Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-09-29, 01:01:17
Mellesleg Makoto eddigi teljesítményét látva csodálkoztam hogy nem egy híresebb testrészét rakta el emlékbe a csaj. :)

:lol:

Xzone

Quote from: Prof. William on 2007-09-29, 01:01:17Mellesleg Makoto eddigi teljesítményét látva csodálkoztam hogy nem egy híresebb testrészét rakta el emlékbe a csaj. :)

Az utolsó jelenet elég furcsán nézett volna ki akkor :)

Ez a sorozat nagyon jól indult, aztán egyre szürreálisabb/morbidabb lett, és a befejezés adta meg ennek a vonalnak a tetőpontját. Nekem jobban tetszett volna, ha életszerű marad az egész, így sajnos csak azt tudom mondani: "egynek jó volt".

minuszmiki

No, végre nekem is alkalmam volt megnézni az utolsó részt. Végülis azt kaptam, amire vártam és számítottam, good end. Viszont egyetértek Solid Snake-kel abban, hogy a vérengzést meg lehetett volna látványosabbra is csinálni, ha már egyszer. Összességében egyébként nem annyira extra a sorozat, jóval többet is ki lehetett volna belőle hozni, de a nagy felhajtás, a nice boat, meg a fórumos fanboikodások és 4chanos ökörségek miatt egy jó élménnyel lettem gazdagabb. :D

Lokids

Quote from: Manitu on 2007-09-29, 01:33:19
meg az annyira szidott Kanashimi no... Tessék újra megnézni, elég eltalált szám az ahoz a jelenethez ;)

szerintem is megadta az őrűlt hangulatot, hogy mészárlás folyik, mégis valami lágyabb szól :)

Prof. William

Makoto meg egy felhő szélnén üldögélve visszaekint az életére és rájön hogy veszett jó kis sorozat volt. :) Mert 12 rész alatt annyi szexben volt része, mint a sorozatra gerjedő japó otakuknak talán egész életében sem. :) Hát kívánhat többet egy férfiember?

+ Mivel Sekai is meghalt majd rendezhetnek egy jó kis tulvilági hancurt, Kotonoha meg csakszomorkodjon a "Nice Boat" - ján .:)

Már látom a 2. szezont! School Days: Afterlife!

ESetleg egy amolyan Bleachos szezon. Makoto + Sekai Sinigami lessz és lezúzzák a gonosz + szexelnek mint a nyulak...

A 3. szezon meg 20 évvel a 2. után játszódik és Makoto + Sekai gyereke (aki szintén a SS-be került ) lessz főhős. :)

Gundam volumenű legenda van kialakulóban. :)

Én

Quote from: Lokids on 2007-09-29, 08:30:16
Quote from: Manitu on 2007-09-29, 01:33:19
meg az annyira szidott Kanashimi no... Tessék újra megnézni, elég eltalált szám az ahoz a jelenethez ;)

szerintem is megadta az őrűlt hangulatot, hogy mészárlás folyik, mégis valami lágyabb szól :)
:tezsvir:
De az is lehet, hogy Makotoból szuperszámítógépet csinálnak, hogy megmaradjon bölcsessége az utókornak.

Prof. William

#426
Na de az is fontos hogy mi volt a táskában hogy Sekai behányt tőlle? Sokak szerint nem Makoto volt hanem...

http://kepfeltoltes.hu/070929/1191056247177_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vagy esetleg...

http://kepfeltoltes.hu/070929/1191056340890_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

De szerintem az sem kizárt hogy Kira volt az egész hátterében...

http://kepfeltoltes.hu/070929/1191056742157_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Zsiga


Én

Az utolsóra tippelek, Light féltékeny volt, hogy egy ilyen kis senki több csajt hülyített be. :D
Valaki csinálhatna a Manson féle Tainted Love-ra egy School Days AMV-t. :D

smash++

:D.Megnéztem, nagyon vicces volt.Hayate alatt nevettem ennyit (kb 2 napja utoljára).
A zene nagyon tetszett.
Sekai a megtestesült bölcsesség és hidegvér is picit elvesztette a fejét,úgy tűnik nem tudta feldolgozni,hogy Makoto nem vitte le a szemetet... Minő érdekes azért miután kiélvezte a kés adta lehetőséget észhez tért.Ezért mondom én,ha mérges vagy leülsz egy fps elé és kész...Makoto ott baszta el,hogy nem volt a közelben egy pc.

Kotonoha win,senki sem gondolta volna mi,hogy ilyen jó az önvédelemben...de őt sem kímélték a készítők,gondolom a Boat Trip lesz a School Days OVA
Nagyon vicces volt ez a fejes dolog.Pedig már kezdtem megkedvelni Makotot  :rotfl: akit végre megszállt a szent lélek és belátta minő rossz dolgokat tett.De ő sem látta a 300-at  :ejj:,itt volt a baj.Mert ha látta volna tudná,hogy egy kés szúrás nem számít...addig nincs gond amíg csak egy lándzsa van benned.

De azért gyenguska volt...

Én

Quote from: smash++ on 2007-09-29, 20:05:13
Nice Boat Trip lesz a School Days OVA
Fix'd. :D
Egyébként pedig :lol:

Manitu



Zsiga


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-09-30, 16:05:03
Oh lawl :rotfl:

A dakimakura az az ölelőpárna?
Ha igen, akkor valóban durva.  :rotfl:

Zsiga

#434
Quote from: Solid Snake on 2007-09-30, 16:56:15
A dakimakura az az ölelőpárna?
Ha igen, akkor valóban durva.  :rotfl:
Az. :D
Kíváncsi vagyok raknak-e rá késnek való lyukakat... :lul:
Esetleg külön a fej...  :hopp:

Lokids

Miaz az ölelő párna?
Párna ami direkt azért van, hogy ölelgesd? Lol... Mit ki nem találnak...

Solid Snake

Quote from: Lokids on 2007-09-30, 17:03:38
Miaz az ölelő párna?
Párna ami direkt azért van, hogy ölelgesd? Lol... Mit ki nem találnak...

For further details watch Welcome to the NHK!  :ejnye:

Én

Lol, remélem gépolajat is adnak hozzá. :D

Lokids

Quote from: Solid Snake on 2007-09-30, 17:33:29
Quote from: Lokids on 2007-09-30, 17:03:38
Miaz az ölelő párna?
Párna ami direkt azért van, hogy ölelgesd? Lol... Mit ki nem találnak...

For further details watch Welcome to the NHK!  :ejnye:

Azt már láttam és?

Én



Én

Ebből mit kéne leszűrjek?

Solid Snake


Prof. William

Szénnémészárolt Makotot mintázó párna. Ez már igen...  Várom a "felvágott hasú Sekai", valamint a "kiszáradás végső stásiumában levő Kotonoha, oszladozó fejjel" párnákat. :)

Higurashisban nincs?  Szívesen vennék, egy "Szétvert fejű Mion" , esetleg "Kibelezett Rika" párnát. :)

Gregory


ultimecia

Megnéztem utolsó részt.
no comment... :ejj:

Soldier

#446
Quote from: ultimecia on 2007-09-30, 20:55:27
Megnéztem utolsó részt.
no comment... :ejj:

:lul: no commentel meg senki sem "birta" ki az utolso részt ,mindenki hozzáfüzött valamit ^^ bár asszem ertem mire gondolsz..  :szemuveges:

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-09-29, 01:33:19
A zenét meg nem szidni, az utolsó pár részben végre elővették a játék zenéit is, Anata ga inai, Still I love you, meg az annyira szidott Kanashimi no... Tessék újra megnézni, elég eltalált szám az ahoz a jelenethez ;)
:tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ultimecia

Quote from: Soldier on 2007-09-30, 20:57:42
:lul: no commentel meg senki sem "birta" ki az utolso részt ,mindenki hozzáfüzött valamit ^^ bár asszem ertem mire gondolsz..  :szemuveges:
Dehogy nem kommenteltem. Komment= :ejj: csodálom hogy végűl még is csak leadták
Különösebben nem akarok belemenni, hogy ez max azoknak tetszett akik a gameval bíbelődtek, meg akiknek tetszenek a henteslolik :smile:
Nálam a Rome X Juliett vitte el a pálmát, ha már romantikus animeról van szó :smile:


Én

Most miért, a 12. az utolsó pár részhez képest elég korrekt volt. Jó nem mondom volt benne pár lulz (fej), de azért messze nem volt olyan vészes mint ahogy szidjátok.
(Romantikus anime: most a bokura ga ita-t nézem, eddig egyetlen negatívuma, hogy nem hagy tanulni. :) )