Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

HVp213

Boldog szülinapot Freyja!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Happy Birthday Freyja!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

BoLdOg SzÜlInApOt Freyja! :appl:

Raggie

Quote from: DjinnMost mit nevettek? Tényleg van engedélyem!! :hehe:
Jóvanna, csak izélgetünk! ;) :D

BSZ Freyja! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Alkyra

Boldog SzÜlinapot Freyja!!!!!

Necrid^

Grat Moha 3300hoz :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Boldog Szülinapot Freyja! :appl:
Grat Moha a 3,3k-hoz! :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Boldog Születésnapot Freyja!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Grat Moha a 3,3 tonnához!
Az már búzában sem rossz termés!

Lythis

Boldog Szülinapot mindenkinek, akinek most van, vagy a közelmúltban volt!!
 És persze le a kalappal az atompostolók elõtt is!! :tezsvir:  :appl:

HVp213

Grat Lythis a 213 posthoz! :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Kösz a gratokat Necrid, Darkstar, HVp213!
Quote from: PirulaGrat Moha a 3,3 tonnához!
Az már búzában sem rossz termés!
:D:D Köszi!

Neked is kösz Lythis!

sirtomi

Grat Moha a 3300-hoz!

Ramiz

Quote from: DjinnMost mit nevettek? Tényleg van engedélyem!! :hehe:
Nekem is, csak Vili még nem tudja. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: HVp213Grat Lythis a 213 posthoz! :p
:merci:

Kuroi Tenshi

Na én is beszállok...  :lazza:

Tegnap volt a módszertani szigorlatom (analízis, lineáris algebra és programozás, valószínûségszámítás, stat I & II) mindez egyûtt egy nagyon para, atomdurva négyórás vizsgán ( :hogyaza: ), és...

a nyárival ellentétben...

MOST ÁTMENTEM!!  :kiraly:

SÕT... a matek része (amivel kirugdosni szokták az embereket) 68% lett... majdnem 80, de azt a feladatot benéztem...  :rolleyes:

A stat eredményét csak holnap délelõtt tudom meg.. lehet, hogy szóbelire is benntartanak... ( :rolleyes:  :__devil:  :eeek: )

Na ennyi. Ja és gratula mindenki másnak is, akinek van miért. Akinek nem, annak meg azért  :haha:

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiNa én is beszállok...  :lazza:

Tegnap volt a módszertani szigorlatom (analízis, lineáris algebra és programozás, valószínûségszámítás, stat I & II) mindez egyûtt egy nagyon para, atomdurva négyórás vizsgán ( :hogyaza: ), és...

a nyárival ellentétben...

MOST ÁTMENTEM!!  :kiraly:

SÕT... a matek része (amivel kirugdosni szokták az embereket) 68% lett... majdnem 80, de azt a feladatot benéztem...  :rolleyes:

A stat eredményét csak holnap délelõtt tudom meg.. lehet, hogy szóbelire is benntartanak... ( :rolleyes:  :__devil:  :eeek: )

Na ennyi. Ja és gratula mindenki másnak is, akinek van miért. Akinek nem, annak meg azért  :haha:

Grat Kuro_Tenshi!

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomiGrat Kuro_Tenshi!

Kösz! De lehet, hogy a mégparább része holnap jön a szóbelivel...  :eeek:

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiKösz! De lehet, hogy a mégparább része holnap jön a szóbelivel...  :eeek:
Akkor ahhoz egy kalappal :)

Lythis

Grat a vizsgákhoz Kuro_Tenshi! Nem kis teljesítmény hallod!
 Holnapihoz meg szintén sok sikert!

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisGrat a vizsgákhoz Kuro_Tenshi! Nem kis teljesítmény hallod!
 Holnapihoz meg szintén sok sikert!

Kösz!
Egy kalappal is megfelel ;)

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: LythisGrat a vizsgákhoz Kuro_Tenshi! Nem kis teljesítmény hallod!
 Holnapihoz meg szintén sok sikert!
Csatlakozom! :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Gratulálok Moha a 3300-hoz! :appl:
Gratulálok Kuro_Tenshi a sikeres szigorlathoz és sok sikert mára!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kuroi Tenshi

Hú... megkaptam a 4est és még szóbeliznem se kellett!!!  :kiraly:  :zen:

Kösz a gratulációkat meg jókívánságokat!  :merci: beaucoup, mes amis!!

sirtomi

Grat Xaga a 2000 -hez!

Necrid^

!! zeh-0002 agaX tarG
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Ca ne fait rien, Kuro_Tenshi! Mes felicitations! :jee:

Gratula Xaga a két ropogós ezreshez, és Moha a 3300-hoz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Grat Kuro_Tenshi & Xaga! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"