Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: ShadowolfSztem tényleg lag, de biztosat csak phr0zen tud majd (valószínűleg) mondani, mivel ő jáccik közülünk a leghosszabb ideje...
ÉN meg kihangsúlyozom, hogy nem az. Mondom a DK ommal is eljácca ugyanezt. Vágom ő meg nézi ahogy vágom de nem sebződik. Aztán mikor már kb. fél perce vagydosom eszébe jut, hogy netalántán PK zni akaron és egy mozdulattal elintéz vagy pedig elinal. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

Quote from: LorenorÉN meg kihangsúlyozom, hogy nem az. Mondom a DK ommal is eljácca ugyanezt. Vágom ő meg nézi ahogy vágom de nem sebződik. Aztán mikor már kb. fél perce vagydosom eszébe jut, hogy netalántán PK zni akaron és egy mozdulattal elintéz vagy pedig elinal. :zen:

Az 1-es és 15 -ös szerver az non-PVP.

Itachi

Quote from: phr0zenAz 1-es és 15 -ös szerver az non-PVP.
Ja ,hogy azzéééé...THX! :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

ÖÖÖÖÖÖ mi az a PVP???
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertÖÖÖÖÖÖ mi az a PVP???

Player versus Player,(azaz játékos játékos ellen), ha jól tudom.

Soridan

Quote from: VóbertÖÖÖÖÖÖ mi az a PVP???

Player vs Player. Játékos gyak Játékos
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

QL :D Egyszerre ketten ;) Ugyanabban az időben...

Egyébként megláccik, hogy keveset jáccok neten, meg keveset chatelek...
Különben meg köszi ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Jajj... valamit elfelejtettem!

Az az igazság, hogy nem nyafogok már a killerek miatt, mert ha killer nyír ki, akkor nem csökken sem az exp, sem a zen... úgyhogy tök mind1... max az a gond, hogy vissza kell mennem oda, ahol folytatni akarom... egyéb gond meg úgysincs...
Úgyhogy ha ki is nyír, le van tojva... Úgysem nyer vele semmit sem...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Most voltam a Muonline oldalán... valami kegyetlenül megváltozott ;) És tök jóóóóó :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertMost voltam a Muonline oldalán... valami kegyetlenül megváltozott ;) És tök jóóóóó :D

Ja, pár nappal ezelött cserélték le design-t. ;)

Más: 29.-ik szintü a DK-om. :hopp: Szereztem pár új barátot és az egyiktöl vettem egy light speart. :D Már csak 5 szint mire használni is tudom. ^^"

phr0zen

Egy trade hacker elcsórta a 40-es defű páncélomat.Ezennel ünnepélyesen bejelentem hogy nem játszom többet.Akinek kell az accom vagy a cuccaim az szóljon.

Shadowolf

Quote from: phr0zenEgy trade hacker elcsórta a 40-es defű páncélomat.Ezennel ünnepélyesen bejelentem hogy nem játszom többet.Akinek kell az accom vagy a cuccaim az szóljon.

Emiatt komolyan abbahagyod? Nehogymá. :( Ki fog így engem felkészíteni az online élet nehézségeire?

phr0zen

Quote from: ShadowolfEmiatt komolyan abbahagyod? Nehogymá. :( Ki fog így engem felkészíteni az online élet nehézségeire?

Bocs,de befejeztem.Te meg megélsz majd egyedül is. :)

Shadowolf

Quote from: phr0zenBocs,de befejeztem.Te meg megélsz majd egyedül is. :)

Kár. :( Gondoltam még köthetnénk üzleteket (és megadhatnám a tartozásaimat ^^")... Ma szereztem csontiktól 2 chaost... Na mindegy, ez van...

Cobra

Mivel ki akartam próbálni a játékot, de túl macerásnak találtam a reget, ezért én szívesen átvenném a regedet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

#105
Quote from: Cobraezért én szívesen átvenném a regedet.

Én meg a cuccait...:p :D

EDIT: forest monster dobott egy chaos-t. Egy nap három :kiraly:

Vóbert

Quote from: phr0zenEgy trade hacker elcsórta a 40-es defű páncélomat.Ezennel ünnepélyesen bejelentem hogy nem játszom többet.Akinek kell az accom vagy a cuccaim az szóljon.

Hát ezt nagyon sajnálom... talán ez az, amiért én soha nem trade-elek idegenekkel...
Egyébként pénteken én is nagyon azon gondolkodtam, hogy abbahagyom... akkora lag volt a game-ben, hogy egyszerűen lehetetlen volt jáccani... Komolyan mondom, hogy nagyon kiakasztott... ja mégvalami... valaki már azt is megoldotta, hogy a nonPVP játékban leöljön... erről ennyit :(
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: phr0zenBocs,de befejeztem.Te meg megélsz majd egyedül is. :)

Ne hagyd abba... plz
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfKár. :( Gondoltam még köthetnénk üzleteket (és megadhatnám a tartozásaimat ^^")... Ma szereztem csontiktól 2 chaost... Na mindegy, ez van...

Hányadik level-től dobálnak chaos-t?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: VóbertNe hagyd abba... plz

:DIRR!!:

Micsoda kis szmájlicsomag!  :lol:
Most hogy mondod,lehet hogy meggondolom a dolgot. :rotflol:
Majd holnap újratelepítem a MU-t,felmegyek és meglátom mi lesz.  ;)

Shadowolf

Quote from: VóbertHányadik level-től dobálnak chaos-t?

Nekem a csontik spéci 32.-ik szinttől kezdték el dobni. ;)

phr0zen: juhé! :hopp: De ha újratelepíted a játékot, nem vesznek el a cuccaid? :confused:

Xaga

Quote from: ShadowolfNekem a csontik spéci 32.-ik szinttől kezdték el dobni. ;)

phr0zen: juhé! :hopp: De ha újratelepíted a játékot, nem vesznek el a cuccaid? :confused:

AZ MMORPG-k nem a szerveren tárolják a karikat??? Me én úgy tudtam, és ezért nem vezsnek el a cuccok.

Vóbert

Quote from: phr0zen:DIRR!!:

Micsoda kis szmájlicsomag!  :lol:
Most hogy mondod,lehet hogy meggondolom a dolgot. :rotflol:
Majd holnap újratelepítem a MU-t,felmegyek és meglátom mi lesz.  ;)

Igen :) Direkt a te tiszteletedre ;) Hogy ne hagyd abba... ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfNekem a csontik spéci 32.-ik szinttől kezdték el dobni. ;)

phr0zen: juhé! :hopp: De ha újratelepíted a játékot, nem vesznek el a cuccaid? :confused:

De mintha már előtte is lett volna neked ilyesmid... nemde?

Ja és nem veszik el semmi, mert a szerver tárol... a gépen csak a kliens fut...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Jajj egyvalamit elfelejtettem... ma Lorenciában Gold Dragon attack volt... tudja valaki, hogy ez mi? Nagyon érdekes volt, egy halom Gold Dragon repkedett és folyamatosan tüzet lőttek a föld felé... Noriában meg voltak olyan gold dragonok, amelyek a piros kis pici gyenge dögökre hasonlítanak... arany színben és egy csapással 80hp-t sebeznek... nem semmi volt, amikor kb 2 csapás voltam nekik... jött utánam a dög, és nemtom mennyien elé álltak, hogy feszítenek egyet a dragonnak, de sorban kinyírt mindenkit... mielőtt találkoztam vele nemtom mennyit kinyírhatott már, de mire végre legyapták kb 10-en!!!! addig az én számításom szerint kb 10 karaktert nyírt ki és csak együttesen nyírták ki elég sokan... a végén pedig egy Box of Luck nevű valamit dobott...
Valaki valami közelebbit tudna mondani mind a sárkányok, mind a doboz eredetéről??? Elég jól felkavarta a játékot...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertJajj egyvalamit elfelejtettem... ma Lorenciában Gold Dragon attack volt... tudja valaki, hogy ez mi? Nagyon érdekes volt, egy halom Gold Dragon repkedett és folyamatosan tüzet lőttek a föld felé... Noriában meg voltak olyan gold dragonok, amelyek a piros kis pici gyenge dögökre hasonlítanak... arany színben és egy csapással 80hp-t sebeznek... nem semmi volt, amikor kb 2 csapás voltam nekik... jött utánam a dög, és nemtom mennyien elé álltak, hogy feszítenek egyet a dragonnak, de sorban kinyírt mindenkit... mielőtt találkoztam vele nemtom mennyit kinyírhatott már, de mire végre legyapták kb 10-en!!!! addig az én számításom szerint kb 10 karaktert nyírt ki és csak együttesen nyírták ki elég sokan... a végén pedig egy Box of Luck nevű valamit dobott...
Valaki valami közelebbit tudna mondani mind a sárkányok, mind a doboz eredetéről??? Elég jól felkavarta a játékot...

Juhé! Ha nem veszik el a karakter, az azt jelenti hogy phr0zen még el tudja nekem adni azt a páncélt amiről üzleteltem vele. :D

És most a kérdéseiddel kapcsolatban: a gold dragon attack tudtommal csak egy event, nincs semmi jelentősége. (phr0zen légyszi javíts, ha tévedek ;))
A pici dög amire gondolsz a Golden Budge Dragon. A magunkfajta n00b-ok számára még túlságosan erős ellenfél (bár én intenzív tréningemnek hála már képes voltam egyedül kinyírni egyet :D). A Box of Luck amit dob egy elég értékes tárgy (ha jól tudom kb 600k-t ér), aminek használata relatív egyszerű. Ha eldobod, egy véletlenszerű tárgy esik ki belőle, vagy némi zen. (tehát tulajdonképpen egy rizikójáték) A golden budge-on kívül még más arany szörnyek is vannak (amik még nála is sokkal erősebbek :rolleyes: ), amik a Box of Kundun nevű tárgyat dobják (+1-től +3-ig létezik). Ezek persze a BoL-nál jóval erősebb tárgyakat adnak, ha szerencséd van. ;)

Vóbert

Quote from: ShadowolfÉs most a kérdéseiddel kapcsolatban: a gold dragon attack tudtommal csak egy event, nincs semmi jelentősége. (phr0zen légyszi javíts, ha tévedek ;))
A pici dög amire gondolsz a Golden Budge Dragon. A magunkfajta n00b-ok számára még túlságosan erős ellenfél (bár én intenzív tréningemnek hála már képes voltam egyedül kinyírni egyet :D). A Box of Luck amit dob egy elég értékes tárgy (ha jól tudom kb 600k-t ér), aminek használata relatív egyszerű. Ha eldobod, egy véletlenszerű tárgy esik ki belőle, vagy némi zen. (tehát tulajdonképpen egy rizikójáték) A golden budge-on kívül még más arany szörnyek is vannak (amik még nála is sokkal erősebbek :rolleyes: ), amik a Box of Kundun nevű tárgyat dobják (+1-től +3-ig létezik). Ezek persze a BoL-nál jóval erősebb tárgyakat adnak, ha szerencséd van. ;)

Hm... minden esetre elég látványos event volt :D

A Golden Dragon tényleg erős kis dög... és ami a legjobb hihetetlen ragaszkodó... egészen a városig követett, és amikor már bent voltam, és letettem a fegyvert, akkor ölt meg...
Ügyes vagy, ha ki tudtál nyírni egyet... én meteorittal bombáztam, ami most a legerősebb spell-em, de amennyit belecsaptam, az elég lett volna min 3-4 Stone Golemnek, de ennek meg sem kottyant...
Ezután hajtani fogok az ilyen dögökre ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertÜgyes vagy, ha ki tudtál nyírni egyet...

Köszi. ^^ De nehogy azt hidd, hogy nekem könnyű dolgom volt. Sajna a defensem még hagy némi kívánnivalót...^^"

Quoteén meteorittal bombáztam, ami most a legerősebb spell-em, de amennyit belecsaptam, az elég lett volna min 3-4 Stone Golemnek, de ennek meg sem kottyant...

2200 hp-je van, szóval sok szerencsét. :D

QuoteEzután hajtani fogok az ilyen dögökre ;)

Az arany lények teljesen véletlenszerűen (mind időben, mind helyben) spawn-olnak tehát nem olyan könnyű megtalálni őket. És még ha ez sikerülne is, készülj fel hogy a környék összes játékosa arra fog vadászni...:rolleyes:

phr0zen

Quote from: ShadowolfÉs most a kérdéseiddel kapcsolatban: a gold dragon attack tudtommal csak egy event, nincs semmi jelentősége. (phr0zen légyszi javíts, ha tévedek ;))

Tévedsz. :hehe:
A Golden Dragon eventnél feltűnik a Golden Dragon,aminek hatására a környék összes level 80 feletti karija akcóba lendül. :)
Speciel nekem a Golden Budge Dragon megy potion nélkül is,általában meg se tud ütni,kb.15 ütésből kinyírom.A Golden Dragont ellenben meg se tudom karcolni,ha megüt akkor(legutóbbi tapasztalatból okulva),1 azaz 1 hp-m maradt.Ha ismét megüt akkor kampec.Na most a Golden Dragon nagy előnye,hogy amíg ölik,szépen potyognak belőle a tápos cuccok.Mindenki tudja mire gondolok most.Tessék szépen követni azokat a lvl 190 sárkányölőket. :hopp:

Vóbert

Quote from: phr0zenTévedsz. :hehe:
A Golden Dragon eventnél feltűnik a Golden Dragon,aminek hatására a környék összes level 80 feletti karija akcóba lendül. :)
Speciel nekem a Golden Budge Dragon megy potion nélkül is,általában meg se tud ütni,kb.15 ütésből kinyírom.A Golden Dragont ellenben meg se tudom karcolni,ha megüt akkor(legutóbbi tapasztalatból okulva),1 azaz 1 hp-m maradt.Ha ismét megüt akkor kampec.Na most a Golden Dragon nagy előnye,hogy amíg ölik,szépen potyognak belőle a tápos cuccok.Mindenki tudja mire gondolok most.Tessék szépen követni azokat a lvl 190 sárkányölőket. :hopp:

Vagyis elméletileg minden egyes ütésre kidobhat magából valami extra cumót???
Ja mégvalami... miért olyan fontos a lvl80 felettieknek a Golden Dragon? Annyira sok EXP-et ad, vagy valami igencsak különlegeset??? egyébként maga a támadás igencsak királyul nézett ki... folyamatosan ki volt írva, hogy "...under Golden Dragon attack..." és mindenki futkozott, mintha megkergült volna ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]