Main Menu

Hellsing manga

Started by Kvikveg, 2004-03-29, 20:58:31

Previous topic - Next topic

entreri

Aki nem ismerné:

http://www.thehellsingproject.info

Teljes 6. kötet, és 7. kötet 1. fejezet.

yumi

sziasztok.
http://thepiratebay.org/details.php?id=3304223
vol 1-vol 6-ig :haha:  :lul:
de lenne pár kérdésem....1vol 10 fejezetes?mert ha igen,akkor vannak még lukak amiket be kell tömni :bruhuhu:
ya meg van ilyen is:
http://manga.chuxs.com/hellsing.htm

zolan43

Quote from: yumi...1vol 10 fejezetes?

Nem!

Vol1 ch01-06 + croosfire1
Vol2 ch01-06 + croosfire2
Vol3 ch01-06 + croosfire3
Vol4 ch01-09
Vol5 ch01-06
Vol6 ch01-10
Vol7 ch01-10
Vol8 még nem tudom.

yumi

Quote from: zolan43Nem!

Vol1 ch01-06 + croosfire1
Vol2 ch01-06 + croosfire2
Vol3 ch01-06 + croosfire3
Vol4 ch01-09
Vol5 ch01-06
Vol6 ch01-10
Vol7 ch01-10
Vol8 még nem tudom.
fú nagyon köszi megijedtem.de nekem nem oké így sem.Vol5 ben ch10 van :eeek: nem tom hogyan.


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


sirtomi

Honnan tudnám letülteni a teljes Hellsing mangát?

Necrid^

Quote from: sirtomiHonnan tudnám letülteni a teljes Hellsing mangát?
Google.com Az ember legjóbb barátja.. :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridGoogle.com Az ember legjóbb barátja.. :haha:
Ok. Nekem is jó haverom a Google, de mindig õt kérdezgetem, gondoltam tud válaszolni más is :)

animoni

Akit érdekel 0.05 perctõl lesz a vox-on Hellsing!!! :hopp:  :appl:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

roderick

#41
http://www.thehellsingproject.info/

elkezdték fordítani a Hellsing: Dawn-t

edit: hülye smiley
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: roderickhttp://www.thehellsingproject.info/
elkezdték fordítani a Hellsing: Dawn-t
edit: hülye smiley
Ebbõl még csak 1 azaz 1 fejezet van kész széles e neten?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Hat nagyon ugy nez ki. Ha barki megtalalja a folytatast/kiadjak, irjon ide. Koszi. En is megteszem ha ugy adodik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegHat nagyon ugy nez ki. Ha barki megtalalja a folytatast/kiadjak, irjon ide. Koszi. En is megteszem ha ugy adodik.
Szerintem ezen a honlapon fog megjelenni (már editálják a többi fejezetet).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizSzerintem ezen a honlapon fog megjelenni (már editálják a többi fejezetet).
Jah, elolvastam azota. *turelmetlenul var*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Hellsing Vol 9 Chapter 1 fent van. Meg a tobbi is addig.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

Hellsing mangát is jó rég olvastam... Egyébként szerintem nagyon szépen van megrajzolva, bár Alucard arányait néhol egy kicsit..köhm..eltúlozták. Gondolok itt az orángután karokra.

Anderson atya pedig nagyon:lol:

Kvikveg

Quote from: AndiHellsing mangát is jó rég olvastam... Egyébként szerintem nagyon szépen van megrajzolva, bár Alucard arányait néhol egy kicsit..köhm..eltúlozták. Gondolok itt az orángután karokra.

Anderson atya pedig nagyon:lol:
:lul: :lol: Hirtelen narancssarga szoros karu verzio ugrott be.:haha:

Na igen, neha meg egyel tobb konyoke van az animeben... :D
Amugy Andersonnal is erezheto ez a fajta torzitas, illetve par masik karakteren is. Alucard szerintem ezzel is kevesbe emberinek tunik, nekem is feltunt, de meg nem zavaro.

A mangabol az egyik kedvenc jelenetem az, amikor Integra kerdezi: es most, most milyen vagyok? Like a woman of steel? Erre Alucard hat.. kirohogi... :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

Nekem meg az tetszett nagyon, amikor Alucard meg Anderson valami múzeumban fegyvert rántanak egymásra erre Victoria betódul egy csomó nyugdíjassal:lul:

Kvikveg

Quote from: AndiNekem meg az tetszett nagyon, amikor Alucard meg Anderson valami múzeumban fegyvert rántanak egymásra erre Victoria betódul egy csomó nyugdíjassal:lul:
Jah, az is pontot ert. :lul: :lol:

Erdekes, a wikipedian megneztem miket irnak, es sok jo dolog volt benne, ami nekem pl fel sem tunt - max tudat alatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

Az is jó (ez még valahol az elején volt) amikor Alucard leült a lépcsõre és szívószállal vagy mivel itta a tasakos vért:haha:

Kvikveg

Jah, azon en is neztem egyet. Mint a gyerkek a gyumolcslet.:lul:
Amugy feltetelezem, hogy ezekhez van kivezetocso - ha jol emlekszem... ???

Meg a legelejen, amikor a lanyt hozza Alucard.
A: tulelok 0.
I: De hat...
Lany: [SIZE="1"]Ize... Bocsi... En mar halott vagyok...[/SIZE]

Meg megegy: amikor repulovel mennek, es a lany elalszik a koporsoban, es Alucard ebreszti. Na olyan joreggeltol szivbajt kapnek... :lul: (V3 41. oldal)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: AndiNekem meg az tetszett nagyon, amikor Alucard meg Anderson valami múzeumban fegyvert rántanak egymásra erre Victoria betódul egy csomó nyugdíjassal:lul:
Az tényleg kifekvõs poén... elsõre el sem hittem, hogy egy ilyet beletettek. :D
Azt is szeretem, ahogy a rendõrcsaj meg a félszemû amcsi szívatják egymást. ("I don't know but I've been told, eskimo cunt is rather cold" vagy valami ilyesmi katonanótával... :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizAz tényleg kifekvõs poén... elsõre el sem hittem, hogy egy ilyet beletettek. :D
Azt is szeretem, ahogy a rendõrcsaj meg a félszemû amcsi szívatják egymást. ("I don't know but I've been told, eskimo cunt is rather cold" vagy valami ilyesmi katonanótával... :D )
Na EZT megkeresem!:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KvikvegMeg a legelejen, amikor a lanyt hozza Alucard.
A: tulelok 0.
I: De hat...
Lany: [SIZE="1"]Ize... Bocsi... En mar halott vagyok...[/SIZE]

Ah, igen... az a szende bocsánatkérõ hang :D És utána a nap lezárásaként a tanulság^^

Andi

Alucard is néha olyan fejeket tud vágni:haha:

A történet hol horror, a következõ oldalon pedig már vígjátékba csap át:haha:

Kvikveg

Quote from: AndiAlucard is néha olyan fejeket tud vágni:haha:

A történet hol horror, a következõ oldalon pedig már vígjátékba csap át:haha:
Jah. De a legmeglepobbek az alomjelenetek azzal  az ovis stilussal. Halconnen - eldobom az agyam! :eeek: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

Jahajjj:lul:
Ugyanez van amikor Pip meg Victoria szivatják egymást! :lul: Néztem rendesen amikor elõször váltott át így a rajzolás:lul:

Kvikveg

Quote from: AndiJahajjj:lul:
Ugyanez van amikor Pip meg Victoria szivatják egymást! :lul: Néztem rendesen amikor elõször váltott át így a rajzolás:lul:
Jah, en azt hittem, hogy az valami vazlat, es gyorsan rajzolta, vagy valami hasonlo... aztan valahogy bennmaradt, mint azok a szovegek, ahol segederokert konyorog, stb. :eeek:
De az jo, amikor Amerikaba menet Seras almodik, es a kepek balra lefele kissebbednek, az tenyleg olyan reggeli szetszort-agy szindroma jellegu hatast valt ki az emberbol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.