Main Menu

mangás polo!

Started by DWz, 2004-06-14, 13:52:59

Previous topic - Next topic

Veszel majd?

Naná!
6 (30%)
Nem, tul draga.
1 (5%)
Nem, de mas keppel vennek.
13 (65%)

Total Members Voted: 3

Moha

Megnéztem a Multiprint-et. Hát nem éppen olcsók! 2100 a legolcsóbb? Nálunk pólóval együtt kerül 1500-ba egy A4-es méretû nyomás... :p
Ennyit tesz az, hogy a neten vannak, nomeg a fõvárosban...  :rolleyes:
Quote from: katzElég gyorsan dolgoznak...2 nap múlva mehettem is a kész polóért.
Ez is relatív. Én itthon 2 pólót vittem be reggel 9-kor és du. 4-kor már kész is voltak.

katz

Quote from: MohaEz is relatív. Én itthon 2 pólót vittem be reggel 9-kor és du. 4-kor már kész is voltak.

A 2 nap itt is csak az átutalás miatt volt. Amikor megérkezett a számlájukra a pénz, küldtek 1 mailt, h elkezdék gyártani a polót és délután már irták is, h mehetek érte.

Komplikato

Quote from: MohaMegnéztem a Multiprint-et. Hát nem éppen olcsók! 2100 a legolcsóbb? Nálunk pólóval együtt kerül 1500-ba egy A4-es méretû nyomás... :p
Ez a cég merre van? Kéne nekem egy fehér vagy világos XXL polóra egy lehetõ legnagyobb vörös NERV logó. Sikerült vadásznom jó minõségüt.
Mennyi lehet egy majdnem A3-as nyomás? 3000?
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Meske

Quote from: KomplikatoEz a cég merre van? Kéne nekem egy fehér vagy világos XXL polóra egy lehetõ legnagyobb vörös NERV logó. Sikerült vadásznom jó minõségüt.
Mennyi lehet egy majdnem A3-as nyomás? 3000?
Debrecenben vannak, hogy azon belül hol, azt már nem tudom. :(
Az biztos, hogyha pólót is kérsz a nyomáshoz, s nem te viszel be egyet, akkor drágább, amúgy ha jól tudom mérettõl független a nyomás ára. De ez nem tuti, majd Moha megmondja a biztosat! (legalább is remélem  ;) )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Ez egy kis fénymásoló bolt Debrecen egyik eldugott zugában (szó szerint). Az A3-as nyomtatás asszem úgy 2000 körül van pólóval, de ebben nem vagyok biztos. Majd elõkeresem az árlistájukat. Egyébként õk is csinálnak puzzle-t, egérpadot és bögre-nyomtatást.

Setike

#35
Quote from: MohaEz egy kis fénymásoló bolt Debrecen egyik eldugott zugában (szó szerint). Az A3-as nyomtatás asszem úgy 2000 körül van pólóval, de ebben nem vagyok biztos. Majd elõkeresem az árlistájukat. Egyébként õk is csinálnak puzzle-t, egérpadot és bögre-nyomtatást.
Wáááá.Azt Ismerem, mégha csak hallomásból is...Rendeltem az ottani lev. társam-barátnõmtõl egérpadot, pólóra még akkor nem is gondoltam, de ha belegondolok, kevés nekem ez az egy db Noine-os Póló, kellene nekem egy Hotaru no Haka-s, vagy egy Kimi ga Nozomu Eien-es.... :3x3:
Póló az valami 2500 volt tényleg ha jól emléxem, az Egérpad, meg valami 1500Ft volt... :hogyaza:
Akky-san, szerintem tud segíteni, hogy hol van!
De nem emléxem csak a telefonszámára...Privátban megadom, ha valakit érdekel!

Moha

Quote from: SetikeAkky-san, szerintem tud segíteni, hogy hol van!
Én is tudom, hol van; debreceni vagyok :hehe:

katz

tomcatnél végre lehet kapni a mangás polot

Így néz ki:
polo
pulcsi

A polo 2400 a pulcsi 5000 Ft. Mind a kettõ nagyon jó minõségû.

Ha vki nem tudná a címet: www.tomcatpolo.hu

sirtomi

Egész jól néznek ki.
Más mintával is lesz?

katz

Quote from: sirtomiEgész jól néznek ki.
Más mintával is lesz?

Csak ha ez elfogy. Ha nincs rá kereslet akkor tomcat sem készít többet...

Moha

A pulcsi egész jó. Bár az 5000 azért egy kicsit húzós.
Viszont a srác úgy néz ki a csukjával a fején, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból. :D:D:D

katz

Quote from: MohaA pulcsi egész jó. Bár az 5000 azért egy kicsit húzós.
Szerintem annyira nem vészes. Annyiba kerül mint egy márkás pulcsi és ez is nagyon jó minõségû. Egyébként nagyon meleg is.

Quote from: MohaViszont a srác úgy néz ki a csukjával a fején, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból. :D:D:D
Na, ezt megkaptam.

Meske

Quote from: MohaViszont a srác úgy néz ki a csukjával a fején, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból. :D:D:D
Quote from: katzNa, ezt megkaptam.
Gonosz Moha!  :_piszka: :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: katzNa, ezt megkaptam.
Ja, hogy az te vagy!?  :rolleyes:
Gomen, de ez a beállítás teljesen a Star Wars-ra emlékeztetett. No offense amúgy!

Calintz

Quote from: teraflare on 2004-06-14, 21:32:32
www.multiprint.hu
bár ott egy fehér póló 2530. a színes meg 2890 (hogy miért nem kerek számok?) nekem van is egy Evangelion pólóm. Bár olyat nyomatsz, amilyet akarsz. Beviszed lemezen a képet és rányomják (a képet, nem a lemezt). Egy jótanács (amit mondanak ők is) NE MOSSÁTOK MELEG VÍZBEN!!! Szegény NGE egy kicsit megkopott miatta(most úgy néz ki mintha 2 éve vettem volna,pedig csak 1 éves)

Nekem Inuyasha, Angel Sanctuary volt
H miért csak volt? oh igen a meleg víz:(
Meg hát én okos odaattam valakinek a polót és most az angel sanctuaryból kb ugy egy kör jelenet van csak meg...vagy mondjam ugy h hangya foci?XD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!