FTP v2.0

Started by zsozso, 2005-05-14, 01:07:03

Previous topic - Next topic

Titkos

#90
Quote from: TitkosEgy kisebb problémára szeretném felhívni a figyelmet: nem enged "sorozatban" tölteni. Úgy értem, ha kijelölök mondjuk 10 epizódot egy sorozatból, hogy ezt töltse le egymás után, akkor az elsõ kijelölt részt letölti, aztán megszakítja a kapcsolatot.

Gomen, azt elfelejetettem odaírni, hogy Total Commander-t használok, és annál jelentkezik ez a hiba.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: NecridMint a matek elhibázol egy jelet,annyi a feladatnak..:)

Igen, többek között ezért utálom a matekot. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Necrid^

Quote from: TitkosIgen, többek között ezért utálom a matekot. ;)

miért van aki szereti egyatalán? :eeek:  én nem közötuk tartozok ez biztos..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Breetai

HI! Én most registráltam, nagy lame vagyok. Eddig a Total Commander-rel léptem be, most valamiért nem sikerül!? Kérlek valaki, írja meg nekem mit is kéne hova beírnom! Magyarul, ha lehet, és tényleg hülyék kedvéért alapon! Elõre is köszönöm. :lame:

Necrid^

Quote from: BreetaiHI! Én most registráltam, nagy lame vagyok. Eddig a Total Commander-rel léptem be, most valamiért nem sikerül!? Kérlek valaki, írja meg nekem mit is kéne hova beírnom! Magyarul, ha lehet, és tényleg hülyék kedvéért alapon! Elõre is köszönöm. :lame:


1.Regisztrálj a Föoldalon és a kapot felhasználó név ill pass jegyezd meg.
2.meg nyitod a total commander..azon belól ftp kapcsolat. majd uj kapcsolat létrehozása.
3.Kapcsolat név : usteam
  kiszólgáló neve : usteam.hu:31337
  Felhaszáló néve: amit irtál
  jelszó              : a kapot jelszó amit regisztráltál a föoldalon.

ha minden jól sikerült akkor csak kapcsolódás.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Futogibbon

Hála,hála,köszi,köszi :jee:  :teccik:  :cool:  !!!

Breetai

Köszönöm! :jee:
De a Fórumos név, és jelszó nem jó?

Necrid^

Quote from: BreetaiKöszönöm! :jee:
De a Fórumos név, és jelszó nem jó?

nem. a föoldalas ami jó.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dragon

Quote from: DamnatusFlashgettel megy a sorban töltés!
Azért szerintem jobb, ha a Tools > Options > Site manager -ben beállítjátok az egy szálon töltést, hogy más is tölthessen.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Necrid^

Quote from: bpka000Azért szerintem jobb, ha a Tools > Options > Site manager -ben beállítjátok az egy szálon töltést, hogy más is tölthessen.

Az is egy jó megoldás végulis :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SnowCat

Quote from: Necrid1.Regisztrálj a Föoldalon és a kapot felhasználó név ill pass jegyezd meg.
2.meg nyitod a total commander..azon belól ftp kapcsolat. majd uj kapcsolat létrehozása.
3.Kapcsolat név : usteam
  kiszólgáló neve : usteam.hu:31337
  Felhaszáló néve: amit irtál
  jelszó              : a kapot jelszó amit regisztráltál a föoldalon.

ha minden jól sikerült akkor csak kapcsolódás.

És ha ezt megcsinálod és csak egy üres oldalt hoz be akkor be kell X-elni még a passzíw módot és menni fog (Mire erre rájöttem :D :P )
((azt írja ki hogy "Unable to build data connection" hogyha walaki beírja keresõbe megtalálja a wálaszt :)))

/SnowCat

Necrid^

Quote from: SnowCatÉs ha ezt megcsinálod és csak egy üres oldalt hoz be akkor be kell X-elni még a passzíw módot és menni fog (Mire erre rájöttem :D :P )
((azt írja ki hogy "Unable to build data connection" hogyha walaki beírja keresõbe megtalálja a wálaszt :)))

jaja azt elfelejtettem megirni köcc Snowcat. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shugaru

#102
Quote from: zsozsoAz uj rendszer elviekben mukodik az elerhetosege usteam.hu:31337
A felhasznalo:jelszo pedig a weboldalhoz tartozo user:jelszo. (Ha nincs akkor regisztralj a fooldalra)
Aki barmi rendellenesseget eszlel az _reszletes_ hibaleirassal (nem annyival hogy nemmegy) irjon nekem.
nekem nem mükszik
azt írja, hogy 530 login incorect
valószín a jelszó a hibás

Alkyra

nekem tökéletesen megy! WIHÁÁÁÁÁ!!!
 :)  :)  
zsozso imádlak! :d :lazza:  :lazza:  :jee:
Ha tudok majd akkor mindenképpen küldök majd támogatást.(csak vegyenek föl...)
Mert ti TÉNYLEG megérdemlitek.

Necrid^

olvassá kicsit visszább és megtalálod a választ.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shugaru

Quote from: Necridolvassá kicsit visszább és megtalálod a választ.
530 Login incorrect.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
usteam.hu=193.202.89.3
220 Servers identifying string
USER Shugaru
331 Password required for Shugaru.
ezt írja állandóan

Necrid^

Quote from: Shugaru530 Login incorrect.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
usteam.hu=193.202.89.3
220 Servers identifying string
USER Shugaru
331 Password required for Shugaru.
ezt írja állandóan

nálam is ez volt, csináltam egy uj acc (FÖOldalas acc) és elsöre connectált,régi acc-om vhogy nem fogata.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shugaru

Quote from: Necridnálam is ez volt, csináltam egy uj acc (FÖOldalas acc) és elsöre connectált,régi acc-om vhogy nem fogata.
Thanks most már müködik örök hálám és áldásom rád és természetesen
ZSOZSORA

Shugaru

lenne még egy nagy kérdésem az rm fájlt mivel lehet megnézni?

Necrid^

Quote from: Shugarulenne még egy nagy kérdésem az rm fájlt mivel lehet megnézni?

Real player.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shugaru

Quote from: NecridReal player.
tudom hogy az idegeidre megyek de nem tudod hol van egy fenn?

Necrid^

Quote from: Shugarutudom hogy az idegeidre megyek de nem tudod hol van egy fenn?

//www.real.com
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TurboK

Nehogy letöltsd a Realplayert! Az a legnagyobb rakás kaki az összes lejátszó közül amit valaha is készitettek. Windows Media Player 10 ahhoz képest professzionális lejátszó.

Szedjél le egy Real Alternative nevû kodeket, vagy használd az Mplayert az rm fájlok lejátszásához.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Miura

Quote from: TurboKNehogy letöltsd a Realplayert! Az a legnagyobb rakás kaki az összes lejátszó közül amit valaha is készitettek. Windows Media Player 10 ahhoz képest professzionális lejátszó.

Szedjél le egy Real Alternative nevû kodeket, vagy használd az Mplayert az rm fájlok lejátszásához.
azért nemolyan rossz...
pl egy félig letöltött pl avit..is lejátsza,addig,ameddig le volt töltve...
szal amire az mplayer hibát dob,azt nekem a real player lejátsza..erre az egyre jó ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Lyobag

bocsánat, lenne egy kérdésem: nem lehetne kevésbé hangosabban viszhangozni, mi történt? még csak az kéne, hogy megint beüssön a baj! sajnos egy nyilvánisabb fórumon értesültem az eseményrõl, ezért mondom mindenkinek: kicsit kissebb nyilvánosságot! azon a fórumon meg megpróbálom az egyik moderátorral lekapatni... ha sikerül  ;)  :teccik:

Nubnofer

#115
Az hogy létezik hogy feltok menni de nem látok ott semmit?  

edit:
már rájöttem :)

Rounin

Quote from: Lyobagbocsánat, lenne egy kérdésem: nem lehetne kevésbé hangosabban viszhangozni, mi történt? még csak az kéne, hogy megint beüssön a baj! sajnos egy nyilvánisabb fórumon értesültem az eseményrõl, ezért mondom mindenkinek: kicsit kissebb nyilvánosságot! azon a fórumon meg megpróbálom az egyik moderátorral lekapatni... ha sikerül  ;)  :teccik:

Bahh.. szép. Sok sikert a modihoz :ejj:

Edit:

Nubnofer : olvass vissza, hátha van megoldás a problémádra. Amúgy részletesebb hibajelentéssel többet érnél el :rolleyes:

Moha

Quote from: Miuraazért nemolyan rossz...
pl egy félig letöltött pl avit..is lejátsza,addig,ameddig le volt töltve...
szal amire az mplayer hibát dob,azt nekem a real player lejátsza..erre az egyre jó ;)
Bazz, próbáltad már az Mplayer-t a -idx kapcsolóval? :rolleyes: Lazán lejátsza az is a félig letöltött avit. :)

Addig is: Total Commander beállítása lámáknak. :)

Necrid^

Quote from: NubnoferAz hogy létezik hogy feltok menni de nem látok ott semmit?  :bruhuhu:

Passzive mód bekepcsolva..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: MohaBazz, próbáltad már az Mplayer-t a -idx kapcsolóval? :rolleyes: Lazán lejátsza az is a félig letöltött avit. :)

Addig is: Total Commander beállítása lámáknak. :)

Neked aztán van idöd csinálni ezt a Guide-ot :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!