Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

kisvirag

:merci: all! (belegondoltam, hogy az elmult másfél hónapban (Abádszalók óta) majdnem 200at postoltam, elõtte másfél év alatt 400at... hümm :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

animoni

Én is Gratulálok mindenkinek mindenért!!! :jee:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Grat member kecsap! :jee:
Grat kisvirag! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Kongrat kisvirág és Vili a postfordulókhoz! :jee:

Vili, mostanában nem találkoztunk, gyere meetre!! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Thx! Necrid & Mazsom!

(lehet azé mer nem jártál meetekre :p most valszeg megyek de nem igérek semmit)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Grat a 900-hoz HVp213!

Necrid^

Naon :lol: az uj aláirásod Ramiz. Grat Hozza :D:D :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Damnatus

#11410
Boldog névnapot a Zsófiáknak!
(lehet, hogy nem emlékszem jól, Freyja, kisvirag)

Meske

Köszönöm szépen a gratulációkat! :merci:

Grat kisvirag a 600hoz!
Grat Alkyra a 666-hoz! :__devil:
Grat kecsap a member címhez!
Grat Pirula az 1100hoz!
Grat Nimlot a 100hoz!
Grat Hvp213213213213213213 a 900hoz!
Grat Moha a mustár-képû lányhoz! :D
Grat Ramiz a legújabb avatarodhoz! (érdekes, hogy akárhányszor feljövök, mindig más az avatarod... :rolleyes: Ezt biztos csak azért csinálod, hogy mindig kelljen neked is gratulálni! :hehe: )

Ja, és grat mindenkinek akit még kihagytam volna! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Grat Darkstar az 1300-hoz!

Moha

Grat Darkstar az 1300-hoz!
Grat Alkyra a sátáni post-számhoz!  :__devil: :)

Necrid^

Grat Darkstar a 1300hoz ill Moha a komoly aláirástért :jee:
Grat Alkyra :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

THX Meske!

Grat SötétCsillag! :jee:
Grat Moha-bá! :jee:
Grat Alkyra! :jee:
Grat Zimar! (bár nem érdemled meg mer lecserélted az általam készitett avatarod... :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Meske

Grat Darkstar az 1300hoz!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Lythis

Grat:
Darkstar - 1300post
Moha - új aláírás
Alkyra - 666
Nimlot - 100
 És persze grat a postfordulósoknak, és a szülinaposoknak!

Darkstar

Köszönöm mindenkinek! :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Damnatus

#11419
Grat Rounin az 1800-hoz!
BSz Emarsharae!
BSzAnWar!
BSz`ohGr!
Grat Nimlot a 100-hoz!

Alkyra

Köszönöm mindenkinek! ^^

Necrid^

Grat Rounin az 1800-hoz!
Happy Birthday Emarsharae, AnWar, `ohGr!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manu

Grat Ramiz az aláíráshoz! :cool: Kegyetlen mód kiütött :D :lul:

Ramiz

Quote from: ManuGrat Ramiz az aláíráshoz! :cool: Kegyetlen mód kiütött :D :lul:
:merci:
Csak nem magadra érvényesnek érezted? :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Itachi

Boldog szülinapot Emarsharae! Meg az összes többinek is,de õket még névbõl sem ismerem.(tény mostmár engem sem ismernek) :haha:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin

Quote from: Kurado(tény mostmár engem sem ismernek) :haha:

Azt te csak ne hidd :D Már rutinból felismertelek ;> (az aláírásodban szereplõ képecske elárult :hehe: )

Itachi

Quote from: RouninAzt te csak ne hidd :D Már rutinból felismertelek ;> (az aláírásodban szereplõ képecske elárult :hehe: )
Hehe, de ha kicseréltem volna ami még megtörténhet, akkor már nem menne... :rolleyes:  :haha:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Boldog Születésnapot Emarsharae!

Rounin

Quote from: KuradoHehe, de ha kicseréltem volna ami még megtörténhet, akkor már nem menne... :rolleyes:  :haha:

Location. Postszám. :P Tudod, feltûnõ egy új név sok-sok post-al, miközben egy másik hirtelenjében eltûnt :hehe:
Rutin meg az évek ;>

Boldog születésnapot Emersharae, köszönöm mindenkinek, aki észrevette az 1800-as bûntettem (miközben én nem is figyeltem -_-), illetõleg szeretnék egy nagy bíztató mosolyt küldeni mindenkinek aki rászolgált holmi gratulációra s mégsem kap tõlem. Nem vagytok egyedül... (éppenséggel túl sokan o.O)

Itachi

Quote from: RouninLocation. Postszám. :P Tudod, feltûnõ egy új név sok-sok post-al, miközben egy másik hirtelenjében eltûnt :hehe:
Rutin meg az évek ;>

Boldog születésnapot Emersharae, köszönöm mindenkinek, aki észrevette az 1800-as bûntettem (miközben én nem is figyeltem -_-), illetõleg szeretnék egy nagy bíztató mosolyt küldeni mindenkinek aki rászolgált holmi gratulációra s mégsem kap tõlem. Nem vagytok egyedül... (éppenséggel túl sokan o.O)
No igen alábecsülöm az emebrek megfigyelõképességet.My bad.
Amúgy utólag is gart az 1800 hoz. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"