Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: carfanatic on 2006-11-12, 20:43:12
hát nekem mind1,csak voltak viták belőle és zsozso se nagyon engedte eddig
kérlek mutass rá, hol nem engedte az aláírásban. de tényleg, mert érdekelne.

Member

Erről eddig sohasem volt vita, amióta regelve vagyok.

Bishop

akkor rosszú emlékszem,bocs valahonnan rémlik,de ha nem akkor bocs

theBalrog

Quote from: Fazék on 2006-08-21, 23:33:52
szerk:
Quote from: Cobra on 2006-08-21, 23:33:09Hogy miért jó zsozsonak, hogy ennyit fizet azért, hogy sokan használhassák a szervert, azt nem tudom, de szerintem már ő maga sem :)
kíváncsi lennék mennyi a támogató. mert ha legalább kijön a havi költség, ha neccesen is, akkor van értelme, de ha nem akkor én megszűntetném fél éven belül, mert manapság sokkal elterjedtebbek lettek egyéb letöltési módok, sztem senki sem halna bele, ha torrenteznie kéne, akármennyire is kényelmesebb (számukra) ez a megoldás.

Zsozso:  :Kiraly: :appl: :merci: :appl:  :Kiraly:

Fazék: én magam is igénybe veszem az Interhost szolgáltatásását (asszem bronz csomagom van), de nekem fontos és nagyon jó is ez a kezdeményezés. Torrentről valszeg nem töltenék/ nem tudnék tölteni. Csak, hogy legyen egy ellenszavazat, Ezzel együtt, ha Zsozsonak elege lesz a pénznyelőből, nehéz szívvel, de meg fogom érteni.  :(

Rendeljen minden Usteam hivő Interhost accountot! MOST!  :jee:

tB

theBalrog


Na én is átalakítottam a szignómat.

Sajnos a "Which Naruto/Bleach character are you" lekerült :( , bár már ráfért a frissítés.

Kicsit talán agresszívra sikeredett, de talán nem baj.  :hehe:

Member

Quote from: theBalrog on 2006-11-17, 10:20:24

Na én is átalakítottam a szignómat.

Sajnos a "Which Naruto/Bleach character are you" lekerült :( , bár már ráfért a frissítés.
Ha nem szó szerint teszed bele a html kódot és a képeket is mondjuk az interhost-os tárhelyről linkeled be, még simán belefér. ;)

Yakumo

Csak annyit fűznék hozzá, hogy jómagam is tojok a torrentre, sosem használtam és nem is akarom. Valami miatt idegenkedek tőle. Nekem az ftp sokkal jobb "adatbázis", mégha nem is "kapásból" elérhető rajta minden. (sztem elég aktuális a tartalma amúgy, sőt)
Tehát én is a kényelmesebbek közé tartozom. Mondjuk nekem van is tárhelyem zsozso-nál, noha nem is használom. Csak a támogatás miatt "bérlem". :)

smash++

Úgyszint!NAgyon-nagyon nem szeretem a torrentet.Csak legvégső esetben használom.Gáz,hogy letöltök vmit kb 120-150 között feltölteni meg max 25-el tudok és teljesen lefoglalja a 2Mbit-emet.Gyorsan kilehet számolni mennyi idő alatt lennék a bizonyos piros zónán belül.
Anime nézésre/beszerzésre ez a legtökéletesebb.Nekem is van és én használom is a tárhelyet.Ha pedig lesz fizum és dolgozok többel fogok beszállni ebbe az egészbe(nagyobb csomagot rendelek:D).
Éljen ZSOZSO  :merci: ,egyik nagy gyerekkori vágyam teljesült be ezzel az f.p-vel.

Zsiga

Én jól elvagyok a torrenttel is, persze régi ritka cuccokat nem egyszerű beszerezni, de hát istenem, ingyen ez is bőven jó. :) Cserébe az újdonságoknál verhetetlen.
Mondjuk én könnyen beszélek a 700GB-s gyűjteményemmel... :D

Esetleg valamennyire megoldás lehetne a szerver költségének csökkentésére ha az FTP átalakulna privát torrent-trackerré, így egymásnak is osztanánk a cuccot, zsozso-nak meg elég lenne kisebb sávszélességért fizetnie.

Kuroi Tenshi

Quote from: theBalrog on 2006-11-17, 10:20:24
Kicsit talán agresszívra sikeredett, de talán nem baj.  :hehe:
Nem csak "talán" lett agresszív...
Másrészt: hívő? Miben hiszünk? :)

Kevésbé agresszív:
Szeretnéd, ha továbbra is lehetne innen animéket letölteni?
Az ftp fennmaradása rajtunk múlik!
Támogatsd Te is a USTeamet!
[link - interhost] [link - ez a topic]

Talán szlogenírónak kéne mennem...


Zsiga: amennyire idegenkednek egyesek a t0rr3nttől, meg figyelembe véve azt is,
hogy nem mindenkinek van több száz GB helye animék gépen tartására és
visszaosztására, hogy a sebességet ne is említsük, nem hinném, hogy működne ;)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-11-17, 20:00:37Esetleg valamennyire megoldás lehetne a szerver költségének csökkentésére ha az FTP átalakulna privát torrent-trackerré, így egymásnak is osztanánk a cuccot, zsozso-nak meg elég lenne kisebb sávszélességért fizetnie.
talán egy-másfél évvel ezelőtt volt ilyen kezdeményezés, de nagyon kevesen osztották is vissza a dolgokat és letöltő is alig akadt, ellenben rendesen terhelte azt hiszem az akkori szervert (amit végül le kellett ugyebár cserélni), valahogy külföldiek is hozzájutottak azt hiszem a letöltésekhez, stb, stb, szóval voltak gondok vele, haszon pedig minimális.

theBalrog

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-17, 20:54:56
Quote from: theBalrog on 2006-11-17, 10:20:24
Kicsit talán agresszívra sikeredett, de talán nem baj.  :hehe:
Nem csak "talán" lett agresszív...
Másrészt: hívő? Miben hiszünk? :)

Kevésbé agresszív:
Szeretnéd, ha továbbra is lehetne innen animéket letölteni?
Az ftp fennmaradása rajtunk múlik!
Támogatsd Te is a USTeamet!
[link - interhost] [link - ez a topic]

Talán szlogenírónak kéne mennem...


Zsiga: amennyire idegenkednek egyesek a t0rr3nttől, meg figyelembe véve azt is,
hogy nem mindenkinek van több száz GB helye animék gépen tartására és
visszaosztására, hogy a sebességet ne is említsük, nem hinném, hogy működne ;)

Ezaz! Tudtam, hogy jobb ha másra hagyom a gondolkodást, amilyen szociális pillangó vagyok.  :hehe:

Már térek is át az új szignóra!

tB

Member

Én személy szerint jobban szeretem a torrentet, mint az ftp-t, és nem zavar, ha csak 90-120 kbit/s, mert ez a gagyi net ftp-nél sem ér el többet.

sirtomi

Quote from: smash++ on 2006-11-17, 19:01:03
Úgyszint!NAgyon-nagyon nem szeretem a torrentet.Csak legvégső esetben használom.Gáz,hogy letöltök vmit kb 120-150 között feltölteni meg max 25-el tudok és teljesen lefoglalja a 2Mbit-emet.Gyorsan kilehet számolni mennyi idő alatt lennék a bizonyos piros zónán belül.
Feltöltési sebességet korlátozd 18-20KB-ra és mindjárt jobb lesz a letöltés is. Az meg hogy feltöltési sebesség ennyi a letöltéshez képest nem a torent hibája, hanme az adsl-é :)

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2006-11-18, 14:29:04
Quote from: smash++ on 2006-11-17, 19:01:03
Úgyszint!NAgyon-nagyon nem szeretem a torrentet.Csak legvégső esetben használom.Gáz,hogy letöltök vmit kb 120-150 között feltölteni meg max 25-el tudok és teljesen lefoglalja a 2Mbit-emet.Gyorsan kilehet számolni mennyi idő alatt lennék a bizonyos piros zónán belül.
Feltöltési sebességet korlátozd 18-20KB-ra és mindjárt jobb lesz a letöltés is. Az meg hogy feltöltési sebesség ennyi a letöltéshez képest nem a torent hibája, hanme az adsl-é :)
Korlátozás helyett/mellett érdemes feltenni egy cFosSpeed-et is.

teraflare

Maga az interhost reklámozása megengedett? Csak mert akkor beillesztem majd minden kreálmányomba ezután. Esetleg banner van?

Fazék

Quote from: teraflare on 2006-11-29, 14:02:01
Maga az interhost reklámozása megengedett? Csak mert akkor beillesztem majd minden kreálmányomba ezután. Esetleg banner van?
egy teljesen legálisan műküdő tárhelyszolgáltató reklámozása önként, miért lenne tilos? :)
(én csak a nem létező ptf és a tárhely összekötésére nézek egy kicsit gyanakvóan, de végülis tényleg nehéz lenne másképp észrevetetni az emberekkel...)

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-11-29, 14:19:09
Quote from: teraflare on 2006-11-29, 14:02:01
Maga az interhost reklámozása megengedett? Csak mert akkor beillesztem majd minden kreálmányomba ezután. Esetleg banner van?
egy teljesen legálisan műküdő tárhelyszolgáltató reklámozása önként, miért lenne tilos? :)
(én csak a nem létező ptf és a tárhely összekötésére nézek egy kicsit gyanakvóan, de végülis tényleg nehéz lenne másképp észrevetetni az emberekkel...)

Az a helyzet, hogy tenyleg nemkene osszekotni a ket dolgot, nemszeretnek problemakat belole. Az interhost reklamozasa persze teljes mertekben megengedett, sot :p
Death is the only redemption

Fazék

Akkor ezennel kiírunk egy Interhost banner-készítési pályázatot :D

a győztes kap két off post-lehetőséget :haha:

jettmoress

en szemelyszerint szivesen tamogatnam a dolgot (meg egy tarhely se jonne rosszul :) ), a problema csak az, hogy 12. osztaly, erettsegi meg sok szir-szar van amivel az embert megkopasztjak ebben az evben  :Eztneked:, de amint sikerul munkaba allni (max 2007 nyara, erettsegi meg egyetemi herce-hurca utan) mindenkepp tamogatni akarom a szervert.  :tezsvir:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-11-29, 14:36:58
Akkor ezennel kiírunk egy Interhost banner-készítési pályázatot :D

a győztes kap két off post-lehetőséget :haha:
"* Rt, a Magyar olimpiai bizottság hivatalos támogatója" mintájára

Interhost Bt, a magyar otakuk nemhivatalos támogatója :D
csak képet nincs időm kreálni hozzá :)

Madoka

Sziasztok! Én is szeretném támogatni az oldalt, csak még csak 14 éves vagyok, és háát ez az interhostos bigyu nem igazán megy... Csekk ide, oda... Váááá
Nem lehetne, hogy esetleg csak simán elküldöm levélben a pénzt Zsozso-nak?
Bocsi, elolvastam ezelötti hozzászólásokat is, de ez valahogy nem megy nekem. :oops:

smash++

Quote from: Madoka on 2006-12-01, 17:57:10
Sziasztok! Én is szeretném támogatni az oldalt, csak még csak 14 éves vagyok, és háát ez az interhostos bigyu nem igazán megy... Csekk ide, oda... Váááá
Nem lehetne, hogy esetleg csak simán elküldöm levélben a pénzt Zsozso-nak?
Bocsi, elolvastam ezelötti hozzászólásokat is, de ez valahogy nem megy nekem. :oops:

Nem olyan bonyolult!Attól függ mennyit vagy hajlandó fizetni.Mert ha havi 1000-ft ki tudsz fizetni a zsebpénzedből,akkor simán az interhost jó.Küldesz Zso-nak egy Pm-et vagy e-mailt.Kitőltöd a papírokat és viszed neki a pénzt.Ajánlatos kifizetni az éves dijat egészben és akkor nincs rá gondod egy évig és olcsóbb is:D.
Ha nincs annyi pénzed,ami érthető 14 évesen,spórolgass és ha összejön az a kb. 10ezer forint beszélj Zso-val.
Vagy beszéld meg a szüleiddel,hogy egy interhost 1éves bronz csomagos előfizut kérsz szülinapodra vagy karácsonyra ;)
Vagy megkérsz egy ismerőst aki idősebb és segít a csekk feladásban.Csak egyszer kell elmenni a postára az egy éves fizetésnél.

Member

Izé, ez úgy megy, hogy írsz zso-nak (+ csomagnév), ő elküldi neked a szerződést mail-ben, a szükséges helyekre beírod az adatokat, majd ezt nyomtatva és aláírva elküldi neked 3 példányban, amiből kettőt vissza kell küldened. + rózsaszín csekken be kell fizetned a pénzt a postán, vagy egy OTPben befizetéssel vagy átutalással. Aztán a csomag időtartamától függően az utolsó részt meg kell ismételned (cash), amikor zso ismét küld egy példányt a szerződésről.

EDIT: Oh my, smash++ was the faster...

smash++

Lehet én voltam a gyorsabb,de a tiéd a pontosabb és érthetőbb :D
A lényeg,hogy mennyi pénzed van.
Tényleg érdemes az 1 évet kifizetni,mert olcsóbb és csak egyszer kell csekket feladni bronz csomag
Megkapod e-mailben az anyagot.Majd Office Word-ben átszerkezted(kitöltöd a személyes adatokat) és visszaküldöd.Tali Zso-val,aláirod ,ad egy csekket és befizeted.Ennyi.
De ha nincs annyi pénzed akkor szerintem spórolj egy kicsit és majd akkor intézzd el.A szándék is nagyon fontos.Főleg,hogy az első postod a támogatás topicban "támogatni szeretném"  :jee:

Yakumo

Ezenkívűl, ha egyszerre nincs ennyi pénzed vagy bárkinek, még mindig él a topic első postjában leírt lehetőség.
(Én is csak nemrég kérdeztem meg zsozsot és ha valaki nem akar egyszerre vagy nem tud ennyit kifizetni nyugodtan rádobhat a sz*m*aszá*mra egy-két ezrest vagy akár százast) ;)
Én is azt hittem,h ezt már nem szabad, de szabad, sőt. ;)

Licht

Ajándékozni mindig szabad :P

Kuroi Tenshi

De csak óvatosan.
Nehogy utána pénzmosási szűrők miatt akadjon fenn a tranzakció ;)

Fazék

Kérem aki minimálisan ért hozzá, vagy legalább velem szemben legalább a színeket fölismeri, és grafikai ízléssel is rendelkezik, az csapjon már össze vmi interhost-os képet, amit berakhatnék az aláírásomba  :oops:
én most eljátszottam egy negyed-fél órát ezzel, de olyan csapnivalóak lettek hogy az hihetetlen, és nem is vagyok benne biztos, hogy nem rózsaszínt raktam be háttérnek szürke helyett :rolleyes:
valami ilyesmire gondoltam: http://interhost.hu oldalról a logo, mellette valamelyik oldalt valami fenyegető kinézetű fazon, mondjuk Blood OVA-ból a vámpír csajszi, vagy Spike összeszűkült szemekkel (hogy legyen anime-s vonzata is a képnek), alatta meg mondjuk szöveg, hogy " AZ ÉLETED MÚLHAT RAJTA!" mondjuk véres betűkkel vagy nemtom. :)
De ennél biztos vannak sokkal jobb ötleteitek is, csak legyen vmilyen és ne legyen benne egyértelmű szoros kapcsolat az ftp-vel, szóval semmi ftp-s, usteam-es szöveg lehetőleg :) előre is köszi, aki rászán egy kis időt  :tezsvir:

Kuroi Tenshi

Ööö...
bocs, hogy beleszólok, pedig nem is segítek/tudok segíteni,
(se képszerkesztő, se anime nincs ezen a notin...), de
marketingpszichológia szempontjából biztos, hogy ez jó
ötlet lenne? :)
Nem a szakterületem, csak érintőlegesen találkoztam vele,
de egy ilyen banner engem nem motiválna :)