Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

GRAT KVIKVEG!!! MONDTUK, HOGY ÖSSZEJÖN!!! ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shirahime

Mimimimi...mirõl maradtam le? Mire kell nekem gratulálni?

Ja gratula itt is Kvikveg:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Darkstar

Quote from: ShirahimeMimimimi...mirõl maradtam le? Mire kell nekem gratulálni?

Ja gratula itt is Kvikveg:)

Átlépted a 30 postot, így most junior member helyett már member lettél!

Grat Kvikveg!  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Gratulálok Kvikveg a diplomádhoz!! Congratulations
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shirahime

Quote from: DarkstarÁtlépted a 30 postot, így most junior member helyett már member lettél!QUOTE]
ohhh...ezt jó tudni...nem is figyeltem:D
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Grat member Shirahime! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Shirahime
Quote from: DarkstarÁtlépted a 30 postot, így most junior member helyett már member lettél!
ohhh...ezt jó tudni...nem is figyeltem:D
Nagyon rákattantál a fórumozásra, haver... csak így tovább! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shirahime

Quote from: RamizNagyon rákattantál a fórumozásra, haver... csak így tovább! :D
Ja amúgy köcce mindenkinek a gratot....
Ja mindig is szerettem fórumozni....csak sosem fog ennyire sok menni...mert ritkán jutok géphez....most is csak szerencsém volt:S
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Grat Kvikvegnek! Éljenek a kockák :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Koszi mindenkinek! :haha:

Grat Shirahime! :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Grat Kvikveg! :)
És mindenki másnak, aki az utóbbi napokban kiérdemelte!

HVp213

Grat Kvikveg ismét felvállalod igazi valód! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: Kvikvegdiplomas matematikus vagyok!!! Az Isten se ment meg a kockafejusegtol!!!
Részvétem.

Meske

GRAT KVIKVEG!!!!! :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Sidney

Gratula Kvikveg!!!  :jee:

Moha

Grat a diplomához Kvikveg! :appl:

Kvikveg

#10306
Quote from: HVp213Grat Kvikveg ismét felvállalod igazi valód! :jee:
O hogyne, ezt nalam mindig csak atmenetileg nyomja el vmi mas. Most eppen onmaga fogja. Meg friss ropogos uj avatar. Modositas alatt. :D
edit: amm, megsem.

Quote from: katzRészvétem.
:lul:  Valami ilyesmi kommentet mar vartam... :D

Koszi mindenkinek!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Gratulálok a jogosítványhoz RE@L!
Gratulálok Kvikveg a diplomához!
Köszönöm RE@L, Djinn!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

syeren

Gratula Kvikveg !!!!  :jee:

Relunx

Grat Kvikveg!

Relunx

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: NecridGrat Kvikveg! :jee:
Huzzá bele "teso" kezdesz lemaradni... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213Huzzá bele "teso" kezdesz lemaradni... :p
nincs idöm fórumazgatni mostanában jövö héten lesz KRESZ vizsgám..sokat tanulok :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

#10313
Quote from: Necridnincs idöm fórumazgatni mostanában jövö héten lesz KRESZ vizsgám..sokat tanulok :(
SOKKK sikert! :jee:  A kressz nem nehéz majd utána... (de azé ne hanyagolj minket, mert! :__devil: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

#10314
Quote from: HVp213SOKKK sikert! :jee:  A kressz nem nehéz majd utána... (de azé ne hanygolj minket, mert! :__devil: )
nincs semmi hanyag ,Rotinnal meg Forgalommal nem hiszem hogy lesz bajom mert már 2 eve vezetek köcsit vagyis vágom , csak érted mivel külföldi vok az a kresz nyelv kicsit bonyult nem mindig értem a kérdést..:(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

#10315
Quote from: NecridSemmi harag nincs ,Rotinnal meg Forgalommal nem hiszem hogy lesz bajom mert már 2 eve vezetek köcsit vagyis vágom , csak érted mivel külföldi vok az a kresz nyelv kicsit bonyult nem mindig értem a kérdést..:(
NEm harag hanyag! bocs elirtam :p

Edit: tudod mit jelent a szó? :eeek: :p

edit 2: kitöröltem nincs 600 postom BIBIBI:hehe:

Edit 3: légy résen és akkor te leszöl az elsõ  :jee:

Edit 4: Relunx: Nincs 600 postom!!!!!!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

#10316
Quote from: HVp213NEm harag hanyag! bocs elirtam :p
jólvan  :lul:

Edit: vágom mit jelent.

Edit: nah nyomjál egy postot és hagy legyek én az elsö aki gratulál neked a 600-ért!!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: Necridjólvan  :lul:
csak érdeklõdöm tudod mit jelent a szó?? :eeek: :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213csak érdeklõdöm tudod mit jelent a szó?? :eeek: :p
Vágom...Amugy GRAT a 600-hoz!! jee én vok az elsö aki megirta.. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

PreGrat néked HVp213 a 600-hoz!
És Sok siker a KRESZ-hez Necrid!

Relunx