Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-08-02, 00:42:07
Köv rész asszem EPIC lesz. :D Fog ott hullani minden és mindneki rendesen. :)
Hmm...lesznek ám még itt érdekes dolgok :ejnye:
Quote
Viszont egy valamit nem értek.A szervezet azért küldte őket oda, hogy kis időt nyerjenek. Viszont arra alapozva, hogy Claire a legalacsonyabb a maga 47. számával, nem túlzás az, hogy 24-et likvidáltatnak? Alig marad valamilyük. Igaz, hogy az 5 fő harcosuk megmarad, de akkor is...
Amúgy meg a harcosok nem pótolhatatlanok, "legyártanak" pár újat, aztán jóvan :smile:

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-08-02, 01:19:53
Amúgy meg a harcosok nem pótolhatatlanok, "legyártanak" pár újat, aztán jóvan :smile:

Ezek futószalagon készülnek vagy mi? Bár ha jól tudom saját akaratukból elég kevesen (2-en) lettek Claymore-k.
Szal sak befognak pár újat. De azok kinevelése viszont idő. De talán összehoznak még 1 Teresát.

Dreamcleaver

#542
Quote from: KeLa on 2007-08-02, 01:19:53
Amúgy meg a harcosok nem pótolhatatlanok, "legyártanak" pár újat, aztán jóvan :smile:

Azért gondolom kell pár év kiképzés, különben ott kötnek ki, mint Priscilla. Meg aztán gondolom a legtöbből csupán átlagos harcos lesz.

Azért tényleg durva, hogy az első 9-ből ott van min 3 (6,8,9), ráadásul Ophelia ugye halott, szal inkább az első 8-ból.

Kíváncsi vagyok, hogy Galatea felbukkan-e. A Yoki kontrolláló Awakened ellen ő kellene.  :smile:

Van egy olyan érzésem, hogy Rafaelával még meggyűlik Clare baja, mivel el tudja rejteni a Yokiját. Meg aztán nem is tűnik egy barátkozós típusnak.  :D
Sztem ő be van avatva, hogy mi történik a háttérben, szépen tisztogat a Szervezetnek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Viszont az első öt (illetve már csak négy) nincs ott, Miria mondta, hogy ők még hozzá képest is nagyságrendekkel tápabbak. Bátor ez az organization, kidobja a harcosai felét. (Nyilván nem fog elhullani mind, de abban biztos vagyok, hogy megritkulnak)


Xzone

Azért az milyen poén amikor Rubel elmondja, hogy hogyan találtak rájuk és mi történt Galateával :lul:

Dreamcleaver

Ez az Undine de ronda egy állat.  :D

Jól számolom, hogy akkor heteske nincs ott és róla még semmit sem halottunk? Kivéve, ha a rész elején az ő csapatát kapták szét.
Meg gondolom tizeske és tizenketteske is hiányzik, mert ugye tizenegyeskét és tizenhármaskát állították be kapitánynak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-02, 04:05:23
Ez az Undine de ronda egy állat.  :D

Jól számolom, hogy akkor heteske nincs ott és róla még semmit sem halottunk? Kivéve, ha a rész elején az ő csapatát kapták szét.
Meg gondolom tizeske és tizenketteske is hiányzik, mert ugye tizenegyeskét és tizenhármaskát állították be kapitánynak.

Róla már nem is fogunk hallani. Asszem mondták is, hogy a 7. volt ott az elején.
De ha nem is mondták, akkor is i lehet következtetni, mert ugye minden csapatba kell egy single-digit. Mivel a 9-8-6 ott van é a 1-5-ig lévők is élnek még(kiv 4.)...

Prof. William

Ugyebár ha 1 meghal akkor helyettesítik...

Valószínűleg a Claymore kiképzőközponban/központokban elég sok Claymore van akinek már végetért a képzése csak arra vár hogy meghaljon valaki a 47-ből. Máskülönben ha csak évek múlva lenne utánpótlás az nagy érvágás lenne a szervezetnek. Mert ha mondsjuk rosszab év van és több hal az átlagnál, akkor azok évekre kiesnének... Meg ha mont mondjuk 5 túlélné a 25-ből az is komoly érvágás lenne. Szóval biztos van utánpótlás... Anno azért küldték 4-üket meghalni a férfi Awakened mert vaslszeg másnap már jöhettek volna a friss és ezért lojálisabb claymorek...

A 4. Halott? Ez igaz... De nem kizárt hogy a szervezet már pótolta szóval kinevezett egy új 4.et.

Dreamcleaver

#548
Gondolom, hogy van utánpótlás, de:
1. Azok akkor sem harctapasztalt, veterán egységek, hanem kezdők, akik gyak sz@rt sem érnek awakenedek ellen. Gyak az aktív állomány 50% sem ér sz@rt se az awakenedek ellen.
2. Az aktív állomány 47 fő. Ha ehhez viszonyítok, akkor az utánpótlás sem lehet valami sok, max úgy 20-30 fő.
3. Sztem egy Claymore kiképzés beletellik pár évbe. Egy ártatlan emberi gyermekből nem lesz sec perc alatt érett féldémon démonvadász amazon. Vagy ha igen, akkor elég gáz és nevetséges lenne. A Theresa/Priscilla incidens és Clare claymorsága között is van egy timejump.

Szóval, ha északon megpusztulna 24 claymore és az awakened horda megindulna a Szervezet ellen, akkor nem a maradék claymore-okon múlna védelem, mert az nem lenne elegendő. Szóval tuti, hogy van mág valami a szervezet tarsolyában (pl egy két háziasított yoma lord  :D, esetleg még pár aktív férfi claymore stb).
Miria is mondja, hogy őket csak időhúzásnak küldték északra. Én a helyükben le is lépnék azonnal. Persze Clare miatt nem lehet, illetve nem tudom mit szólna hozzá Flores (vagy mi volt nyolcaska neve).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Azért nem elfeledni hogy az 1-5 (4. -es kivételével) nincs ott. Ők valszeg akkor kerülnének bevetésre ha a Yomák téynleg megindulnának a szervezet ellen. Valszeg nagy erőt képviselnek... + a szervezetnek biztos megéri ezt a 25-öt odaküldeni valami nagyobb cél érdekében... És az hogy nem félnek az aktív állományuk felét + pár egyszámjegyűt beáldozni mutatja azt is hogy van valami tarsolyukban. (Vagy az 1-5, vagy tuják őket pótolni, vagy valami durva erő...)

Férfi Claymorok... Azt mondta acsávó hogy "ugyanojan jól beváltak" mint a nők csak...  - Szóval ők nem voltak nagy tápállatok hanem Claymorok némi típushibával...

Dreamcleaver

Jahm ,de lehet, hogy régebben még ne mvolt tökéletesne kidolgoza a claymore-osítás folyamata, és valami túl táp yomával kersztezték őket. Szal sztem, aki nem lett awakened a férfiak közül és még él, az k*rva táp lehet.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Nekem van egy olyanom, hogy a szervetet élén lévő összes férfi claymore. Amilyen pofázmányuk van, nem elképzelhetetlen.

Meg minek ide táp Male Claymore mikor ott van nekik Raki!!! Jön, elnyom 1 bankai-t meg ami kell és máris happy end. :D

Xzone

Hmm, csak nekem rémlik úgy, hogy csak a környéken van 47 Claymore? Megyékre osztva vagy valami hasonló. Ezek szerint lehetnek többszázan is aktív szolgálatban.

Puru²

Quote from: Xzone on 2007-08-03, 00:58:23
Hmm, csak nekem rémlik úgy, hogy csak a környéken van 47 Claymore? Megyékre osztva vagy valami hasonló. Ezek szerint lehetnek többszázan is aktív szolgálatban.
Nekem is úgy rémlik ,amúgy érdekes lesz megint újabb 3 résznyi tömény gyakás aztán megindúl a tényleges ostrom (megint 3 résznyi gyakás minimum)hát kíváncsi leszek hány claymore marad a végére.  :muhahah:

KeLa

Quote from: Xzone on 2007-08-03, 00:58:23
Hmm, csak nekem rémlik úgy, hogy csak a környéken van 47 Claymore? Megyékre osztva vagy valami hasonló. Ezek szerint lehetnek többszázan is aktív szolgálatban.
Helen úgy magyarázta h a kontinens van 47 részre osztva. Nem tudom h ez pontosan mekkora lehet, de így biztos h a 47 claymore nem lehet csak úgy a "környéken"...


Dreamcleaver

#556
Quote from: chilip on 2007-08-04, 23:29:06
Claymore Extra Chapter 2

ez mi?

ok mostmár látom manga. legközelebb létszi próbáld meg jelezni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


chilip

Phantom Miria multjáról szól, kis side story, feltűnik Ophelia is :D

chilip

#559
Nightmare - Raison D'Etre Single (1. OP) - egész jó :lazza:

ed.: sőt nagyon :D a 2 új szám eléggé megmaradt, egy ideig nem hagyja el a winamp-om

Xzone

Volt tegnap új Claymore rész Japánban? Még a RAW-t sem találom sehol, szóval lehet, hogy nem :bruhuhu:

KeLa

Quote from: Xzone on 2007-08-08, 16:55:05
Volt tegnap új Claymore rész Japánban? Még a RAW-t sem találom sehol, szóval lehet, hogy nem :bruhuhu:
AniDB szerint volt rész... szal elvileg csak a raw késik

chilip

#562
Eclipse kiadta a DVD verziós első részt :D megláttam, és eldöntöttem, ebbe fogom kiírni az animét DVD-re
<< torrent >>

itt a << 19.es RAW >>

Lokids

Cause raw, ep 19 delayed.

Soldier

Quote from: Lokids on 2007-08-08, 20:41:48
Cause raw, ep 19 delayed.

van esely hogy még ma illetve kora hajnal ? vagy inkabb mar csak holnap du. körül ?!

Manitu

lol, kérdezd tőlük. Majd jól elküldenek a búsba :D


Lokids

Quote from: Soldier on 2007-08-08, 22:45:44
Quote from: Lokids on 2007-08-08, 20:41:48
Cause raw, ep 19 delayed.

van esely hogy még ma illetve kora hajnal ? vagy inkabb mar csak holnap du. körül ?!

Legvalószínűbbnek a cte szerinti délelőttött tartják, de lehet csak délután lesz belőle.

Soldier

Quote from: Manitu on 2007-08-08, 23:04:02
lol, kérdezd tőlük. Majd jól elküldenek a búsba :D

:lul: :lul: nah joh , ha holnap du. nem lex majd megkerdem  :lul:

Xzone

Ep 19=FTW. Most jöttem rá, hogy többek között mért jó ez a sorozat: minden részben sok dolog történik. Más animében egy ilyen csatát 3 részen keresztül adtak volna le, heh.

[spoiler] :wtf: Akikkel Raki találkozott, azok most Easley és Priscilla? Wow.[/spoiler]

Lokids

#569
19. avi
19. mkv

Néztem én is. De mintha az a kiscsaj máshogy nézne ki mint Prischilla. Meg kisebb is. Persze lehet, hogy cska Raki nőtt meg.