Magical Girl Lyrical Nanoha

Started by chilip, 2007-04-05, 12:18:00

Previous topic - Next topic

Darkstar

#150
Nem szinglik azok, Fate meg Nanoha ott van egymásnak (esetleg Hayate a 3.), Hayate-nak meg az egész wolkenritter és Rein. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-04-15, 18:40:28
Nem szinglik azok, Fate meg Nanoha ott van egymásnak (esetleg Hayate a 3.), Hayate-nak meg az egész Volkenritter és Rein. :D

:D :D Rein megmosnád nekem belül is? Ahh... :D :D

Darkstar

OMFG. :rotfl: Egyébként biztos vagyok benne, hogy némely doujinban találkozni fogunk effélékkel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: Darkstar on 2007-04-15, 19:11:54
OMFG. :rotfl: Egyébként biztos vagyok benne, hogy némely doujinban találkozni fogunk effélékkel. :D

100% :) Meg azok a hosszú kemény varázsbotok...  :appl:

Darkstar

Quote from: Prof. William on 2007-04-15, 19:14:35
Meg azok a hosszú kemény varázsbotok...  :appl:
Olyan már van. Nem is egy. :D

Ed.:
Awwww. I'm alredy dead...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Leglaább kiderült hol lakik Rein. :)

A botokról meg...

Raising Heart! Ultra Vibration mode!
Al Right!

Bardice! Hyper Erection Mode!
Yes Sir!

Őhhh... nem azért de tudnál pár doujin linket adni? :Ö

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


Draconire


Dreamcleaver

Valaki nem tudja, honnan lehetne nagy felbontású scanneket letölteni a StrikerS-hez? Főleg Tia és Subaru érdekelnének, de nagyon. Néhány wallpaperes oldalnak van scan szekciója, de az kevés. Egyébb forrás? Esetleg valami rapishare link?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Nézd meg a moe.imouto.org-ot, hátha találsz valamit. A többi board épp áll...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-04-15, 22:24:19
Nézd meg a moe.imouto.org-ot, hátha találsz valamit. A többi board épp áll...

Kösz, jó kis oldal. Milyen többi board? Ok elég lesz ez is... :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Sagubooru, danbooru.info, etc. Kérj linkeket a 4chanon, biztos van egy rakattal, amiről én sem tudok. :) Utána ne felejtsd el megadni a linkeket. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Ok. Az a bajoma 4channal, hogy ott ömlesztve vannak az animék. Meg ha elfelejtek viszanézni, már törölték is a threadet. De egy próbát megér.

Hogy ON is legyek: TIA IS HAWT!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

#166
Dreamcleaver: itt van még két kép ami érdekelhet:
http://gmer.uw.hu/1173445523272.jpg
http://gmer.uw.hu/1173445591012.jpg

Más.
Kíváncsi vagyok hogy loli-Arf mikor jelenik már meg végre.^^
Erről jut eszembe: Arf

Dreamcleaver

Quote from: Gmer on 2007-04-15, 22:40:39
Dreamcleaver: itt van még két kép ami érdekelhet:
http://gmer.uw.hu/1173445523272.jpg
http://gmer.uw.hu/1173445591012.jpg


Köszönöm.  :smile: Ezt mind 4chanról lurkölitek?  :D

Btw, a Nanoha-DGz-féle mkv verzióban én csak 1 db feliratfájlt látok. Media Player Classic + K-Lite Mega Codec Pack van fent. Valaki tudja miért?  :confused:

Hogy ON is legyek: SUBARU IS HAWT TOO!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

#168
http://tokyotosho.com/details.php?id=65342
Ep 3 LQ raw

Dreamcleaver: Ilyet még nem is hallottam, hogy vkinek csak egy sáv látszódjon több helyett. Nálam CCCP + zoomplayerrel ott van mind a 3.

Ed.: MPCvel nekem is szürke a feliratválasztás. o.O

Ed2.: Hahaha oh wow. I cried tears of happiness ;_;
Sleeping small boss

Innen vannak, ha még fentlesz, mire látjátok. :D
http://zip.4chan.org/a/res/2801491.html
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

/off
MPC nem szereti, ha rossz sorrendben vannak a streamek  a konténerben és előbb van a felirat, mint a hang. Át kell rakni a 2. helyre az audio streamet és a 3-ra a subot.
/off
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire


Darkstar

Az ending nincs meg? :)
Share-ről sikerült leszenvedni az első részt -majdnem- HDben (1024x576), egész jól néz ki. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

#172

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Lokids

#175
Rothadás a torrendbe, alig jön 40K-val. :( Ezek nem szokták bottal terjeszteni? (esetleg valaki tud alami ddl helyet?) :D

Szerk: Csak lejött. :) Uhh nem rossz. a Végén az "ágyjelenetnél" majdnem félrement a keksz amit ettem, úgy meglepődtem. Hiába no, reménykedik az ember. :D
(De komolyan, ti is csak 1 ágyat láttatok ott ugye? :D)

Darkstar

#176
Quote from: Lokids on 2007-04-21, 18:25:49
Szerk: Csak lejött. :) Uhh nem rossz. a Végén az "ágyjelenetnél" majdnem félrement a keksz amit ettem, úgy meglepődtem. Hiába no, reménykedik az ember. :D
(De komolyan, ti is csak 1 ágyat láttatok ott ugye? :D)

Quote from: Darkstar on 2007-04-16, 07:50:14
Ed2.: Hahaha oh wow. I cried tears of happiness ;_;
És bizony, csak egy van.  :hopp: (Bár az oltári nagy, uh elférnek még rajta páran ^^)
BTW miután először feltűnt a 3. rész rawja, az /a/-n kissebb káosz lett úrrá és az egész első oldalon -két másikat leszámítva- csak ezzel kapcsolatos threadek voltak. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-04-21, 20:41:25
És bizony, csak egy van.  :hopp: (Bár az oltári nagy, uh elférnek még rajta páran ^^)


2 nem elég, orgiát akarsz? :D :D :D

Darkstar

#178
Azt is.  :Kiraly:

Ed.: egyébként úgy látom, a StrikerSben is hűek maradtak ahhoz, hogy a tv verzióban a rajzolás olyan amilyen és majd a dvdn javítják a hibákat. Néhány helyen már nagyon böki a szememet a QUALITY. (Pl itt az ep3ban néhány helyen Nanoha füle nagyon dúrva, egyszer meg Tia úgy néz ki, mintha nem a haja lenne az arca mellett, hanem valami ronda kinövés. És az egészre felteszi a koronát Kyaro arca, mikor este mennek vissza a helyükre.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-04-21, 20:47:04
Azt is.  :Kiraly:

Ed.: egyébként úgy látom, a StrikerSben is hűek maradtak ahhoz, hogy a tv verzióban a rajzolás olyan amilyen és majd a dvdn javítják a hibákat. Néhány helyen már nagyon böki a szememet a QUALITY. (Pl itt az ep3ban néhány helyen Nanoha füle nagyon dúrva, egyszer meg Tia úgy néz ki, mintha nem a haja lenne az arca mellett, hanem valami ronda kinövés. És az egészre felteszi a koronát Kyaro arca, mikor este mennek vissza a helyükre.)

Vagy én vagyok vak, vagy csak én nem vizslatom hibák után kutatva. Örülök annak, hogy egyátalán van. :)