Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Prof. William

Szép a Zero avatarod de akkor is az a legjobb, amikor a sisakja nélkül ádázul vigyorog. :)

Cobra

Itt a sisak a lényeg  :P
Hide and fear, Cobra Commander is here !

nephotep

na mondjuk szerintem a sisak eléggé gagyi lett de ez egyéni vélemény...


amugy megnéztem a calendart és minden csütörtökön jön ki egy ujabb rész, 20 rész van még 4 hét mire látjuk a befejezést...huh sok :D

Puru²

#33
Csak 20 ?AniDB szerint 25  .Viszont GG oldalán még mindíg azt írják a 17. részre hogy TV Airing.  :morci:

Prof. William

A 20 nál tart most és 16 van subbolva belőlle.

Akkor (a raw nézőknek legalábbis) 4 hét múlva bealkonyul a Britt Birodalomnak. Japánban legalábbis. :)

Darkstar

Hm. A 17. részt tegnap adták a TVben is, a Saiyaman-on fent van a RAW. (Lehet, hogy máshol is)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Puru²

Wiki-n találtam hogy 3 manga adaptáció is fut a Geass-ből ,a harmadik elég  :lol:

Quote
Code Geass - Nightmare of Nunnally (コード・ギアス ナイトメア・オブ・ナナリー, Kōdo Giasu Naitomea Obu Nanarī?)
Serialized in Comptiq's Comp Ace magazine. (first serialization: Comp Ace VOL10)
Original story: Goro Taniguchi/Ichiro Okouchi, artist: Tomomasa Takuma
An alternate story in which Lelouch died during his meeting with C.C., whereafter Nunnally makes a Geass contract, obtains a new body and takes up piloting an unusual Knightmare Frame.


Manitu

Quote from: Prof. William on 2007-02-10, 13:34:22
A 20 nál tart most és 16 van subbolva belőlle.

Akkor (a raw nézőknek legalábbis) 4 hét múlva bealkonyul a Britt Birodalomnak. Japánban legalábbis. :)
Helyett a 17. részt adták tegnap, anidbn már a 20. epizódig jelezve vannak a vetítési dátumok :) lol


Dreamcleaver

Pedig tuti lett volna még 4 hétig napi 1 code geasst nézni.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Meg tudtam volna szokni.

Szeretem az ilyen Jó ügyért harcolok, de azért nem vagyok egy jófiú karaktereket. Zerohoz talán csak a Death Note Kirája hasonlítható de ő, akármekkora arc volt és gondolkodot 20 évre előre sosem kedveltem meg mint animekaraktert. Zero viszont eddig csillagos ötös. Remélem majd a végén nem merül bele valami moralizálásba, hanem szépen végigviszi amit elkezdett. Hisz mégis csak kedvenc animegyártó országunk szabadságáról van szó! :)

Prof. William


Flaser

A 17. rátesz még egy pár lapáttal - ez a sorozat egyszerűen nem hagy félbe semmit - Shirley valami "érdekesre" bukkan az irószekrénye mögött.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cobra

Biztos, hogy raw, subos talán szerdán lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kira

Csak 20 rész??? Jaj nemá! T_T Ez az a sorozat, amiből 120-at is el tudnék nézegetni. Már csak a Clamp-es karakter dizájn miatt is. És a zenék, jáj, imádom! (bár a második op annyira nem jön be) (( és persze Lulut is <3))
A jó hír: lesz egy második ost is, ami március 21-én látja meg a napvilágot ^o^

[spoiler]És pont most raknak be összefoglaló részt! Pont most, mikor Suzaku "lebukott"?! Nem hiszem el!!! [/spoiler]

Prof. William

Az összefolglaló részt/részeket ha kihagyom nem vesztek semmit ugye? Csak simán összefoglalják a dolgokat...

Kira

QuoteAz összefolglaló részt/részeket ha kihagyom nem vesztek semmit ugye? Csak simán összefoglalják a dolgokat...

Nem vesztesz semmit... legalábbis az előzőben nem volt semmi újdonság... valószínűleg ebben sem lesz :S

Prof. William

Azért a végére kéne egy olyan hogy  Orange-kun visszatér majd harcol Zeroval aki legyőzi, és utoljára még azt látja hogy Zero közeleg felé...

Másnap Zero mint Japán tejhatalmú ura Shirleyvel ebédel és megkérdi...

- Kedvesem... Nem kérsz egy kis NARANCSlét? - Majd gonoszul röhög eggyet. :)

Hány részes lessz? 26?  Ezek a összefogalalók azért kellenek, hogy meglegyen a szám?


Flaser

Tekintve, hogy mindig .5 sorszámot kapnak, sztem. nem számítanak bele.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Puru²

#48
AniDB-n 25 részt írnak ,amikbe nem számítanak bele  a rec(r)ap epizódok ,amúgy ha tényleg 25 lesz akkor valszeg az ucsó rész dupla lesz.  :cool:

Christian

Hm...hát régen egyszerűen nem bírtam végignézni az ilyen mechas animekat. Erre most itt rögtön az első rész megfogott. Érdekes a sztorija bár kicsit zavar,hogy a Britteket állították be nagy ellenségnek. Eltudtam volna mást képzelni helyettük de így se rossz.

Kira

#50
Nekem is ez az első mechás anime az életemben, amit végig is tudok nézni, és imádom! Ritka gyöngyszemre leltem azt hiszem ^^

Akkor ezek szerint 25 részes lesz? Az is több mint a 20 ^^; Arra leszek kíváncsi, hogy egyszer ki fog e derülni, hogy ki is valójában a titokzatos Zero. És ha igen, mi lesz a reakció X3 Főleg Karen részéről... kiderülne, hogy az osztálytársa egyben a vezetője, hűűh X33 (bár néha az az érzésem, hogy ő már sejt valamit >_>)

Alkyra

#51
Öhm..srácok...nekem nem jeleníti meg a felíratokat a gép.xD Mármint a VLC látja, de nem jeleníti meg a BSplayer meg már nem is látja.-.- A legfrisebb CCCP van fenn ezé nem értem a dolgot...Meg sikerült leszedni azt a hülye Asus Splendid szarságot amivel pocsék volt az egész film nézése...

LOL. Már beletekerni se tudok!-.- Egyszerűen meghal...Eh.


edit.: Core Playerrel műxik.:) Fasza.:)

Prof. William

Quote from: Puru² on 2007-02-12, 22:48:03
AniDB-n 25 részt írnak ,amikbe nem számítanak bele  a rec(r)ap epizódok ,amúgy ha tényleg 25 lesz akkor valszeg az ucsó rész dupla lesz.  :cool:

Reméllem valami jó kis csata/akció lessz benne ami után Zero elfolgalhatja az őt megérdemlő trónt. (Lehetőleg japánét. :) )

Hogy kiderül-e? Elméletileg a végén ha győznek akkor biztos, de mivel meg tudja Hipnózni azokat aki a Zeroság előtt ismerik akár az is lehet hogy nem. Az átlag emberek meg csak annyit tudnak, hogy "Szóval így néz ki a maszk alatt a srác aki felszabaított minket. Tök jó! "

Alkyra

Hö, betojok. Újraíndítom a windows err emeg már nem műxik...Ebből windows reinstall lesz kéremszépen...
Tököm tele van már...Egy normális mkv-s filmet nem tok megnézni!GGTRRRR:. :comp: :comp: :comp: :comp:

Kira

nem véletlen nem nézek én mkv-t ^^; macerás beállítani, hogy jól működjön... éppen ezért remélem lesz több rész is avisan-feliratosan, mint 7... bár jól elvagyok a raw-al is, azért az angolból még mindig többet értek ^^;

QuoteHmm, érdekes.
Mivel ez az anime több animeből lett gyak összerakva, aminek nagyrésze mechas biggrin
A Gundam szereplőinek karakterisztikája 100%ban le lett másolva. Kinézetre meg 95%-ban smile
A mechek Brust angel/gasaraki/blue gender alapján vannak megcsinálva.
Míg Zero leginkább Gankutsuou/ a Gundamban maszkos figuráinak koppintása lazza
Hai hai, ezt már más is mondta. Éppen ezért bele is néztem a gundam seedbe... de... az valamiért nem nyerte meg a tetszésemet ^^;;; ((Leszámítva a zenéjét! Az gyönyörű *_*))

Ja, amúgy második ending PV, akit érdekel: http://share.dmhy.net/btdown.php?id=56576&d=1171374397&c=7


Prof. William

A GS nekem se tetszett. Valahogy én a Mecha szerű Mechákat szeretem. A GS Mechái mintha egy transformer animéből szabadultak volna be. Valamiért nem fogott meg.

Alkyra

(érdekes módon a legalapabb lejátszó jött be: Windows Media PLayer.Oo Lol.-.-)

15-16 rész: Nagyon durva.xD A srác még SAJÁT magát is kihasználja.(köhöm...Light...köhöm..)
C2nak meg kiderült egy-két érdekes dolog...Vajon hány éves?:) Legalább 30nak kell lennie szerintem.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből.:)

Puru²

Quote from: Alkyra on 2007-02-13, 19:02:10

C2nak meg kiderült egy-két érdekes dolog...Vajon hány éves?:) Legalább 30nak kell lennie szerintem.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből.:)

Az alapján amit Lulu-nak mutaott Naritánál lesz az 300 is  :D

Prof. William

Hát talán Zero vonzódik az idősebb nőkhöz. :)

balu0

Quote from: Prof. William on 2007-02-13, 19:19:24
Hát talán Zero vonzódik az idősebb nőkhöz. :)

Az idősebb Alien nőkhöz remélhetőleg  :lol: