Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Vejiita

Ha Ino benne van a képben, akkor már érdekel a dolog...  :D

Shikamaru is cool mostanság, azonban az események rétestészta-módon való nyújtása már nincs az ínyemre.

KeLa

Quote from: Vejiita on 2006-11-21, 23:43:20
az események rétestészta-módon való nyújtása már nincs az ínyemre.
Ja, egy egész fejezet, amíg csak álltak a kapuban  :rotfl:

Bishop

mikor írtam én kazengan-t :confused: persze nagy valószínűséggel az lesz :lame:

most több az esélyük,pl shika fel van készülve Ino képessége is jól jöhet Kakashi MS-je aztán Naruto is belép
probléma ott lehet ahol belép Zetsu ,gondolom én

de itt már nem nagyon hal meg senki Akatsuki-n kívűl azzal Kishi értelmetlenné tenné Asuma halálát

jah és talán még Kurenai is megérkezik

Eli577

Csak nehogy Naruto mondanivalója ennyiben merüljön ki:  WHERE'S SASUKE 'DATTEBAYO?  :morci:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Bishop

ne agódj nem fog mivel jól tudja hol van

inkább "U KILLED ASUMA-SENSEI DATTEBAYO!"

Eli577

Ja tényleg..... :rotfl: ez közben ki is ment a fejemből
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Bishop

megértem nállam is látszódnak már a fillerek okozta mellékhatások :D pl a dattebayo-tól már néha megőrültem :D

jah és SAKURA DIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eli577

miért vagy ennyire Sakura-ellenes?....nem mintha én szeretném, csak kíváncsi vagyok  :whoah:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Bishop

nagyon idegesítő minden mondatától a hideg futkos a hátamon,olyan mint ha valami ilyen plázacica féle csaj hogy hosszútávon az idegeire megy az embernek,nos 200 rész elég hosszú volt

és mivel Hinata fan vagyok a női nija-k közül ezért ő teljesen eltávolodott tőlem,mindenki Naruto-t kivánja a halálba,én meg Sakura-t

jah és nem tudom mit idegesít egyeseket,igaz a filler eléggé rontott mindenkink főleg Naruto-n de én a hülyéket jobban bírom akik azért küzdenek mint az ilyen csendes "cool guy" karaktereket, azokból is van pár kedvenc de azok nem éppen anime szempontból tökéletesek

Eli577

Hát igen, mondasz valamit....most a fillerekben a karakterek kb. olyanok, mint az első 10 részben....monthatni devalválódtak egy picikét  :grrr:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Bishop

különösebben nem foglalkozok vele,de ha nem lesz Naruto karácsonyra én esküszöm hogy beindítok egy tankot :morci:

Eli577

szólj, ha kell egy kis segítség, méh én is... :uzi:.... ja, meg ezt mondom majd a firkálóknak: :fuk-u:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Vejiita

Na elolvastam a legújabb epizódot... a jó oldala, hogy már történik benne valami.
Kicsit se érdekel a következő epizód, ááá, nehogy azt higgyjétek :D
Shikamaru egyre szimpatikusabb, de hogy Kakashi mit fog művelni ott, arra is kíváncsi leszek...

csacsa

#43
Quote from: Vejiita on 2006-11-24, 01:55:44
Na elolvastam a legújabb epizódot... a jó oldala, hogy már történik benne valami.
Kicsit se érdekel a következő epizód, ááá, nehogy azt higgyjétek :D
Shikamaru egyre szimpatikusabb, de hogy Kakashi mit fog művelni ott, arra is kíváncsi leszek...

én arra leszek kiváncsi, hogy Naruto hogyan fejezi be 1 nap alatt a justu-ját.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Eli577

Hát úgy, ahogy azt már a mangás főhősöktől megszokhattuk.....szinte lehetetlenül...és az ellenfelük meg azt fogja mondani, hogy..."bakana"...vagy...."masaka"  :D
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

chilip

#45
Quote from: Eli577 on 2006-11-24, 12:13:38
Hát úgy, ahogy azt már a mangás főhősöktől megszokhattuk.....szinte lehetetlenül...és az ellenfelük meg azt fogja mondani, hogy..."bakana"...vagy...."masaka"  :D

:lol: és tényleg  :D  :lol:
csinál még a kisújából 30 milla klónt, ez 10 milla jutsu csináló trió és már az első kör után tökéletesen tudja használni  :rotfl: egyébként még sztem azt se mutatják, hogy gyakorol. az utolsó pillanatban, amikor mondjuk Kakashi a földön és az akatsuki tag menne megölni őt, akkor fog feltűnni a hős... de nem baj, mi akkor is szeretjük  :ejnye:

csacsa

Quote from: chilip on 2006-11-25, 23:36:44
Quote from: Eli577 on 2006-11-24, 12:13:38
Hát úgy, ahogy azt már a mangás főhősöktől megszokhattuk.....szinte lehetetlenül...és az ellenfelük meg azt fogja mondani, hogy..."bakana"...vagy...."masaka"  :D

:lol: és tényleg  :D  :lol:
csinál még a kisújából 30 milla klónt, ez 10 milla jutsu csináló trió és már az első kör után tökéletesen tudja használni  :rotfl: egyébként még sztem azt se mutatják, hogy gyakorol. az utolsó pillanatban, amikor mondjuk Kakashi a földön és az akatsuki tag menne megölni őt, akkor fog feltűnni a hős... de nem baj, mi akkor is szeretjük  :ejnye:
sztem mutatni fogják, hogy gyakorol, mivel ő a főhős vagy mi... :lul: a legtöbb klón amit csinálni tud, ha jól tom akkor 2000,de ebbe nem vok biztos, mert ezt még a sorozat elején és közepén csinálta, vagyis a time-jump előtt. :confused:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

chilip

nagyon komoly a mostani chapter :D
[spoiler]Hidan: We're fucked kakuzu! We're seriously fucked!
Shikamaru: Fucked? That sounds about right...[/spoiler]

Bishop

új chapter:ha már Naruto gyakorlása,azért jó nagy krátert kreált kiváncsi vagyok milyen lesz.....azon gondolkozom hogy amikor Naruto 4. farka előjött akkor volt egy támadás ami lehet hogy csak véletlen de alapjába véve Rasengan akart lenni....annak a végeredménnye is egy jó nagy kráter volt........ez már veszekszik Deidera atom madarával  :Kiraly:

csacsa

Quote from: carfanatic on 2006-12-01, 18:11:17
új chapter:ha már Naruto gyakorlása,azért jó nagy krátert kreált kiváncsi vagyok milyen lesz.....azon gondolkozom hogy amikor Naruto 4. farka előjött akkor volt egy támadás ami lehet hogy csak véletlen de alapjába véve Rasengan akart lenni....annak a végeredménnye is egy jó nagy kráter volt........ez már veszekszik Deidera atom madarával  :Kiraly:
Én annak örlülök most a legjobban, hogy Kakashi is végre olyan szerepet kap/kapott, ami megmutatta az erejét, és nem csak töltelék szereplő volt. :appl:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Vejiita

Fú, Kakashi iszonyat cool volt a mostani chapter-ben... még most is a hatása alatt vagyok :D

És az is tetszett, hogy most már végre valami érdemlegeset is mondtak a chakra nature-ökről ("ez erősebb ennél, ezek egyenlő ezzel"), mint az a gáz szöveg, hogy "akkor most van a nature manipulation meg a shape manipulation és akkó már a második mondatnál alig érted amit mondok" :ejj:

De a mostani rész naaagyon jó volt (nem hittem volna, hogy valami izgalmas is történni fog ezzel a Hidanos meg Kakuzus témával :szemuveges:).

KeLa

Kiváncsi vok h most mi lesz Kakuzu-val, mert sztem ezzel még nincs vége, megszokhattuk, h az Akatsuki tagok mindig tartogatnak vmi meglepetést...

Eli577

Nekem meg az tetszett, hogy végre történt valami egy részen belül és nem csak a kapu mellett álltak 17 oldalon keresztül... :D.
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Vejiita

A 334-es chapter sem volt ám rossz.
Kakashi most bebizonyíthatja, hogy méltó ellenfele lesz majd Itachinak. (legalábbis szerintem) :Kiraly:

csacsa

Quote from: Vejiita on 2006-12-08, 11:31:32
A 334-es chapter sem volt ám rossz.
Kakashi most bebizonyíthatja, hogy méltó ellenfele lesz majd Itachinak. (legalábbis szerintem) :Kiraly:


hol van fent a 334-es chap? mert ahonnan én szedem még nincs fent... :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Vejiita

Ezen az oldalon egész hamar felrakják mindig a legújabb Naruto, Bleach, és még más mangák új részeit:

http://www.narutocommunity.net/manga/

Csak mielőtt tölthetsz, meg kell csinálni egy ingyenes regisztrációt.

KeLa

Ez az Akatsuki milyen egy csótány banda, nem lehet őket olyan könnyen kinyírni :lol:

Vejiita

Quote from: KeLa on 2006-12-09, 11:13:02
Ez az Akatsuki milyen egy csótány banda, nem lehet őket olyan könnyen kinyírni :lol:

Az tuti :lul:
A 335-ös egész jó volt. Kakuzu elég tápos arc. Ettől függetlenül egyáltalán nem bírom őt meg Hidant.
És várom már azt a részt, amikor Ino és Chouji is újra megmutathatja, hogy ők sem gyengék. :lazza:

KeLa

Quote from: Vejiita on 2006-12-16, 00:46:22
Az tuti :lul:
A 335-ös egész jó volt. Kakuzu elég tápos arc. Ettől függetlenül egyáltalán nem bírom őt meg Hidant.
És várom már azt a részt, amikor Ino és Chouji is újra megmutathatja, hogy ők sem gyengék. :lazza:
Végül is Kakuzu már 1x "meghalt" Kakashi által, most már csak 3x kell, remélem mindegyik kölyök betalál egyszer neki :uzi:

chilip

336 - hogy sikamaru miket ki nem talál  :D egy kicsit más: naruto legelején, amikor ellopja a tiltott jutsu-k tekercsét naruto, a kage bunshin miért volt rajta a tekercsen? és hogy a francba tudta naruto megtanulni 2-3 óra alatt??? ez a 2 dolog az, amit nem értek a sorozatból...