Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Raggie Gordon:confused: Nemertem....
Nem akartam írni, de ha már nem vagyok egyedül  :rolleyes:
Én sem értem.

Raggie

#5821
Quote from: sirtomiNem akartam írni, de ha már nem vagyok egyedül  :rolleyes:
Én sem értem.
Biztos valami szabadkõmûves poén! ;) :D

Más: egy naggyon hibbant oldal(Zod a világ ura)

És egy nem olyan hülye oldal, ez inkább érdekes(klikkelés nélküli kezelõfelület!!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie Gordon:confused: Nemertem....

A neuromanceres dolgot, vagy a képet? A képet biztosan.. wallhack = cheat, amivel átlátsz a falon (Counter Strike-osok elõnyben ;> ). Innentõl nem kell magyarázni.

A neuromanceres dolog Ramiz azon beszólására ment, hogy minek a gépeléshez bill.? Innentõl tessék William Gibsont olvasni (és a híres Neuromancert)

Ende :p

sirtomi

Quote from: RouninA neuromanceres dolgot, vagy a képet? A képet biztosan.. wallhack = cheat, amivel átlátsz a falon (Counter Strike-osok elõnyben ;> ). Innentõl nem kell magyarázni.
Aha. Én nem vagyok CS-s. Szóval ezért nem értettem.

Necrid^

wallhack = falon át tudlátni. van egy olyan cheat cs-n. onnantõl gondolom világos :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Quote from: RouninA neuromanceres dolog Ramiz azon beszólására ment, hogy minek a gépeléshez bill.? Innentõl tessék William Gibsont olvasni (és a híres Neuromancert)

Ende :p


Neuromancer = a matrix elodje
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Cobra

Ne azt nézzétek, mirõl ír a cikk készítõje, hanem hogyan: klikk
Szerintem nagyon jó  :hahaha:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisviraggoogle
Nálam jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

Quote from: DarkstarNálam jó.
mostmár nálam is, a képnek nem az a lényege :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: kisviragmostmár nálam is, a képnek nem az a lényege :D
Sokkal inkább Ramiz szekírozása? :D

Darkstar

Quote from: kisviragmostmár nálam is, a képnek nem az a lényege :D
Tudom. Csak te is le szoktad írni, hogy amikor náluk xar a freemail, nálad jó. :D Ramiz kíváncsi vok, mit reagál, ha megteszi. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

#5833
dontclickit: zseniális. én, mint amatõr flash programozó, lefontam a lábaimat a gyönyörtõl...

kisvirAAAg: miért nem Explorert használsz, miért azt a :lame: vackot, ami még a gmail szervert sem találja meg? (ami egyébként kísérleti, béta verziós, nem úgy, mint a freemail, ami évek óta megy és egyre sz.rabb, ami kész csoda :3x3: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Ramiz drága, elmondanám neked, hogy az Avant Brovser sokkal sokkal jobb, mint a IE, de tegyük hozzá, hogy IE alapú. szóval ezt most bebuktad :P
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragRamiz drága, elmondanám neked, hogy az Avant Brovser sokkal sokkal jobb, mint a IE, de tegyük hozzá, hogy IE alapú. szóval ezt most bebuktad :P
Értékelem a próbálkozásaidat, kyswyrÁÁÁÁÁÁg, de ez már a Nagyon LOL határain is túlmegy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

#5836
Quote from: RamizÉrtékelem a próbálkozásaidat, KyswyrÁÁÁÁÁÁg, de ez már a Nagyon LOL határain is túlmegy.
:D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Quote from: RamizkyswyrÁÁÁÁÁÁg
Itt vér fog folyni (remélem :p) :__devil: Hol van ilyenkor a Master :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

kisvirag kinéz. Sötét van.
kisvirag vampir formát ölt
kisvirag csöndben Ramiz háta mögé lopódzik.
kisvirag zöld indáival (milyen jó, ha növény is az ember) megkötözi Ramizt.
kisvirag indáival csápolós hentaiosat játszik Ramizon, megkeresi az _összes_ testnyilását. (az indák igen különbözõ vastagságúak tudnak lenni, szóval akár még _annyira_ vékony is! )
kisvirag miután kiszórakozta magát fogait Ramiz nyakába mélyeszti, és kiharap egy darab húst az ütõér környékén, majd sátáni kacagás kiséretében végignézi, ahogy Ramiz elvérzik.
kisvirag ezután elmegy, és vesz egy hatalmas fürdõt, hogy az utolsó nyomát is lemossa Ramiznak.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: RamizÉrtékelem a próbálkozásaidat, kyswyrÁÁÁÁÁÁg, de ez már a Nagyon LOL határain is túlmegy.
Ez a hozzászólás meg a szánalmas.hu határain...
Beégté :D

katz

Quote from: kisvirag...kisvirag ezután elmegy, és vesz egy hatalmas fürdõt, hogy az utolsó nyomát is lemossa Ramiznak.
Ha emlékezetem nem csal, te nem szereted az alkoholos vért, jobban mondva a véres alkoholt, pláne ha az sör :rolleyes:

HVp213

Quote from: katzHa emlékezetem nem csal, te nem szereted az alkoholos vért, jobban mondva a véres alkoholt, pláne ha az sör :rolleyes:
Nem is eszi meg csak menetet vág a nyakán... :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: RamizÉrtékelem a próbálkozásaidat, kyswyrÁÁÁÁÁÁg, de ez már a Nagyon LOL határain is túlmegy.
RAmiz él még?:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

hm, nagyon úgy néz ki, hogy nem :fogkivillantósmégegycseppvérmegvillanrajtasmájli:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kisviraghm, nagyon úgy néz ki, hogy nem :fogkivillantósmégegycseppvérmegvillanrajtasmájli:
Szeretiatikameggyeeeet... hukk... nehemm... nem elll... Mar tottalsszuszu.. szurke...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zanador

Újrahasznosított csapoltsör? :wtf:
Ramiz: ne hagyd magad!! (nem szeretem a túl rövid vadászatokat. nézni se)
Addigis, ameddig kiderül, hogy ki marad életben, és ki nem marad halott, valami egyszerûbb politikai tanácsadást elõvezetek:

8 tuti ígéret a kormányprogramba

1. Annyi autópályát építünk, hogy minden avatás helyszínét három másik
autópályán lehet majd megközelíteni.

2. Megszüntetjük a korrupciót a versenyszférában, hogy több jusson az
államira.

3. Legalizáljuk a boroskólát és a málnafröccsöt.

4. Bevezetjük az egyablakos rendszert és csökkentjük a köztisztviselõk
számát. A polgármesteri hivatalokban ezután maximum egy ablak lesz nyitva.

5. A fiatal munkanélkülieknek biztosítjuk, hogy öreg munkanélküliek legyenek.

6. Törekszünk arra, hogy hazánk nemzetközi kapcsolatai elõbb-utóbb
belügyek legyenek, még ha valamit el is kell foglalni.

7. Megreformáljuk az egészségügyet és a közszolgálati televíziózást; a
betegcseréket élõben közvetítjük.

8. Az esélyegyenlõség nevében mindenki kap egy lottószelvényt.


Ezt pedig minden megrögzött optimistának és pesszimistának:
Két anyuka beszélget:
-Van két gyerekem, mindkettônek most lesz a születésnapja, ám az egyik optimista, a másik pesszimista, nem tudom, melyiküknek vegyek nagyobb ajándékot?
Azt mondja neki a másik:
-A pesszimistát halmozd el ajándékkal, hátha örül neki! Az optimistának mindegy, hogy mit adsz, úgyis örülni fog.
Az anyuka a pesszimistát elhalmozza ajándékkal, de az optimista ajándékára már nem marad pénze, ezért az optimistának becsomagol egy nagy adag lószart. Otthon kérdezi egymástól a két gyerek, hogy ki mit kapott. Azt mondja a pesszimista:
-Kaptam számítógépet, de minek, hiszen véletlenül elromlik, aztán megráz az áram; távirányítós autót is kaptam, de minek, hiszen elromlik, és akkor kidobhatom szemétbe. És te mit kaptál?
Azt mondja az optimista:
-Szerintem pónit, de nem találom sehol.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

sirtomi

Quote from: RamizkisvirAAAg: miért nem Explorert használsz, miért azt a :lame: vackot, ami még a gmail szervert sem találja meg? (ami egyébként kísérleti, béta verziós, nem úgy, mint a freemail, ami évek óta megy és egyre sz.rabb, ami kész csoda :3x3: )
Explorert inkább ne használjon senki, meg az alapjaira épülõ vackokat se!

sirtomi

Három pasi ül a pubban: egy angol, egy ír, meg egy skót.
Így az angol:
- Nekem tíz gyermekem van, az egy híján egy komplett focicsapat!
Erre az ír:
- Az nem kevés, de nekem tizennégy van, az épp egy híján egy teljes rögbicsapat!
A skót:
- Ez mind szép. De nekem tizenhét lányom van, az egy híján egy komplett golfpálya!!!

Xipe

Quote from: HVp213Nem is eszi meg csak menetet vág a nyakán... :haha:


Csapolt Ramiz.
ez szerintem minden almanak a kiteljesulese.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

sirtomi

1981
1. Károly herceg megnõsül.
2. Liverpool EK-gyõztes.
3. A pápa meghal.

2005
1. Károly herceg megnõsül.
2. Liverpool EK-gyõztes.
3. A pápa meghal.

Ha Károly még egyszer megnõsül és Liverpool újra EK gyõztes lesz, talán nem ártana értesíteni a pápát...