Hétköznapi bogaraink

Started by Selmo, 2007-04-29, 12:32:23

Previous topic - Next topic

thrall

én meg azt nem szeretem, ha tesóm akkor szed mondjuk a pörköltből, amikor én is szednék, mert akkor fél órát kell rá várni, mert amelyik húson van 1 miligrammyni zsír ő azt már nem eszi meg. Ja ez nem az én bogaram akart lenni,h anem a tesómé, cask mivel ő ne jár ide, ezért leírom helyette :D na igen meg ő a legnagyobb rendmániás. Amikor keresek valamit akkor biztos, hgoy a ruhakupaca alatt van a szobája közepén, vagy az ágya végébe belefúródva :D

Zsiga

Quote from: thrall on 2007-06-02, 17:43:09
én meg azt nem szeretem, ha tesóm akkor szed mondjuk a pörköltből, amikor én is szednék, mert akkor fél órát kell rá várni, mert amelyik húson van 1 miligrammyni zsír ő azt már nem eszi meg. Ja ez nem az én bogaram akart lenni,h anem a tesómé, cask mivel ő ne jár ide, ezért leírom helyette :D na igen meg ő a legnagyobb rendmániás. Amikor keresek valamit akkor biztos, hgoy a ruhakupaca alatt van a szobája közepén, vagy az ágya végébe belefúródva :D
Te vagy az hugi? :eek: :lul:

thrall

hát ezután a beszólás után szerintem cseréljünk hugot, és akkor jó lesz mindenkinek :D vagy tudod mit, nem is kell érte a hugod, neked adom ingyen és bérmentve, de garanciát nem vállalok

Zsiga

Quote from: thrall on 2007-06-02, 17:45:46
hát ezután a beszólás után szerintem cseréljünk hugot, és akkor jó lesz mindenkinek :D vagy tudod mit, nem is kell érte a hugod, neked adom ingyen és bérmentve, de garanciát nem vállalok
Mennyi idős? PIC OR GTFO. :D

Baggio

Quote from: Solid Snake on 2007-06-02, 17:30:13
Attól szoktam frászt kapni, ha az öcsém eszik a gépnél. Kéthetente szoktam pucolni a billentyűzetet, néha olyan kajamaradékok hullanak ki belőle, hogy csak nézek.  :wtf:

Mondjuk most is úgy néz ki néhány billentyű, mintha klotyógépből származna.  :ejj:
fura, ez engem nem zavar, sőt én is ugyanúgy pizzás - ketcupos kézzel taperálom a billentyűket  :D. nem árt az annak  :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Baggio on 2007-06-02, 20:32:38
fura, ez engem nem zavar, sőt én is ugyanúgy pizzás - ketcupos kézzel taperálom a billentyűket  :D. nem árt az annak  :D

/eww. Nem írnék a gépeden...

Néha én is eszek a gép közelében, de arra mindig vigyázok, hogy ne koszoljam
össze. Néha képes vagyok 1-2 ujjal írni, ha a többi ujjam zsíros. Hangszereket
is mindig csak kézmosás után fogom meg, és ha min negyed órát játszok, leta-
karítom magam után.

A bogaraim sorolásába inkább bele se kezdek, túl hosszú lenne... néha olyan
fél-autista szinten törekszek vmi rendszerre vagy rendre. Szóval az, hogy pár
dolgot azonos távolságra, egymással párhuzamosan teszek, csak a kezdet. Az
üvegpoharakból mindig úgy iszok, hogy az alján levő szöveg normálisan álljon...
Páran pedig már az olyan apróságokon is kiakadtak, hogy a képernyőimen az
ikonok kategóriánként rendezve vannak középre, lehetőleg szimmetrikus alakzat-
ba...  :)

Én

Furcsa, a tárgyaknál sőt néha a mozgásnál is én is mindig valamilyen szimmetriára törekszem. Sőt, néha ha véletlenül belerúgok egy lépcsőfokba, a másik lábammal belerúgok a következőbe, különben valamiért nem vagyok nyugodt  :D

Baggio

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 20:44:38
Hangszereket is mindig csak kézmosás után fogom meg, és ha min negyed órát játszok, leta-
karítom magam után.
a hangszer az nekem is szent, sose nyúlnék hozzá retkes kézzel.
nekem a legfurább mániám a számokkal van. valahogy mindennek páros számnak kell lennie. Pl a hifi hangereje 12 lehet, de 11 nem. mindig páros számú animét vagy bármilyen sorozatot nézek, tehát sose egyet vagy hármat. A poharamat is mindig 2szer töltöm újra. páros számú kortyokat iszok bármiből...  :D  wierd, I am

Member

Én minden ceruzahegyezés után mosok kezet, mondjuk ez még logikus is valamilyen szinten.
Számokban nekem a páratlanok jönnek be jobban. El sem tudom képzelni, te a barátnődnek 2-4-6 szál rózsát adnál? :eek:

Rounin

Régen minden küszöbön jobb lábbal léptem csak át és a járdán a járdalapok érintkezésénél lévő, útvonalamra merőleges illesztéseket szintén.De kinőttem belőle. (úgy 2 éve :D)

Ja és melóban az öltözőből kifelé a lépcsőn felfelé jobb kezem két ujjával megérintem az utolsó előtti lépcsőfokot. Ha ez elmarad, szar napom lesz.

Dreamcleaver

Oké legyen...

Kiskoromban elég élénk volt a fantáziám, sokszor újraéltem az akciófilmeket. Az egyiek ilyen dolog abban nyílvánult meg, hogy bármilyen 90 fokos kanyar felé közeledtem (pl utcasarok, vagy csak kiléptem a szobából a merőleges folyosóra), akkor felgyorsítottam, és gyorsan befodultam/ugrottam a sarkon, mert azt képzeltem, hogy egy mesterlövész le akar szedni, vagy éppen egy páncélököllel akarnak farba lőni. Ezt egy ideje ugyan kinőttem, de néha még ma is előfordul, hogy egy sarokhoz közelítve akaratlanul is felgyorsítom lépteimet. Be azért már nem vetődöm a sarkon.  :D De volt már úgy, hogy haverokkal mentünk együtt, és a sarok után vettem észre, hogy jóval hátrahagytam őket, ők meg nézik, hoyg hova sietek. 

Ez már asszem pszichés eset.  :rotfl:


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

#71
Quote from: Manitu on 2007-06-02, 17:10:59
Én pont fordítva vagyok. Utálom, ha zsíros, vagy ragad a kezem, ezért még azt is késsel-villával eszem, amit nem úgy kéne. Például rántott csirkecombot vagy szinte minden süteményt. A csokit is mindig úgy bontom ki, hogy maradjon rajta némi csomagolás, ahol megfoghatom, a reggeli kakaóscsigáról meg csak lehajtom a nejlonzacskót, és azon keresztül fogom. A chipseket mindig kiöntöm egy nagy tálba, hogy ne kelljen a zacskóban nyulkálnom, és csak minimálisan legyen olajos a kezem. Ja, a sósmogyorót pedig kanállal eszem :D
Lol, the same here. Mondjuk én a pizzát kézzel eszem. Meg utálom, ha az engedélyem/tudtom/jelenlétem nélkül turkálnak a gépemen. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Én a pizzát késsel/villával szoktam, mert ott, ahol néha veszem, sz@rul vágják fel. Viszont a legtöbb felsoroltat a hétköznapi normák szerint, már amelyiket szoktam egyáltalán. Manitu, a kiborított chips-et még meg kell fogni valahogy! Kanál, villa, csipesz? :D

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-06-02, 23:12:30Meg utálom, ha az engedélyem/tudtom/jelenlétem nélkül turkálnak a gépemen. :D
Ezen mondjuk nem csodálkozom  :hehe:
Quote from: Member on 2007-06-02, 23:30:11Manitu, a kiborított chips-et még meg kell fogni valahogy! Kanál, villa, csipesz? :D
L style :D Két ujjal, minden falat után gondosan lenyalogatva :D


Member

Quote from: Manitu on 2007-06-02, 23:52:52
L style :D Két ujjal, minden falat után gondosan lenyalogatva :D
Nem lennék a csajod, aki ezt végig kell, hogy nézze. :rolleyes:

Volt egy időszakom, amikor
[spoiler=ERŐS IDEGEK!!!]PPG Z feliratozás közben állandóan ugyanazt a folk metal albumot hallgattam. Valahogy úgy összeillett.[/spoiler]

Én

Nekem van az még, hogy ha séta közben elgondolkozom, akkor gyakran futni sőt sprintelni kezdek, ami néha hülyén tudja kivenni magát, de esküszöm észre se veszem... Mondjuk többiek ezt észrevették és már néha időben szólnak :rotfl:

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2007-06-03, 00:10:00
Nekem van az még, hogy ha séta közben elgondolkozom, akkor gyakran futni sőt sprintelni kezdek, ami néha hülyén tudja kivenni magát, de esküszöm észre se veszem... Mondjuk többiek ezt észrevették és már néha időben szólnak :rotfl:

Na az enyém is valami ilyesmi, de én csak sarkok előtt.  :D mondjuk én azért nem sprintelek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Baggio

Quote from: Member on 2007-06-02, 22:15:28
Számokban nekem a páratlanok jönnek be jobban. El sem tudom képzelni, te a barátnődnek 2-4-6 szál rózsát adnál? :eek:
nem mert most épp nics asszony a háznál úgyhogy ez a probléma nem áll fent 
de ha van is akkor se vagyok az a virágvásárlós fajta (azért azt én is tudom hogy páratlan számút kell). de ha épp mégis venni akarok akkor anya magmondja hogy milyet kell és mennyit :D
ez a küszöbátlépős dolog nekem is volt, csak nekem ugyanannyiszor kellet jobb lábbal átlépni egy küszöböt vagy egy járdarepedést mint ballal. ha nem jött ki úgy a lépés akkor furcsa ugráló mozdulatokkal haladtam az utcán :D

Kuroi Tenshi

Ez nálam kicsit máshogy jelentkezik.

Gyűlölöm a tömegközlekedést. Szinte minden benne van, amit
utálok: zaj, bűz, rázkódás, időpocsékolás, tehetetlen függés a
forgalomtól, de a legrosszabb: emberek - sőt, be is hatolnak a
személyes terembe; meg az irracionalitásuk, a bunkóságuk...
Ezért minél gyorsabban túl akarok rajta lenni.
Az eredmény: a közlekedésben a gyalogtempóm leelőzi még a
kocogókat is, csak azok tudnak velem lépést tartani, akik futnak.
Ha zsúfolt aluljáróba érek, akkor nem lassítok, üresen nézve
magam elé a periférikus látásom felerősítve becsülöm meg a
körülöttem és a pályámat keresztezők mozgási irányát és azt,
hogy mennyivel kell korrigálnom a pályám, hogy megállás nélkül
végigszlalomozzak rajtuk. Aztán az üres tekintetem ráncolt
homlokba és csúnya nézésbe csoportosul, amikor valaki kiszámít-
hatatlan módon megváltoztatja a mozgási irányát mint egy
tehetetlen tehén, én meg számíthatom újra az optimális utat...
Ilyenkor utána még gyorsabban vágok át a tömegen ::)

Member

Emberek... Nem tudjátok, hogy mekkora kerülőket teszek kutyasétáltatáskor, hogy elkerüljem ezeket a lényeket... Meglátok egyet az utcán és igyekszem abba fordulni, amelyik még üres. De csak Dunavecsén van ez, máshol nincsenek ilyen gátlásaim.

Selmo

Demofóbia rulez. Nekem is megvan.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Baggio on 2007-06-03, 00:59:00
ez a küszöbátlépős dolog nekem is volt, csak nekem ugyanannyiszor kellet jobb lábbal átlépni egy küszöböt vagy egy járdarepedést mint ballal. ha nem jött ki úgy a lépés akkor furcsa ugráló mozdulatokkal haladtam az utcán :D

Hehe, nálam ez úgy jött, hogy ugye kettőnél jobbal sikerült lépni, de a harmadik úgy jött szembe, hogy ballal léptem volna át.. na ekkor jöttek a lépéskorrekciós gyakorlatok :angyali:
Én ezért 'ugráltam'. Akár a fremenek a férgek elkerülése érdekében :muhahah:

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2007-06-03, 01:15:52
Demofóbia rulez. Nekem is megvan.
Engem csak idegesítenek; fóbia viszont szorongással jár, tehát az pár fokkal
súlyosabb kategória...

Ramiz

Mutassatok egy városlakót, akit nem idegesít a tömeg... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Here :) De főleg azért, mert nem sokszor van hozzá szerencsém. BKV-t korán reggel használom, nem sokan vannak még akkor.

Member

Quote from: Ramiz on 2007-06-03, 01:30:49
Mutassatok egy városlakót, akit nem idegesít a tömeg... :rolleyes:
Városban engem nem, sőt, jó, hogy el tudok vegyülni.

Baggio

én csak a nagyon nagy tömeget nem szeretem. Pl egy szórakozóhelyen csak fizikai erőkifejtéssel lehet 2 lépést tenni. meg egyszer voltam augusztus 20-án Budapesten tüzijátékot nézni a rakparton... na az kemény volt  :D

Member

Akkor te sem lennél jó Death Metal koncertre, ahol a megvadult embertömegből csak 3 szám lemenetele után tudsz nagy nehezen kivergődni, miközben kezek és lábak pepkednek mindenfelé. :D

(Bár ezt haverom Korn-on tapasztalta, idehaza a fent említettre nem gyűlnek össze ennyien :rolleyes: )

Baggio

#88
Quote from: Member on 2007-06-03, 11:50:40
Akkor te sem lennél jó Death Metal koncertre, ahol a megvadult embertömegből csak 3 szám lemenetele után tudsz nagy nehezen kivergődni, miközben kezek és lábak pepkednek mindenfelé. :D

(Bár ezt haverom Korn-on tapasztalta, idehaza a fent említettre nem gyűlnek össze ennyien :rolleyes: )
a Dimmu Borgir koncerten a Pecsában kb 4 éve elég nagy tömeg volt, ott sem volt egyszerű. beálltam kb a közepére, de miután megláttam az első sorokban zajló eseményket, úgy döntöttem inkább hátrébb húzódok  :D
ja meg a Slayeren (Sziget) is kemény volt. ott bárhova mentem, valaki mindíg ön- és közveszélyesen örjöngött :D

Zsiga

Quote from: Baggio on 2007-06-03, 12:08:26
ja meg a Slayeren (Sziget) is kemény volt. ott bárhova mentem, valaki mindíg ön- és közveszélyesen örjöngött :D
Azt az első sorban nyomtuk végig. :hopp: