Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: Member on 2006-10-30, 16:25:10
A most kézhezkapott szerződéspapírt is visszaküldjem vagy elég feladni a csekket?
Az csak a szamla, nemkell visszakuldeni.
Death is the only redemption

Myka

Egy kérdés, közleményekhez kell írni valamit?

Alexandar

Sziasztok.
Szeretnék támogatni. Végigolvastam az egész topikot, de fogalmam sincs hogy akkor most hogy is, mint is kell ezt csinálni. Nem lehetne egy helyre leírni az éppen aktuális támogatási módszert? Emlegettek bronz-csomagot, meg Interhostot, meg hogy emilt kell írni Zsozsonak. Ha lenne valaki oly kedves és leírná tömören szegény láma fejemnek, hogy ezek mik, és hogy most hova küldjem a pénzecskémet, azt nagyon megköszönném.

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-11-07, 11:29:53
Quote from: Alexandar on 2006-11-07, 03:37:00
Sziasztok.
Szeretnék támogatni. Végigolvastam az egész topikot, de fogalmam sincs hogy akkor most hogy is, mint is kell ezt csinálni. Nem lehetne egy helyre leírni az éppen aktuális támogatási módszert? Emlegettek bronz-csomagot, meg Interhostot, meg hogy emilt kell írni Zsozsonak. Ha lenne valaki oly kedves és leírná tömören szegény láma fejemnek, hogy ezek mik, és hogy most hova küldjem a pénzecskémet, azt nagyon megköszönném.

Felmész a http://interhost.hu

ra. Ott megnézed melyik csomagot választanád és meddig. (Legjobb a határozatlan idejő :jee:)
Ott lesz emailcím feltüntetve, oda írsz, hogy mit szretnél. Viszakapsz mailban egy szerződést amit aláírsz, kitöltesz, visszaküldöd és a megfelelő összeget átutalod bankszámláról vagy feladod postai csekken. És használod az adott méretű tárhelyet
Tömören ennyi. :smile:
Gyakorlatilag az Interhoston bérelsz tárhelyet és ezzel támogatod Usteam-et. A tárhelyet nem kell használnod, ha nincs rá szükséged :)

csacsa

Quote from: sirtomi on 2006-11-07, 12:14:57
Gyakorlatilag az Interhoston bérelsz tárhelyet és ezzel támogatod Usteam-et. A tárhelyet nem kell használnod, ha nincs rá szükséged :)

ezt vhogy ne mértem, hogy tom úgy támogatni a usteam-et, hogy én bérelek tárhelyet?! Most vagy én vok gyengeelméjű, vagy még mindig nem tiszta hogy is működik ez a dolog. :lame:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

sirtomi

Quote from: csacsa on 2006-11-07, 12:18:45
Quote from: sirtomi on 2006-11-07, 12:14:57
Gyakorlatilag az Interhoston bérelsz tárhelyet és ezzel támogatod Usteam-et. A tárhelyet nem kell használnod, ha nincs rá szükséged :)

ezt vhogy ne mértem, hogy tom úgy támogatni a usteam-et, hogy én bérelek tárhelyet?! Most vagy én vok gyengeelméjű, vagy még mindig nem tiszta hogy is működik ez a dolog. :lame:
Interhost zsozso cége és zsozso finanszírozza a Usteam szerver fentartását saját zsebből :)

csacsa

Quote from: sirtomi on 2006-11-07, 12:23:23
Interhost zsozso cége és zsozso finanszírozza a Usteam szerver fentartását saját zsebből :)
Nah, így már világos.  :merci:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

smash++

Ezt ne vegyétek komolyan!Csak igy hirtelen az eszembe jutott:D
Mi lenne ha az interhost-nak lenne egyfajta szolgáltatása az ftp és csak azok léphetnek fel akiknek van előfizujuk vagy megosztott előfizujuk(pl e-mail alapján azonositani)
Csak egy hirtelen ötlet volt,tom lehet hülyeség.Csak én is szeretném ha nem lennének anyagi gondok.Nehogy emiatt szünjön meg amikor egy hihetetlen jó dolog.
Egyébként léttezik más ilyen ("ingyenes") ftp is vagy csak ez?Nem kell cím!!!Csak egy igen vagy nem.

Member

1. zsozso nagylelkű és ebbe nem menne bele.
2. Az olyan lenne, mintha illegális cuccért kérne pénzt és akkor erősen büntethetnék.

Randal


Interhost zsozso cége és zsozso finanszírozza a Usteam szerver fentartását saját zsebből :)
[/quote]

Komolyan? Ezt nem tudtam. Az egész cég az övé? Tök buli.

Yakumo

Van aki még nem tudja, hogy az Interhost zsozso cége?  :ejnye: ;)

smash: Az interhost PONT azért jött létre, hogy az ftp-t, ami "nemteljesenlegális" (ugye) azt lehessen támogatni LEGÁLISAN. :D Tehát ha abba belekeverné zso az ftp-t, akkor elveszítené az értelmét. (ugye)

Kvikveg

Es ezt a tenyt itt reklamozzuk. :D :D :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

smash++

Okok.
Esetleg ezt nem lehetne még megoldani ezt?Vagy ez is "illeg..."?Azok akik támogatják már vagy szeretnék felhívni mások figyelmét irnak egy kis egységes szöveget az "aláírásokhoz" ami a postok alján van:D.Mondjuk pl: Ha te is szeretnéd támogatni az f.p-t akkor látogass el a forum ezen topicjához ...támogatás...
Ez szerintem nem reklám és ha támogatás topic már van akkor...

Bocs ha nagyon hülyeség és ha szúrja valakinek a szemét kitörlöm a hozzászólást.

Psycho_Dad

Quote from: smash++ on 2006-11-09, 10:41:29
Esetleg ezt nem lehetne még megoldani ezt?Vagy ez is "illeg..."?Azok akik támogatják már vagy szeretnék felhívni mások figyelmét irnak egy kis egységes szöveget az "aláírásokhoz" ami a postok alján van:D.Mondjuk pl: Ha te is szeretnéd támogatni az f.p-t akkor látogass el a forum ezen topicjához
Szerintem jó ötlet, már csak azért is, mert Én pl. Kuroi Tenshi aláírása nyomán jutottam el odáig, hogy van Interhost-os tárhelyem : ) (persze előtte megkerestem zsozso-t e-mail-ben is). Igazán segítőkész volt (mindketten), nem kellett semmit csinálnom, csak a pénzt szolgáltatnom, szóval aki támogatni akarja az ftp-t, annak igazán nem kell megerőltetnie magát.
Habár jelenleg Kuroi Tenshi aláírásában: "Támogatás közös csomaggal! Infók a linken/pmben. Lezárva" ez a helyzet áll fenn, de nem lehet akadály, hogy vki segítéséget kérjen egy másik Interhost tárhely tulajdonostól, hogy "mit?merre?hányméter?". (Tőlem ne : D Kuroi mester volt a kivitelező az Én esetemben, szóval fingom nincs, hogy mit kell csinálni ^^ - ezúton is mégegyszer köszi).
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!

Yakumo

White Seed aláírásában is van Interhostos reklám. :D Ez egy jó ötlet amúgy. :jee:

Amúgy a mit kell csinálnira: PM zsozso-nak, szerződés e-mail-ben megkap, szerződés kitöltve visszaküld, számla később megkap, befizet, támogatás megvagyon. (és a tárhely is) :D ;)

Kuroi Tenshi

#285
Néhányan úgy látom nagyon gyakran olvassák ezeket a topicokat, ha most derül
ki számukra, hogy hogy is megy ez :haha:

Célnak megfelelően aláírás módosítva. Már csak többet kéne postolnom az Anime
boardra, hogy látszódjon is :haha:

Psycho_Dad: szívesen :)

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-09, 21:08:31
Néhányan úgy látom nagyon gyakran olvassák ezeket a topicokat, ha most derül
ki számukra, hogy hogy is megy ez :haha:

Célnak megfelelően aláírás módosítva. Már csak többet kéne postolnom az Anime
boardra, hogy látszódjon is :haha:

Psycho_Dad: szívesen :)
Váhá, ez jo. :D
Na en is beirtam megint az alairasomba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

Quote from: Kvikveg on 2006-11-10, 00:02:48
Váhá, ez jo. :D
Na en is beirtam megint az alairasomba.
sztem egy kicsit nagyobbra vagy feltűnőbbre csináld, mert a kép miatt nem igen lehet észrevenni. A kép a fókuszpont.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

smash++

Milyen az aláirásom?Megfelel?Kérek tanácsot ha kéne rajta alakítani.
                       
                       

Kuroi Tenshi

Szvsz túl sok benne a felkiáltójel és kevés a space :)

[Office segéd "Clippy"]
Javaslat:
Tudod, minek köszönhetően tölthetsz innen? Ezt kik tartják fenn?
Akkor olvasd el ezt: Költségek és [Támogatás: Interhost]

Member

Meg kicsit tömörebben és nagyobb betűtípussal. Meg hatásvadászabban. ;)

K_T utolsó mondatát viszont lehetetlen überelni, +1. :D

Zsiga

Quote from: Member on 2006-11-11, 17:35:52
Meg kicsit tömörebben és nagyobb betűtípussal. Meg hatásvadászabban. ;)

K_T utolsó mondatát viszont lehetetlen überelni, +1. :D
Az enyém elég hatásvadász? :)

Member

Ha az "llatfajok"-at megtoldod egy 'á'-val, akkor igen. :)

EDIT:
Affene, máris javítottad. :rolleyes:

Zsiga

Quote from: Member on 2006-11-11, 18:21:18
Ha az "llatfajok"-at megtoldod egy 'á'-val, akkor igen. :)

EDIT:
Affene, máris javítottad. :rolleyes:
Nem javítottam, ilyen volt már amikor beírtam, nálad lehetett a hiba.

smash++

Na??Most jó vagy alakítsak még rajta-aláírás?Remélem kb lejön hol is kell majd körülnézni a fórumon.

Member

Egy
[size=12pt]Szöveg[/size]és akkor már tökéletes. ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2006-11-11, 17:35:52
K_T utolsó mondatát viszont lehetetlen überelni, +1. :D
Dehogyisnem, simán lehet. Csak mostanában kissé lenullázódtam. Azért kösz :)

Egy size kód tényleg jól jönne neki. Ha már Zsozso postját olvassák, akkor ezt a
topicot is látják. Remélem olvassák is tovább/visszább.

Bishop

bocs ha nem olvasok vissza most de hogyhogy engedélyezve lettek ezek az értesítők?

Fazék

Quote from: carfanatic on 2006-11-12, 20:39:59
bocs ha nem olvasok vissza most de hogyhogy engedélyezve lettek ezek az értesítők?
aláírásban mindig is engedélyezve volt sztem. ez sztem csöppet sem agresszív így. aki elolvassa és úgy érzi, hogy érdekli az rákattint, de mindenki más ugyanúgy kikerülheti, mint eddig.
(vagy akár ki is kapcsolhatja az aláírásokat a profile beállításoknál)

Bishop

hát nekem mind1,csak voltak viták belőle és zsozso se nagyon engedte eddig