Strike Witches /Spoilers/

Started by Soul, 2007-01-15, 00:58:46

Previous topic - Next topic

Soldier

igen igen ezt találtam én is, köszi. az offért meg bocsi mindenkinek

Soul

Pótoltam már régi hiányosságomat, ugyanis lett a full ova-hoz sub.Aki még nem látta se a rövidebb verziót se a fullt rawban(és nem értett semmit kb  :D) az első postban megtalálja a linket.
Kedvencem , lehet másnak unalmas de 1 visszatérő jelenet az ova második fele alatt, mégpedig "Miyafuji fogj vödröt!" "De miééért?!"  :smile:.

bimanc

Fú, most eszembe jutott, hogy egy éve még mennyire kemyén dolog volt beszerezni a full ova-t. Persze nem is értettem egy szót se belőle.
A vödrös poénok jók voltak szerintem is.
Viszont Perrine milyen perverz volt már a végén.  "We got an enemy here, too!" :Kiraly:

bimanc

Hmm, már csak két nap. Kiváncsi vagyok, hogy akkor most játék lesz, vagy S2. Már mindenki mond mindent. A játék gondolom biztos, de úgy néz ki folytatás is jön.

Darkstar

#94
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

#95
Jah, én is azt néztem.  :hopp:
Viszont az egyik plakáton szerepel valami cucc PC-re. Talán lesz PC változata is a játéknak? Az nem lenne rossz.  ^^

Ed.:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-02-25/strike-witches-2nd-season-reportedly-to-be-announced

chilip

let's cast resurection on this topic
[spoiler][/spoiler]

also ma post moved here:

Strike Witches 2  :Kiraly: ep 2 = the gang is BAAAACK! és elég látványos volt ez a rész  :whoah: :D

Member

A harc koreográfiája nekem is bejött.

Xzone

Azért még mindig letagadnám hogy nézem, ha nyilvános helyen megkérdeznék.

chilip


LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2010-07-16, 02:26:06
Azért még mindig letagadnám hogy nézem, ha nyilvános helyen megkérdeznék.
+1  ^^"

chilip

#101
nu 3. rész is kinn  :Kiraly: még mindig nice'n'breezy

Member

Vajon a vén banya miért nem bugyiban tolja? :lazza:

chilip

fucking EPIC rész  :lol: nice'n'breezy trónja most lett megdöntve, DVD do want nao :D

chilip

nu új rész marha jó volt MOTHERFUKKEN FLYING BATTLESHIP VS NEUROI HIVE, volt kis drámázás is. jó rész volt  :smile: