Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

HVp213

#10140
Quote from: RelunxMiért állnál meg 499-nél? Így legalább elmondhatnád hogy Fanatikusan mész balcsira! :D

Relunx
Én mindig fanatikusan járok Balcsizni abban nincs hiba... Mindenki biztosra vette, hogy el fogom érni a Fanatikusságot pedig addig bármi történhet: áramszünet, elszáll a winfos, villámcsapás, szívroham stb... (optimissta lélek vagyok mi  :jee: )

Úgy látom ennek kell lennie az utsó postomnak... :lazza:

edit: megoldottam átépitettem 1 postom igy lett még egy búcsú postra energy...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Nagy grat HVp213-nak az 500-hoz!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Relunx

Írjál be még 1 postot és fogd rá a nyuszira!

Relunx

HVp213

Boldog Szülinapot Pirula!!! :jee:

Quote from: RelunxÍrjál be még 1 postot és fogd rá a nyuszira!

Relunx
Inkább rátok fogom... (nem tudjátok használni még az Istenadta lehetõsségeket se??? :lol: :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Relunx

Hajnali fél 2-kor én már nemtudom haszánlni...
Grat néked Hvp213 a Fanataic Memberséghez!

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxHajnali fél 2-kor én már nemtudom haszánlni...
Grat néked Hvp213 a Fanataic Memberséghez!

Relunx
Kössz! :merci:
Még/már korán... :lame:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Boldog szülinapot Pirula!

Relunx

Boldog szülinapot Pirula!
És Grat nked rin hogy ily késõig/koránig fent tudtál maradni! - a csajok ilyenkor már alszanak :D - vagy mégsem?

Relunx

Rin

Nem is tudom ma már hányadszorra írom, hogy kössz :haha:  (általában mindig sokáig fenn vagyok)

HVp213

Quote from: RelunxBoldog szülinapot Pirula!
És Grat nked rin hogy ily késõig/koránig fent tudtál maradni! - a csajok ilyenkor már alszanak :D - vagy mégsem?

Relunx
MÁR ébren van... (s éberen figyeli a hülyeség áradatot amit zúditunk off-ba szegény FÓRUM-ra)


edit: mondtam h figyel, le is késtem...:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zelgadis

Te aztán tudsz beszélni, Bonci-kun ^______________^

Omedeto 5000 posthoz, basszus nem semmi :D

Meg gratula mindenkinek aki röhögve beért, pedg ó mióta tag vagyok :D

Relunx

Zelgadis én is kb azóta vagyok tag mint te (asszem én 2003 aug), és nézd meg Hvp213-at! Fénysebesség...néhány hét alatt 500 post...ha így halad lassan Bonci is kezdhet félni! :D
Egyébként Grat neked Zelgadis hogy még most is fönt vagy!

Relunx

Rin

Grat mindenkinek, aki ébren ül a gép elõtt :)

Relunx

Csatlakozom! Grat! Egyébként te vagy az egyetlen csaj az ébren lévõk közül! Ez külön Gratot kiván! Egyékbént az avatárod kit ábrázol és melyik animébõl?

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxCsatlakozom! Grat! Egyébként te vagy az egyetlen csaj az ébren lévõk közül! Ez külön Gratot kiván! Egyékbént az avatárod kit ábrázol és melyik animébõl?

Relunx
NEEEEEEM TUDOD??????????? :eeek:
Amúgy tényleg Grat nektek skacok iilyenkor már rég egyedül szoktam nézni a FÓRUM-ot (most legalább nemvagyok egyedül... :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Nyuu a Elfen Liedbõl

Relunx

Kösszi Rin! Akkor most Grat az avatarhoz is!

Relunx

HVp213

Grat Rin a 100-hoz! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin


RE@L

BSZ Pirula!!!!!!!!! :jee:  :jee:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Mattanja

Boldog Születésnapot Pirula!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Grat Rin és HVp213, bár ha kitörlik azt, ami az offtopicban van... :rolleyes:

Boldog Születésnapot Pirula!

Necrid^

Grat Rin a 100-posthoz!! ill Hvp213 a fanaticsághoz!! :jee: és Persze Re@l-nak az uj avatár és signatureért!! :jee:

Happy birthday Pirula!! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Baldy

Quote from: ShiroiBoldog Születésnapot Pirula!

Csatlakozom az elõttem szólókhoz :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pirula

:merci: RE@L, Shiroi, Bonci, Necrid, Baldy!
Holnap majd megyek az önarcképcsarnokba felpakolni pár képet az esti bográcsolós mókáról. Lelkiekben lehet már készülni. :D

Necrid^

Grat Ramiz a 2900-posthoz!! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: NecridGrat Ramiz a 2900-posthoz!! :jee:
Gratula bizony!

Moha

Grat a 2900-hoz Ramiz! Rendesen elhúztál. :)

Darkstar

Grat Bonci az 5000hez! Nemsemmi! :eeek:
Grat a 2900hoz Ramiz!
Grat az 500hoz HVp213!
Grat bpka000 az aláíráshoz!
Grat Rounin az avatarhoz!
Boldog Születésnapot Pirula!
Grat mindenkinek, aki kimaradt!
 :appl:  :appl:  :appl:  :appl:  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん