Avatarokat és smileykat gyûjtsetek!

Started by zsozso, 2002-12-03, 04:23:33

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Fazék on 2007-12-15, 20:52:38
:falba: - egy ilyen már régóta hiányzott, de vhol már láttam jobbat, csak most nem találom hirtelen
esetleg ez?

Meg ez is jó:


Én

Szivecskésnek még lehetne ez is:

Fazék


Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2007-12-15, 20:40:42



az első kettő ronda; a woot egy kicsit béna, ez jobban tetszik:
A fejfalba helyett én is a ph!-s verziót támogatom, kifejezőbb :haha:

Próféta, Gmer, Én: that's getting a bit over-the-top...

Dreamcleaver

ez megy ehhez  :wtf:

ez vagy ez

a Sörös bagázsnak   :rotfl:

thumbs up mellé ez

ez aranyos

hm esetleg ez

asszem ez egy must zsozso fórumára:   :rotfl:

Jobban szerete maz egyszerű dizájnú smileykat.

Amúgy ezek innen voltak, van itt több is: http://www.runemasterstudios.com/graemlins/

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu



Kvikveg

Uristen, lavinal inditottam el.
Na akkor tisztazzuk: az eddigiek maradjanak.  :wtf: marad  :frown: marad, tulkepp az egyeduli amit kiszavaznek az a  :confused: volt a villogas miatt.

Szoval ezennel hatarozottan tiltakozom a ritkitas ellen.

A pocsek kinezetu smileykat meg keruljuk pls. Azert nem kene verszemet kapni, nem kepeskonyvet irunk vagy mi. :_piszka:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

jaja. A régieket szerintem se cseréljük le. Max a leborulóst, bár sztem az is maradhat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soul

Nem tudom így mit tudtok kezdeni vele, de így tudtam kimenekíteni msn-ből <---orrvérzős  :smile:

Selmo

#69
Na akkor kis összegzés:

^^
^^"
vagy :woot:
:borul:
:aaa:
?
?
:virag:
?
:ban:
:he:
?
:falba:
Találtam még párat:

:flamer:
:gun:
:hai:
:hajtep:
:mittomen:
?
:Eztneked: helyett ?

A ?-khez kódötletet kérnék, meg a kihagyottakat, továbbiakat postolni lehet. Lehetőleg kóddal.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

 :Eztneked: maradjon, birom a rohano #$%@$%! kodot. :D
:hai: aranyos. :borul: meg ok, kisebb leborulasokra. Tobbi annyira nem jott be.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

#71
Quote from: Selmo on 2007-12-19, 20:38:13A ?-khez kódötletet kérnék
Temérdek fantáziával, főleg fájlnevek alapján:
:titanic:
:punny:
:virag:
:eeek:
:orrver:
<- ez mit is akar ábrázolni? sírás? könnyes szemmel nevetés? :sir: ?
:Eztneked: helyett akár lecseréljük, akár nem, maradjon :Eztneked:, hogy a régi postok is jók maradjanak

Selmo

Igen, az a sírva röhög smiley. Néha jól jön. :P Nem is akartam kódot váltani, csak képet. :)

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2007-12-19, 20:51:37
:Eztneked: helyett akár lecseréljük, akár nem, maradjon :Eztneked:, hogy a régi postok is jók maradjanak
De az elso siman karomkodas, a masodik viszont kioktato szitkozodas. Szoval tartom a velemenyem, hogy maradjon az elso ugy ahogy van. Az kulonben is aranyosabb.
Az az orrverzos... kezdtek meggyozni rola... Menekulok!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Mintha mondtuk volna már, hogy régieket nem kéne lecserélni...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Még arra gondoltam, hogy jó lenne 1 ilyen "oh rly?" vagy "Cpt. Obvious" smiley. Valaki ilyet nem tud?

:ohrly: mondjuk

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Update:

^^
^^"
:woot:
:w00t:
:borul:
:aaa:
:titanic:
:punny:
:virag:
:he:
:ban:
:gyagya:
:orrver:
:falba:
:flamer:
:depi:
:hai:
:hajtep:
:mittomen:
:blabla:
:sor:

És egyáltalán, hány új legyen: 5-6-7?

A tökéletesség unalmas.

Lythis

mittoménre szerintem lehetne másikat. A második woot határozottan jobb, mint az első. A ban? nemértem miért kell oda, vagy ha már bekerül, akkor szerintem ne kérdőjellel legyen.
Depi imho felesleges, vagy nyiszálja a csuklóját inkább :D
A söröset meg lecserélném másikra. Lehet, hogy itt linkelte anno valaki, de volt egy ilyen folyamatosan megtelő, majd kiürülő söröskorsó gif valahol, szerintem az egyértelműbb, mint ez a fejrázós, plusz kevésbé "METÁL"-os...

Selmo


A tökéletesség unalmas.


Én

Nem tudom bővíthető e még a lista, de szerintem ez szolid és jó is, mekg kéne is ilyen:

Selmo

Szavazás megnyitva.
Van még ilyen szolíd söröm a fejrázós helyett:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-12-24, 16:23:49
Szavazás megnyitva.
Van még ilyen szolíd söröm a fejrázós helyett:
?

Én


Lythis

jöhetnek.
Zsigáé is jó, valami :kocc: -ra pl
Selmo: ez szvsz jobb, mint a fejrázós.

minuszmiki

Jöhetnek. És a koccintós tetszik. :)

hargharg

ugyan tobbnyire nem hasznalok hivatalos szmajlikat, de a fejlodes utjaba nem allok, jojjenek csak minel tobben, ha ezt akarja a nep... ^_^
rofl

Soul


Kvikveg

Mmmm. Annyit mondanek, hogy vagyok egy forumon, ahol k sok smiley van, emiatt pedig aranylag hosszu ido, mire a smileylista feltoltodik. Ugyhogy szerintem kene egy limitet mondani, hogy max mennyi lehet. Ami most van az is jo sok, ezert is szavaztam a max 3ra, hogy tenyleg az a 3 keruljon be, amit leginkabb akarunk, ne legyen meg egy felesleges adott esetben.
Pl reszemrol :emo: tokfolosleges, meg meg jonehany. Hai, orrver egy jobb kivitelben, gyagya esetleg, borul kb ennyi. Sorozos meg a sorozos forumitakra valo tekintettel. A tobbit elegge feleslegesnek erzem. pl az aaa helyett van mar :Eztneked: vagy  :grrr:.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Gondolom ha az extra smiley-kat belerakjuk a more ablakba ahol eddig is van már pár, azokat külön tölti be, és akkor akinek nincs rá szüksége nem húzza vele a netét, hmm, mit szóltok?