Hinata Hotsprings <!!!Spoiler - Warning!!!>

Started by Exo, 2004-06-11, 21:07:52

Previous topic - Next topic

Moha

#30
Quote from: NokiTeszek be pár képet hátha felébred a Thread.
A képek valószínű ismerősek lesznek a filmből.

1
2
3
4
5
6

Remélem még nem láttátok ezeket.
Ilyeneket még! Honnan szerezted őket? Érdekelne.
Szóval néztem egy nagyot.  :eek: Addig oké, hogy a Toudai az Toudai, de nem is tudtam, hogy a többi helyszín is valóságos épületek alapján készült...
A Hinata sou-ról nincs véletlenül fotód? :D

Edit: Most látom, raktál be linket is. Csak persze lusta voltam legörgetni a lap aljára... :o

Exo


.Attila

Quote from: ExoNem bírom tovább nézni az itteni haldoklást! :ejj:

Néhány képecske:

Shinobu - 1
Shinobu - 2
Kaolla (Tottemo Kawaii)
Naru
Little Motoko (Cherry Blossoms)
És te ezeket eddig tartogattad?! Egyik sem volt még meg, pedig több mint 250 Love Hina képem van. Még!!! (a screenshot-okat kivéve)

Marfy

Teszek be én is pár képet igaz hogy szkrínsatok de szerintem attól még jók :).
1
2
3
4
5

Marfy

Quote from: MeskeEgyébként még csak a 23. résznél tartok benne, mert amikor megakartam nézni a 23.-at, nem találtam meg hozzá a feliratot, s sima japán hanggal nem értettem meg volna egy kukkot sem. Így egy ideje abbamaradt, s tesóm mellett nem is nagyon tudom nézni a gépen.

Van hozzá felirat amit az animevilag-rol le lehet tolteni de ha nem akarod elküldöm neked ha még kell, és tesód miért  nem engedi nézni?
De gonosz lehet vagy õ nem szereti az anime-t vagy csak ezt a stílust nem?

.Attila

Quote from: NokiVan hozzá felirat amit az animevilag-rol le lehet tolteni de ha nem akarod elküldöm neked ha még kell, és tesód miért  nem engedi nézni?
De gonosz lehet vagy õ nem szereti az anime-t vagy csak ezt a stílust nem?
Meske tesója Moha, a kedvence a Love Hina ;)
Gyanítom, hogy azért nem engedi, mert õ maga ül a gépnél, vagy tévednék? :)


Dunpeal

Sziasztok!

Letöltöttem az FTP-rõl az összes Love Hina mp3-at, és találtam köztük olyanokat, amiben párbeszédek vannak (pl.:Otegami).

Ezek tulajdonképpen micsodák? Az Anime folytatásai?

Moha

Quote from: TriviMeske tesója Moha, a kedvence a Love Hina ;)
Gyanítom, hogy azért nem engedi, mert õ maga ül a gépnél, vagy tévednék? :)
Ehhem, ehhem. :hehe:
Bár most, hogy neki nyári szünet van, én meg hétköznap dolgozok, olyankor nyugodtan nézhetné. ;)

Marfy

Quote from: TriviMeske tesója Moha, a kedvence a Love Hina ;)
Gyanítom, hogy azért nem engedi, mert õ maga ül a gépnél, vagy tévednék? :)

Nem tudtam  :).
Akkor tessék a kistesót a géphez engedni.
Gonosz Moha :).

Meske

Quote from: NokiNem tudtam  :).
Akkor tessék a kistesót a géphez engedni.
Gonosz Moha :).
Na igen, tegnap is itt dörmögtem a fülébe, hogy engedjen engem is ide, s mikor már ideengedett volna már késõ volt, mert ma keresztelõre kellet mennünk, s korán kellet kelni. :_off: (ahhoz képest reggel elég sokáig nyúztuk a fülét, mire felkelt, na mind1 mára már viszont keresztanyu lettem :D)

Amúgy megvan a felirat a gépen VALAHOL, a kérdés pedig az, hogy hol! (úgyis megtalálom  :p )

Moha: Lehet, hogy nyári szünetem van, de eddig itthon sem voltam, s nem tudtam ezt kihasználni, de ez után megfordul a helyzet!  :bsd:  :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske

Quote from: ExoNéhány képecske ismét :D:

Girls
Naru (;))
Shinobu Underwater
Minna
Naru 2
Onsen
Nekem nagyon tettszett, különösen a legelsõ.  :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dunpeal

Tudom, hogy most mindenki azt próbálja kiharcolni, hogy Moha engedje Meskét a gép elé  :) , de lécci valaki válaszoljon a fenti kérdésemre is! Köszi.

U.i.: Moha engedd Meskét a gép elé! :)

.Attila

Quote from: DunpealTudom, hogy most mindenki azt próbálja kiharcolni, hogy Moha engedje Meskét a gép elé  :) , de lécci valaki válaszoljon a fenti kérdésemre is! Köszi.
Válaszolnánk, ha tudnánk ;)

Dunpeal

Oké, köszi :)

Itt  van egy kép, szerintem nagyon jó, még az a kis szörnyeteg(valamiféle polip) is rajta van, amit Keitaro nyert Shinobunak :)

Exo

Quote from: DunpealOké, köszi :)

Itt  van egy kép, szerintem nagyon jó, még az a kis szörnyeteg(valamiféle polip) is rajta van, amit Keitaro nyert Shinobunak :)

Húúú, ez a kép nagyon :kiraly: :jee:

Meske

Quote from: DunpealOké, köszi :)

Itt  van egy kép, szerintem nagyon jó, még az a kis szörnyeteg(valamiféle polip) is rajta van, amit Keitaro nyert Shinobunak :)
Ezen a képen aztán tényleg mindenki itt van, eddig még egy képet sem láttam, ahol az összes szereplõ rajta lenne. Max olyat, ahol az összes csaj jelen van, de még az is ritka.
Ez viszont tényleg  :kiraly:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Kitsune-nek álltalában rövid a haja de vannak különleges esetek mikor hirtelen megnõ neki :).
Nem tudjátok hogy csinálja?
Kitsune

Exo

Quote from: NokiKitsune-nek álltalában rövid a haja de vannak különleges esetek mikor hirtelen megnõ neki :).
Nem tudjátok hogy csinálja?
Kitsune

ano...eto...sono...passz!!! :D
Nem tudom...de mindenképpen érdekes és jogos meglátás :)
Talán parókát hord???

.Attila

Quote from: NokiKitsune-nek álltalában rövid a haja de vannak különleges esetek mikor hirtelen megnõ neki :).
Nem tudjátok hogy csinálja?
Kitsune
Szerintem nem nõtt semennyit, mindig is ennyire hosszú volt, csak másképp igazította, is az rövidebbnek tûnt. A valóságban is láttam már olyanokat, hogy vki nagyon rövidnek tûnik a haja, aztán kiderült, hogy csak úgy tûnt :)

Exo

Kinek, melyik Special tetszik jobban?

Nekem a Christmas Special egyértelmûen...az sokkal meghatóbb, tartalmasabb volt mint a másik...ezzel együtt az is nagyon jó, csak ez jobb szvsz. :D

.Attila

Ja igen, ezt már a hosszabb hajjal kapcsolatban is akartam mondani:
Xmas sokkal jobb, szvsz a Spring kilóg az egész sorozatból, az valahogy nem sikerült annyira jól. Számomra ez egyik legdurvább hiba, hogy érdekes módon Naru mellei egyik pillanatról a másikra változtatták meg a méretüket. Úgy átlagban véve pedig nagyobb volt, mint a sorozat többi részében. A Spring tipikusan olyan, hogy át kell esni rajta, mert beletartozik a történetbe, bár önmagában túl erõltetett.

Exo

Quote from: TriviSzámomra ez egyik legdurvább hiba, hogy érdekes módon Naru mellei egyik pillanatról a másikra változtatták meg a méretüket. Úgy átlagban véve pedig nagyobb volt, mint a sorozat többi részében.

Most, hogy mondod tényleg igazad van...egyetértek! (kicsit gyanús volt, de nem vetettem alá komolyabb vizsgálatnak :D)

De legalább a lényeget kiszúrtad ;) :D

Meske

Na végre itt egy kép Kaolláról, ami mindent összegez:

Kaolla

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Exo

Quote from: MeskeNa végre itt egy kép Kaolláról, ami mindent összegez:

Kaolla

tottemo kawaii desu :)

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dunpeal

Quote from: NokiKitsune-nek álltalában rövid a haja de vannak különleges esetek mikor hirtelen megnõ neki :).
Nem tudjátok hogy csinálja?
Kitsune

Érdekes. Szerintem egy kicsit tényleg hosszabb a haja.  :)

Dunpeal

Quote from: MeskeÉs még egy:

Kaolla & Keitaro

Aranyos kis kép.  :)

Exo

#58
Quote from: MeskeÉs még egy:

Kaolla & Keitaro

Ez is nagyon aranyos...

Egy kis Kaolla gyûjtemény, ha már benne vagyunk a témában: :D

Kaolla
Kaolla 2
Kaolla 3
Kaolla - Avatar (Meske ;))
Kaolla 4
Kaolla 5
Adult Kaolla (tottemo kawaii)

Meske

Quote from: ExoEz is nagyon aranyos...
...
Kaolla - Avatar (Meske ;))
...
Köszi!  :merci:

Majd ugye betehetem ezt is avatarnak? :D

Egyébként nagyon tettszenek :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.