Main Menu

Xam'd: Lost Memories

Started by chilip, 2008-07-30, 11:53:23

Previous topic - Next topic

Cobra

Annyira nem tudom, mert csak 1x nem vártam meg a Fabolous verziót és pont akkor fogtam ki egy olyat, ami ugyan 720p volt, de förtelmes minőségben (sötét, maszatos kép).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Én először PLAYSonPS3, aztán YSOSRS, Fabulous és GGR. De most látom, hogy van vmi U-L, akik HD-ban nyomatják.
[reserved]

motifator

Szép.
Még fázisrajz-animációk is vannak (második menüpont)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LuckyDingo

Na de akkor 13tól nincs normális verzió? :/

NLZ

Van egy 480x262 verzió. :merci:
[reserved]

LuckyDingo


NLZ

[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:47:23
Meg bírtad nézni? :zomg:
Meg XD Szörnyű volt és a következő rész meg még jobb lenne és az már ilyen szar verzióban sincs T_T

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-31, 21:28:14
Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:47:23
Meg bírtad nézni? :zomg:
Meg XD Szörnyű volt és a következő rész meg még jobb lenne és az már ilyen szar verzióban sincs T_T

Mert még le se adták. Most az van, hogy az amcsik bevárják a japánokat, akik később kezdték el adni a sorozatot.

SaiyaGin

Ez azt hiszem már a szokásos minőségű.

NLZ

GGR is vacak leméretezett SD.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-08, 12:07:12
GGR is vacak leméretezett SD.

Egyeseknek úgy felment a dolga, hogy már csak a HD jó?  :P

On: nagyon várom a következő részt, de ez se volt semmi! :jee:

NLZ

Nem az, de a GGR randa, recés, maszatos. Ez zavaró egy olyan animénél, amit direkt HDre csinálnak. :F
Vagyis lehet HD-t SD-re redukálni jól, de a GGR-nek ez nem sikerült.
[reserved]

chilip

ha nem tetszik, nem kötelező nézni ám :)

NLZ

Ki mondta, hogy nézem? Ne okoskodjá, nem áll jól. :)
[reserved]

chilip


SaiyaGin

Ez a rész is nagyon jó volt! :jee:
(Furuichi meg: :wtf: )

chilip

Furuichi [spoiler]legalább nem szenvedett sokáig. R.I.P.[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2008-11-15, 16:48:03
Furuichi [spoiler]legalább nem szenvedett sokáig. R.I.P.[/spoiler]

Ja.
[spoiler]Leszámítva az előző pár hónapot.[/spoiler]

Viszont Haru megint  :jee: volt.

Bishop

Reméltem volna ha Furuichi valami coolosabb formát kap és megmarad még kicsit, de így se volt rosz a vége meg  :zomg: Olvastam a spoilereket sajnos és már tudtam hogy ez jön, de így  :eek: Ledöbbentem egy percre.

chilip


NLZ

A FABULOUS csapat kiadta a 13-14et. ^^"
[reserved]

smash++

Én a YSOSRS verziót nézem.
Az elején nagyon beindult a dolog és a harc kiemelkedően meghozta a kedvemet az animehez. Ezután egy kicsi visszaesésként éltem meg a részeket és már vártam, hogy mikor tudja már kezelni a Hirukot normális szinten és ne csak a keze változzon át. 13-14 végre a várva várt átváltozás...
A 14-es rész vége meg ^^"
Ebbe a sorozatba is belevittek egy romantikus szálat és marha kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle, mert eddig kicsit egyoldalú szerelemnek tűnik a dolog...

NLZ

Romantikus? Milyen romantikus? Én csak a lelki nyomorok magasiskoláját látom. ^^
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: smash++ on 2008-11-24, 11:44:32
Én a YSOSRS verziót nézem.
Az elején nagyon beindult a dolog és a harc kiemelkedően meghozta a kedvemet az animehez. Ezután egy kicsi visszaesésként éltem meg a részeket és már vártam, hogy mikor tudja már kezelni a Hirukot normális szinten és ne csak a keze változzon át. 13-14 végre a várva várt átváltozás...
A 14-es rész vége meg ^^"
Ebbe a sorozatba is belevittek egy romantikus szálat és marha kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle, mert eddig kicsit egyoldalú szerelemnek tűnik a dolog...

:tezsvir:

Quote from: NLZ on 2008-11-24, 16:33:36
Romantikus? Milyen romantikus? Én csak a lelki nyomorok magasiskoláját látom. ^^

Az a te lelki szegénységedet mutatja. :__devil: Bár van benne lelki nyomor is, nem tagadom. ::)

chilip


SaiyaGin

17.

Ez a rész is elég lassú volt, de azért nem volt unalmas. Harunak volt egy elég  :wtf: pillanata, Kakisu asszisztensének volt egy jó jelenete, Nakiamiról kiderült valami. Úgy tűnik, most már majd kezdenek felgyorsulni az események.

Alkyra

19.

Akiyuki átesett egy plasztikai műtéten s Haru-chan meg megtanult teret görbíteni. :falba: No comment...

SaiyaGin

Quote from: Alkyra on 2008-12-19, 18:41:33
19.

Akiyuki átesett egy plasztikai műtéten s Haru-chan meg megtanult teret görbíteni. :falba: No comment...

Jó vót az!  :Kiraly:

chilip

kicsit hajazott az eureka 7-re csak ott a kiscsajnak voltak pillangószárnyai :D