Main Menu

NANA - Spoilers

Started by Lazzaret, 2006-07-04, 18:15:55

Previous topic - Next topic

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

 :eek::wtf:

Érdemes lesz kilátogatni a tavaszi conra.

(FMA DVD is jól hangzik)

motifator

Quote from: Csaba(mangafan szerkesztő)Conra még nem lesz kész az első kötet sajnos, csak most vettük meg.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

shi- ::) Beleolvasgattam volna egy kicsit.

Éjfél

Quote from: kelvor on 2008-04-12, 21:35:11
shi- ::) Beleolvasgattam volna egy kicsit.

már kész van, gondolom voltál a manga fesztiválon
én nem..(pedig szándékomban állt menni)
mondjuk azt nem tudom adják e már a boltokban :/ Alexandrában fix hogy még nem...

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

smash++

Elég sok jót hallani az animeről, így későn,de bele kezdtem.
Most tartok a 34. résznél.

Azért van benne, olyan rész, hogy a fejemet fogtam "ez nem lehet...".

Nagyon jól játszanak a fordulatokkal, de kérem szépen...azért így a 34. résznél ez már egy kicsit sok. Már csak kb az hiányzik, hogy meghaljon egy-két szereplő [spoiler] pl: Takumi a lagzi után vagy Nana lefekszik Yasuval és terhes lesz Ren-től[/spoiler].

Az ok, hogy Nana-chan egy rakás "szerencsétlenség", de ilyen egyszerűen nincs... minden összejött neki  ::)
Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a maradék kb 10 részben, hogy fokozzák ezt az eddig is számomra kicsit abszurd egyveleget.

Habár viszonlyag "sok" ilyen "hoppá" eset van a való életben is, de mintha egy telejesen más világot néznék és kicsit nehezen fogadom el a történéseket. Nana-chan gyerekes hozzáláálsa az élethez, lelki instabilitása és felelőtlensége...

smash++

Végre befejeztem.
Azért a végére egy headshot jól jött volna. Ezt a keverem-kavarom dolgot sikerült szépen eltúlozni + megfejelni egy ilyen befejezéssel.

Remélem nem jön 2. évad, mert tuti nézni fogom és midnen bajom lesz attól, hogy tudom mi jön, de mégis nézem...
2 évad röviden: bánat, szánalom és halál

A karakterek jók voltak. Hatchi-t még a végére sem tudtam sajnálni. Nana jó fej, de azért ő is túlzásba vitt pár dolgot.
Nobu jó arc, egy-két dolgot csináhatott volna másképpen. Yasu - Shin abszolút fav. Takumin nehéz elmenni, mert szerintem még a készítők sem tudták eldönteni, hogy milyen ember is ő. Ren pedig Ren...

Ajánlom azoknak akik szeretik a sok "how could this happen  :confused:" fordulatokat... van belőle bőven. Túl sok romantikát azért ne várjunk el tőle, mert a 47 részbe valahogy nem fért bele. "Angst" az van, mert majdnem mindenki fél mindentől. " Coming of Age" ezt valahogyan nem sikerült összehozni :). "Tragedy" olyan hatalmas problémákkal küzködnek a szereplők, hogy ez már tényleg tragédia...

Darkness

Hol lehet letölteni eredeti nyelven, angol felirat nélkül?


Darkness

LoL itt lesz kis dolgom
köszi