCIA.... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

Quote from: VóbertMajd igyekszem ;) Csak tegnap éppen nem voltál akkor bent, amikor velem a kérdéses dolog történt :)
De hogyan jössz oda, ahol én vagyok? Nincs egy kicsit messze a Dungeon-től?

50. szinttől van WARP command.2000 zenért oda repülsz ahova akarsz.2000 zen az meg nem összeg... :dirr: