Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: katznyamm-nyamm. Finomabb mint a vodka-naracs?
A vodka-narancsnak több a narancs íze, de ez ütõsebb :D
Postán lehet ilyesmit küldeni? Mert akkor küldhetek.

sirtomi

Elmentem  lángososnak. Végre egy zsíros állás!

sirtomi

Egy mikrobusz haladt Budapesten az Andrássy úton a Hõsök tere felõl a belváros felé. A sofõr nem nagyon ismerte a járást errefelé, mert folyamatosan balra indexelt, arra akart kanyarodni, amit ezen a szakaszon jó hosszan nem lehet.

Leste az utcákat, és elég lassan haladt a belsõ sávban.

Mögötte egy batár-nagy fekete BMW sötötített üvegekkel nagyon hamar megunta a lassú tempót, és huzamos dudálásal próbálta a furgont jobb belátásra bírni.

A sokadik dudaszóra kinyúlt egy kéz a mikrobuszból és jól bemutatott a bömbinek.

Erre a BMW kurva gyorsan megelõzte, keresztben eléállt, és kiugrált belõle négy tipikusan nagy darab kopasz cigány.

Az egyik a furgonhoz lépett, feltépte a sofõr ajtaját, majd hanyatt bukfencezett. A sofõr a szép rúgás után ki is szállt, és sebtében megverte a többi hármat is.

A mutatvány elég nagy népszerûségre tett szert az Andrássy út közönsége körében.

Az rendezvény fénypontjaként egy szakadt kanárisárga kiskocsiból kikiabált egy pasas a levitézlett "gengsztereknek":

- Látod, cigány? Ezért kellett volna megtanulnod olvasni!

A mikrobusz oldalára ugyanis ez volt írva jó nagy betûkkel: Fehérorosz Karateválogatott

A válogatott ki se szállt, csak röhögött a kocsiban. A sofõr intézte az egészet, bár lehet, hogy õ is versenyzõ volt.

(valami ifjúsági karate európabajnokság volt Pesten azidõtájt)

(Valakit tudja, hogy igaz-e a történet?)

TurboK

Quote from: Kuro_Tenshi:lul:  :lul: az mehetne a lol-topicba is  :lul:
van egy másik lol-topic?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

sirtomi

Egy öregember üldögél egy padon. Odaül mellé egy menõ punk csávó a szivárvány színeiben játszó hajjal. Az öreg csak bámul rá. Végül a punk nem bírja tovább és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer berúgtam és megkeféltem egy papagájt. Pont azon gondolkodtam, nem te vagy-e a fiam.
 

Anyuka a kamasz fiához:
- Kisfiam, van már barátnõd?
- Van. -feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a combjával összeszorította a füleimet...
 

- Elnézést uram, volna szíves segíteni egy szegény, szerencsétlen, éhezõ, munkanélküli emberen, akinek nincs egy fillérje sem, és minden vagyona ez a rövidcsövû vadászpuska?

Kuroi Tenshi

Quote from: TurboKvan egy másik lol-topic?
Ööö... hoppá...  :oops:

Akkor hogy ne legyen ez a post is felesleges:

Magyarország térképét újra kell rajzolni: ugyanis manapság a csodával határos...

Akármilyen rossz is a kölök, adókedvezménynek megteszi...

A tiszta lelkiismeret a rossz emlékezet jele.

Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja mit gondol, a másiknak vannak barátai...

Tizenegyféle ember létezik: vannak, akik értenek a kettes számrendszerhez, és vannak, akik nem...

"There's no place like 127.0.0.1" ...

Az emberiség két nagy talánya: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

A szerelmes férfi nem teljes ember, amíg nem házasodik. Utána már teljesen kész lesz...

"Még nem vagyok 30, csak 24 +Áfa..."

Olyan világban élünk, ahol a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szerek valódi citromot...

sirtomi

Jack és Joe baromira le akarják inni magukat, de csupán egy dollárjuk van. Jack kitalálja, vegyenek belõle egy hot-dogot, amibõl a virslit a gatyájába teszi, és a megbeszéltek szerint cselekednek. Belépnek a kocsmába, isznak egy csomót, majd amikor fizetésre kerülne a sor, Jack kigombolja a sliccét, elõveszi a virslit és Joe letérdelve szopogatja. A kocsmáros erre azonnal kidobja õket, fizetés nélkül. Annyira beválik a trükk, hogy egymás után keresik fel a kocsmákat. A hetedik után azt mondja Joe:
- Te, én már nagyon unom, hogy mindig le kell térdelnem!
- Te panaszkodsz? A negyedik kocsmában elvesztettem a virslit.

Kvikveg

http://www.outpostnine.com/editorials/teacher66.html

Levelezopartnerek tema. Japan diakok probaljak dekodolni az amerikai diakok leveleit. :D

"
There was one letter though that really threw everyone for a loop, including the teacher. The American student was talking about his favorite holidays, and he wrote something to the extent of "My favorite holidays are Thanksgiving, Christmas, and Easter, which is the resurrection of Jesus."

I'm sure most if not all of you reading have had some experience studying at least a second language. Now, try to think about how to say "resurrection of Jesus" in your non-native language. ...Kinda hard, isn't it? Now imagine a Japanese schoolboy trying to make sense of this sentence, when just a few weeks ago he was working on "I have many comic books." And THEN factor in that Japan isn't really a Christian society*, and there's no reason why they'd even know who Jesus is.

...Yeah.

*There is Christianity in Japan, but it's by no means the norm.

Even the teacher was baffled by this, so they called me over to help. "Well, resurrection means when someone who's died comes back to life." I explained to the student. He nods in understanding. "Okay," he says, "now, who's this Jesus character?" Again, Christmas in Japan is all about the man in the big red suit. "Well, Jesus was a man..." I start to say. Before I can even finish my sentence, the boy looks up and me and says "Oh! So, Jesus was a zombie then?"

........................................................Yes.

Puts an entirely different spin on the Good Book, don't it? But if Hollywood ever makes a movie out of Jesus the Zombie (No. Please God, no. By the love of Erik Estrada, no.), I demand royalities.
"
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

#5258
"We are Borg. Resistance is futile."

Ez nagyon ütött :D Micsoda társadalomkritika ;)

De a legvége a legfájdalmasabb :rotflol:

Rounin

#5259
- Hello, are you there?
 - Yes, who are you please?
 - I'm Watt.
 - What's your name?
 - Watt's my name.
 - Yes, what's your name?
 - My name is John Watt.
 - John what?
 - Yes, are you Jones?
 - No I'm Knott.
 - Will you tell me your name then?
 - Will Knott.
 - Why not?
 - My name is Knott.
 - Not what?
 - Not Watt, Knott.
 - What?

Ende.

Edit:

És egy vers:

Én elmentem a vásárba fél pénzzel,
Windowst vettem másolt CD-n fél pénzzel,
Windows mondja Kék Halál,
Kárikittyom büdös windows, mégis van egy fél pénzem.

Visszamentem a vásárba fél pénzzel,
Megkerestem a zugárust fél pénzzel,
Árus mondja: "Kell ápdét!"
Kárikittyom édes ápdét, mégis van egy fél pénzem.

Hazamentem a vásárból ápdéttel,
Telepítek, installálok két kézzel,
Windows mondja 0E,
Kárikittyom a jó anyád, de még van egy fél pénzem.

Én elmentem szám. tech. boltba fél pénzzel,
Hardvert vettem szám. tech. boltba fél pénzzel,
Hardver mondja krr-krr-bumm,
Kárikittyom drága hardver, nem bírom ezt ép ésszel.

Lecseréltem az egészet, részletre,
Gatyám ráment, már nem eszek 2 éve,
A gépem már elavult,
Kárikittyom sörre költöm, ha lesz megint fél pénzem.

A szótagszám nem perfekt, de üt ^^

Necrid^

Quote from: RouninWatt & Knott.

Ez naon beteg.. fajt a szivem a röhögéstól :lol: :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Nezzetek el a http://szotar.sztaki.hu/angol-magyar  oldalra, sirva rohogok a gumikacsas sztorin es a forditogepes hulyesegeken, melyek szerint:

schwarzeneggergovernor.com. Ez az oldal nem viccel. Schwarzenegger valószínûleg tényleg így beszélne magyarul. Mint ahogy sokáig így beszélt angolul is, de aztán aki röhögött rajta azért visszajött a jövõbõl és lelõtte a jelenben, de ez már a múlt. Az oldal feltehetõen a Tranexp fordítójával készült. A magyar tudása alapján ez a fordító arra jó, hogy végképp elvegye a kedvünk a gépi fordítástól. Ebbe a rendszerbe nem voltak képesek beintegrálni a magyarhoz hasonló nyelvek agglutinációs szabályait, ezért a ragokat jó angolosan a szavak elé rakja. Például "-ra Október7, 2003, a hasznáért a Gyerekek -ból Kalifornia, Szürke Dávid leszvéget ér". Szép. A másik, ami egy remek stratégia a Tranexp részérõl, hogy ha nem talál meg egy szót, akkor a legközelebbi hozzá hasonló szó fordítását adja meg. Ennek megfelelõen Svarci kormányzójelölt csapatának tagjai voltak:

Körömvirág Meggyóntat
Nyúltelep Pohárszék
Gazdag Riordan
György Schultz
Rabol Bõgni
Jaime Megmászik (áll és Szállít)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Örömmel értesítjük partnereinket, hogy több évtizedes múlttal rendelkezõ iskolánk új képzési iránnyal bõvítette választékát, így
intézményünk 2005.július 1-tõl posztgraduális felvételt hirdet

OKLEVELES KOCSMAI ALKALMI VITAPARTNER
szakirányú továbbképzésre
A posztgraduális képzés idõtartama: A tanuló képességei és állóképessége alapján minimum 4 félév.
Jelentkezés feltétele: Rendszeres, hosszú ideje tartó, tanúkkal igazolt jelentékeny mennyiségû alkoholfogyasztás, vérvizsgálati lappal
igazolt megemelkedett májenzimszintek, megnagyobbodott vagy cirrotikus máj, szellemi hanyatlás kezdeti jelei, esetleg végsõ stádiuma.
Jelentkezési határidõ: Folyamatos.
A képzés önköltséges, melynek összege 20.000,-Ft/fo/szemeszter, amely az évi megvásárolt alkoholtermékek jövedéki adójából leírható, kaparós sorsjegyre váltható, vagy kihelyezett tanszékeinken egyszeri alkalommal kisfröccsre beváltható - ebben az esetben a beváltott mennyiség másra át nem ruházható és haza nem vihetõ. A tandíj a vizsgadíjakat is magában foglalja, mely a képzés ideje alatt nem változik, nem tartalmazza viszont a tanszerek - sör, bor, rövid - árát, és a detoxikációs költségeket sem.
A képzés elméleti és gyakorlati oktatást is magában foglal, melynek részei:
- A kultúrált alkoholfogyasztás szabályainak megismerése, és ezek figyelmen kívül hagyásának aktív begyakorlása.
- Az alkohol élettani hatásainak ismertetése, és ezek minden egyes alkalommal való látványos bemutatása.
- Támolygás, dülöngélés, támaszkodás, fejingás, szem-, kéz- láb- és egyéb testrészremegés elsajátítása.
- Hõzöngés.
- Káromkodás.
- Dajdajozás.
- Vitapartner szülei, nagyszülei, rokonai, családtagjainak nemi, faji, felekezeti, politikai, világnézeti és foglakozási hovatartozásának beható ismerete (amennyiben ez nem ismert, úgy feltételezések gyors kialakítása, és azok tényként való elfogadása), és ezen ismeretek vagy feltételezések kihasználása, esetleg az illetõ családtag vagy vitapartner cselekvésre való felszólításával kombinálva, illetve ehhez kapcsolódó példamondatok betanulása.
- Bulvársajtó beható ismerete, az ott közölt események, tények, fotók, közlések, cikkek tartalmának tényként való elfogadása, és ennek az igazságnak másokra való ráerõltetésének begyakorlása.
- Hipnózis segítségével segítjük tanulóinkat az önmagukba vetett tévedhetetlenség tudatának erõsítésében.
- Hülyeségeken való tartós megsértõdés elsajátítása.
- Survivor képzés: tanulóink érzékeinek élesítésével és a fontosabb csomópontok megismertetésével a tanulóink képessé válnak arra, hogy Budapest bármely pontján eszmélve pár percen belül megtalálják legközelebbi kihelyezett tanszékünket (vö.: kocsma, talponálló, italmérõ, késdobáló).
- Alkoholismeret: érzékek kifejlesztése az igényes alkoholtartalmú italok felismerésére, majd ezen érzékek totális eltompítása.
- Kocsmai folklórismeret: ivós nóták, dalok, alkoholista anekdoták, városi legendák ismertetése.
- Család, barátok, rokonok intõ szavainak, jótanácsainak, aggódásának ignorálása.
- Segédeszközök (szotyi, mogyi, töki) szakszerû használatának elsajátítása extrém körülmények (lebegés, forgás, hanyattfekvés, súlytalansági között is.
- Hitelelmélet: hitelfelvétel gyakorlati és elméleti alapjai, hitelkérelem benyújtásának elsajátítása, kéregetés, ígérgetés.

A 4. félév szakdolgozat írásával, szóbeli és gyakorlati záróvizsgával zárul. Amennyiben már nem tud írni, esetleg beszélni sem, úgy a
gyakorlati vizsgát is elfogadjuk, a vizsgán való hányás azonban kizáró ok bármelyik tanszékünk területérõl. Amennyiben minden vizsgája sikeres, úgy évet ismételhet, de egyébként is.

A képzés helye: bármely kihelyezett tanszékünkön.


Kuroi Tenshi

Jó képek, katz!  :lul:

Az MS egér kissé túlzásba van vive: elég lenne rajta két gomb, egy görgetõ, meg egy gomb, "Ctrl+Alt+Del" felirattal  :haha:
Vagy egy gomb, amit megnyomva lehet újrabootolni a windows... és egy másik, amelyik meg az aspirint meg valami nyugtatót adagol  :D

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiJó képek, katz!  :lul:

Az MS egér kissé túlzásba van vive: elég lenne rajta két gomb, egy görgetõ, meg egy gomb, "Ctrl+Alt+Del" felirattal  :haha:
Vagy egy gomb, amit megnyomva lehet újrabootolni a windows... és egy másik, amelyik meg az aspirint meg valami nyugtatót adagol  :D
Azért MS mert túlzásba van víve  :haha:

Moha

Quote from: katzA magyar ötletesség...
:lul: :rotflol: A reklámozók meg k'pják be a... :D

Kvikveg

:lol: Kutyuli csonttal.  :rolleyes:
Ooooo.. oooo... Magyar otletesseget valaki magyarazza el!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: KvikvegOoooo.. oooo... Magyar otletesseget valaki magyarazza el!


Olvasd össze a két termék nevét.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Kvikveg:lol: Kutyuli csonttal.  :rolleyes:
Ooooo.. oooo... Magyar otletesseget valaki magyarazza el!

A fa után ott van a "szomat" :hehe:

Kvikveg

Quote from: RouninA fa után ott van a "szomat" :hehe:
Jaj.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegOoooo.. oooo... Magyar otletesseget valaki magyarazza el!
Úgy látszik, a nõknek ez nem megy elsõre :hehe: Meskét is rá kellett vezetnem.
Dehát világos: a hímek azért mégis máshogy közelitik meg az ilyesmit, hiszen nekik.... :p

katz

Quote from: MohaÚgy látszik, a nõknek ez nem megy elsõre :hehe: Meskét is rá kellett vezetnem.
Dehát világos: a hímek azért mégis máshogy közelitik meg az ilyesmit, hiszen nekik.... :p
:lol:

Lythis

Elõre megkérnék mindenkit, aki esetleg sértõnek találja, hogy ne vegye magára a dolgot, mert nem sárdobálásnak szántam.

Az Egyedül Igaz és Isteni Egyház négy szemeszteres kurzust indít
"Te is csak egy hitvány, bûnös féreg vagy"
címmel a MMH (Mindenki Más Hazudik) tanszék támogatasával.

Az elôadássorozat tematikája:

      1. évfolyam

I. szemeszter

    * Bevezetés az alapfokú dogmatizmusba és demagógiába "Másnak ne higgy, mást ne ismerj" címmel
    * Agresszív hittérítés

II. szemeszter

    * Haladó dogmatizmus és demagógia
    * Kezdô mellébeszéléstan
    * Alapozó vaskalap- és szemellenzôhasználat

A szemeszter végén kollokvium, melynek követelménye minimum 70%-os bûntudat- és kisebbségi-komplexusébresztés egy 100 fôs csoportban.

      2. évfolyam

III. szemeszter

    * Bevezetés a kínzóeszköztanba. A 6. héten az építési feladat tervrajzának beadása. A 14. héten a kész eszköz bemutatása a tankörkonzulensnél.
    * Bevezetés a lelki terror és a csoportpszichózis degeneratív hatásaiba.

Kötelezôen választható tárgyak:

    * boszorkány- és eretnekégetés, ezen belül hatékonyságvizsgálat
    * a Néró-módszer és gyakorlati alkalmazásai

IV. szemeszter

    * Haladó kínzóeszköztan, különös tekintettel a hagyományos és modern háztartási eszközök (horgoló- és kötôtû, turmixgép, konyhamalac, kenyérszelô, sövény- és fûnyíró, stb.) szerepére a hatékony meggyôzésben. (fakultatív lehetôségként a "Kenjünk mindent Istenre" modul).

A szemeszter végén szigorlat:

    * dogmatizmusból, demagógiából, kínzóeszköztanból szóbeli-írásbeli;
    * felsôfokú kínzóeszköztanból gyakorlati vizsgaként komplex kínzóhálózat elektro-, piro- és chemoterror alkalmazásával

      Ajánlott irodalom, jegyzetek:

   
Tomas Torquemada:    Inkvizíció I., gyakorlat I.
Tomas Torquemada:    Marcang és fájás. Kézikönyv a leggyakoribb kínzóeszközökhöz a szerzô rajzaival.
Tomas Torquemada:    Igne ferroque, vel de persuasione recta (tûzzel-vassal, avagy a helyes rábeszélésrôl) 2 kötet.
XI. Impius pápa:    Igazam van, mert azt mondom. Jegyzet.
Pater Improbus:    Megdöglötök mind, ti férgek. A lelki terror szépsége.
Pater Improbus:    Mens timens in corpore fracto (megtört testben félô lélek Kombinált kínzás és demagógia, elmélet és gyakorlat.

sirtomi


Mattanja

Szerintem halál jó. Azt hiszem újra tanulni fogok...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: LythisElõre megkérnék mindenkit, aki esetleg sértõnek találja, hogy ne vegye magára a dolgot, mert nem sárdobálásnak szántam.
Lehet, hogy most le leszek utálva, de nekem ezzel a szívembe loptad magad;)
Félreértés ne essék, nem vagyok sátánista, nem vagyok Istenkáromló sem és nem vagyok a vallásosság ellenzõje sem. Hiszem, hogy van egy Felsõbb erõ valamilyen formában. De az egyházat sosem bírtam és a népbutítást!  :ad:

sirtomi

Quote from: YakumoLehet, hogy most le leszek utálva, de nekem ezzel a szívembe loptad magad;)
Félreértés ne essék, nem vagyok sátánista, nem vagyok Istenkáromló sem és nem vagyok a vallásosság ellenzõje sem. Hiszem, hogy van egy Felsõbb erõ valamilyen formában. De az egyházat sosem bírtam és a népbutítást!  :ad:
Csatlakozom. Csak nem utál meg senki ezért, de hasonlóan gondolkodom :)

Yakumo

Quote from: sirtomiCsatlakozom. Csak nem utál meg senki ezért, de hasonlóan gondolkodom :)
:zen:  :tezsvir:

Necrid^

Quote from: LythisAz elôadássorozat tematikája:
(....)
.
lol Az igen. :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!