Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Djinn

Gratulálok Ramiz az 5100-hoz! :appl:
Gratulálok Alkyra a 800-hoz! :appl:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"


sirtomi

Grat Alkyra!
Grat Ramiz!

Necrid^

Grat Alykra!:jee:
GRat Ramiz! :appl:
Pre-Grat sirtomi :jee:
Grat Kuro tenshi uj avahoz!! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Grat sirtomi az 1500-hoz, és az Otakusághoz!!:jee:
Grat Alkyra a 800-hoz, és az Addict-sághoz!!:jee:
:appl::appl:

sirtomi

:merci: Lythis és Necrid a pregratért! :)

Kuroi Tenshi

Kösz Necrid!

Grat SirTomi, most már hivatalsoan is nagy otaku ;) lettél! :jee:

sirtomi

Kösz Kuro_Tenshi! :)

Djinn

Gratulálok sirtomi az 1500-hoz! :appl:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Pirula

Quote from: Kuro_TenshiKösz Pirula, bár gitárokban kevésbé vagyok képben [color="#fcfcff"]bár annyira azért igen, hogy az PRS - Paul Reed Smith :p :)[/COLOR]. A Gibsonról, fõleg a minõség és ár ellentétes irányú haladásáról hallottam pár dolgot és néhány amekdotát; de ha érdekel, utánanézhetek.
Ha véletlen belefutsz egybe akkor elküldheted. PRS-t javítottam. :D Ilyen szép gitár nevét elgépelni...
Grat Ramiz & sirtomi! :)

sirtomi

:merci: Djinn és Pirula!

Slayer_Ace

Grat sirtomi:jee:

Kupo


HVp213

#12763
Grat Alkyra!:jee:
Grat Ramiz!:jee:
Grat Kuro_Tenshi!:jee:
Grat sirtomi!:jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

grat thrall az aláíráshoz... mindig újra és újra beugrok... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: HVp213Kuro_Tenshi!:jee:
Kösz Vili! :)

Sidney

Grat sirtomi & Kuro_Tenshi! :jee:

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Sidney

Csak most vettem észre Beren új aláírását... Tetszik! :jee: (Egyik kedvencem)

Danhibiki

Omedeto Alkyra a 800.psotodhoz:tezsvir:
És a többieknek is gartulálok akikrõl lemaradtam volna...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra


Ramiz

Hehh, Vili... Grat... jó sötét avatár... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Grat Alkyra a 800-hoz!

HVp213

Quote from: RamizHehh, Vili... Grat... jó sötét avatár... :D
THX!

(remélem csak az avatarom szinére céloztál a sötéttel:lazza: )
:haha:

Nem Bírtam ki sokk volt nekem ez a tömeges változás... (még a Master is... :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kupo

Grat HVp213 az új avatarhoz, és sighez, főleg a sig tetszik. :P

sirtomi

:merci: HVp213, Slayer_Ace, Kupo!

Grat az avatarhoz HVp213!
[SIZE="1"]Sin City -t szeretem[/SIZE]

HVp213

Köszi Kupo! (megpróbálok majd még EL-es kawai gifet csinálni...) eredetileg nem ezrt akartam de miközbe kerestem azta a jelenetet amit korábban kinéztem megakatt a szemem rajtuk ahhogy tömik arcuk... :D

THX sirtomi reméltem h vki felismeri! :)  ebből is tervezek még 1-2 képecskét de azok már ismét mozgok lesznek ha az Úr is ugy akarja :p

kérdés: Nem emléxik vki volt már vkinek a mostani avamhoz hasonloja mer igy Forumos környeztébe látva elég ismerős... (nem akarok olyan avat használni ami másnak már volt... :rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Köszi Kupo! (megpróbálok majd még EL-es kawai gifet csinálni...) eredetileg nem ezrt akartam de miközbe kerestem azta a jelenetet amit korábban kinéztem megakatt a szemem rajtuk ahhogy tömik arcuk... :D
Szerintem úgy néznek ki, mint akik fuldokolnak...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: RamizSzerintem úgy néznek ki, mint akik fuldokolnak...
:bruhuhu: Meg akarod bántani szegény érzékeny lelkem...:beken:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Quote from: HVp213Köszi Kupo! (megpróbálok majd még EL-es kawai gifet csinálni...) eredetileg nem ezrt akartam de miközbe kerestem azta a jelenetet amit korábban kinéztem megakatt a szemem rajtuk ahhogy tömik arcuk... :D

THX sirtomi reméltem h vki felismeri! :)  ebbõl is tervezek még 1-2 képecskét de azok már ismét mozgok lesznek ha az Úr is ugy akarja :p

kérdés: Nem emléxik vki volt már vkinek a mostani avamhoz hasonloja mer igy Forumos környeztébe látva elég ismerõs... (nem akarok olyan avat használni ami másnak már volt... :rolleyes: )
Ilyen avatarja szerintem még nem volt sokaknak. Egy mozgó gifre kiváncsi lennék. Õ volt az egyik kedvenc szereplõm a filmben, és egyben az egyik legdurvább szereplõ is szerintem. A Gyûrûk Ura után furcsa volt ilyen szerepben a srác :)