Lucky Star /omg spoilars!/

Started by Darkstar, 2007-05-13, 21:21:19

Previous topic - Next topic

Baggio


minuszmiki

Bleh, a fanduboknál csak a parody subokat/dubokat utálom jobban...

Én

Ez jó, bár elggé buzis :D

Baggio



Alkyra

4chanons olyasmi hír járja, hogy sokan dobták a projectet mivel licenszelve lett. Igaz ez?
A sub már késik egy ideje


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra


Lokids

Redezőbácsi: Anyádat!!!

Ekkora állatságot. Maga a rész nem volt rossz, de csak átlagos volt a többivel összevetve. Aztán jött a Lucky channel... Ott borultam a röhögéstől rendesen, majd itt a vége az Ed valami unalmas szám lesz megint. Míg el nem kezdte. Dobtam 2 hátast is. Azért csak 2-őt, mert utána már nem tudtam felállni, hogy dobjak egy 3. is, annyira eldobtam az agyam a trafóházig.
By the way... ez volt az első dal, amit eddig felismertem. azt tudom, hogy az összes ED különböző animeknek az OP/ED-je, de eddig csak ezt ismertem fel...

minuszmiki

Volt elég poén ebben a részben is, főleg Konadad-en röhögtem jókat. Az új szereplők kicsit talán fel is rázzák a sorozatot, nem mintha rossz lenne. :D Az ED meg  :muhahah:

Alkyra

Hehe. Ez is nagyon jó rész volt. A poénok ott voltak keményen.xD(kona s kagami megint elvoltak de kona faterja is ott volt a szeren.XD)
A ED meg  :lol: :lol:.

Egyb. ezt most nem értem...Akira azért dühöngött, mert nem jelent meg a showban...akkor kona rokona kicsoda?

Baggio

ez az újfajta ED eléggé veszélyes :D
de a legnagyobb Konata daddy volt: "I win at life!"  :rotfl:

motifator

Quote from: Alkyra on 2007-07-15, 12:42:30
Egyb. ezt most nem értem...Akira azért dühöngött, mert nem jelent meg a showban...akkor kona rokona kicsoda?
A szeme színe is más (in b4 contact lens), meg a seiyuu is más. Csak a hajuk színe egyforma, amúgy teljesen új karakter.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fubenalvo

#284
Találtam egy avatart ami nagyon elgondolkodtatott, hogy lecseréljem ezt... még nem döntöttem.


Poén... :)


Szerk... probléma megoldva. :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Fubenalvo on 2007-07-16, 20:13:23
Találtam egy avatart ami nagyon elgondolkodtatott, hogy lecseréljem ezt... még nem döntöttem.




AWww...It's cute. Me like Kagami.^^

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-07-16, 22:20:58
Quote from: Fubenalvo on 2007-07-16, 20:13:23
Találtam egy avatart ami nagyon elgondolkodtatott, hogy lecseréljem ezt... még nem döntöttem.




AWww...It's cute. Me like Kagami.^^

o.O <---------------- S A V E D

Fubenalvo

Örülök, hoogy mindenkinek tetszett! :)
Akkro most nézzunk egy SMS írást Tsukasa módra: http://dagobah.biz/flash/TsukasaPhone.swf  :smile:

Darkstar

Quote from: Fubenalvo on 2007-07-17, 00:43:08
Akkro most nézzunk egy SMS írást Tsukasa módra: http://dagobah.biz/flash/TsukasaPhone.swf  :smile:
Anno ezalol kivettem a hangot és kicsit megvágtam. Az eredmény, mondjuk úgy, érdekes lett. :D
Mellesleg a számát keresi, nem sms-t ír. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baggio

tegnap néztem meg 5. alkalommal a 13. részt. az eddgi legnagyobb. percenként kiégek a röhögéstől. abszolut a kedvenc részem

Én

Én meg még mindi a 11. rész felénél tatok  :hopp: De ha ténylg olyan jó leszedem ezt a maradk 2-t

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


Fubenalvo

#294
Van ott még ilyen ahonnan ez jött? ^^

...egyébként DS meg minusz az aláírásokat ti vágtátok ki? Ha igen mivel?
Mert én is szoktam, de nagyon hosszadalmas kivagdosni, főleg ha le is akarok vágni szélesség/magasságból.

minuszmiki

#295
Elképzelésem sincs, hogy honnan van a sigem, szerintem 4chanon találtam, de a gépen most nem találom. Ha kivagdosok, akkor úgy csinálom, hogy csinálok egy zsák screencapet és azokat összefűzöm, de vannak olyan gifkészítők is, amik simán videófájlból kiszedik, ami kell. Mondjuk eddig összesen ha ötöt csináltam magam, sok meló és nem nagyon lesz olyan, mint amilyenre akarom.

edit: Összefűzésre GIF Movie Geart használok, screencapeket a bsplayerrel szedem ki, azzal a legegyszerűbb (csak erre használom).

Darkstar

Az enyémet meg Gmer csinálta. :)
De (ha jól rémlik) az irfanview tud batch átméretezést, azzal talán gyorsabb
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Ulead gif animator tud egyből videoból is dolgozni, lehet vele átméretezni, efektezni, meg minden. Adobe ImageReadyvel meg képsorozatokból lehet jól dolgozni, úgy szerkeszted, ahogy akarod. Pillanatok alatt átdobhatod Photoshopnak szerkesztésre a cuccot, és vissza. Screenshotokhoz meg ott a virtualdub, azzal a legegyszerűbb frameket képként exportálni. Végső esetben meg Irfan view is tud batch átméretezést meg cropot. (yup, csináltam már egy párszáz gifet :D)



Kayama

Megint egy jó kis rész. Sőt szvsz az egyik legjobb.  :D
De mi az, hogy Konata nem tudja, hogy hol az orvosi szoba?
Már az első részben volt ott. Itt látszik is.