Main Menu

Dennou Coil - Spoilars!

Started by Manitu, 2007-06-05, 15:43:47

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-23, 15:36:25
http://rapidshare.com/files/64077389/Dennou_Coil_19___20.rar.html

A 18-ashoz nincs linkem.
:merci:



UPDAAAAAAATE: rögtön az előző után kitolták a 18-ast!

MKV: http://a.scarywater.net/ureshii/[Ureshii]_Dennou_Coil_-_18_[1280x720-H264-AAC]_[C066B340].mkv.torrent



Hmm és így ep17-20 bepótlása után én is úgy érzem: ez az anime bizony elég kemény fokozatba kapcsolt.

kikuchiyo

We seem to have reached an agreement here, good sir.  :tezsvir:

És a magamfajta tisztességtelen emberek holnap már megnézhetik a 22. részt is, ami szintén nagyszerűnek ígérkezik. :)
Failure is the default option

minuszmiki

Én meg még várhatok vagy három hetet, mire lesz az utolsó részből is sub...

Dreamcleaver

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-26, 22:03:56
We seem to have reached an agreement here, good sir.  :tezsvir:

És a magamfajta tisztességtelen emberek holnap már megnézhetik a 22. részt is, ami szintén nagyszerűnek ígérkezik. :)

Hát igen. A japánul tudó emberekre külön adófajtát kéne kivetni, és a bevételből a gyorsabb subolást finanszíroznánk. :D Amúgy még csak az 5-ik résznél tartok, szal véleményt majd később.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#34
WOAH!! gondoltam belekukkantok ebbe az animébe s az lett a vége, hogy majdnem egyhúzamba végignéztem mind a 18. kiadott részt.Oo
(tegnap kezdtem el nézni)

Egyre inkább kezd hasonlítani a Lainre ez az egész.Oo Tettszik.^^ A karakterek közül főleg Yuko(Isako) jönn be a legjobban, de mindegyik kari egy szépen kidolgozott egyéniség.
A rajzolása nagyon furi volt az elején, demostmár egész hozzászoktam.
Kár, hogy elég lassan nyomják ki a subbokat rá.:(
Ebből van vlm manga vlhol? Esetleg van vlknek egy linkje egy imageboardra?


új részek:

DC ep 19.mkv
DC ep 19.avi

Alkyra

Nem illik kétszer postolni egymás után, de most megteszem.:P(már régóta nem írt ide senki..)

DC ep 20.avi

Rajtam kívül senki se nézi ezt az animét?Pedig szerintem nagyon jó.:)

kelvor

Én megnéztem az első 3-4 részt és tetszett, de úgy voltam vele, hogy majd ha kijött az összes rész, akkor folytatom. Amúgy ha visszaolvasol láthatod, hogy nézik azért egy páran.

kikuchiyo

Failure is the default option


Rage

#39
Ha már itt járok, megjegyezném, hogy a legutóbbi rész elképesztő volt, viszont fény derült a sorozat egy komoly hibájára is:
[spoiler]Már csak 3 rész van hátra... :frown:[/spoiler]

Ep25: 11/10. 'Nuff said.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

van már hozzá sub az új részekhez? én nem láttam már egy ideje semmit torrenten...

kikuchiyo

Quote from: Rage on 2007-11-17, 02:24:02
Ep25: 11/10. 'Nuff said.

Actually, it's not enuff.
Ep25: 12/10, WTF, ZOMG!!!!!!1e^(2πi), etc.
Failure is the default option

Devian

és azt honnan ? link pls

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

úúú de jó volt a 21. rész.:P baka-updatesen megtaláljátok.:) piszok jó volt. az éved egyik legjobb animéje, de még kivárom a történet végét.^^

kikuchiyo

Megvolt a 26. rész is.

I awwwww'd, a lot. Isako kibontott hajjal  :appl:  :hehe:
Többet egyelőre nem árulok el :)
Failure is the default option

Rage

Én annyit elárulok, hogy ez a sorozat az Év Animéje (a Gurrennel együtt; más kategóriába tartoznak, és nem szeretnék dönteni köztük). Tökéletes lezárása volt ez a rész ennek a kiváló sorozatnak, tizes skálára rá sem férne az értékelésem, úgyhogy most ettől inkább tekintsünk el. ;)
A Dennou Coil-t legrövidebben úgy tudnám jellemezni, hogy az a sorozat, mely bebizonyítja, hogy manapság is lehet egyedi, a megszokott kliséktől mentes, helyette zseniális elemekkel megtűzdelt animét alkotni - és ebből a szempontból nemcsak az év, de az évtized egyik legjobbja. Mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem semmiképp sem érdemes kihagyni.

(P.s.: Igen, fanboy vagyok. :D :lazza:)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

Quote from: Rage on 2007-12-01, 19:17:28
Én annyit elárulok, hogy ez a sorozat az Év Animéje (a Gurrennel együtt; más kategóriába tartoznak, és nem szeretnék dönteni köztük). Tökéletes lezárása volt ez a rész ennek a kiváló sorozatnak, tizes skálára rá sem férne az értékelésem, úgyhogy most ettől inkább tekintsünk el. ;)
A Dennou Coil-t legrövidebben úgy tudnám jellemezni, hogy az a sorozat, mely bebizonyítja, hogy manapság is lehet egyedi, a megszokott kliséktől mentes, helyette zseniális elemekkel megtűzdelt animét alkotni - és ebből a szempontból nemcsak az év, de az évtized egyik legjobbja. Mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem semmiképp sem érdemes kihagyni.

(P.s.: Igen, fanboy vagyok. :D :lazza:)

ti most honnan nézitek akkor? a rawot? vagy van vlm más subber team?

Próféta

Quote from: Alkyra on 2007-12-02, 10:12:39ti most honnan nézitek akkor? a rawot?
Bizony, ezek a szemét mocskok értenek japánul.  :uzi:

ep 22:
http://ureshii-fansub.org/?p=162

Alkyra


Devian

hát igen TTGL mellet idei legjobb
a befejezés gyönörű volt

Próféta

Van valami jó sauce az utsó három részre?
A torrent oldalakat a RonPaul2008 release lepte el, erről tudni lehet valamit? AniDb nem ismeri, fake? Meg a neve is elég rémesen hangzik, RP egy amcsi elnökjelölt... csináljunk mi is ThürmerGyula2010 release-t, vagy valami!

Manitu

Quote from: Próféta on 2007-12-11, 21:36:51
Van valami jó sauce az utsó három részre?
A torrent oldalakat a RonPaul2008 release lepte el, erről tudni lehet valamit? AniDb nem ismeri, fake? Meg a neve is elég rémesen hangzik, RP egy amcsi elnökjelölt... csináljunk mi is ThürmerGyula2010 release-t, vagy valami!
Gmer is megnézte valahogy, és legjobb tudomásom szerint ő sem érti a holdnyelvet. Más meg nagyon nincs, úgyhogy gondolom nem fake. Én azért kivárom már az ureshiit.


Draconire

Nézhető, legalábbis nem fogtam a fejem tőle. Aki hozzám hasonlóan türelmetlen, annak megteszi. XD

Devian

én is RP2008-t szedtem úgy utolsó 5 részre .. szerintem is nézhető

Alkyra


Próféta

Na befejeztem, ez  :jee: volt! Ú, hogyaza. Ez nem kicsit volt jó. Összeszedettebb gondolatok mennek majd a "mit láttál legutóbb" topikba.

Valaki, aki nálam kicsit jobb emlékezőtehetséggel bír, el tudná árulni, hogy Mayumit honnan kellett volna ismernem (szvsz személyesen nem jelent meg, de nyilván beszéltek már róla), ill. mely részekbe pillantsak bele újfent?

kikuchiyo

Még a sorozat első felében volt egy beszélgetés Isako és Yasako között. Amikor Yasako megpróbálta megkörnyékezni Isakot, az azzal vágott vissza, hogy  "I know why you had to come here from Kanazawa. You have been bullied, haven't you? Or rather... it was you who bullied someone?" - és Yasako arcán látszott, hogy ez kényelmetlenül közel járt az igazsághoz. Aztán valamivel később Yasakonak mondta az anyja, hogy kereste egy bizonyos Mayumi, a barátnője a régi iskolájából, és meghagyta a számát. De Yasako erre csak egy grimaszt vágott, és nem vette át a számot.

Ebből a kettőből lehetett összerakni.

De egyetértek, a Mayumival kapcsolatos dolgok az utolsó két-három részben nagyon kurtán-furcsán lettek lerendezve.
Failure is the default option

Alkyra

még két  rész ureshiitől..(nem adom lejjebb HQnál.:P) isteni ez az anime. lesz ebből second season?:)

LuckyDingo

Lassan lesubbolják az egészet ugye? Érdekelt ez az anime, de nem akartam egy újabbra várni hetente :XD MIndegy most elkezdtem, és tökre bejön :) /4. résznél tartok, szal valszeg még semmit se láttam :P/