Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

minuszmiki

A szarkazmust tessék kiérezni a mondatból. :)

Én

#211
Quote from: Lokids on 2007-08-30, 22:37:55
Quote from: minuszmiki on 2007-08-30, 22:34:10
No, megnéztem a kilencedik részt. Ó. Ha Makoto ügyes, az OP-ban szereplő lányokat mind be tudja még húzni a maradék négy részben.

Uragirimono!!!
lol que? :P (joh, már megvan)
Mostmár ideje lenne megnézni ezt a 9. részt, pedig ahogy be lett ide rakva egyből leszedtem... (ez is megvan, még mindig javaslom a fagyiskanalas módszert, face-palm.jpg)

smash++

Kicsit levagyok maradva,de megnéztem a 7. részt.
Eddig igazán érdekelt a sorozat,de ettől a résztől inkább olyan "nem érdekel mi lesz ebből a sorozatból,mert elindult lefelé a szinvonal" feeling kapott el.Az okok.Nálam ezzel a résszel a készítők elérték azt a határt,hogy "mennyire lehet hülyének nézni egy nézőt"... Azért ha már megcsinálnak egy karit,akkor ne csináljanak már olyat amit soha az életben nem csinálna (talán), most komolyan ti kinézitek Kotonoha-ból,hogy vizes poló versenyt rendez a suliban,ez szánalmas.Kotonohat kezdik gyanusítani azzal,hogy rámozdult a másik srácra amikor hallották az egész beszélgetést és látszott belőle,hogy a srác kezdeményez.Szintén szánalmas a készítőktől.Azért ennyire hülyének nézni a lányokat ebben a sorozatban... Kotonoha és Sekai is kezdi átlépni a fanatizmus határát.A pofon jogos volt,de miért csak Sekai kapott?Még egy nagy baromság...
Makoto karaktere meg teljesen skizo lett.
Láttam vmi képet,hogy Setsuna-ra is rámozdul ami ha igaz szintén szánalmas lesz,mert háát eddig úgy oda volt "Sekai barátja vagy" dumához.De ezt még nem láttam,szóval csak a levegőbe beszélek.
Tehát nálam színvonal esés.
Kotonoha kicsit szánalmas ezzel a viselkedéssel, még a hülye is felfogja mi a helyzet.Sekai szintén szánalmas,mert hát Makoto már csak Makoto... Makoto meg no comment.Ez az egész anime egy álomvilág.Volt egy haverom aki képes volt több csajt fűzni és be is jött neki (járt 2-3al),na de nem Makotohoz hasonlított és nem egyszerre 4-5 meg még ki tudja mennyi lesz.

De lehet én látom rosszul az egészet és ez a sorozat egy mestermű ami nagyban hasonlít az élethez...

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-09-02, 19:37:32
Láttam vmi képet,hogy Setsuna-ra is rámozdul ami ha igaz szintén szánalmas lesz,mert háát eddig úgy oda volt "Sekai barátja vagy" dumához.

Az nem egészen úgy lesz.  :ejnye:

Quote from: smash++ on 2007-09-02, 19:37:32
De lehet én látom rosszul az egészet és ez a sorozat egy mestermű ami nagyban hasonlít az élethez...

Hát, ha az élet valóban ilyen lenne, akkor én már háremet tarthatnék...  :rotfl:

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-09-02, 19:37:32Kotonoha és Sekai is kezdi átlépni a fanatizmus határát.
Kotonoha végig egy kicsit őrült volt, legfeljebb nem vetted észre a jeleket. Kissé antiszociális a csaj. Végre ki tudott zökkenni a saját belső világából, és most nagyon nem akarja elveszíteni ezt a reménysugarat, ezért ragaszkodik foggal-körömmel ahoz, hogy ő Makoto barátnője, és ezért nem akarja fefogni, hogy tulajdonképpen vége.
Makoto meg egy kis féreg, de azért jól csinálja, 9. rész: good job :appl: :jee:


Én

Quote from: smash++ on 2007-09-02, 19:37:32
Kotonohat kezdik gyanusítani azzal,hogy rámozdult a másik srácra amikor hallották az egész beszélgetést és látszott belőle,hogy a srác kezdeményez.
Imho a gyanúsítgatónak ott csak az volt a célja, hogy  földbe tiporja Katsurát.
Quote from: smash++ on 2007-09-02, 19:37:32
De lehet én látom rosszul az egészet és ez a sorozat egy mestermű ami nagyban hasonlít az élethez...
Hope so. :D

Edina-chan

Hmm. Érdemest ezt megnézni, vagy ez is csak egy tipikus hétköznapi iskolai életes anime, ecchivel fűszerezve? (jó,hát mit várunk egy H-gameből készített animétől  :ejnye:)

minuszmiki

Érdemes nézni a potenciális bad end miatt, illetve azért is, mert a szabvány romantikus animénél jóval tovább jutnak a "párok". :D

Én

Iskolai életes, átlagosnak azért nem mondanám (a haladási sebesség a kapcsolatokban+néha az időben ezerszeres kb :D )
Szvsz édemes megnéni, főleg a férfi főszereplő lehetséges kínhalála miatt :angyali:
EDIT: miki megelőzött

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-09-02, 22:58:21
Érdemes nézni a potenciális bad end miatt, illetve azért is, mert a szabvány romantikus animénél jóval tovább jutnak a "párok". :D
Konkrétan arról van szó hogy Makoto a véres halála előtt végigkeféli az összes jó csajt a suliban. :angyali:

Edina-chan

Roarr.
megyek leszedem, thx az infót  :hopp:
[spoiler]lol.
nem ám az "olyan" részek miatt.  :ejnye:
csak szeretem a bad end-et :3
[/spoiler]

Darkstar

És akkor fogunk tömegesen összeomlani, amikor nem bad end lesz.  :lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-09-02, 23:04:40
És akkor fogunk tömegesen összeomlani, amikor nem bad end lesz.  :lul:
Igazából good end lesz... ;) :hopp:

Quote from: Edina-chan on 2007-09-02, 23:03:36
[spoiler]lol.
nem ám az "olyan" részek miatt.  :ejnye:
csak szeretem a bad end-et :3
[/spoiler]
Na persze, én is ezt mondanám... ::)

Én

Quote from: Darkstar on 2007-09-02, 23:04:40
És akkor fog a stúdió összeomlani, amikor nem bad end lesz.  :lul:
Fix'd.

Darkstar

Nézőpont kérdése. Ha Makoto nem él avagy levágják a farkát és megetetik vele, akkor good end. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

#225
[m.3.3.w]School Days 10 - Heart and Body [EE7ED012].avi

edit: Hű, egyre érdekesebben alakulnak az események, ha nem Makoto bad end lesz, tényleg _nagyon_ mérges leszek.

smash++

Jaj,de sajnálom Setsunat  :__devil:  Remélem minél előbb indul a gépe. "a memory only for me"  pff... mondtam én,hogy szánalmas és esik nálam a szint.Jó barátok mi...  :haha: Sekai-ra is ráfér egy kis átverés,hogy tudja milyen is az.
Makotonak semmit nem kell csinálnia és ennyi... Nem is értem.Ennyi erővel leülhetne a suli elé,elaludna és minden csaj megcsókolná...
Kotonoha tényleg kezd beleadni mindent... (Szemét,szerencsés Makoto). Az elméletem (karakter imázsom) kezd dőlni,mint egy kivágás előtt álló fenyőfa :( .Habár még nem adta be teljesen a derekát (szóval lehet arra várnak,hogy ő nyerje meg a harcot és majd akkor) és az amit spoiler-ben kaptam,hogy [spoiler]gyere és dugj meg[/spoiler] kicsit erősnek tartom...lehet én más fordítót néztem vagy nem tudom.Nem biztos,hogy pont azzal akarja kezdeni.

De még jön az ep 9-10 szóval lehet átkell írnom a szövegem :D

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-09-05, 15:31:04
amit spoiler-ben kaptam,hogy [spoiler]gyere és dugj meg[/spoiler] kicsit erősnek tartom...lehet én más fordítót néztem vagy nem tudom.Nem biztos,hogy pont azzal akarja kezdeni.
Csak egy angol fordítás van kint eddig abból a részből, szóval ugyanezt láttad te is:
[spoiler]


[/spoiler]
Hát ha ez nem egyértelmű akkor nem tudom hogy mi az. :confused:

Én

Mondjuk szerintem nem kéne mindig ezt felhozni arra, hogy Kotonoha eddig mennyire álszent volt, etc. Alaposan meg kellett törni ehhez a lépéshez.

Zsiga

Quote from: Én on 2007-09-05, 15:55:02
Mondjuk szerintem nem kéne mindig ezt felhozni arra, hogy Kotonoha eddig mennyire álszent volt, etc. Alaposan meg kellett törni ehhez a lépéshez.
Nem mondom hogy álszent, de nem is szent, egyszerűen csak ő is ember, félúton a kettő között.

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-09-05, 16:02:36
Quote from: Én on 2007-09-05, 15:55:02
Mondjuk szerintem nem kéne mindig ezt felhozni arra, hogy Kotonoha eddig mennyire álszent volt, etc. Alaposan meg kellett törni ehhez a lépéshez.
Nem mondom hogy álszent, de nem is szent, egyszerűen csak ő is ember, félúton a kettő között.
Persze.Igazad van.De az összes lány közül az biztos,hogy ő az aki nem tette szét egyből a lábát vagy hagyta,hogy Makoto azt csináljon amit akarjon.Végülis ti mondtátok,hogy már egy fél év is eltelt és eddig nem hagyta úgymond magát.Szóval nekem még mindig ő a favorit.Nem állítottam,hogy soha nem fog eljutni idáig.Jah azért mást is lehet csinálni miért pont egyből azt...touch meg hasonlók :)

De a 9 végén nagyon úgy néz ki,hogy Kotonoha másik pasihoz menekül még ha olyan töketlenebb is mint Makoto.Nekem végülis oké ha az legalább megbecsüli.De azt nem bocsájtom meg a készítőknek ha most Kotonoha dühből,megbántódásból,bánatból meg hasonló klisé dolgok miatt lefekszik Makoto haverjával...

Figyeljétek meg nem lesz bad end.Vagyis Makoto nem fog meghalni.Habár én nagyon örülnék neki ha vki elintézné :uzi:.

Én

#231
Hmm most hogy mondod... Zsiga annak idején bepostolt egy képet... :angyali:
Makoto lehetséges bad endjeiről meg OVA széria fog majd készülni :D

Prof. William

#232
Quote from: smash++ on 2007-09-05, 15:31:04

Makotonak semmit nem kell csinálnia és ennyi... Nem is értem.Ennyi erővel leülhetne a suli elé,elaludna és minden csaj megcsókolná...


Kérlek szépen Makoto felmeni között Shiko Thono is ott van. Valósznűleg örökölte az a más fórumokon már kitárgyalt fiktív szervet a Thono Mirigyet...
Eggyesek szerint ez okozta azt hogy a Tsukihime gamében Shikivel minden csaj le akart feküdni korra, fajra, és beálíttotságra tekinten nélkül.. :) 

Amúgy meg... Más animékben megy a rinya hogy a főhős még legjobb esetben is csak a csókig (durvább esetekben Ah My godness ) csak a kézfogásig jut el 26/52 rész alatt itt meg Makoto már a fél iskolán végig ment!

ÉLJEN MAKOTO AZ ÚJ ÉVEZRED MAGABIZTOS ANIMEHŐSE!


Én

Osztálytársam szó szerint ezt mondta, miután Love Hinára School Dayst nézett :D

smash++

Quote from: Prof. William on 2007-09-05, 16:46:40
ÉLJEN MAKOTO AZ ÚJ ÉVEZRED MAGABIZTOS HENTAIHŐSE!
Nekem inkább ez az érzésem van.Egy animenek álcázott hentai (tom hentai gameból van mit is várok,de vannak más hentai gameból készült "normális" animek is).
Jah az igaz,hogy én is panaszkodok ha még csókig se jutnak el meg hasonlók.Nekem a csók már oké és lehet több is.Green green end  :whoah:  Na de ez nem azt jelenti,hogy amit Makoto csinál az tetszik.Egyébként sem ilyen vagyok,nekem elég lenne Kotonoha na de belőle töménytelen mennyiség.Mondjuk ha ilyen helyzetben lennék mint ez a kis köcsög háát nem is tudom  :angyali:  :D [spoiler]a barátnőm szerencsére nem olvassa ezt a topicot  :hehe:[/spoiler]

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 13:49:44
[m.3.3.w]School Days 10 - Heart and Body [EE7ED012].avi

edit: Hű, egyre érdekesebben alakulnak az események, ha nem Makoto bad end lesz, tényleg _nagyon_ mérges leszek.
:tezsvir:
also facepalm.jpg
Egyre kevésbé tetszenek a történések, kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e egy (számunkra) good, vagy legalább egy kevésbé rosszat összehozni.

minuszmiki

Good end biztos nem lesz, [spoiler]Kotonoha tekintete legalábbis nem ezt sugallta a végén. Kíváncsi vagyok, kit vesz célba.[/spoiler]

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 16:59:11
Good end biztos nem lesz, [spoiler]Kotonoha tekintete legalábbis nem ezt sugallta a végén. Kíváncsi vagyok, kit vesz célba.[/spoiler]

[spoiler=bad end]Ha Makoto chainsaw általi halált hal, akkor már elégedett leszek.  :__devil:[/spoiler]

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 16:59:11
Good end biztos nem lesz, [spoiler]Kotonoha tekintete legalábbis nem ezt sugallta a végén. Kíváncsi vagyok, kit vesz célba.[/spoiler]
[spoiler]
Nekem valahogy abból, h először Kiyourát kérdezte meg (mmint Kotonoha Sekaitól), az jött le, h először mindenképpen Kiyoura. De ennek a résznek a végére sztem mindenki potenciális hullajelölt(talán kivéve Sawanagát).
[/spoiler]

Quote from: Solid Snake on 2007-09-05, 17:01:50
Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 16:59:11
Good end biztos nem lesz, [spoiler]Kotonoha tekintete legalábbis nem ezt sugallta a végén. Kíváncsi vagyok, kit vesz célba.[/spoiler]

[spoiler=bad end]Ha Makoto chainsaw általi halált hal, akkor már elégedett leszek.  :__devil:[/spoiler]
Do want

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-09-05, 17:03:51
Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 16:59:11
Good end biztos nem lesz, [spoiler]Kotonoha tekintete legalábbis nem ezt sugallta a végén. Kíváncsi vagyok, kit vesz célba.[/spoiler]
[spoiler]
Nekem valahogy abból, h először Kiyourát kérdezte meg (mmint Kotonoha Sekaitól), az jött le, h először mindenképpen Kiyoura. De ennek a résznek a végére sztem mindenki potenciális hullajelölt(talán kivéve Sawanagát).
[/spoiler]
[spoiler]No igen, és hát Sekaijal már össze is futott...[/spoiler]
Quote
Quote from: Solid Snake on 2007-09-05, 17:01:50
Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 16:59:11
Good end biztos nem lesz, [spoiler]Kotonoha tekintete legalábbis nem ezt sugallta a végén. Kíváncsi vagyok, kit vesz célba.[/spoiler]

[spoiler=bad end]Ha Makoto chainsaw általi halált hal, akkor már elégedett leszek.  :__devil:[/spoiler]
Do want
2nded