Main Menu

Meitantei Conan

Started by Shinichi1977, 2003-07-29, 15:00:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

Én még csak mangában láttam, de abban nagyon aranyos volt.
Nem mindig reális, de aránylag logikus.
És nagyon vicces, ahogy a gyerek Shinichi és a barátnője viszonyulnak...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Maron

Ejnye, egy ilyen jó sorozatról szóló topicot elhanyagolni.... :ejnye:
Én imádom a sorozatot, nagyon megéri belemerülni (akinek nincs türelme az animéhez, annak ajánlom a mangát, ha nekiül az ember, hamar végez azzal a kb.40 kötetnyi angolra fordított anyaggal - tudom, hogy 46 kötet van, de nincsenek végig a kötetek lefordítva  :beken: )
És ráadásul a héten kezdték el adni az új részeket németen, amik szvsz a sorozat legjobbjai közé tartoznak  :hopp:  :hopp:

Stairan

Quote from: MaronEjnye, egy ilyen jó sorozatról szóló topicot elhanyagolni.... :ejnye:
Én imádom a sorozatot, nagyon megéri belemerülni (akinek nincs türelme az animéhez, annak ajánlom a mangát, ha nekiül az ember, hamar végez azzal a kb.40 kötetnyi angolra fordított anyaggal - tudom, hogy 46 kötet van, de nincsenek végig a kötetek lefordítva  :beken: )
És ráadásul a héten kezdték el adni az új részeket németen, amik szvsz a sorozat legjobbjai közé tartoznak  :hopp:  :hopp:
Én is szeretem a sorozatot, egy csomó rész meg is van, de a manga is érdekelne, azt honnan lehet beszerezni?

Stairan

Quote from: ShiroiÚgy látom, az AnimeHQ-n 16-ig fennt van.
Köszi! :merci: Akkor meg is nézem. :)

Maron

Quote from: StairanÉn is szeretem a sorozatot, egy csomó rész meg is van, de a manga is érdekelne, azt honnan lehet beszerezni?

Ahogy Shiroi mondta, ami az AnimeHQ-n fennt vannak scanek, le is lehet kapni, mert jó minõségûek. A többit itt. Összegyûjtve az eddig angolra lefordított összes fejezet, köztük jó néhány olyan, ami már sehol máshol nincs fennt a neten (pl. vol.24-26).

És sztek hogy lehet kiírni egy 840 megás .avi fájlt cd-re?

Stairan

Quote from: MaronAhogy Shiroi mondta, ami az AnimeHQ-n fennt vannak scanek, le is lehet kapni, mert jó minõségûek. A többit itt. Összegyûjtve az eddig angolra lefordított összes fejezet, köztük jó néhány olyan, ami már sehol máshol nincs fennt a neten (pl. vol.24-26).

És sztek hogy lehet kiírni egy 840 megás .avi fájlt cd-re?
Köszi neked is! :merci:
Hát szerintem a 840 megás fájlt nem tudod cd-re kiírni, írd dvd-re, ha van dvd íród, vagy vágd szét a fájlt, mondjuk a VirtualDub-al.

Maron

Quote from: StairanKöszi neked is! :merci:
Hát szerintem a 840 megás fájlt nem tudod cd-re kiírni, írd dvd-re, ha van dvd íród, vagy vágd szét a fájlt, mondjuk a VirtualDub-al.

Köszi a tippet! :)

Maron

Azért beírom, hátha érdekel vkit ezen a fórumon, hogy az AniDB-én van info, hogy milyen csoportok dolgoznak a sorozaton, és hol tartanak.