Main Menu

Shakugan no Shana

Started by Alkyra, 2007-10-12, 23:00:05

Previous topic - Next topic

minuszmiki

No megnéztem, eddig messze ez volt a legjobb rész, és remélem, hogy most már ezen a szálon halad tovább a sztori. Pheles belépőzenéje tényleg jó volt.

LuckyDingo

Én is akarom már látni, de rohadtlassan jön   :bruhuhu:

chilip

nekem 5 óra alatt jött le...  :ejj:

Drake

Töltsétek innen ha lassú a torrent. Az Eclipses miután kiadja átlagba fél, egy órával később taláható és ez direkt link-es. :D

LuckyDingo

Quote from: Drake on 2008-01-13, 22:11:56
Töltsétek innen ha lassú a torrent. Az Eclipses miután kiadja átlagba fél, egy órával később taláható és ez direkt link-es. :D
Ahha.. mostmár mindegy 1 óra még.. úgyis tanulok mellette, szal repül az idő :P

Fubenalvo

Quote from: minuszmiki on 2008-01-13, 20:13:53
No megnéztem, eddig messze ez volt a legjobb rész, és remélem, hogy most már ezen a szálon halad tovább a sztori. Pheles belépőzenéje tényleg jó volt.
háromszög? mond hogy már nincs, vagy mond hogy már nem vaksik legalább... vagy van vmi előrelépés ezen a téren is. Ha kihúzzák a végéíg akkor főbelövöm magam vizipisztollyal!!!

minuszmiki

Most nem foglalkoztak a háromszöggel, és ha a Phelesszel felvett történeti szálon megy tovább, akkor legfeljebb úgy kapjuk majd, mint az első szezonban, azzal meg nem volt gond szerintem.

Manitu

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-13, 23:36:12háromszög? mond hogy már nincs, vagy mond hogy már nem vaksik legalább... vagy van vmi előrelépés ezen a téren is. Ha kihúzzák a végéíg akkor főbelövöm magam vizipisztollyal!!!

Kezdheted is. Nem hogy ennek az évadnak, de a következő tíznek a végéig is kihúzzák ;) Van rá egy söröm. :lazza:


LuckyDingo

Bah.. a fightok jók voltak, de történetileg szinte semmit nem haladtak, csak tomboltak egyet a fesztiválon és kiderült, hogy Shana meg Wilhelmina owns együtt.. [spoiler]mellesleg akkor Oga-channak most annyi? Legalább is nemsokára szépen elmúlik a lángja :S Sajnálnám :/[/spoiler]
Ami nem jött be, hogy Yuuji mi a fenét ordibál összevissza?  :confused: Mint aki először lát ilyet életében :D MI a fenének edzett eddig, ha nem képes használni? Ha jobban megnézem Miatta indult be az egész káosz.. amúgy ez meg a másik, miért nem jutott Wilhelminának, vagy Shanának eszébe ellőni egy Fuzetsut?  :ejj: Áhh.. szerintem max a megjelenítésben, azaz a harcokban volt ez a legjobb rész, amúgy még mindig nem az igazi :/

Cobra

[spoiler=az előző spoiler alatti kérdésre]Ha jól tudom csak akkor hal meg egy ember a Fuzetsu-ban, ha megeszi egy Tomogara a lelkét, tehát elvileg senki nem halt meg a harc alatt[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-14, 00:18:50
Bah.. a fightok jók voltak, de történetileg szinte semmit nem haladtak, csak tomboltak egyet a fesztiválon és kiderült, hogy Shana meg Wilhelmina owns együtt.. [spoiler]mellesleg akkor Oga-channak most annyi? Legalább is nemsokára szépen elmúlik a lángja :S Sajnálnám :/[/spoiler]
Ami nem jött be, hogy Yuuji mi a fenét ordibál összevissza?  :confused: Mint aki először lát ilyet életében :D MI a fenének edzett eddig, ha nem képes használni? Ha jobban megnézem Miatta indult be az egész káosz.. amúgy ez meg a másik, miért nem jutott Wilhelminának, vagy Shanának eszébe ellőni egy Fuzetsut?  :ejj: Áhh.. szerintem max a megjelenítésben, azaz a harcokban volt ez a legjobb rész, amúgy még mindig nem az igazi :/

yuuji erejéből mindent visszaállítottak úgy ahogy volt, nem lett rövidebb senki élete sem... és sztem nem azt akarta ellőni csak bepánikolt, ahogy sztem shana is lesokkolt, mikor meglátta ki jött meg

Phelest nemcsak legyőzték sikerült rávenni az eggyüttműködésre és margerynek is beadták a silver dolgot (bár kicsit extrémen). kiderült, hogy a Reiji Maigo-val probléma van és Pheles személyében lett egy információforrás róla (amit a kövi részben fejtenek ki bővebben). ha ez nem haladás, akkor mi az?

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-14, 00:30:50
Phelest nemcsak legyőzték sikerült rávenni az eggyüttműködésre és margerynek is beadták a silver dolgot (bár kicsit extrémen). kiderült, hogy a Reiji Maigo-val probléma van és Pheles személyében lett egy információforrás róla (amit a kövi részben fejtenek ki bővebben). ha ez nem haladás, akkor mi az?
Kevés  :hehe:
A végén még kiderül, hogy Johan a Silver, vagy mittomén XD Legalább is erre gondoltam hirtelen, mikor Pheles aszondta, hogy Reiji Maigoban van.. de mondjuk lehet hogy közük nincs egymáshoz. Aha, szal Oga-chan jól van.. akkor happy vok. :)

chilip

január 25 az OST, gondoltam szólok :hehe:

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-01-19, 23:16:17
január 25 az OST, gondoltam szólok :hehe:

hmm..az jó lesz. bár engem eddig csak az op zenéje érdekelt úgy igazán s azt már megszereztem.:)

chilip

engem most Pheles belépőszáma nagyon  :hehe:

minuszmiki

#165
[SS-Eclipse] Shakugan no Shana Second - 14 (XviD) [E6A8DEE7].avi
[SS-Eclipse] Shakugan no Shana Second - 14 (1280x720 h264) [8D4F2D22].mkv

edit: megnézve. Örülök, hogy megvolt az előző rész lendülete, minimális volt a fölösleges szövegelés meg nyavalygás, csak remélni tudom, hogy most már így is marad végig.

Devian

[spoiler]amikor Pheles tolta a nyálas szöveget meg ott sirdogált én megijedtem, de szerencsére nem úgy lett  (Yuji már megint mi fa*zért ordibál...)[/spoiler]

LuckyDingo

Nah egész jó kis rész volt :D [spoiler]Meglepődtem a gyors váltásnál, mikor az Igazi Pheles megjelent :D Hirtelen felgyorsultak az események :D Kövi részben minden kiderül.. :D Úgy tünik, hogy mikor Yuuji összesz**ja magát a félelemtől és sikít, mint egy kislány, akkor Silver megúnja és előbújik, hogy megmentse :D Mellesleg sztem sok lesz már Ike szenvedéséből.. kicsit uncsi lol.. [/spoiler]

chilip

#168
bazz Yuuji mindig húz vmi újjat elő a tarsojából :D nagyon jó volt a 15ös rész is, csak így tovább  :jee:

<< XviD >>

<< h264 >>

Fubenalvo

14-15re egész nagy az ujjongás. hmhm... download started. ^^

smash++

Nem tudom mit néztem meg utoljára de valszeg a 14-15 volt :)

Én egy picit csalódtam.Habár sokkal jobbak a részek :D
Számomra érthetetlen,hogy miért erőltetik a szerelmi háromszöget és Shana rajongását a riválisa ellen.

Mit is láttam:
[spoiler]
Pheles-nek nagyon örültem hozta a változást.Kis történet róla de semmi különös.Majd beindul Pheles és végre történik vmi érdekes.
Yuuji visít mint egy disznó és hozza a szokásos formáját.
Megjelennek a gonoszok,hogy ez mekkora LAME volt. Shana tisztára bevolt indulva nehogy vki megsértse a kis Yuuji-t Margeri is ott van.Hozzáteszem egy köpésre vannak Yuuji-tól.
Jön a két főgonosz és nyugottan sétál,senki le sem szarja őket jah észreveszik hogy két embernek tűnő vki sétál.Ezután elkezdenek támadni és semmi. Lazán megzavarják Shanaékat.Mert természetesen mindenki összeszarja magát a meglepetéstől,hogy az a kis rohadék csaj nem is az akinek mutatta magát,habár már az elejétől látszott rajta hogy nem ember...

Szóval még ezt is elnézem,hogy egy lame belépőt csináltak,mert ezután kaptunk egy jó-látványos harcot.

Majd elkezdek örülni,hogy Yuuji-nak vége :),de nem kapom meg ezt az élvezetet...
Shana sír-rí és mondja Yuuji!!!!!!!!!!Természetesen ezelőtt is azt ecsetelte,hogy bevalja Yuujinak, hogy "I love you"
Nah mit kapunk semmit.Állnak a tetőn és semmi...
[/spoiler]
Összeségében ez jó.De ott vannak azok a pici kis idegesítő dolgok,amik engem zavarnak.Mást nem biztos

chilip


chilip

#172
ep. 17 - eddig még csak az új openingen vagyok túl, ami nem nagy szám az előzőhöz képest, de...

YUUJI VÉGRE HARCOLNI FOG!!!!!!!! NEM HITTEM A SZEMEMNEK!!!!! valami baszottnagy kardot kap majd valamikor.... többit majd a rész után, jelentkezem 20 perc múlva :D

ed.: nah már most megkapta Blutsaugert az első részből :) és el is kezdett edzeni vele, OP annyira nem rossz és végre megszakad a szerelmi háromszög ha megidézi Pheles-t  Yoshida-san (és még azt hittem Pheles végre kedves lesz valakivel :D )

Cobra

#173
Nekem nagyon nem tetszik az OP és az ED zenéje, képileg viszont maradtak elég jók. Yuujiból meg lehet valódi harcos lesz a sorozat utolsó pár részére.


Kint az első Shanatan subolva. A legjobb a Margery-s rész  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2008-02-03, 21:01:34
Nekem nagyon nem tetszik az OP és az ED zenéje, képileg viszont maradtak elég jók. Yuujiból meg lehet valódi harcos lesz a sorozat utolsó pár részére.


Kint az első Shanatan subolva. A legjobb a Margery-s rész  :D

Nah jah ez a Shanatan Begins elég durva volt.. az a Doki Diary.. lol

A 18. rész se volt rossz, csak most Yuuji szerintem már kezdi azt hinni, hogy ő is Tomogara, legalább is azzal tisztában van, hogy nem ember. Mondjuk elég jó dolgokat csinált most :D Csak valszeg Shanáék visszarángatják majd a régi ordibálós Yuujit, mert ezt nem szeretik -_- A kövi rész laza lesz.. megint :S

Cobra

Mégse volt laza a 19. rész, Yuujiból kezd férfi lenni :)  Szegény Tomogaraknak idejük se volt felfogni mi történik. A következő rész pedig valószínűleg végre nagyrészt harc lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

végre megjött Destructive Blade, Sabrac :D kedvenc karim lett, és rész elejétől végéig harc. Kiváncsi vok mit talált Yuuji [spoiler] van egy tippem, Sabrac igazi testét :P [/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-03-04, 12:47:05
végre megjött Destructive Blade, Sabrac :D kedvenc karim lett, és rész elejétől végéig harc. Kiváncsi vok mit talált Yuuji [spoiler] van egy tippem, Sabrac igazi testét :P [/spoiler]
Ki tudja.. sztem nem, mert akkor a preview nem azt mondaná, hogy összejönnek megint Shanával :D
Amúgy Wilhelmina jól nyomta :) Bár a maszk csak egyer jött elő, pedig iszonyat feelinges :P Sabracot nem bírom.. túlságosan imba.

Manitu

wut? Ez a valami most tetszett nektek? :eek: Még az animáción is spóroltak az úgynevezett "harc" alatt. A legtöbb jelenetben Wilhelmina merev testtartással repült, Yujit vonszolva, és az egyetlen mozgás a képen a háttérben gomolygó porfelhő három framejének ismétlődése volt ::)
Harmatgyenge. Ahogy az osztódós száját elkente, az még élvezhető volt, de ez a Sabrac egy jellegtelen nulla. Tipikus utolsó előtti grunt, aki a főnök rejtekhelyét védi.


Twitchblade

Hát, Manitu, nem tudom ugyanazt a részt láttuk-e ^^" Lehet, hogy azért, mert végre viasszadta az első évad hangulatát, nem figyelt senki, és igazából, ha visszanézed, tényleg idegesítő hogy repülnek egy jódarabig ugyanúgy, de ez nálam (és sok más embernél) most részlet kérdés, történik valami! és nem pampognak a szerencsétlen háromszögükön.Sabrac nem egy azistenitmilyeneredetikarakter, de ebben a sorozatban szerintem senki sem az (Fecor kivételével) , és kellőképpen dizájnos. És van esély, hogy Yoshida meghal :rotfl: ! Úgyhogy ha csak ilyen minőségű vagy jobb részek jönnek akkor lehet hogy lesz egy sorozat amire várni fogok.
Bullets can't stop destiny