Main Menu

Berserk manga

Started by emperor, 2003-09-06, 15:29:31

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: blarkehát... nekem azzal a karddal csak az a problémám volt, hogy túl keskeny a hosszához képest. megkérdeztem fegyverszakértõ havert, aszonta hogy lópéló egy ilyen kard, mert túl könnyen törik... viszont ha meglenne a vastagsága, még nevezett fõhõsünk sem tudná forgatni...

Egyedül a markolat ami túl vékony :D Két csapás és reccs...

Mellesleg Corkusról nem mondta senki, hogy szereti. A hihetõ, és tetszik nem egyenlõ szimpátia :p :hehe:

Andi

Pontosan :D

Ha pedig belegondolunk akkor nem is Gutts hanem Caska a legerõsebb karakter. Elvégre nem lehetett könnyû nõként ilyen tekintélyt szerezni a héják/sólymok közt:rolleyes:

Ramiz

#122
Quote from: blarkehát... nekem azzal a karddal csak az a problémám volt, hogy túl keskeny a hosszához képest. megkérdeztem fegyverszakértõ havert, aszonta hogy lópéló egy ilyen kard, mert túl könnyen törik... viszont ha meglenne a vastagsága, még nevezett fõhõsünk sem tudná forgatni...

KÉP
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: blarkehát... nekem azzal a karddal csak az a problémám volt, hogy túl keskeny a hosszához képest. megkérdeztem fegyverszakértõ havert, aszonta hogy lópéló egy ilyen kard, mert túl könnyen törik... viszont ha meglenne a vastagsága, még nevezett fõhõsünk sem tudná forgatni...
Meg különbenis az nem rendes kard hanem "foul magicks"-el van átitatva
amúgymeg a felettemlévö postal értek egyet.:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz
jogos. kép lementve, LOLzik :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Kicsit úgy érzem, mitha leült volna az egész mostanra. Hiányolom a régi idõket, amikor Guts még méheket irtott, vagy amikor Farneze-t elrabolta. Sehol egy elgondolkodtató párbeszéd vagy gondolat, és a mészárlás is visszafogott.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Andi

Gutts méheket irtott??? Erre valahogy nem emlékeztem
:eek: :hahaha:

Mattanja

Quote from: AndiGutts méheket irtott??? Erre valahogy nem emlékeztem
:eek: :hahaha:
Vol 14 végétõl ->
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: AndiGutts méheket irtott??? Erre valahogy nem emlékeztem
:eek: :hahaha:

Pedig elég sokáig tartó és nagyon szépen kivitelezett mészárlás volt^^

zolan43

1 nappal a megadott elött jött ki: Gutts és a [COLOR="LemonChiffon"]troll lemészárlása[/COLOR].
Remélem nem állnak rá a félhavonkénti megjelenésre, ch267-et Jan 13.-ára igérik.

Rounin

Kezd idegesíteni a rajzstílus..valahogy kevésbé tetszik már =/
Gatsu kifejezettes hülyén néz ki.

Mattanja

Quote from: RouninKezd idegesíteni a rajzstílus..valahogy kevésbé tetszik már =/
Gatsu kifejezettes hülyén néz ki.
Ezt mondtam én is a múltkor, vagy nem? Mindegy, a lényeg, hogy butábbak a rajzok, unalmas a történet, és egyre inkább azon gondolkodom, hogy újra elkezdem olvasni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiEzt mondtam én is a múltkor, vagy nem? Mindegy, a lényeg, hogy butábbak a rajzok, unalmas a történet, és egyre inkább azon gondolkodom, hogy újra elkezdem olvasni.

Két oldalt visszaolvasva sem találtam tõled utalást a kinézetre =/ Szóval nem :D

katz

Quote from: ShiroiEzt mondtam én is a múltkor, vagy nem? Mindegy, a lényeg, hogy butábbak a rajzok, unalmas a történet, és egyre inkább azon gondolkodom, hogy újra elkezdem olvasni.
Gatts vonásai lágyultak egy kicsit és a történet egy ideje kicsitt erõltetett. Ideje lenne befejezni as mangát.

Rounin

Quote from: katzGatts vonásai lágyultak egy kicsit és a történet egy ideje kicsitt erõltetett. Ideje lenne befejezni as mangát.

A vonásai még hagyján, de az alkata inkább kezd a Hellsing felé közeledni. Kétlem, hogy hirtelen leadott volna 40 kiló izmot =/

katz

Quote from: RouninA vonásai még hagyján, de az alkata inkább kezd a Hellsing felé közeledni. Kétlem, hogy hirtelen leadott volna 40 kiló izmot =/
Tudod, a sok stressz meg a kard is olyan bitang nehéznek néz ki, meg ugye éhinség is van arrafelé...

Rounin

Quote from: katzTudod, a sok stressz meg a kard is olyan bitang nehéznek néz ki, meg ugye éhinség is van arrafelé...

:D

Majdnem meggyõztél.

Mattanja

Quote from: RouninA vonásai még hagyján, de az alkata inkább kezd a Hellsing felé közeledni. Kétlem, hogy hirtelen leadott volna 40 kiló izmot =/
Pedig most elég csontos szegény, úgyhogy igaz is lehet.
Quote from: RouninKét oldalt visszaolvasva sem találtam tõled utalást a kinézetre =/ Szóval nem :D
Messengerre gondoltam, nem fórumra.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Andi

Szerintem a rajzolás már az eleje óta nem valami nagy szám··
 Vannak benne képek amik nayon tetszenek de úgy átlagban...Hát..elmegy.

Ramiz

12-14 kötet. Erõs részek. :) Nagyon tetszik, amikor elnyeri az igazi Gutts-os kinézetét (ami az elsõ pár kötetben van) meg a hatalmas kardját...
1 kérdés: a "gyerek", amit Caska kirak, és eltûnik, kié? Mert Griffith csak 3-4 napja erõszakolta meg õt, a halálfejes lovas meg hónapokról beszél.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz1 kérdés: a "gyerek", amit Caska kirak, és eltûnik, kié? Mert Griffith csak 3-4 napja erõszakolta meg õt, a halálfejes lovas meg hónapokról beszél.

Ha mindeáron elõre tudni akarod :

SPOILER!!
[COLOR="White"]
Gatsu és Caska közös gyermeke, akit Griff-apó megrontott szépen.. =/ Többet nem árulok el :D Olvass ;)[/COLOR]

Ramiz

Ilyen hülyeséget... :rolleyes: Oké, megnyugodtam. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizIlyen hülyeséget... :rolleyes: Oké, megnyugodtam. :D
:lul: Lassan kezdõdnek a brazil szappanoperás részek :D

Rounin

Quote from: katz:lul: Lassan kezdõdnek a brazil szappanoperás részek :D

Hát a menekülttáborban játszódó részek tényleg olyanok :)

Andi

Caska amúgy majd valamikor kijózadonik vagy végleg megzápult az agya?

Mattanja

Quote from: AndiCaska amúgy majd valamikor kijózadonik vagy végleg megzápult az agya?
Ezt szerintem még a mangaka sem tudja.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Prof. William

Spoiler

Ezt még mi sem tudjuk akik az új részeket várjuk, de mostanában már van rá esély hogy igen. Most épp ezek körül bonyolódik a történet.

Spoiler end.

Mellesleg elmondjam szerintem hogy fog alakulni a történet? Nagy vonalakban.

Na akkor kezdem.

Spoiler

Ugyebár el kell jutni az elfekhez. Ehhez hajóra kell szálni. Valszeg a tengeren is lessz pár kaland, majd kikötnek egy másik kontinesen, ahol valszeg megint rengeteg kaland lessz.
Aztán eljutnak az elfekhez ahol valszeg megmenenek  majdnem mindenkit, mert a gonosz erõk már megint fenekdnek.
Ott majd jól meghyúgyítják Casca-t. (Vagy nem.) + Kapnak pár tápot, (Végül is Elfek vagy mik.) amivel már lehet sanszuk Griff ellen...
Ismétcsak rengeteg kaland után hazaérnek és ekkor végre lassan elkezdhetik Griff algonoszainak felszeletelését, ami szintén rengeteg harcal, kalandal, lapszámmal jár. :muhahah:
És talán m,ajd egyszer eljutnak griff elé és Gats végre elmagyarázza neki mennyire nem kedveli. :ejnye:

Spoiler end.

Ezt még leírva is hosszú, képzeljétek majd el hány fejeezeten át fog tartani. :eek:

Persze lehet hogy tévedtem és a köv részben Gats a hirtelen elélépõ Griff-et egy laza mozdulattal kicsontolja és The End.:whoah:

kisvirag

:_off: legalább arra vehetnéd a fáradtságot, hogy megszinezd a spoiler részeket...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moonshiner

csodadolgok vannak a neten... A Berserk rajta van page/page változatban.. remegõ kezeim közt tartom a 15. kötetet..

roderick

QuoteMellesleg elmondjam szerintem hogy fog alakulni a történet? Nagy vonalakban.
Na akkor kezdem.
Spoiler:
[COLOR="White"]azért azt sem szabad elfeledni, hogy van egy elég ritkán megjelenö vonal, amit a Skull Knight hoz be néha... tessék újra megnézni mit beszél a boszorkánnyal amikor odaadják Gatts-nak a páncélt... megazért eléggé sokat mutogatják Gatts nyakában a behelitet, uh. lesz még nemulass

Másik dolog meg, hogy biztos lesz sok harc még a Kushian-okkal, elvégre a császáruk pontosan alkalmas arra, hogy Griffith megmutathassa rajta mien tápos is õ:)[/COLOR]
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.