Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Elviraval utat tervezve atlagosan mennyi idot hagyjon az ember atszallasokra?
Ez a ket atszallasra 10 illetve 5 percet tervezett, de en ezt EROSEN optimistanak tartom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

15 perc, de jobb, ha több, bármikor késnek a vonatok 5-8 perceket. S Murphy miatt a tied fog késni, nem az, amelyikkel tovább mennél. Persze az sem mindegy, melyik állomás, a kisebb állomásokon, ugyanis kénytelen a két vonat bevárni egymást, mert csak 1 vágány van. De Fehérváron párszor már integethettem a vonatom hátuljának és várhattam a követekezőre 40-50 percet.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada

DB-vel jártam úgy, hogy a Müncheni 8 perces átszállás nem tetszett, ezért más időpontra vettem leárazva jegyet 68 perces átszállással.
[spoiler]A végén 7 percem volt átszállni  :_piszka: [/spoiler]

Moha

Hali,

Szerintetek egy frontend fejlesztő poziban mennyi lehet a reális bérigény? JavaScript, HTML, CSS + framework-ök. Nagy, nemzetközi fejlesztő cég, de ugye nem Budapest. Nem junior, de nem is senior pozi.