Main Menu

Mirai Nikki

Started by Alkyra, 2007-11-18, 22:14:53

Previous topic - Next topic

Alkyra

arghhh de lassan adják ki.-.- jöhetne már a következő

Rage

Ch24-et csak én olvastam? :wtf
Egy nem túl meglepő, de felettébb humoros fordulatot vett a cselekmény egyébként, így már csak 90%-ig vagyok biztos benne, hogy mi lesz a történet vége. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Devian


LuckyDingo

#33
Quote from: Devian on 2008-01-10, 07:57:29
ch24 ?? hol ?
Pölö 4chan /rs :D  Egyébként vicc én külön találtam a rawot meg hozzá a fordítást XD De már lehet van beírva is azóta.

Edit:
Tess a linkek:

RAW: http://www.mediafire.com/?6bmd4un5jxi
fordítás txtben: http://rapidshare.de/files/38238014/mirai_nikki_24_-f.txt.html

Devian

thx

[spoiler]awwww.. mért kellett ezt tenni? pedig már jól megvoltak eggyütt ... mind1 ezért szeretjük Yuno-t ^^[/spoiler]

chilip

elég durva volt ez a chapter  :eek:

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra


chilip

Quote from: Rage on 2008-01-24, 23:43:49
Van már ch25?

most került fel onemangára a 24-es...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-25, 00:10:08
Quote from: Rage on 2008-01-24, 23:43:49
Van már ch25?

most került fel onemangára a 24-es...
Mégcsak most? :XD 2 hete már van anon scan :)

Alkyra

25. chp.: ohohohohoho. imádom ezt a mangát. :hopp: kár h ilyen lassan jönn ki...

LuckyDingo

Yay! I'm Shining XD Gasait egyre kevésbé tudom kedvelni :/ Nem jó ez így :S

Prof. William

Biztos kiderül miért kattant be ennyire... Reméllem nem degradálódik le annyira a szerepe hogy most ő lessz a legyőzendő Diary Holder.

Eddig ő vitte a sztorit a hátán. Ő volt a kedves pszihó csaj. :)

LuckyDingo

Ohho új cseptörben Yukki alakított :D Kíváncsi vagyok, hogy most mi történik majd. :)
És hát Pszihó girl sztem megint be fog durvulni /Yukiteru szerencséjére/.
Ahogy most állnak a dolgok, el tudom, képzelni, hogy Yukki lesz a nyertes =D

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-05, 15:33:44
Ahogy most állnak a dolgok, el tudom, képzelni, hogy Yukki lesz a nyertes =D
Hát, mivel ő a főszereplő, nem nagyon tudom elképzelni, hogy más lenne... Én is kíváncsi vagyok a folytatásra, megint megismertünk két új arcot. A nyolcas mondjuk nem kicsit béna, remélem nagyon hamar fog nagyon csúnya halállal véget érni. Egyébként nekem tűnt csak a szokásosnál is rondábbnak a friss rész?

LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2008-03-05, 16:05:48
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-05, 15:33:44
Ahogy most állnak a dolgok, el tudom, képzelni, hogy Yukki lesz a nyertes =D
Hát, mivel ő a főszereplő, nem nagyon tudom elképzelni, hogy más lenne... Én is kíváncsi vagyok a folytatásra, megint megismertünk két új arcot. A nyolcas mondjuk nem kicsit béna, remélem nagyon hamar fog nagyon csúnya halállal véget érni. Egyébként nekem tűnt csak a szokásosnál is rondábbnak a friss rész?
Nem tisztították le rendesen, azért gáz.
Amúgy attól még hogy Yukki a főszereplő, elég elborult ez a manga ahhoz, hogy mégse ő nyerjen :)
A 8as sztem egy rohadt imba diary holder :D Muszáj hogy az legyen, azzala lookkal :D

Manitu

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-05, 19:48:16
Amúgy attól még hogy Yukki a főszereplő, elég elborult ez a manga ahhoz, hogy mégse ő nyerjen :)
agreed. Bár én is arra tippelek most, hogy Yuuki nyer, simán kinézném belőle, hogy esetleg mégsem.

Egyébként ez most mi volt? Igazából úgy három rész óta baromira nem vágom mi van. Mi van Kosakával? És mért csinálta ezt Yuno?

Ez a panel pedig nagggyon nagy :Kiraly:


Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-05, 19:48:16
Quote from: minuszmiki on 2008-03-05, 16:05:48
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-05, 15:33:44
Ahogy most állnak a dolgok, el tudom, képzelni, hogy Yukki lesz a nyertes =D
Hát, mivel ő a főszereplő, nem nagyon tudom elképzelni, hogy más lenne... Én is kíváncsi vagyok a folytatásra, megint megismertünk két új arcot. A nyolcas mondjuk nem kicsit béna, remélem nagyon hamar fog nagyon csúnya halállal véget érni. Egyébként nekem tűnt csak a szokásosnál is rondábbnak a friss rész?
Nem tisztították le rendesen, azért gáz.
Amúgy attól még hogy Yukki a főszereplő, elég elborult ez a manga ahhoz, hogy mégse ő nyerjen :)
A 8as sztem egy rohadt imba diary holder :D Muszáj hogy az legyen, azzala lookkal :D

Engem Kalálka nénire emlékeztet abból a régi meséből. :) Tényleg nagyon... érdekes...

LuckyDingo

Ááá új chapter véégre.. :D
[spoiler]Fúú a végén olyat röhögtem :D Nagy nehezen kifundálnak egy tervet erre jön Yuno, keresztbe húzza a számításaikat egy vágással... aztán ott vigyorog, hogy figyelte Yukki-t hát lol.. csak nem értem, hogy ezt Yukki naplója miért nem jelezte?[/spoiler] :S

Alkyra

#49
Quote from: LuckyDingo on 2008-05-21, 15:48:37
Ááá új chapter véégre.. :D
[spoiler]Fúú a végén olyat röhögtem :D Nagy nehezen kifundálnak egy tervet erre jön Yuno, keresztbe húzza a számításaikat egy vágással... aztán ott vigyorog, hogy figyelte Yukki-t hát lol.. csak nem értem, hogy ezt Yukki naplója miért nem jelezte?[/spoiler] :S

Egyszerű. Mert a géniusz srác úgy akarta. Yuuno mindent tud amit Yuuki csinál. Szerinted miért mondta Yukkinak h Neki kell elíndítania a Jamminget?
Tuti van valami terve.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-05-21, 16:11:09
Quote from: LuckyDingo on 2008-05-21, 15:48:37
Ááá új chapter véégre.. :D
[spoiler]Fúú a végén olyat röhögtem :D Nagy nehezen kifundálnak egy tervet erre jön Yuno, keresztbe húzza a számításaikat egy vágással... aztán ott vigyorog, hogy figyelte Yukki-t hát lol.. csak nem értem, hogy ezt Yukki naplója miért nem jelezte?[/spoiler] :S

Egyszerű. Mert a géniusz srác úgy akarta. Yuuno mindent tud amit Yuuki csinál. Szerinted miért mondta Yukkinak h Neki kell elíndítania a Jamminget?
Tuti van valami terve.

Igaz :D Midenesetre Yukki fejét bírtam :D Akárhányszor meglátja Yunot, mindig az a kimerevedett rémült tekintet... Dísz íz trú láv!!!

Alkyra


Alkyra

http://youtube.com/watch?v=MLGze4qnt_A

Ezt nézzétek meg...Nekem nem tettszik.-_- Az grafika nagyon gyenge minőségű szerintem...Ebből mi lesz...

chilip

sztem valaki eteti a népet... szarral... :D AniDB-n ilyenkor rég fenn szokott pl info az anim-ról, ha van trailer róla...

Manitu

Quote from: Alkyra on 2008-06-08, 15:54:00
http://youtube.com/watch?v=MLGze4qnt_A

Ezt nézzétek meg...Nekem nem tettszik.-_- Az grafika nagyon gyenge minőségű szerintem...Ebből mi lesz...
QuoteNo way is this for real.
Ordít róla, hogy fake. Különben sem lehet ebből animut csinálni, amíg nem megy végig. A minőséggel amúgy nem lenne probléma, az manga is teli van QUALITY-vel :D


Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-08, 15:59:47
sztem valaki eteti a népet... szarral... :D AniDB-n ilyenkor rég fenn szokott pl info az anim-ról, ha van trailer róla...

Én is erre gondoltam kapásból, de a rajzolása meglehetősen valósághűnek tűnt...bár az is igaz, hogy animdb már kéne némi infonak lennie.

Manitu

Anidb még hagyján. A manga scanek is up-to-datek, ha anime készülne belőle, akkor a mangaka már lelkendezett volna róla 72-es betűmérettel.


Prof. William

Van új Mirai Nikki!

Nagyon jó kis rész volt és mi minden lessz még. :)

Azért reméllem...

[spoiler] Mao és Hinata megússza. Bár eggyik sem kapott halálos sebet. Tipikus anime/manga fogás. Kapott vagy 4 kést de mind végtagra ment. :)  [/spoiler]

Manitu

Quote from: Prof. William on 2008-06-22, 00:50:28
[spoiler] Kapott vagy 4 kést de mind végtagra ment. :)  [/spoiler]
[spoiler]Különösen az, amelyik a gyomrába :D[/spoiler]


LuckyDingo

Quote from: Manitu on 2008-06-22, 14:18:18
Quote from: Prof. William on 2008-06-22, 00:50:28
[spoiler] Kapott vagy 4 kést de mind végtagra ment. :)  [/spoiler]
[spoiler]Különösen az, amelyik a gyomrába :D[/spoiler]
Az nem a gyomra XD