Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Pikkon

Lécci vki mondjon egy helyet, ahol vannak fent Yu gi oh részek, lehetõleg magyarul, de németül is megteszi

Amúgy szerintem jó anime ez, csak cseppet egyhangú, jobban szeretem a fightingolósokat, de nem rossz és az a jó, hogy van belõle rendes duel játék
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Squall99

Nem, a Kapzsi kancsó az egyik lap neve...pontosabban a Pot of Greed nek a magyar forditása  :jee:

Selba

megnyugodtam..:p

Squall99

Quote from: PikkonLécci vki mondjon egy helyet, ahol vannak fent Yu gi oh részek, lehetõleg magyarul, de németül is megteszi

Amúgy szerintem jó anime ez, csak cseppet egyhangú, jobban szeretem a fightingolósokat, de nem rossz és az a jó, hogy van belõle rendes duel játék

Az anime nem olyan rossz, csak az a gaz,hogy aki elkezdi fontolgatni, hogy elkezd komolyan jatszani az belenez a sorozatba.Es ugyebar mi mast latna , mint az elso egynehany reszt ...es konstatalja, hogy ennel kaotikusabb jatek nem igazan letezik... 2000 eletero es elso korben egy monster ami 3000 ut(Blue-eyes White Dragi)?  :lazza:
A Gx hez hasonlo szinvonalu sorozattal kellett volna kezdeni...szerintem.

Necrid^

Quote from: Squall99Az anime nem olyan rossz, csak az a gaz,hogy aki elkezdi fontolgatni, hogy elkezd komolyan jatszani az belenez a sorozatba.Es ugyebar mi mast latna , mint az elso egynehany reszt ...es konstatalja, hogy ennel kaotikusabb jatek nem igazan letezik... 2000 eletero es elso korben egy monster ami 3000 ut(Blue-eyes White Dragi)?  :lazza:
A Gx hez hasonlo szinvonalu sorozattal kellett volna kezdeni...szerintem.
A session 2 ben már nem 2000 hpval kezdik hanem 4000-el.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shugaru

Quote from: NecridA session 2 ben már nem 2000 hpval kezdik hanem 4000-el.
sõt késõbb már lessz olyan lehetõség is ahol az élet erõt is lehet turbozni

Necrid^

Quote from: Shugarusõt késõbb már lessz olyan lehetõség is ahol az élet erõt is lehet turbozni
Biztos, én eddig csak a session 2 ig néztem..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

QuoteOriginally Posted by Necrid
A session 2 ben már nem 2000 hpval kezdik hanem 4000-el.
Még a 4000 is kevés...a valóságban 8000-rõl kezdünk! És a legtöbb Yu-Gi-Oh game-ben is 8000-rõl kezdenek a játékosok.

Relunx

Raisu-Sama

De akkor túl rövidek lennének a valóságban a párbajok, azért van itt 8000 :) Ha viszont az animében is 8000 lenne, akkor sokkal tovább tartana leverni egy ellenfelet, és valjuk be, most se mindít sikerül egy rész alatt :)

Pikkon

Ha 8000 lenne, akkor évekig küzdenének...amilyen kiegyenlített játékok szoktak lenni néha...

Hol lehet letölteni német, vagy magyar yugi részeket elölrõl?
Eddig még nem találtam, de nagyon kéne...
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Relunx

Ne higyjétek hogy sokáig tartana...pl: egy summoned skull 2500-at üt...2x üt és 5000..és még tucatnyi ilyen monster van...nem beszélve a különbözõ sebzõ csapdákról...pl ceasfire (ha pl 6x szörnyike van a pályán)

Relunx

Raisu-Sama

Azt is vedd figyelembe, hogy a BEWD meg 3000-et üt, és Kaiba mégsem nyer a megidézése utáni körben  :rolleyes:

Relunx

Kaiba nem tud játzani...és kész! 1 lapra koncentrál...pedig egy jó kártyásnak több taktika is kell hogy legyen a paklijában...(bejött exódia és bye bye Blue Eyes...)

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxKaiba nem tud játzani...és kész! 1 lapra koncentrál...pedig egy jó kártyásnak több taktika is kell hogy legyen a paklijában...(bejött exódia és bye bye Blue Eyes...)

Relunx
Blue eyes egy fos...csak erö 3000, azt annyi..egy jó taktikkal még a 3 fejos sárkány és fos.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Jól beszélsz Necriid! Az erõ nem minden!

Relunx

Raisu-Sama

Ezzel csak arra akartam célozni, hogy ha 4000 hp-nál sem tud a BEWD 2-szer ütni, akkor 8000 hp-nál mért hagynák, hogy az ilyen böhömnagy monszták ütögessenek?

Maron

Quote from: RelunxKaiba nem tud játzani...és kész! 1 lapra koncentrál...pedig egy jó kártyásnak több taktika is kell hogy legyen a paklijában...(bejött exódia és bye bye Blue Eyes...)

Relunx

ÓÓÓ, ez csak az 1. rész, Kaiba tényleg jó kártyás (és nem elfogultságból mondomÖ.

Relunx

Kaiba NEM tud játszani! Erre ismét egy példa: a Battle City végén amikor Yugi val harcolt, akkor a Monster Reborn-nal egy Blue-Eyes-t hívott vissza (hogy azután polimerizációval egyesítse a másik kettõvel) DE helyette simán visszahívhatta volna Obelisket, és ezzel simán megnyerte voélna a meccset. Ebbõl is látszik hogy az anime és a valódi játék különbözik...

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxEbbõl is látszik hogy az anime és a valódi játék különbözik...

Relunx
Ez nem kifejezés..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Vhol azt olvastam hogy a Yu-Gi-Oh GX vmi 224 részes! Ez igaz? Ezt is jól elhuzzák...

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxVhol azt olvastam hogy a Yu-Gi-Oh GX vmi 224 részes! Ez igaz? Ezt is jól elhuzzák...

Relunx
Tévedtél csak 210 részes :p Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Visszatérve Kaibara, nemcsak õ hülye, de néha egy-két emberke is az! Sztem az egyedüli jól és okosan játszó karakter az Joey! Õ mindig mindet a szerencsére bíz! (pl Gambel, Angel Dice, Skull Dice stb.) Egyszer csináéltam is egy ilyen paklit, és tökre bevállt! A legojbb párbaja az az volt amikor a Waking the Dragons-ban vmi csávóval küzdött akinek 0 ATK-s mondsterjei voltak, meg vmi mecha-ruhája, és asszem Mai-ért küzdöttek...na az jó meccs volt!

Relunx

SaiyaGin

Quote from: RelunxA legojbb párbaja az az volt amikor a Waking the Dragons-ban vmi csávóval küzdött akinek 0 ATK-s mondsterjei voltak, meg vmi mecha-ruhája, és asszem Mai-ért küzdöttek...na az jó meccs volt!

Relunx

Valon.  ;) A robotkártyákat bírtam.  :jee:

Raisu-Sama

Quote from: RelunxKaiba NEM tud játszani! Erre ismét egy példa: a Battle City végén amikor Yugi val harcolt, akkor a Monster Reborn-nal egy Blue-Eyes-t hívott vissza (hogy azután polimerizációval egyesítse a másik kettõvel) DE helyette simán visszahívhatta volna Obelisket, és ezzel simán megnyerte voélna a meccset. Ebbõl is látszik hogy az anime és a valódi játék különbözik...

Relunx

Hát igen, csak Obeliskre a varázslatok össz-vissz 1(!) körig hatnak (mint minden más Istenre), és nem biztos, hogy 1 kör elég lett volna :P

Amúgy a GX 42. részénél jár, és valószínûleg csak 52 részes lesz.

Quote from: NecridTévedtél csak 210 részes  Click

Ez a sima DM eplist-je, és még csak nem is teljes...

SaiyaGin

Ma, az RTL2 napi Yu-Gi-Oh adagjának megtekintése után felmerült bennem a kérdés: a játékosok már a sorozat elején is éreztek fájdalmakat, amikor egy szörnyük megsemmisült (vagyis LP-t vesztettek), vagy ha egy kártya használatának érdekében feláldoztak valamennyit az LP-jükbõl? Valahogy nem emlékszem, hogy a Duelist Kingdomban is összevissza szenvedtek volna a párbajok alatt. (Persze az igaz, hogy azokat a részeket elég régen láttam.  ;))
Egyáltalán, ha a játék ilyen fájdalmas, hogyhogy még mindig ilyen népszerû?

Raisu-Sama

Nem, csak amióta Kaiba elõjött a Duel Disk V2.0-val, azóta fájdalmas. De egyébként ez tényleg egy jó kérdés, hogy miért fáj az embernek, ha egy hologram leüt egy hologramot XD Amúgy az bezzeg nem fáj nekik, amikor LP-t áldoznak XD

Necrid^

Quote from: Raisu-SamaNem, csak amióta Kaiba elõjött a Duel Disk V2.0-val, azóta fájdalmas. De egyébként ez tényleg egy jó kérdés, hogy miért fáj az embernek, ha egy hologram leüt egy hologramot XD Amúgy az bezzeg nem fáj nekik, amikor LP-t áldoznak XD
Szánalmas az egész ugy ahogy van..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raisu-Sama

Igen, elsõre is felfogtuk a véleményed a sorozatról -_-" Egyébként ki tudja mennyire élethû a Solid Vision. A mangában amikor Kaiba az 1.0-s Duel Disk-et használja azt mondják, hogy még a szörnyek szagát is lehetett érezni.

Relunx

Kérdés: a forumozók közül van vki aki élõben is játsza a játékot? (vagy a legtöbben csak nézik az animét ill. gameboy advance emulátorral nyomják)

Relunx

Raisu-Sama

Én! Bár már elég rég nem vettem kieget. Jövõhéten asszem megveszem a Dragon's Raor Structure Deck-et és összerakom végre a sárkány paklimat :D