Main Menu

Digimon

Started by Raisu-Sama, 2004-08-24, 17:49:05

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc sorozatod?

Mindet nagyon szeretem
4 (9.3%)
Digimon Adventure
5 (11.6%)
Digimon Adventure 02
5 (11.6%)
Digimon Tamers
2 (4.7%)
Digimon Frontier
4 (9.3%)
Nem szeretem a Digimont
10 (23.3%)
Utálom a Digimont
12 (27.9%)
Digimon Savers
1 (2.3%)

Total Members Voted: 43

Zsoltika88Csepel

Re.
#90
Én azt mondom, hogy 12-es karikával oké. És akkor az ORTT-nek sem lesz baja.
Leomon halála engem anno nagyon megviselt, pedig már 14 éven is túl voltam.
A Vuk-ban Karak halálát nem mutatták olyan naturálisan, mint amilyen naturális gyilkolások vannak a Digimon-ban.

OFF! Sorry!
Raisu: a Pokemon-t meddig vették most meg?
Mert a Japanimánia szerint a 312. részig, de közben az A+ oldalán 272.-ig van írva, a te oldaladon meg az van, hogy 4 új évadot vettek meg, ami azt jelenti, hogy a 364. részig. Ez utóbbit kizártnak tartom, de lehet.

Raisu-Sama

#91
Szerintem semmi olyan dolog nincs a Digimonban, amitől ne nézhetnék 12 éven aluliak. Én is 10 évesen néztem, és elméletileg még mindig normális vagyok.


OFF: 4 évadot vettek meg, az Advanced Challenge végéig (Később a Japanimániában mondták is, hogy nem 3, hanem 4 évad). Az A+ oldalán azért csak 272-ig van írva, mert állítólag külön szedik az Advance-t és a sima Pokémont.

Az Advanced Battle-t azért nem vették meg, mert akkor még éppen ment Amerikában.

Zsoltika88Csepel

Re.
#92
Hoppá, töröltem. ^^"" :oops:

Akárki akármit hisz, vannak a Digimon-szériákban korhatárt igénylő durvaságok, de ezen nem kéne vitatkozni.
Én már 8 évesen Alien-t néztem, mégsem vágtam fel a hasam azt gondolva, hogy van bennem egy élősködő szörnyeteg. :D Csak hát mégis jogos annak a karikája is...

Az ORTT elvileg már legalább kétszer büntette az RTL-t.
"A rajzfilm az elmúlt időszakban két alkalommal került kisorsolásra (2006. február és május). Mindkét esetben helytálló lett volna a 12-es korhatárba való besorolás."

Egyébként nekem inkább már a Szelídítők a kedvencem, nem pedig a 02, de mind1. ^^

A Viasat-on a 02 és a Szelídítők korhatáros volt. Egy rajzfilm nem véletlenül kap korhatárt. Főleg nem egy olyan csatornán, ami nem animékre specializálódott. Amikor a Szelídítők-et hajnalra tűzték ki, már-már kezdtem arra gondolni, hogy 16-os karikát tesznek rá, de ez mondjuk már írtó nagy túlzás volt tőlem. ^^"" Csak a 35. rész miatt gondoltam ezt.

Bishop

szerintem semmi durva nincs benne
1.a halál esetek nem véresek csak egyszerűen adatfoszlányokká esnek
2.szerintem egykét baka gyereken kívűl még tanulságos is az a kis negatívum végülis semmi se lehet tökéletes

a 5-ik szériát ki látta már én nekem meg van az első 5 rész
hát agumon nagyon nem tetszik amit csináltak vele viszont GeoGreymon elég jó lett

Cobra

Carfanatic ne felejtsd, hogy pl RTL2-n a vágott verzió ment, meg gondolom a magyaron is. Az eredetiben van 1-2 "durvább" jelenet is (néha észrevehető volt a német verzión a vágás).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

nos ezt nem tom megmondani de ha a tv-be a vágott verzó megy akkor gond megoldva

Raisu-Sama

A németeknél vágatlanul ment. Benne volt a fürdőzős jelenet, amikor Yamato stoppolt és amikor Takeru lövöldözött Pinocchimon pisztolyával. Abban a verzióban az volt csak ciki, hogy Tailmon átváltozásánál Tailmon volt kiírva a háttérben, de Gatomont mondott. De lehet, hogy egy későbbi vetítésnél megvágták.
Én látta ma Saverst a 14. részig. Agumon hihetetlenül ronda lett, de a többiek elviselhetőek. Meg engem idegesít, hogy ilyen bazinagyok mind... :(

Zsoltika88Csepel

Re.
#97
Szerintem is vágatlanul ment a Szelídítők az RTL 2-n és a Viasat-on.

A korhatár-témát lezárva, hogy ne legyen vitatkozás, azt mondom, hogy nyomjanak csak a sarokba karikát, ártani nem árthat!

A Savers-ből képeket láttam, és nekem nem tetszik sem az újfajta Agumon, sem pedig GeoGreymon.

Bishop

elsőnek nekem se tetszet de aztán hozzászoktam

chilip

skacok, a Digimon Adventures 02-t honnan lehet letölteni? (RAW-osan nem kell, csak felirattal, mert nem tudok japánul...)

Zsoltika88Csepel

Én sajnos nem tudom, de nekem magyar szinkronnal kéne, akármilyen gagyi is az. ^^""

Raisu-Sama

chilip: www.wpp-fansubs.com Az első 14 rész van asszem csak feliratozva.

Zsoltika88Csepel

Én úgy látom, hogy 13.

A Frontier-t megnézném valahol magyar felirattal, ha lenne.

chilip

Quote from: Raisu-Sama on 2006-07-27, 22:01:23
chilip: www.wpp-fansubs.com Az első 14 rész van asszem csak feliratozva.

Arigato, Raisu-Sama

chilip

érdekes dolgot találtam a neten Demon-ról (Digimon Adventures 02 vége fele), el akarja érni a Super Ultimate szintet. más sorozatban lehet találkozni vele?

Bishop

nem tom melyik az a szint
olyan mint Omegamon?
vagy mint amiket a moviek-ben lehet látni?

chilip

a neten talált anyag szerint ez egy elveszett/tiltott szint és a(z) Mega/Ultimate/Final szint felett van... http://shiningevo.ultimatedigimon.com/encyclopedia/digimon/demon.html

Bishop

nem tom én semmi ilyenre nem emlékszem sőt arra se hogy ki volt az a demon
ott nem malomayotismon volt az ellenség a végén?

chilip

előtte volt, Demon megtámadta a várost, mert kellett neki a gyerekek, Lady Devimon-nal, Skullsatamonnal és vmi óriási polipszerűséggel támadott. Skull satamon-nál tanulja meg Imperialdramon a Fighter-form-ot...

Bishop

arra emlékszem
és talán Demon is beugrott
hát én nem emlékszem hogy a végén akart valamit
szerintem ez olyan kitaláció mint a DB AF
bár lehet hogy egy létező/nem létző moviba van/lesz

chilip

ezért kérdem  :rotfl:

Bishop

sejtettem de nem tom :D
amugy több mitn valószínű hogy nem igaz
minek szenvednének ezzel
elég nekik a Savers-ben új dolgokat csinálni
mondjuk lehet abba fogják megvalósítani

Raisu-Sama

Nos, részben igaz. Demon a V-Tamer manga egyik főellensége volt, és abban a mangában van Super Ultimate szint, amit Arcadimon és Zeromaru el is érnek, ha jól emlékszem. Alapból Demon is erre pályázott, csak Arcadimon megölte.

Bishop

abból van valami kép hogy hogy is kéne azt elképzelni

Zsoltika88Csepel

Megnéztem a Frontier első részének a felét angolul. Jó volt. A második felét csak japánul találtam, de eléggé furán folytatódott. Viszont egyébként is az angol változat tetszik nekem jobban. Pedig például Raisu utálja.

Bishop

nem tudtok valami jól müködő helyet ahonnan le lehet tölteni frontires-t?

Zsoltika88Csepel

Az Frontier. :D :hehe:
Én csak annyit tudok, hogy a www.youtube.com oldalon vannak részek.

Raisu-Sama

#117
carfanatic: www.wpp-fansubs.com Ott fent van az összes rész feliratozva.
Holnap megkeresem a képet AlforceV-dramonról és Arcadimon Super Ultimate-jéről.

EDIT:
AlforceV-dramon (Super Ultimate)
Demon és Arcadimon összeolvadásából Demon Super Ultimate formája

chilip

bárcsak a sorozatokban is úgy csinálták volna meg a harcokat, mint a 4. filmben (Revenge of Diaboromon)...

Bishop

és ezeket ki tudná legyőzni az isten digimonok vagy onemegamon?
omegamon RULEZ :whoah: