Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: HVp213Grat Danhibiki! :jee:
Quote from: YakumoGrat Danhibiki a 800-hoz! :jee: :kiraly:
Quote from: RamizGrat Danhibiki
Kösziii!:merci:
Grat Yakumo!:tezsvir:
Grat kisvirag!:appl:
Grat kvikveg! :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie GordonGrat Cobra az 1400-hoz és pregrat Kuro_Tenshi az 1300-hoz! ;) Csak így tovább mindenki!
Én is gratulálok, Cobra!
Kösz Raggie! Kösz Necrid, Yakumo, Kvikveg, DanHibiki, Vili hogy megelõlegeztétek :haha:
Grat Ramiz!
Grat White SeeD!
Grat Danhibiki!
Grat Yakumo!
Grat kisvirag!
PreGrat kvikveg!

:appl:

Yakumo


Cobra

Grat Kvikveg a 2500-hoz   :cool:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Grat Master 2500hoz :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Grat kisvirag!
Grat Yakumo!
Koszi mindenkinek!

Koszi Yakumonak, hogy kikovetelte, hogy fejezzem be az Alucardot, es grat magamnak, amiert raszantam magam, pedig utalok kepeket befejezni. Bal kesztyu kesz, mar csak a bal szeme es fel arca van hatra. Jajjajjajj... *panic on* De csakazertis! Fight! :mad::mad::mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

ahhhh Nesquik nyuszink elérte a 2500at? :rolleyes: :appl: :cool: grat @ Kviki :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Koszi! :)
Es vegre befejeztem a kepet. Ahhh... micsoda megkonnyebbules. Mar nem fogom elszurni a bal szemet. Mar megtettem. Namindegy. :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: blarkeNesquik nyuszink
:lol:

Grat Kvikveg a 2500-hoz! :)

Cobra

Nagyon repkednek ma a kerek postfordulók, grat Alkyra az 1000-hez  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lt. Simoan Blarke

ah télleg. grat @ Alkyra :appl:

[OFF]Moha, ennyit arról, hogy engem elõ lehetne hívni sötétkamrában, nem? :rolleyes:[/OFF]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Grat Alykra 1000 poszhoz!! :appl:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Grat Millenium Alkyra! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Grat az ezerhez Alkyra!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: KvikvegGrat kisvirag!
Grat Yakumo!
Koszi mindenkinek!

Koszi Yakumonak, hogy kikovetelte, hogy fejezzem be az Alucardot, es grat magamnak, amiert raszantam magam, pedig utalok kepeket befejezni. Bal kesztyu kesz, mar csak a bal szeme es fel arca van hatra. Jajjajjajj... *panic on* De csakazertis! Fight! :mad:
Thx a Gratot! :merci: Tanácsom: NO para, DO draw!!! ;)
Quote from: blarke[OFF]Moha, ennyit arról, hogy engem elõ lehetne hívni sötétkamrában, nem? [/OFF]
A kutya nem mondta, hogy esetleg nincs humorérzéked ami esetleg jó is:ejnye: Te is tudod, hogy Moha konkrét dologra utalt akkor, amiben igaza is volt. (SZVSZ) Off: off :3x3:

On: [COLOR="Red"][SIZE="4"]GRAT ALKYRA AZ EZERHEZ!!! [/SIZE][/COLOR]:hail: :kiraly: :whoah:

Ramiz

Grat Sir Agresszív Mazsom a 2500-höz! :appl: :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

#14207
Najóó... tudjátokámkiolvasvisszaennyipostot.....

[SIZE="5"][FONT="Arial Black"]GRAT MINDENKINEK AZÉRT AMIT ELÉRT![/FONT][/SIZE]
(feltéve ha elért vmit...XD.. just kiddin')

 Szóval mivel amikor rendszeresen nézem ezt a thread-et, lényegében semmi nem történik, de ha mondjuk balga módon egy hétig esetleg hanyagolom, akkor több dolog történik, mint ami az emberiség egyetemes története c lexikonban leledzik... ami mondjuk nem baj, csak egy ilyen link egyed, mint én nem biztos h tudja köveni. És mivel [ÖNREKLÁM] annyira rendes vagyok [/ÖNREKLÁM], és nem akarok megbántani senkit azzal h kihagyom, ezért megint hiperszupertitkos tiltott technikákhoz kell nyúlnom... TI tehettek róla...

[SIZE="9"][COLOR="DarkRed"]PÓTLÓLAGOS GIGA-GRAT NO JUTSU!![/COLOR]:D:D[/SIZE](tm)

Alkyra

:merci: mindekinek! Remélem tovább is tudok maradni köztetek sok kellemes élményt szerezve.

Ramiz

Grat Xaga a 2100-hez! :) Vagy inkább: !zeh-0012 a agaX tarG :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Grat Xaga 2100hoz ill a sikeres vizsgághoz! :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xaga


HVp213

#14212
Grat Master! :jee:
Grat kisvirag! :jee:
Grat Yakumo! :jee:
Grat Alkyra! :jee:
Grat Xaga!:jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213Grat Master! :jee:
Grat kisvirag! :jee:
Grat Yakumo! :jee:
Grat Alykra! :jee:
Grat Xaga!:jee:
Vártam már hogy valaki összesít. :)
Csatlakozom!

Mattanja

Great work done, Lee! You made me proud once again! :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kuroi Tenshi

Grat Alkyra!
Grat Raggie!
Grat Xaga!
:appl:

Xaga

Quote from: ShiroiGreat work done, Lee! You made me proud once again! :jee:
Arigatou Gai-Sensei

Arigatou mina!

Kuroi Tenshi

Darkstar, gratuláltunk már a 2100-hoz? :confused:

Ha még nem, akkor Grat! :appl:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiDarkstar, gratuláltunk már a 2100-hoz? :confused:

hm. nekem úgy tûnik, hogy nem. szóval :appl: @ Darkstar. :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Grat Manu! Jó kép avának! Bár nem értem, miért kéne csendben maradnunk... neki meg pláne nem kéne! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!