Main Menu

Eden

Started by Prof. William, 2005-09-21, 23:19:39

Previous topic - Next topic

Andi

Ez a Helena......NEM PEDOFIL EGY KICSIT??:confused:

Prof. William

Hmmmm mosttarthatsz a

Spoiler

Kilencmásodperces Eliah résznél. :hahaha:

Spoiler end.

Tök aranyosak amúgy.

Andi

Hát az nagy szám volt, amikor a csaj elõvette a stoppert aztán...:hahaha:

És..[COLOR="White"]
a kiborg csaj se volt semmi, akinek az elején eltemeti Eliah a nemtom hanyadik gyerekét... Kicsit r****c a kislány:ejnye: [/COLOR]

El is jutottam a 70. fejezetig, de onnan nincs tovább. Honnan lehetne esetleg letölteni?

Prof. William

Sajna én sem találtam többet. Talán torrenten.

De nem kizárt hogy igaz a hír miszerint a Dark Horse licenszelte a sorozatot.

Ramiz

7. kötet, 46. fejezetnél tartok, és annyit tudok mondani, hogy Hiroki Endo egy zseniális elme, és ilyen változatos, érdekes és "mély" mangát ritkán olvastam még!
:hail:
Elfoglalta a manga toplistám 2. helyét (1. a Blame!, a Hellsing meg lecsúszott a 3. helyre :) ).
Nem tudom, a scan-ben benne vannak a kötet végi "Egy mangaka gondolatai" próza-szemelvények?
Amiket a 6. kötetben felvet, azoktól befostam... Nagyon érdekes és jó gondolatok...
Az is érdekes, hogy hogyan változik a történetek hangulata és stílusa. Az eleje felé úgy tűnik, hogy egy utópisztikus világban a túlélésért folytatott küzdelemről fog szólni az egész, aztán egy változik, kicsit a politikai küzdelem kerül előtérbe, aztán két köteten keresztül egy izgalmas gerillaharcot láthatunk, az utóbbi két kötet pedig egy tipikus jakuzasztori zsánerére épült...
Mi minden lesz még ebből? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Nekem pont azért egy kicsit nem tetszett, mert 10 kötet alatt éppen csak körvanalazódik a dolog, hogy mi is a történet elejének a bevezetésének a prológusa :) Mondjuk, ha rövid történetek láncaként kezeljük a dolgot, akkor már nem ilyen borzasztó a helyzet és az vitathatatlan, hogy egy nagyon-de-nagyon okos emberről van szó, aki nagyon-de-nagyon jól tud mangát írni...
hmmm... megis kéne nézni, hogy jött-e már ki új fejezet
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: roderick on 2006-06-12, 00:53:09
Nekem pont azért egy kicsit nem tetszett, mert 10 kötet alatt éppen csak körvanalazódik a dolog, hogy mi is a történet elejének a bevezetésének a prológusa :) Mondjuk, ha rövid történetek láncaként kezeljük a dolgot, akkor már nem ilyen borzasztó a helyzet és az vitathatatlan, hogy egy nagyon-de-nagyon okos emberről van szó, aki nagyon-de-nagyon jól tud mangát írni...
Én ez utóbbi módon kezelem a mangát, pláne az alcím tekintetében ("It's and endless world...").
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Legalább bevallja, hogy ez egy olyan projekt, amit nyugdíjig szeretne csinálni :D
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Amíg nem filleres részek és köteteken átnyúló pofozkodások (Bleach-Naruto-One Piece-stb típusú rágógumi-rétestészta nyújtás) töltik ki a köteteket, addig én vevő vagyok rá. :) Pláne hogy sosem feletkezik meg pár szép női keblet is belerajzolni az egyes kötetekbe. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!