Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

melissa

én eddig flashget-et használtam csak rosszul. több szálon töltöttem és bannolva lettem. csak sajna nem tudtam, hogy ilyet nem lehet. ezért elnézést kérek nem fordul többet ilyen elõ és már mindent jól beállítottam. lehetséges, hogy lekerüljek a ban listáról?

ja és a flashget és a flashfxp között mi a különbség?

sirtomi

Quote from: melissaén eddig flashget-et használtam csak rosszul. több szálon töltöttem és bannolva lettem. csak sajna nem tudtam, hogy ilyet nem lehet. ezért elnézést kérek nem fordul többet ilyen elõ és már mindent jól beállítottam. lehetséges, hogy lekerüljek a ban listáról?

ja és a flashget és a flashfxp között mi a különbség?
A flashfxp egy ftp kliens. Inkább azt használd az ftp-rõl való letöltéshez.
A flashget egy webes letöltés vezérlõ.

melissa

köszi. ^.^ és azt megtudja mondani nekem valaki hol tudom elérni zsozsot?

Darkstar

Quote from: melissaköszi. ^.^ és azt megtudja mondani nekem valaki hol tudom elérni zsozsot?

Pm vagy E-mail. Mindkettõt megtalálod a profiljánál.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

melissa

írtam neki privátba már kb egy hónapja de még nem írt vissza :S

Ready2

öö flashfpx aztirja nekem, hogy:
530 only 2 connections per user allowed.

de en semmit nemvaltoztattam flashfxp beallitasan es meg par oraja ment. aztan kaptam egy discet es azota nemtok visszamenni. vki help! en lenni  :lame:

Darkstar

Ilyen néha velem is elõfordul, csak Total Commanderrel. Általában a gép újraindítása segít.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ready2

Quote from: DarkstarIlyen néha velem is elõfordul, csak Total Commanderrel. Általában a gép újraindítása segít.

ja probaltam restartot de nemsegitett.

Darkstar

Quote from: Ready2ja probaltam restartot de nemsegitett.
Milyen neted van?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ready2

Quote from: DarkstarMilyen neted van?

adsl szoval dinamic ip. restart utan kapok uj ip-t?

Darkstar

Quote from: Ready2adsl szoval dinamic ip. restart utan kapok uj ip-t?
Restartold a modemet, aztán a gépet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ready2

nemszamit ugytunik a mas ip. lehet hogy a username lett banolva?

Ready2

hop most egyszer csak megint beengedett :jee:
hogy mitortent azt nemtom de lenyeg hogy mar megy :)

tjhooker464

Hali! Az, hogy a letöltési sebesség töredékével tudok csak tölteni lehet azért, mert bannolva lett az ip címem? Úgytudom ezesetben fel sem tuudnék csatlakozni. Mi lehet a baj ha nem vagyok bannolva? :)  Elõre is köszi

Lothandar

Quote from: tjhooker464Hali! Az, hogy a letöltési sebesség töredékével tudok csak tölteni lehet azért, mert bannolva lett az ip címem? Úgytudom ezesetben fel sem tuudnék csatlakozni. Mi lehet a baj ha nem vagyok bannolva? :)  Elõre is köszi

Szar a connected?
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

meetrya

hello. vegre megtaláltam hova írjak.


nem sikerül bejelentkezni az ftpre, ezt az üzit kapom:

200 Type set to a
200 PORT command succesfull
425 unable to build data connection: operation timed out

+ kéri hogy ellenõrizzem jogosultságomat

ez azt jelenti hogy bannolva lettem igaz?

ahogy visszaolvastam, már többször is írtátok használjunk totalcommandert, és szeretném kérdezni milyen beálításokkal lehetne kapcsolódni, illetve lekerülhetnék-e a ban listáról?
bocsi a tudatlanságomért, de ha vki leírná többet nem okoznék gondot. köszönöm

meetrya

bár nem látom az ip-met a listán:eeek:

Moha

Kapcsold be a passzív módot! Javaslom nézd meg az aláírásomban lévõ linket!

Smilley

Sziasztok!

Tegnap dél óta nem tudok csatlakozni az ftp-re, pedig az IP-m nincs a ban-listán (egy kicsit böngésztem letöltés közben a mappák között, de különben nem csináltam semmi szabályellenest). Mondjuk innen (Bécsbõl) eddig is csak ritkán mûködött az ftp, de eddig ez az oldal se jött be. Alapból "Kapcsolathívási hiba" címszó alatt nem csatlakozik. Van valami kiút a helyzetembõl?

Cobra

A külföldi elérés le van tiltva az ftp-n. Írj zsozsonak pm-et, talán tud engedélyezni, ha fix IP-d van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Hasznalj magyar proxyt mast nem tudsz csinalni.

roland8510

Tudna nekek valaki segiteni hogy hogyan tudok magyar roxyt használni?

roland8510

úgy tünik elirtam egy picit a szavakat itt a javitása.
Tudna nekem valaki segiteni egy proxyt találni és hogy hogyan tudnám használni azt?

TES

En is hasonlo helyzetben vagyok, erdekes az hogy ket napot ment az ftp is es a web is utana szunet, par nap mulva ismet mukodott a web viszont az ftp nem. Most megint semmi se ftp se web, ide is csak webproxy-rol tudok irni. :(
Esetleg ha valaki tud proxyt amirol lehet ftp-zni megkoszonnem.
Ja, ping az van //www.usteam.hu-ra.

Thx.

Hidetora

Üdv!
Nem enged be az ftp szerver.  A kapcsolatot felveszi a kliens, de a felhasználónevem/jelszavam érvénytelennek mondja...

A felhasználónevem/jelszavam eddig élt, és működött, most nem.. Kértem újat, de semmi változás...
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Moha

Javaslom az aláírásomban lévő link tanulmányozását! Ugye a főoldali jelszavaddal próbálkozol, és nem azzal, amit a fórumon használsz?

Hidetora

Quote from: Moha on 2006-04-15, 14:42:21
Javaslom az aláírásomban lévő link tanulmányozását! Ugye a főoldali jelszavaddal próbálkozol, és nem azzal, amit a fórumon használsz?
A főoldalival.. Nincs tűzfal, proxy, passzív mód van... és eddig ment :)
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Hidetora

Esetleg IP ban? Otthol simán megy  :eek: Pedig a melóhely IP-t senki nem használja rajtam kívül! (Letiltottam az FTP-t mindenki másnak  :D, szal ...)
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

jettmoress

haho ...

Lenne egy kerdesem ... mi lehet az oka annak hogy se a web oldalra se az ftpre nem tudok fellepni   :confused:

Furcsalom hogy masoknak ez megy a kornyeken pedig ugyanaz az ISP van mindenkinek

THNX Jett Moress

Member

Dinamikus vagy állandó IP-t használsz?
(pontosabban ad a szolgáltató)

Ha dinamikus, téged elvileg nem lehet bannolni.