Lucky Star /omg spoilars!/

Started by Darkstar, 2007-05-13, 21:21:19

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Baggio on 2007-06-02, 16:19:36
speciális Lucky Star széria a Nokiánál?  :D

Not Nokia, Siemens C55.  :smile:

Quote from: Kayama on 2007-06-02, 16:33:08
Egyébként a dallam Pachebeltől a Kanon D-dur.

Kösz a felvilágosítást.  :tezsvir:


Darkstar

Duh, ma is későn fogok aludni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Ach so, 1 kB/s... Jelenlegi állás szerint majd csütörtök délre húzza le. Lehet addig érdemes lenne azért lefeküdni.  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Nah én is elkezdtem nézni és bajön ^^" De vazz azok a videok az op utánzásról... hát csajokkal tényleg izgalmasabb lenne :D És most nekiugrok a 9es epiódnak >3

Alkyra

yay.^^ nanoha 9, ls9. banzaaaiii! müködik a wowom is végre.XD you made my day.XD

Darkstar

Ez ismét jó rész volt. Rövidesen újra is nézem. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

oh wow ez a 9. rész jó volt nekem ez tetszett a legjobban :D Miracle Mikuru-run! :D

minuszmiki

Csak most tudtam megnézni, de tényleg jó volt :D Lucky Channelen rég szakadtam ekkorát...  :lol:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Erről úgy látom lemaradtam. :( Egyébként vicces, hogy az /a/ mennyire utálta eleinte a LS-t, mostanában egyre kevesebb a sage meg az utálkozó hozzászólás. Anon is tsundere for Lucky Star.  :D

Gregory

Egy b& kép volt, amin azért bannolták az illető Anont, mert trollkodott az LS threadekben

minuszmiki

Tényleg  :cool:. (remélem minimum permaban :D )

Darkstar

http://i124.photobucket.com/albums/p32/Darkstar19870523/1181213763967.jpg
http://i124.photobucket.com/albums/p32/Darkstar19870523/1181213123867.png
Lementettem, később még jól fog jönni. :D Egyébként meg ebből látszik, hogy Anon szereti a LS-t, csak az elején divat volt utálni, sage-elni, etc. De amióta elkezdődött, nem nagyon fordul elő, hogy az első 2 oldalon 1-2 Lucky star thread ne legyen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-06-07, 15:53:08
http://i124.photobucket.com/albums/p32/Darkstar19870523/1181213763967.jpg
http://i124.photobucket.com/albums/p32/Darkstar19870523/1181213123867.png
Lementettem, később még jól fog jönni. :D Egyébként meg ebből látszik, hogy Anon szereti a LS-t, csak az elején divat volt utálni, sage-elni, etc. De amióta elkezdődött, nem nagyon fordul elő, hogy az első 2 oldalon 1-2 Lucky star thread ne legyen. :)

És tényleg permaban :)

Gregory

Quote from: Darkstar on 2007-06-07, 15:53:08
Lementettem, később még jól fog jönni. :D
Bíztam benne, h megtetted, de a biztonság kedvéért lementettem én is, de a suliban a pendrive-omat pedig pont itthon hagytam ;_;

Quote from: Darkstar on 2007-06-07, 15:53:08
Egyébként meg ebből látszik, hogy Anon szereti a LS-t, csak az elején divat volt utálni, sage-elni, etc. De amióta elkezdődött, nem nagyon fordul elő, hogy az első 2 oldalon 1-2 Lucky star thread ne legyen. :)
Én az 5. rész környékén vettem észre a pozitív[vagy kinek milyen] változást. Akkor volt néhány thread, h nem értik h mit szeretnek annyira benne, ezért végignéznek egy részt, és h meik rész legyen az, előtte ment nagyon a sage, utánna pedig nem nagyon... bár a "None, because i don't watch this piece of shit" azért elég sok threadben ott "díszeleg" még mostanában is

minuszmiki


Darkstar

De reméltem, hogy valaki az új részt postolta. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

 :hail:
Gyorsabb vagy mindig mint afk torrent oldala, ki is veszem könyvjelzőből :D
20 kb/s - OHSHI- ma már ezt passzolom :D

Darkstar

Felhívom a figylmedet, hogy a MA nem egészen egy órája kezdődött. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

#171
Ez igaz :D
[spoiler]De nekem a ma mindig = alvás előtt :D [/spoiler]

minuszmiki

Ez is jó rész volt, jókat röhögtem. :D A mangaboltos jelenettet nem vágom mondjuk.

Darkstar

Shiraishi nem volt semmi a LC-en (és még igaza is volt). :D Tényleg jó rész volt, Tsukasának meg egész jó a haja úgy Kagamisan. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

És... kitaláltatok már valami jelzőt Kagamira? :D (LC related)

Darkstar

A 4chan a mai waifu-ban maradt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

egyetértek. kagami iz mai waifu.(főleg amikor tsuka hajstílusát viselte.)

Én


Darkstar

Próbáld hangosan kiejteni, sztem le fog esni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Már épp írni akartam hogy csak nem jövök rá, de leesett :D Az u csak a külhoni akcentus miatt figyel ott a végén?
(Btw a waifuhoz kéne házimunka nem? :D )