Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

ultimecia

Én nekiálltam becsülettel, de 1 rész után lomtár.
Egyedűl a végére vagyok kíváncsi, majd jelezzétek ha az utolsó rész jön :smile:

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-09-15, 23:11:03
Én nekiálltam becsülettel, de 1 rész után lomtár.
Egyedűl a végére vagyok kíváncsi, majd jelezzétek ha az utolsó rész jön :smile:
Kedd este itteni idő szerint 6-kor várható a raw torrenten (Share-en gondolom már előbb), a speedsub +12-14 óra. :)

Én

1.+12. rész? Huh, az vicces lesz :D

Soldier

Quote from: Én on 2007-09-15, 23:55:27
1.+12. rész? Huh, az vicces lesz :D

nem hiszem hogy arra gondolt hogy végig nezi hanem hogy megnezi az utolso részt  :lul:

Én

Erre gondoltam én is: 1. rész + 12. rész = lol wtf?

smash++

Megnéztem a 11-est. Első egy perben megkerestem a 10-est mert az az érzésem volt kihagytam egy részt. Miután realizáltam,hogy megint ugrottak egy ici picit a cselekményben már nyugodtan néztem.
Háát ez nagyon sz@r volt :).Annyira azért nem,mert sokat nevettem rajta... Makoto az ördög űző  :whoah:, Makoto a felelősség tudatos apa  :whoah:, Makoto the NEW BRAD PITTTT, Makoto a szerelmes hős fehér lovon, Makoto a szegény magára hagyott-elveszett kis kutya aki senkinek nem kell, Makoto a lepedők ördöge. Kihagytam vmit?
Gyerekek ez egy annyira erőltetett szar volt,hogy nem igaz.Egyszerűen nevetséges (végülis nevettem is).A készítők most élik ki azt,hogy még soha nem láttak nőt csak tévében és az iskolaéveiket is a hentai videok között töltötték.
Pedig Makoto annyira sajnálni való volt,nem?Már majdnem sírtam...  :rotfl: "De miért?Miért?Miért PONT VELEM?Háát nem értem.Istenem segíts meg!!!Kérlek..."  :wtf: Aztán jön a pár szó ami mindent megold "Szeretlek" Makoto szeme felcsillan!! "YEAH lesz hol aludnom az este..."
Van egy olyan érzésem,hogy a vége nagyon megfogja osztani a néző közönséget... Már nem akarok vérfürdőt.Azt akarom,hogy Makoto menjen papnak. Hiszen szegény már kiélte magát,mint minden más normális középiskloás srác.

De az lesz a vége-> valaki bekiabálja,hogy "CUT!Good work people.Please get together for the final photo!With this the filming of the new school days hentai ova has ended.See you at the press conference"

Manitu: Sorry én értettem félre.

Prof. William

Monjuk én is el tudom képzelni hogy a rendező/rajzoló eddigi összes barátnőinek aneve jpg-re végződik és most váltják valóra gyemekkori szexuális fantáziáikat amit az iskolában elnyomi kényszerültek. :)

Esetleg kiírják majd a végén hogy "Igaz történet alapján."  :rotfl: "Vagy a rendező életrajzi ihletésű animéjét látták. "

És majd zöldre keresik magukat a cenzúrázatlan DVD-vel ahol minden rész 30 perces lessz a berakott 5-10 perces szexjelenetektől... :)

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-09-17, 11:28:06
És majd zöldre keresik magukat a cenzúrázatlan DVD-vel ahol minden rész 30 perces lessz a berakott 5-10 perces szexjelenetektől... :)

ez könnyen elképzelhetö  :angyali:

Én


Darkstar

Lol?

QuoteFor those of you waiting to see the final episode of School Days, some bad news: TV Kanagawa suddenly decided not to air it and replaced it with a nature/scenery program instead. This appears to have been without any prior announcement, so speculation is rampant right now about what really happened. Some people, including MOON PHASE, are suggesting that it might have something to do with how a girl killed her father with an axe yesterday. If true, that would mean that the School Days finale was indeed very bloody.

I’m really disappointed at this point, but there’s really no choice but to wait until tomorrow to see if Chiba TV or TV Aichi air it. Both still list School Days in their schedule, however there’s no telling what will happen. If they don’t air it, then there’s technically still Teletama on Thursday and TV Osaka on Friday (though the latter is very unlikely due to its past record). For now, this probably means that I move the schedule around so that I blog Claymore and Romeo X Juliet today, and Bleach and School Days tomorrow, assuming it airs. Also, I’m still working on the fall preview, but it’s coming slowly because of schoolwork and job-related stuff. Hopefully it’ll be done by sometime next week.

Edit: If you’re curious or bored and have a Nico Nico account, you can now watch the full 28 minutes of scenery.

http://randomc.animeblogger.net/2007/09/18/random-musings-so-much-for-school-days/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Tehát úgy gondolták, ha már fail, akkor legyen látványos? :D

Én

QuoteFor those of you waiting to see the final episode of School Days, some bad news: TV Kanagawa suddenly decided not to air it and replaced it with it might have something to do with how a girl killed her father with an axe yesterday.
Wut? Ezt nem tudom hova tenni...

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2007-09-19, 04:13:36
QuoteFor those of you waiting to see the final episode of School Days, some bad news: TV Kanagawa suddenly decided not to air it and replaced it with it might have something to do with how a girl killed her father with an axe yesterday.
Wut? Ezt nem tudom hova tenni...

Biztos rájött, hogy az apja megcsalja őt az anyjával... :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Ezt nem értem...

Mi van akkor az utolsó résszel?

Én

Nem tudni, mikor és ki fogja leadni. :P

Prof. William

#345
Érdekes lenne ha az utolsó részre ki akarnák köszörülni a csorbát és kb olyan véres véget hoznának be mint a Hellisng ova 1-3 része + az Elfen Lied és a Berserk szorozva 2 -szer... :)

Közben itt az első kép a School Days második szezonjából. :)


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Én on 2007-09-19, 04:13:36
QuoteFor those of you waiting to see the final episode of School Days, some bad news: TV Kanagawa suddenly decided not to air it and replaced it with it might have something to do with how a girl killed her father with an axe yesterday.
Wut? Ezt nem tudom hova tenni...

Ha jól tudom akkor Japánban történt az eset pár napja, és emiatt nem gondolták jó ötletnek egy olyan animerész leadását, amiben egy iskoláslány hentel másokat...GG.

Én

Oooooooh... Minden világos.
B+

Zsiga

#349
Van RAW. :hopp: Remélem nem duckroll.

Szerk.: De az, hogy basznák meg...

Darkstar

Én nem is szedtem le.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-09-19, 19:33:56
Én nem is szedtem le.  :D
Én is csak annyit hogy bele tudjak nézni. Van egyébként valami infód hogy mikor várható?

Darkstar

Semmi. Még a végén csak DVDn adják ki (ami 1.rendű üzleti fogás lenne BTW :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Mondjuk boldog nem lennék tőle, ha már végignéztem az eddigi részeket, most akarom a következőt is. :D

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-09-19, 19:14:50
Van RAW. :hopp: Remélem nem duckroll.

Szerk.: De az, hogy basznák meg...

ez it is jelent pontosan ? rákerestem de sehogysme tudtam kibogozni (pls ne a wiki-t mert ott megtalaltam de gondjaim voltak a megértésel o.o) = fake ?!

minuszmiki


Én

NAh, csak most nézem a topikot, mikor 93% már lejött... :morci:

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-09-19, 20:07:25
Az, átbaszás.

Ilyenkor ez "természetesnek" mondható, elvégre az utolsó részt minden egyes ember várja a vérfürdő miatt (vagy ha nem lesz, akkor amiatt, hogy nekikészüljenek az animációs stúdió elleni ostromnak  :__devil:).

Quote from: Én on 2007-09-19, 20:10:52
NAh, csak most nézem a topikot, mikor 93% már lejött... :morci:

U FAIL  :lazza:

Én

Kábbe. Egyébként miez ami helyette volt? Multkor /a/-n volt belőle kép, a csónakról... :lol:

Zsiga

Quote from: Én on 2007-09-19, 20:18:19
Kábbe. Egyébként miez ami helyette volt? Multkor /a/-n volt belőle kép, a csónakról... :lol:
Ez az amit leadtak tegnap a TV-ben a 12. rész helyett.
És így utólag megnézve tudhattam volna hogy roll lesz, mert oda volt írva a torrenthez a TT-n hogy csónak...