Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

Darkstar

Ezért mondom, hogy szar editelgetni, írd újra vagy új post és kész. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

Ep. 7.:
Affrancba ez a rész életveszélyes volt. Majdnem meghaltam, ráadásul többször is. Yui-nak (is) nagyon jól állt a télapó-jelmez.  :redface:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Quote from: bimanc on 2009-05-16, 02:10:39
Yui-nak (is) nagyon jól állt a télapó-jelmez.  :redface:
http://mangahelpers.com/s/fiva55/readonline/20137/8?t=1242436550

Habár az animu verzió is jó volt.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

tomika00

Nagyon köszi, hogy felraktad de a 2. rész hez valaki tud feliratod met márt a 7. rész is kintvan de feliratból csak 1. :Eztneked: :__devil:

Darkstar

Egyrészt ott vannak a linkek az első postban (bár frissítenem kell), másrészt
http://www.tokyotosho.info/search.php?terms=k-on&type=1
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Szerintem a kolléga magyar feliratra gondolt, amiből tényleg csak 1 van kint az animeaddictson. Persze javíts ki, ha nem így van.
Itt a többség angol felirattal nézi az animéket, így nem vagyunk nagyon otthon magyar felirat ügyekben. Esetleg érdeklődhetsz az AA fórumán. Az animeaddictson csak az első epizódhoz van felirat, így igencsak valószínű, hogy máshol se fogsz találni további magyar feliratokat, mert egyszerűen még senki se csinálta meg őket. Két dolgot tehetsz: vársz türelemmel, vagy nézed angolul. Én az utóbbit javaslom, mert így nem kell várni, és még nyelvet is tanulsz. Kényelmetlen? Lehet, hogy igen, de hosszú távon megéri. Ha meg egy kicsit se tudsz angolul, akkor iratkozz be egy nyelvtanfolyamra. Manapság már jól jön egy kis angoltudás mindenkinek :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Liquid Snake

Na kis késéssel megnéztem én is a 7ik részt.... Hááát mit mondjak.... Jó hogy nem csajjal néztem xD

KeLa

Sokadszorra sikerült csak végigolvasni a kommented, mindig egy picit lejjebb tévedt a szemem :Kiraly:

Darkstar

Nice sig there. :D
Már várom, hogy Yuit is lerajzolja.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Kicsit bűnösnek érzem magam, ugyanis egy másik fórumról "loptam" a sig-et :( ( De akkor is WIN )

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

#282
Quote from: Darkstar on 2009-05-18, 16:14:33
Nice sig there. :D
Már várom, hogy Yuit is lerajzolja.
Seconded.

Fuwafuwa Time!

Ed.:  :zomg: Van négy plusz instrumental track, mindegyik egy bizonyos hangszer nélkül! Hangszeres karaoke, kizárólag a legnagyobb K-On fagoknak fanoknak.

Zen

#283
CoalGuys ep 8
Szokásos minőséget hozza, de Sawa-chan kezdi megtornáztatni a facepalm-izmaimat. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Hm.

Azu-nyan elég hamar előkerült, gyorsan haladnak. Viszont újra kell olvasnom a mangát, mert gyanús, hogy valami kimaradt, de nem tudom, mi. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Ja, ahogy néztem hiányzott pár dolog, > ch.11-12 és még máshol is kimaradt valami vagy más lett, pl. ch.14

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Write only?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Legközelebb ne hotlinkelj a SCról, mert ez lesz:
[spoiler][/spoiler]

Egyébként ez megint a failfox hibája, IE rendesen odateszi a kis piros x-et.

Ed.:
[spoiler=Azu-nyan][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

Quote from: Darkstar on 2009-05-24, 14:52:49
Quote from: Darkstar on 2009-05-18, 16:14:33
Nice sig there. :D
Már várom, hogy Yuit is lerajzolja.
Done
http://www.pixiv.net/member_illust.php?mode=big&illust_id=4394150
[spoiler][/spoiler]

Ugye, mégis Yui a legklasszabb csaj közöttük. Egyedül ő kapta be teljesen. (mmint a nyalókát)

De azért ő se rossz:
[spoiler][/spoiler]

motifator

Quote from: bimanc on 2009-05-24, 19:04:57
Ugye, mégis Yui a legklasszabb csaj közöttük. Egyedül ő kapta be teljesen. (mmint a nyalókát)
You've got a good point there, mate! But damn, look at that belly... How can one not love Ritsu?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Nálam ma valamiért nem volt jó a steam.  :falba:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Már nálam is volt ilyen, de ma jó volt. 1x azért megszakadt vmikor a vége fele, de aztán elindult újra.
Jó ep. volt... nyaaa~ ;3

LuckyDingo

#294
K-on! 09 by CoalGuys
Jó étvágyat! :)

szerk: há ez télleg gyáó volt :D Azu-nyan is elérte a "moe moe kyun" kategóriát :D

Zen

K-ON! I'm lovin' it.  :D
Szokásos minőség ez a rész, és ahogy nézem, a következő se lesz rossz. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Valaki magyarázza már meg Nekem, hogy miért nem raknak bele olyan jeleneteket amikor konkrétan mutatják, hogy játszanak? Nemcsak pár másodperc erejéig aztán már teljes mást mutat a kép vagy csak azt hallod, hogy játszik valaki(mint most Azusa pl).

Drága lenne leanimálni egy igényes mozgást vagy mi a túró?

Also: this show needs more music and less moe...

Darkstar

#297
Quote from: Alkyra on 2009-05-29, 13:33:11
Also: this show needs more music and less moe...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Alkyra on 2009-05-29, 13:33:11
Also: this show needs more music
Idáig egyetértünk. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2009-05-29, 13:33:11
Valaki magyarázza már meg Nekem, hogy miért nem raknak bele olyan jeleneteket amikor konkrétan mutatják, hogy játszanak? Nemcsak pár másodperc erejéig aztán már teljes mást mutat a kép vagy csak azt hallod, hogy játszik valaki(mint most Azusa pl).

Drága lenne leanimálni egy igényes mozgást vagy mi a túró?

Also: this show needs more music and less moe...
Azok a képek azt jelenti, hogy Azusa úgy játszik, mint egy gay rockerféleség :D Ezért mutatják a képet :) Egyébként még mindig nem a zenéről szól a K-on :) Ha arról szólna, nem teáznának, tortáznának, cosplayeznének egyfolytában. Ez a sorozat a... ki merjem mondani?.. "The MOE with a little music" címet is kaphatta volna, és akkor körülbelül a cím megmagyarázza az egészet :D De ugye a K-on rövidebb, meg trendibb..