Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

#8310
Google Moon

Próbáljatok rázoomolni az Apollo-11 leszállóhelyére!

Edit: Ez a "You Rock!" ez kéééész..... :D :D :D
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyoGoogle Moon

Próbáljatok rázoomolni az Apollo-11 leszállóhelyére!
Jól van, ezek is idióták! :haha: :D

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyoGoogle Moon

Próbáljatok rázoomolni az Apollo-11 leszállóhelyére!

:lol:
Megnézem, hogy van-e itthon sajtos chips!:D

Kvikveg

Quote from: Fazék...
Számkivetett Fedex-es
...
Jajj de szenyaaa! :hahaha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

#8314
Quote from: kazenokizuHúúúú, most vettem észre, hogy tegnap a legislegdurvább kimaradt...
Yakumo!!! Te NE nézd meg, mert még a végén megint rámsütöd, hogy bántani akarlak...:D
Ja, és változatlanul: WARNING! Szépérzéket nem kímélö tartalom!
Ez szánalmas... eleve semmi vicces nincs benne, semmi szlogen vagy bármi fantáziadús kifordítás vagy utalás. Az a másik, hogy egy balfasz, aki rajzolni sem tud rendesen, de azért rászabadul a Paintre, mint a négy éves ovisok, és megpróbál kicsúfolni egy kurva jó animét, azt hiszi, hogy valami nagyot alkotott, és pakolja fel a netre... :grrr:

Quote from: KvikvegÁááááááá! Neeee!:eek: :hahaha:
Ramiznak is tilos megnezni, es Raggie-nek is.
És te nevettél rajta? ... :ejj: :ejnye:

Quote from: blarkeAAAAAAAAAAAA!!!! EZ RAMIZ KEDVENCE LESZ!!!! :D (vagy meglincsel érte, hehhe:D)
A lincseléshez sok ember kéne... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz...
És te nevettél rajta? ... :ejj: :ejnye:
...
Hat... toredelmesen bevallom... Igen!
Elkepzeltem mi lett volna, ha Faye tokugyanezt csinalja, csak nem 55 kiloval, hanem 155tel. Raadasul ugyanabban a ruhaban. :hahaha: :eek:  Nade akkor nem is ertem volna el a sorozat vegeig... :D

Korcsmai számítástechnika:

0,1 l - Demo
0,25 l - Trial version
0,5 l - Personal edition
0,7 l - Professional edition
1,0 l - Network edition
1,75 l - Enterprise edition
3 l - Small business edition
5 l - Corporate edition
Hazi palinka - Home edition
Sorhoz feles - Service pack
Reggeli feles - Recovery tool
Sor - Patch
Coca-cola, Fanta, 7-up... - Trojan viruses
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Moha

Quote from: FazékSzámkivetett Fedex-es
Szeeeegéééény fickó! :lol:

Slayer_Ace

#8318
Elnézést, I went a little owerboard...akkor legyen valami más: japán találmányok

Fazék

Quote from: Slayer_AceHát ez nagyon beteg!! (én is játszottam ezzel, de nem egészen ilyen volt a reakcióm, a hugomé már poénosabb volt:__devil: )
igen beteg. de nem vicces.

katz

Quote from: Slayer_AceHát ez nagyon beteg!! (én is játszottam ezzel, de nem egészen ilyen volt a reakcióm, a hugomé már poénosabb volt:__devil: )
Legközelebb kimélj meg a kretén videóktól!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Slayer_AceHát ez nagyon beteg!! (én is játszottam ezzel, de nem egészen ilyen volt a reakcióm, a hugomé már poénosabb volt:__devil: )
ahhhahhah :D:D hogy elbõgi magát:D (tudom, gonosz cige vagyok :__devil: ) de valóban, ez inkább beteg, mint vicces ;Ð
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

jáj, emberi hülyeség illetve, inkább hozzá nem értésnek mondanám.
persze, ne bántsuk szegényt, mert nem lehet mindenki kompjuterzseni.
de szerintem már nem elsõéves kommunikációs, és elsõ évben 2+1 félév infoalapismereteket kapunk, ahol azért ennél többet tanitanak meg:

csaj küld cikket, eddig még nem is lenne baj. mellette egy képek.doc doksi. ajjaj mondom, egy újabb hozzáértõ. próbálnám megnyitni, nem megy, nem tetszik a eorldnek, de az openofficenak sem. irok csajnak, hogy küldje már el a képeket külön, még oda is irom, hogy a jpg-ket, korábbi esetekbõl okulva.
most ezt kaptam, egy hét után, válasznak:

Nem tudom áttenni a fotókat jpg-be, mert úgy lettek beszkennelve, és eleve wordbe mentettem el. Így semmiképpen nem tudod beletenni õket?

mosterre mit mondjak?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Quote from: Slayer_AceHát ez nagyon beteg!! (én is játszottam ezzel, de nem egészen ilyen volt a reakcióm, a hugomé már poénosabb volt:__devil: )
ez most vicces akart lenni? mert szvsz nem az.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Fatmonk
Vicces kis játék lesz majd :)

m46u5

Quote from: kisviragjáj, emberi hülyeség illetve, inkább hozzá nem értésnek mondanám.
persze, ne bántsuk szegényt, mert nem lehet mindenki kompjuterzseni.
de szerintem már nem elsõéves kommunikációs, és elsõ évben 2+1 félév infoalapismereteket kapunk, ahol azért ennél többet tanitanak meg:

csaj küld cikket, eddig még nem is lenne baj. mellette egy képek.doc doksi. ajjaj mondom, egy újabb hozzáértõ. próbálnám megnyitni, nem megy, nem tetszik a eorldnek, de az openofficenak sem. irok csajnak, hogy küldje már el a képeket külön, még oda is irom, hogy a jpg-ket, korábbi esetekbõl okulva.
most ezt kaptam, egy hét után, válasznak:

Nem tudom áttenni a fotókat jpg-be, mert úgy lettek beszkennelve, és eleve wordbe mentettem el. Így semmiképpen nem tudod beletenni õket?

mosterre mit mondjak?
Wordben kattintson a képre -> Ctrl+C -> Paint :D -> Ctrl+V -> Save As... = tadaaa :D
Vagy javasold neki, hogy mentse el .rtf formátumba, az elméletileg szabvány, és bármi más jól be majd tudja olvasni
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Zanador

Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Moha

Quote from: m46u5és bármi más jól be majd tudja olvasni
Ki magyarul fejezted magad! :haha: Amúgy az .rtf tényleg jó, én is azt szoktam javasolni. Ráadásul nincsenek benne a word saját hülyeségei.

Zanador: a tied tényleg nem annyira vicces, inkább csak érdekes.

Ja, amúgy:
Ez itt kérem (M)agyarország

HVp213

Quote from: MohaJa, amúgy:
Ez itt kérem (M)agyarország
látom a tezsvírkiim migen szip munkát vigeztek a devla segedelmivel ^^"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

m46u5

Quote from: MohaKi magyarul fejezted magad! :haha: ...
Jóvanno, máshol járt az eszem, és így próbáltam érdemleges választ adni :)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MohaJa, amúgy:
Ez itt kérem (M)agyarország
hehhheh :D (csatlakozom HVp213hoz, pontosan ugyanaz a szöveg jutott eszembe, amit õ itt kimondott :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: ZanadorNem LOL, inkább :eek:  de akkoris: http://www.youtube.com/watch?v=zp-y3ZNaCqs
Ez jó! :jee:

Moha: Hát igen:o Anyjukat! :uzi:

sirtomi

Quote from: Raggie GordonLythis!!! Ezt nézd meg: PURE POWN4GE!!
Bazz ez nagyon durva! :eek:

Feldin

Quote from: YakumoEz jó! :jee:

Moha: Hát igen:o Anyjukat! :uzi:
ilyen van?????
Állat.
tiszta különvélemény....
sugoi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

sirtomi

Quote from: ZanadorNem LOL, inkább :eek:  de akkoris: http://www.youtube.com/watch?v=zp-y3ZNaCqs
:eek: Ez nagyon király!

kisvirag

tudjátok ti, hányszor probáltam a cikkirokba verni, hogy .rtf-et akarok?
valaki mai napig .doc-ol... és ha ilyeneket ir a csaj már mondani sem merem, mert kétlem, hogy tisztában lehet azzal, hogy mi az..
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

teraflare

#8336
Quote from: MohaJa, amúgy:
Ez itt kérem (M)agyarország

Hú bazz, ez asszem nálunk volt(bár azok suzukik voltak ha jól tudom)... Azon ritka események mikor rólunk is ír a média végre (pedofílía,törpe rablás, stb)

Quote from: kisviragtudjátok ti, hányszor probáltam a cikkirokba verni...
Hát elsõre egy kicsit félreértettem a mondatot... :oops:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: teraflareHát elsõre egy kicsit félreértettem a mondatot... :oops:
:lol: ha nem nézed a nicket, akkor perverz egyének tényleg félreérthetik :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Moha

Quote from: teraflareHú bazz, ez asszem nálunk volt(bár azok suzukik voltak ha jól tudom)...
Nem azért de ezek itt Suzuki Swiftek. :) Szóval akkor csak nálatok volt.
Quote from: blarke:lol: ha nem nézed a nicket, akkor perverz egyének tényleg félreérthetik :lul:
Szegény kisvirag, miket gondolnak róla egyesek... :ejnye:

teraflare

Quote from: blarke:lol: ha nem nézed a nicket, akkor perverz egyének tényleg félreérthetik :lul:
Hát a shin bible black után...:ejnye: